ניהול מבוסס נתונים

יום למידה רשת מעוז – 10.2, ט’ באדר א’

0
חברי רשת
0
חברי צוות
0
דוברים
0
סדנאות

אמון ומקצועיות - ניהול מבוסס נתונים

יותם זעירא

ניהול מבוסס נתונים כרוך במתחים בלתי פתירים. מחד, השימוש בהם יכול להגביר אפקטיביות וגם אמון. ומאידך, הו‍א גם יכול להשיג את התוצאה ההפוכה.
כמו כן, ההתפתחות הטכנולוגית המואצת מייצרת הזדמנויות לצד סכנות לא מוכרות. לכן, האחריות של המנהיגים והמנהיגות היא לנהל מתחים אלו כדי להגיע לתוצאות הרצויות ולהגביר אמון.
מודל המנהיגות הממלכתית בונת האמון הוא כלי שיכול לעזור לעשות בדיוק את זה.
לנהל את המתחים, ולהביא לשימוש אפקטיבי ובונה אמון בנתונים.

דאטה כהזדמנות לשינוי

ניר ינובסקי

ישראל דיגיטלית רואה בשימוש נכון בנתונים הזדמנות לשינוי על ידי שיפור היכולת לקבל החלטות מושכלות ומבוססות. השימוש בביג דאטה, הנשען על איסוף כמות גדולה מאוד של נתונים מכל מיני סוגים ומכל מיני מקורות, מאפשר לצפות ולנבא התנהגויות עתידיות, השלכות וכד’. אלו בתורם מאפשרים קביעת מדיניות וקבלת החלטות מושכלת וצופה פני עתיד.

החלטות מבוססות נתונים למקבלי החלטות שאינם מנתחי נתונים

יקיר פרטוש

הסתכלות טופ-דאון וחיפוש נתונים למול שאלות קיימות מחד, והסתכלות בוטום-אפ המייצרת תובנות שלא ידענו לחפש לפני כן, מנגד.

אפיון והובלת פיתוח דשבורדים במערכות BI

סבטה רובן

תהליך הובלת פיתוח BI ודגשים ישימים להבניית דש-בורד אשר ישרת את הארגון ויקדם את היכולות לקבל החלטות ושגרות עבודה מבוססות נתונים

השערה תחילה-בחינת אפקטיביות הפעולות שלנו

נדב פרלוב

כלי  שעוזר לבחון בצורה שיטתית וע”י שימוש בשאלות, טענות ונתונים, האם פתרונות פוטנציאלים אכן מביאים ארגונים ויחידות לתוצאות רצויות.

מעגל מהמ"ם - למידה מנתונים תוך כדי יישום

קרן שיזף

איך לבצע למידה ושיפור תוך כדי תנועה ולדייק מאמצים שלנו לידע שבאמת משפיע היכרות עם כלי המהמ”ם (מעגל הערכה משמעותי מינימלי), אשר בעזרת שאלה, עיקרון ושלושה שלבים מאפשר לארגונים למידה מנתונים במעגלים קצרים תוך כדי תנועה בשלב היישום.