חזרה לעמוד ׳מי ברשת׳

דגנית פחימא

ממונה על הספורט לציבור החרדי-עיריית ירושלים

רקע מקצועי

דגנית היא ממונה על הספורט החרדי באגף הספורט בעיריית ירושלים.בוגרת תואר ראשון במינהל חינוך,תואר שני בניהול וישוב סכסוכים,ודוקטורנטית בבריאות הציבור,במסגרת התפקיד היא אחראית על כל תחומי הספורט והממשקים הפנים/חוץ-העירוניים הנוגעים למגזר הדתי/חרדי בתחום הספורט ואורח חיים בריא לאוכלוסיה שומרת תורה ומצוות. היא שותפה פעילה לתכנון אסטרטגי,ולבניית מדיניות עירונית בתחומי החינוך לאורח חיים בריא והטמעתו. מובילה פרויקטים חברתיים פורצי דרך לכלל האוכלוסייה במגוון תחומי בריאות הציבור,ספורט, וחינוך בלתי פורמלי, בתחומים חברתיים ופיזיים. פועלת לשיתופי פעולה בין כל הגורמים העירוניים באופן רוחבי,מומחית לניהול וישוב סכסוכים וקונפליקטים עירוניים להסכמות ממלכתיות,ציבוריות, הלכתיות והשקפתיות עם רבנים,נציגים,מנהיגים, מעצבי דעת קהל מהציבור החרדי,עוסקת בגישור על רקע מגזרי לאוכלוסיות העיר ירושלים ובכלל .

קצת עלי

דגנית מתגוררת בירושלים. היא נשואה ואם לשמונה. חלק ניכר משעות הפנאי שלה היא משקיעה בספורט, ביישוב סכסוכים, באמנות ובבישול.

השכלה

לדגנית תואר שני בניהול ויישוב סכסוכים מאוניברסיטת בן גוריון, ותואר ראשון במינהל חינוכי מאוניברסיטת בר-אילן. יש לה גם תעודת מורה בכירה ומגשרת מוסמכת. היא בוגרת תכנית אינטרפיס של או »מ למנהיגות לפתרון סכסוכים, וקורסי מנהיגות וניהול, העצמת עובדים, פסיכולוגיה בניהול ועוד .