חזרה לעמוד ׳מי ברשת׳

עינת ישפה

מנהלת השרות הפסיכולוגי חינוכי, עיריית בני ברק

רקע מקצועי

עינת עובדת בשירות הפסיכולוגי החינוכי של עיריית בני ברק משנת 1994 , ומנהלת אותו משנת 2015 . לאורך השנים מילאה תפקידים רבים בשפ"ח, הן כפסיכולוגית חינוכית הן כרכזת ומנהלת תחומים. בין היתר ריכזה את תחום לקויות הלמידה והדיאגנוסטיקה, תחום הפגיעות המיניות, ואשכול גני החינוך המיוחד. היא מדריכה פסיכולוגים מתמחים ומומחים באופן פרטני וקבוצתי במגוון סוגיות מקצועיות הכרוכות בעבודתם השוטפת. לצד עבודתה בשפ"ח עינת מרצה ומעבירה סדנאות מקצועיות במסגרת תכנית "החצר הפעילה" שמפעיל "עזר מציון" ובבית הספר לסיעוד שיינברון (איכילוב) במגוון נושאים הקשורים להתפתחות הילד. החל מהשנה היא חברה בצוות "צמרת" של אגף שפ"י במשרד החינוך. בעבר הייתה מעורבת בפרויקט "אחותי כלה" של ארגון "צוהר" כמדריכת כלות בתהליך הכנתן לחיי משפחה, בדגש על סוגיות הלכתיות, קשר ותקשורת בונה ומיטיבה עם בני זוג.

קצת עלי

עינת גרה בפתח תקוה. היא אם לארבע בנות. בשעות הפנאי היא אוהבת לקרוא, להאזין למוזיקה, להיפגש עם בני משפחה וחברים ולטייל - בעיקר בצפון הארץ.

השכלה

לעינת תואר שני בפסיכולוגיה קלינית של הילד-חינוכית מאוניברסיטת בר-אילן, ותואר ראשון בפסיכולוגיה ובספרות אנגלית. היא בוגרת המסלול לגיל הרך במדרשה ללימודי המשך בפסיכולוגיה חינוכית, ובוגרת קורס ניהול שירותים פסיכולוגיים מטעם המפע"ם.