חזרה לעמוד ׳מי ברשת׳

ורד גושן

מנהלת האגף לתכנון אסטרטגי וממונה על צוות החדשנות העירוני, עיריית באר שבע

רקע מקצועי

ורד משמשת כמנהלת האגף לתכנון אסטרטגי וממונה על צוות החדשנות העירוני בעיריית באר שבע. בתפקידה הקודם הובילה ורד את הצוות לחדשנות עירונית, במסגרת שותפות עם קרן בלומברג בעיר באר שבע. בתוקף תפקידה ורד הייתה אחראית להובלת תהליכי מחקר, פיתוח ויישום של אתגרים בקנה מידה משמעותי, בעידן של מציאות משתנה. קודם לכן כיהנה חמש שנים כסמנכ"לית הרשות לפיתוח הנגב, וניהלה פעילות תקציבית של יותר מ-100 מיליון שקלים. היא הייתה שותפה לגיבוש וליישום של החלטת ממשלה משמעותית לנגב (546), והובילה פרויקטים שונים בתחום הפיתוח הכלכלי האזורי. בעבר הייתה מנהלת פרויקטים בכירה במכון PORI למחקרי שוק ודעת קהל, וניהלה תהליכי חקר שוק השוואתיים עבור חברות גלובליות רבות.

קצת עלי

ורד נולדה וגדלה בבאר שבע. כיום היא מתגוררת במשמר הנגב עם בן זוגה רון וארבעת ילדיהם: שי, יובל, זיו וליאור. בסופי שבוע היא אוהבת לבלות בחיק המשפחה ולהשלים את פערי השבוע, לטייל ולרוץ.

השכלה

לורד תואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת בן-גוריון בנגב, ותואר ראשון (בהצטיינות יתרה) בניהול תיירות ומלונאות מאוניברסיטת בן-גוריון בנגב. במסגרת לימודי התואר השני זכתה ללמוד סמסטר בבית הספר לניהול באוניברסיטת sup de co ברנס בצרפת.