חזרה לעמוד ׳מי ברשת׳

וליד מג’אדלה

מנהל אגף חינוך, אגף החינוך, עיריית באקה אל גרבייה

רקע מקצועי

וליד הוא יליד 1967 , באקה אל גרבייה. הוא סיים את לימודיו התיכוניים בתיכון באקה שבעיר. בשנת 1991 סיים אל לימודיו האקדמיים באוניברסיטת בן גוריון בנגב בפקולטה להנדסת מכונות. באותה שנה נקלט וליד לתפקידמורה ורכז מגמה טכנולוגית בבית הספר, ובשנת   1997 התמנה לנהל את בית הספר ונשא בתפקיד עד שנת 2007 . באותה שנה נבחר לנהל את אגף החינוך בעירייה. במסגרת תפקידו וליד אחראי לכל מערך החינוך - גילאי 18-3 בחינוך הרגיל, וגילאי 21-3 בחינוך המיוחד. מערכת החינוך בבאקה היא מערכת חינוך משגשגת ומותאמת להתפתחות הטכנולוגית בעולם.

קצת עלי

וליד מתגורר בעיר באקה אל גרבייה בלב המשולש. הוא נשוי ללמיס )עובדת סוציאלית במקצועה( ואב לשלושה ילדים: תאומות אשר לומדות זו השנה הראשונה באוניברסיטה - האחת מדעי התזונה באוניברסיטה העברית, והשנייה אדריכלות באוניברסיטת תל אביב, ובן בכיתה י'. בשעות הפנאי הוא נהנה לשמור על כושר גופני, לרוץ, עוסק בפעילות אתגרית דוגמת סנפלינג, קורא ועוזר לסטודנטים בלימודיהם האקדמיים.

השכלה

וליד הוא בעל תואר ראשון מאוניברסיטת בן גוריון בנגב, הפקולטה להנדסת מכונות. את לימודי התואר השני עשה באוניברסיטת תל אביב בהוראת מדעים וטכנולוגיה )מסלול תזה בהצטיינות(. הוא למד לרישיון הוראה באוניברסיטת חיפה, ולמד לימודי דירקטוריון של השלטון המקומי. עוד השתתף וליד בלימודי העצמה והתחדשות חינוכית של השלטון המקומי, ולקח חלק בהרבה השתלמויות וקורסים בתחום החינוך. בימים אלו מתחיל וליד את לימודי הדוקטורט שלו בחינוך טכנולוגי.