חזרה לעמוד ׳מי ברשת׳

אתי גפן

יעוץ למערכות רווחה

רקע מקצועי

אתי היא חוקרת באקדמיה בתחום העבודה הסוציאלית, חברה בועדת המחקר של קרן שלם ויועצת למערכות ולארגונים העוסקים ברווחה. עד לאחרונה כיהנה כמנהלת אגף קהילה ורווחה במועצה האזורית עמק יזרעאל הייתה ממונה על ארבעים עובדים סוציאליים, ופעלה לעיצוב ולקידום המדיניות החברתית-קהילתית של הרשות, ולחיזוק חוסנן של אוכלוסיות מוחלשות. בד בבד היא כהנה כחברת דירקטוריון קרן שלם, כנציגת המועצות האזוריות בארץ. לפני כן ניהלה אתי את המחלקה לשירותים חברתיים במועצה האזורית עמק יזרעאל ובמועצה האזורית מגידו. לפני כן ניהלה את היחידה לעבודה קהילתית בעיריית רמת גן. במסגרת זו פעלה ליישום ולניהול תכניות קהילתיות עירוניות ולהקמת שירותי רווחה עירוניים, בתהליכי שיתוף ציבור.

קצת עלי

אתי מתגוררת ביישוב שמשית שבעמק יזרעאל, שעם משפחתה הייתה שותפה להקמתו לפני 17 שנים. היא נשואה ואם לשני בנים. בשעות הפנאי היא מטיילת, קוראת ספרים ופועלת לקידום היישוב.

השכלה

לאתי תואר שני )בהצטיינות( בעבודה סוציאלית במסלול מינהל ועבודה קהילתית, ותואר ראשון בהצטיינות בעבודה סוציאלית, שניהם מאוניברסיטת בר-אילן. אתי היא גם בוגרת קורסים והשתלמויות בתחומי ניהול, אימון וגישור.