חזרה לעמוד ׳מי ברשת׳

עיינה אדלר

מנהלת אגף בכיר פיתוח הון אנושי ברשויות המקומיות משרד הפנים

רקע מקצועי

עיינה מנהלת את האגף הבכיר לפיתוח ההון האנושי ברשומ"ק החל מינואר 2022. האגף כולל ארבע סביבות עבודה: עתודות ניהוליות (תוכניות הצוערים ברשומ"ק, תוכנית מקום ועוד), הכשרות וידע (פיתוח תורה מקצועית והכשרות בכירים ברשומ"ק), פיתוח ארגוני (תהליכים ארגוניים בהתאם להחלטות ממשלה) וחדשנות ודיגיטציה (תוכנית הזירה, מובילים דיגיטליים). לפני כן ניהלה את אגף הכשרות וידע במשרד הפנים משנת 2018, והיתה אמונה על הקמת בית הספר החדש לניהול בכיר בשלטון המקומי. לפני כן ניהלה את פיתוח המדיניות, המחקר וקשרי החוץ בנציבות שירות המדינה. עיינה הצטרפה לשירות המדינה כחלק מתוכנית המצוינות "צוערים לשירות המדינה". לפני כן הייתה מנהלת הדרכה במגזר העסקי ומנהלת פרויקטים במגזר השלישי.

קצת עלי

עיינה היא חברת קיבוץ הראל שבשפלת יהודה. היא נשואה לאמיר ואם לרימון, אלון ועמית. היא פעילה בוועדת התרבות ואחראית לשנת בר המצווה.

השכלה

עיינה היא בעלת תואר שני במדיניות ציבורית מטעם האוניברסיטה העברית בירושלים, תואר שני נוסף במדע המדינה מטעם אותה אוניברסיטה, ותואר ראשון במדע המדינה וגיאוגרפיה מטעם אוניברסיטת בר-אילן. נוסף על כך היא השלימה לימודי תעודה בניהול משאבי אנוש, ורואה אנשים ככוח המניע וכחוזקה של כל ארגון.