הסיפור הארגוני שלנו

אתם עמוק בעשיה, כל אחד בארגון רץ קדימה בתחומו. אבל לא ברור שכולם רואים עין בעין את האופן שבו צריך לפעול, את הערכים המשותפים – ואת המשימה הגדולה שלמענה את פועלים. ואם אתם לא יודעים לומר את זה לעצמכם, מה הפלא שקשה לכם לגייס את האנשים מחוץ לארגון?

בדיוק בשביל זה אנחנו מציעים לכם את מקפצת הסיפור המשותף: הזדמנות לעבוד, יחד עם הצוות שלכם, על הסיפור המשותף שעומד בבסיס העשייה שלכם.
סיפור משותף זה ה”למה” שמחבר את כל הצוות שלכם. זה השלם שגדול מסך כל הפעולות, המשימות ובעלי התפקידים.
מקפצת הסיפור המשותף היא הזדמנות לזקק סיפור משותף שיתן משמעות ושפה משותפת לעשיה שלכם – בפנים, בתוך הצוות, וכלפי חוץ, מול השותפים שלכם.

למתי ולמי זה מתאים??
כשאתם עובדים על מהלך פרויקט גדול עם הצוות שלכם, והגיע הזמן להוציא אותו לעולם
כשהארגון או המשימה שלכם עברו שינוי , המשימה השתנתה וצריך לרתום את הארגון ובעלי העניין שלכם. כשאתם מרגישים שיש המון פעולות שנעשות אבל חסר הדבק שמחבר את הכל ומאיץ את כולם קדימה לאותו הכיוון.

מקפצה להובלת שינוי נובמבר

אם יש לך על השולחן את האתגר הזה שצריך פוש – עבודה פנימית עם הצוות שלך אבל גם חיזוק מבחוץ של מוחות מהרשת – אנחנו חושבים שיש לנו את מה שיכול לעזור.

זה מה שאנחנו מציעים: עצירה לעבודה אינטנסיבית של יומיים, כזו שממוקדת רק באתגר, הזדמנות לשדרג את סל הכלים של הובלת השינוי סביב האתגר (סטוריטלינג, חשיבה תוצאתית, הגדרת בעיה ומפת אינטרסים) פיצוח יחד עם הצוות שלך (בזמן אמת), התייעצויות ולמידות מבחוץ.

*השתתפות כרוכה בתשלום סמלי