חזרה לעמוד ׳מי ברשת׳

מבורך יתברך אברהם

מפקד תחנת קריית מלאכי, משטרת ישראל

רקע מקצועי

מבורך הוא מפקד תחנת קריית מלאכי, משטרת ישראל. לפני כן כיהן כסגן מפקד משטרת נתניה. במסגרת תפקידו הוא מונה על היבטי בניין הכוח, התחום הלוגיסטי והתקציבים, ומילא את מקומו של מפקד התחנה בהיעדרו. לצד תפקידו, נבחר מבורך להוביל במחוז מרכז את תוכנית "מפקד כחונך", שמטרתה לתת כלים לקצינים בתפקידם הראשון בשטח בהיבטי מנהיגות, פיקוד, ניהול, מקצועיות ופיתוח אישי. בתפקידיו הקודמים היה סגן מפקד משטרת שדות בקדימה צורן, ראש לשכת שיטור וקהילה של מרחב שרון בכפר סבא, ומפקד מרכז שליטה של מחוז מרכז ברמלה, שאליו מתנקזות כל שיחות 1-0-0 מכשני מיליון תושבי המחוז. תפקידים נוספים שמילא בעבר היו קצין אג"מ של משטרת ראשון לציון, וכן ראש משרד קהילה ומשמר אזרחי בראשון לציון. בתחילת דרכו כקצין במשטרה ביצע תפקידי שטח רבים, ובהם קצין סיור במשטרת לוד, קצין מבצעים, קצין הדרכה ומפקד מחלקה במג"ב. את שירותו הביטחוני החל בשנת 1991 עת התגייס למג"ב, והוא בוגר בה"ד 1.

קצת עלי

מבורך מתגורר בגן יבנה. הוא נשוי להדס, אב ליהונתן (11.5) ולדניאלה (7.5). בזמנו הפנוי הוא אוהב לטייל עם משפחתו, לעסוק בספורט ולהאזין למוזיקה.

השכלה

מבורך הוא בעל תואר שני במדיניות ציבורית מטעם אוניברסיטת בן-גוריון בנגב, ותואר ראשון בהיסטוריה של עם ישראל מטעם האוניברסיטה הפתוחה.