חזרה לעמוד ׳מי ברשת׳

ערן רביב

Sr. Director Tech Training and Enablement, Cybereason

רקע מקצועי

ערן מנהל את מיזם קמפוס IL – התוכנית הלאומית ללמידה דיגיטלית. בעשור החולף הוא הוביל תכנון, פיתוח וניהול של תוכניות התערבות לקידום מוביליות חברתית באמצעות טכנולוגיה של עשרות אלפי אנשים בישראל במסגרות שותפויות תלת-מגזריות. בשנים 2007–2011 ניהל ערן את תוכנית נטע@ למצוינות ומנהיגות טכנולוגית לנוער, וב-2011 הקים את מחלקת התוכן של עמותת תפוח ושימש סמנכ"ל תוכן וחדשנות של העמותה עד שנת 2015. בשנת 2015 השתתף בתוכנית המנהיגות CSP של משרד החוץ האמריקני, ובמסגרתה היה עמית מחקר במעבדת החדשנות של NYU (The Governance Lab) והוביל מחקר לבחינת האפקטיביות הפדגוגית של תוכניות הכשרה מקוונות. פרויקט ההתנדבות הארצי שפיתח בשנותיו כמנהל תוכנית נטע@ זכה בשנת 2012 באות הנשיא למתנדב. מיזם קמפוס בהובלתו זכה בשנת 2018 לאות ההוקרה לחדשנות בשירות המדינה.

קצת עלי

ערן מתגורר בצור יצחק שבאזור השרון. הוא נשוי לאורית ואב לתהל ולאהד. בזמנו הפנוי הוא אוהב לרכוב בשטח, לשחק כדורסל ולהתנדב במסגרות לעידוד יזמות חברתית וקהילתית.

השכלה

ערן הוא בעל תואר שני בפילוסופיה ותרבות דיגיטלית מטעם אוניברסיטת תל אביב, ותואר ראשון במדעי המחשב ובפילוסופיה מטעם האוניברסיטה העברית בירושלים.