חזרה לעמוד ׳מי ברשת׳

גלית שניידר מימרן

גזברית עיריית רמת גן

רקע מקצועי

גלית היא רואת חשבון. היא עובדת במגזר המוניציפלי. הייתה סגנית גזבר ומנהלת אגף הכנסות בעיריית כפר סבא, והפכה להיות גזברית עיריית רמת גן. בתפקידה החדש יש לה אחריות כוללת לניהול הכספי והפיננסי של העירייה: צד ההכנסות, הכולל ארנונה, היטלים, הכנסות ממשלה וכו', וכן צד ההוצאות והבקרה התקציבית. עוד היא אחראית לדוחות כספיים, תזרים המזומנים, השקעות, נכסים ותשלומים, בקרת שכר על 2500 עובדי עירייה וניהול של כמאה עובדים. בתפקידה הקודם בעיריית כפר סבא הייתה ממונה על כל תחום ההכנסות, כולל הובלת פרויקטים ארוכי טווח לשימור ולשיפור חוסנה הכלכלי של הרשות. נוסף על כך הייתה דירקטורית בחברה הכלכלית ובתאגיד הביוב האזורי. לפני כן הייתה במשך כשמונה שנים סמנכ"לית כספים בחברת פז גז אילון מקבוצת פז, ובמסגרת תפקידה זה עסקה רבות בתהליכי מיזוג בין חברות בקבוצה. בעבר הרחוק יותר ניהלה את היחידה הכלכלית בחברת הנדל”ן המניב "אמות השקעות". את שירותה הצבאי עשתה גלית בחיל מודיעין.

קצת עלי

גלית נולדה בארצות הברית. היא עלתה ארצה בגיל צעיר וכיום היא מתגוררת ברמת גן. היא נשואה לעדי, יזם היי-טק, ואם לשירה, העומדת לפני גיוס, ולמיכל, שמתחילה השנה את לימודיה בתיכון. בזמנה הפנוי גלית אוהבת לטייל בחו"ל, לקרוא, לתרגל יוגה ולבלות עם משפחה וחברים.

השכלה

גלית היא בעלת תואר ראשון (בהצטיינות) בכלכלה וחשבונאות מטעם אוניברסיטת תל אביב. היא בעלת תעודת רואה חשבון וחברת לשכת רואי החשבון בישראל.