חזרה לעמוד ׳מי ברשת׳

צחי רייכנשטיין

מנכ"ל, Cyber Security, CyFox

רקע מקצועי

צחי הוא מנכ"ל סייפוקס סקיוריטי. לפני כן כיהן כסמנכ''ל חברת מטריקס טכנולוגיות, דירקטור ונושא משרה בחברות בנות, ובמסגרת זאת מנהל את מערך הפרויקטים, ההתקשרויות וההזדמנויות העסקיות בקבוצה, וכן תהליכים ומיזמים עסקיים "מקצה לקצה" (עסקי, כלכלי, מודיעין, משפטי). צחי מנהל אסטרטגיות עסקיות, חדשנות טכנולוגית ופרויקטים רוחביים (P&L) בראייה מערכתית. עוד הוא מנהל ומיישם את מערך קשרי ורכשי הגומלין (הדדיות עסקית) בחברה, ועוסק באיתור חברות להשקעה, לרכישה (M&A) ולשיתופי פעולה. נוסף על כך כיהן צחי כחבר בוועדות טכנולוגיות ועסקיות ברלב''ד, במשרד התחבורה ובמשרד ראש הממשלה. הוא שופט ומוביל עסקי של סטארט-אפים, היי-טק ויזמות. בעבר ניהל צחי את מערך הפרויקטים והעסקים בחברה בת בקבוצת דוידוף ובחברת YK Systems. צחי התמחה ועסק בעריכת דין במשרדי עו"ד מ' פירון ושות', רון גזית ו-AYR, וכן כעורך דין במחלקה המשפטית-מסחרית בחברת פרטנר תקשורת. צחי הוא ממייסדי עמותת הפורום הישראלי למנהיגות, למתן מענה לאתגרים ציבוריים ולקידום החברה ישראלית (Public accelerator), והוא פעיל חברתי ומתנדב.

קצת עלי

צחי גר בתל מונד. הוא נשוי לדנה ואב לנוגה ולעומרי. בשעות הפנאי הוא אוהב לעשות ספורט (ובעיקר לצפות בו), לנהל דיונים פוליטיים וחברתיים וללמוד סטטיסטיקה ואקטואריה מתמטית.

השכלה

צחי הוא בעל תואר ראשון במשפטים (LL.B.) (בהצטיינות יתרה), בוגר קורס דירקטורים במי"ל וקורסים נוספים מטעם אוניברסיטת בר-אילן.