חזרה לעמוד ׳מי ברשת׳

דבורה (דבי) נידרברג

מייסדת ומנכלית, Hidden Sparks, ניצוצות חבויים, מנהלת קרן רוהר

רקע מקצועי

דבורה היא מייסדת ומנכלית, Hidden Sparks, ניצוצות חבויים, מנהלת קרן רוהר. תנועה שמטרתה להכשיר ולהדריך מורים לעבוד עם ילדים בעלי צרכים לימודיים שונים כדי שיוכלו לממש את הפוטנציאל הלימודי שלהם בבית הספר. לאחר ההכשרה הראשונית התוכנית בונה את היכולות המקצועיות של צוות המורים באמצעות מאמן (coach) המגיע לבית הספר בכל שבוע. “Hidden Sparks” זכתה בפרס Covenant למצוינות בחינוך, ו-Slingshot הכיר בתרומתה לחדשנות בחינוך בשש השנים האחרונות. דבי אחראית לפיתוח התוכנית, לשותפויות, לתכנון אסטרטגי, לגיוס משאבים ולהנהלת צוותים. נוסף על כך היא עוזרת לנהל את קרן ג'ורג רוהר ומפקחת על מענקים עבור הכשרה תעסוקתית לקהילות חרדיות בניו יורק. קודם לכך היא הייתה מנהלת ביצוע של קרן משפחת Nash, וכן ייסדה מוזיאון ילדים יהודי אינטראקטיבי בניו יורק והייתה היו"ר שלו.

קצת עלי

דבי נשואה לבן-ציון ואם גאה לשישה ילדים פלוס חתן. בזמנה הפנוי היא אוהבת לבלות בחיק המשפחה והחברים, להתאמן בחדר כושר, לטייל ולקרוא ספר טוב.

השכלה

לדבי שני תארים שניים – MSW מ-Columbia University ו-MA בלימודי יהדות מ-Jewish Theological Seminary – ותואר ראשון מ-Stern College, Yeshiva University. נוסף לכך היא עשתה קורס במנהיגות ב-Columbia University וקיבלה את פרס FEREP מ- UJA-Federation.