חזרה לעמוד ׳מי ברשת׳

יואב מעוז

מנכ"ל עמותת ידידי עתידים

רקע מקצועי

יואב מכהן כמנכ"ל עמותת ידידי עתידים. בתפקידו הקודם, יואב ניהל את התכנית "צוערים לשלטון המקומי" ואת התכנית "צוערים לניהול תשתיות תחבורה" בעמותת ידידי עתידים. תכנית "צוערים לשלטון המקומי" פועלת לשיפור השלטון המקומי בפריפריה החברתית והגיאוגרפית באמצעות טיפוח והכשרת קבוצת מנהיגות לניהול מקצועי בתחומים המוניציפליים. תכנית "צוערים לניהול תשתיות תחבורה" נועדה להכשיר מהנדסי תחבורה מקצועיים ואיכותיים שישתלבו במשרד התחבורה ובחברות-הבת הממשלתיות. קודם לכן, ניהל יואב את עמותת "דורשי טוב", המקדמת התנדבות בפריפריה החברתית והגיאוגרפית למען עתיד טוב יותר של נוער וצעירים (כיום הוא חבר בוועד המנהל של העמותה), ובד בבד לימד בבית הספר "דמוקרטי בעמק" בנהלל. יואב הוא רס"ן במילואים, ושירת בקבע קרוב לעשור. בין לבין יצא לשליחות של הסוכנות היהודית בקייפטאון, דרום אפריקה.

קצת עלי

יואב מתגורר בקיבוץ גניגר שבעמק יזרעאל. הוא נשוי למעין ואב לאוריה ועמית (ובן שלישי בדרך). בזמנו הפנוי הוא אוהב מאוד טיולים ושירה בציבור.

השכלה

ליואב תואר שני M.A Executive במנהל ומנהיגות בחינוך מאוניברסיטת תל-אביב, ותואר ראשון B.Ed ותעודת הוראה לבית ספר העל-יסודי במקרא ובהיסטוריה. ליואב גם תעודת התמחות בחינוך דמוקרטי.