חזרה לעמוד ׳מי ברשת׳

ורדית רוזנבלום

טו"ר ועו"ד. מנחה בתוכנית מנדל לפיתוח מנהיגות בחברה החרדית ובתוכנית שלוחי ציבור בשיתוף עם האונ' העברית. מנהלת מדרשת 'אותות'

רקע מקצועי

ורדית היא טו"ר ועו"ד. מנחה בתכנית מנדל לפיתוח מנהיגות בחברה החרדית ובתכנית שלוחי ציבור בשיתוף עם האונ' העברית. כמו כן, מנהלת מדרשת 'אותות' - מסגרת תורנית לנשים חרדיות. קודם לכן, הובילה ורדית תכנית לנשים חרדיות. בנוסף, היא עבדה שנים רבות ב"יד לאישה" במתן סיוע, ייעוץ וייצוג לנשים עגונות ומסורבות גט. היא מנחה נשים חרדיות במסגרת תכניות מנהיגות שונות ומרצה בנושאי משפט, נשים והקהילה החרדית. ורדית היא עמיתה בפורום "פעילים חברתיים" חרדים מיסודו של מוסד שמואל נאמן בטכניון, ובחסות "שחרית". ורדית משיבה לחרדים אנונימיים הפונים בשאלות של זהות, זוגיות ואמונה לאתר החרדי 'אקשיבה', וחברה בוועדת ההיגוי של מכון דב לאוטמן לחינוך.

קצת עלי

ורדית היא אם לארבעה – שלושה גדולים ואחת קטנה. היא גרה בעיר החרדית ביתר עילית אך מרגישה בירושלים. היא נשואה ליחזקאל, עו"ד, חבר בוועדות ההנהלה של המוסד לביטוח לאומי ומנהל קבוצת הפייסבוק חי"ש – חרדים ישראלים. ורדית אוהבת ללמוד, ללמד, ולהפיל אסימונים, לא חוששת משינויים, וגם משתדלת להביט מדי פעם במראה לוודא שאינה פוסלת במומה את האחר.

השכלה

ורדית היא בעלת רישיון טוענת בית דין מטעם הרבנות הראשית לישראל. יש לה תואר ראשון במשפטים מקריית אונו ורישיון עו"ד מטעם לשכת עורכי הדין, ותואר שני במדיניות ציבורית מהאוניברסיטה העברית. כיום משלימה את לימודיה לתואר שני במחשבת ישראל באוניברסיטה העברית. ורדית היא בוגרת בית ספר מנדל למנהיגות חינוכית.