חזרה לעמוד ׳מי ברשת׳

מרדכי אילרוב כהן

מפקח במנהל לחינוך התיישבותי

רקע מקצועי

מרדכי מכהן כמפקח במנהל לחינוך התיישבותי. בתפקידו הקודם מרדכי ניהל את הישיבה הריאלית "אור מנחם" חב"ד אשקלון. במסגרת עבודתו קידם מרדכי חזון של שילוב מקצועות קודש ומקצועות ליב"ה ברמה אקדמית גבוהה, פיתוח תוכניות לימוד ייחודיות ופיתוח מקצועי של סגלי ההוראה, והוביל את הישיבה לעלייה ניכרת באחוזי הזכאות במבחני הבגרות. בשנת תשע"ה הקים מרדכי מסלול טכנולוגי ללימודי י"ג-י"ד במקצועות ההנדסה לאוכלוסייה החרדית. מרדכי הקים קליניקת שיקום באומנות וטיפול קוגניטיבי רגשי ב-C.B.T. הקליניקה מתמקדת בשיקום ילדים, והקמתה נבעה מרצון עז לגרום לכלל תלמידי ישראל להאמין בעצמם וביכולתם ליצור לחלום ולהגשים! מרדכי הוא יועץ לענייני משפחה ומקיים סדנאות ומעגלי שיח בכלל תחומי המשפחה והחינוך. את שירותו הצבאי סיים כלוחם ומפקד ביחידת הצנחנים.

קצת עלי

מרדכי מתגורר באשקלון. הוא נשוי לאביגיל - מחנכת ומשקמת באומנות - ואב לארבעה. בשעות הפנאי הוא אוהב לקרוא, לבשל, ולבלות זמן איכות בחיק המשפחה.

השכלה

מרדכי הוא בוגר לימודים תורניים ולימודי הסמכה לרבנות (בהצטיינות) בהיכל שלמה. יש לו תואר שני בניהול מערכות חינוך וייעוץ ארגוני מאוניברסיטת בר אילן, ותואר ראשון בחינוך מיוחד והוראת תושב"ע. את כלל לימודיו סיים בהצטיינות. כן סיים לימודי טיפול ותרפיה קוגניטיבי רגשי ב-C.B.T.