חזרה לעמוד ׳מי ברשת׳

סיגל פריינטה

מנהלת מחוז דרום חברה למתנסים

רקע מקצועי

מאז שנת 2018 סיגל מנהלת את מחוז דרום בחברה למתנ"סים. במסגרת תפקידה היא אחראית לפיתוחם ולקידומם של מתנ"סים ותוכניות בדרום ביישובים שהחברה למתנ"סים פועלת בהם, בהיבטי תוכן ומינהל, ברוח החזון ולאור ייעודו של הארגון. סיגל עובדת בחברה למתנ"סים מאז שנת 1994, ומילאה בה תפקידים שונים: בתחילה הייתה מנהלת מרכז קהילתי בקריית גת. בשנת 1998 מונתה למנכ"לית רשת המתנ"סים בקריית גת, ובמסגרת זו הובילה תהליכים ארגונים וקהילתיים בעיר. בשנת 2003 היא זכתה להוקרה כמנהלת מצטיינת של מחוז דרום, ובד בבד קיבלה את פרס "אישה פורצת דרך" מטעם השלטון המקומי. בשנת 2005 מונתה סיגל לסגנית ולממלאת מקום מנהל מחוז דרום. כן מילאה תפקיד רוחב בתחום פיתוח קהילה, והייתה חברה בפורומים ובצוותי חשיבה שונים לבניית אסטרטגיה ולפיתוח תרבות ארגונית ומודלים של הדרכה ועוד. תחילת דרכה המקצועית של סיגל הייתה במחלקה לשירותים חברתיים בקריית גת כעובדת סוציאלית לנערות במצוקה. במסגרת זו הקימה את פרויקט "דירת מעבר" לנערות, ולאחר מכן ניהלה את היחידה לעבודה קהילתית בקריית גת.

קצת עלי

סיגל נולדה וגדלה בקריית גת. כיום היא מתגוררת במושב סגולה שבדרום עם בעלה דרור ושלושת ילדיהם: עמית, עילאי וליאב. היא פעילה ביישוב כחברת ועד ויו"ר פורום החינוך, ומתנדבת בוועד הורים. בשעות הפנאי שלה סיגל אוהבת לקרוא ולטייל בארץ ובחו"ל.

השכלה

לסיגל תואר שני במינהל, ארגון ועבודה קהילתית מבית הספר לעבודה סוציאלית באוניברסיטת בר אילן, ותואר ראשון בעבודה סוציאלית מבית הספר לעבודה סוציאלית באוניברסיטה העברית.