חזרה לעמוד ׳מי ברשת׳

אסף רוט

מנכ"ל ושותף, קבוצת אינסטאנט לוגיק פיתוח עסקי וטכנולוגית סגן ראש מועצה אזורית בני שמעון

רקע מקצועי

אסף הוא יושב הראש של האגודה הקהילתית קיבוץ דביר (בהתנדבות), והחל באוקטובר 2018 הוא נציג הקיבוץ במליאת המועצה בני שמעון וסגן ראש המועצה. החיבור בין מרחב הנגב, חינוך בעידן הנוכחי וחוסן קהילתי הם חלק מהמאיצים של אסף בחייו. בתחום המקצועי אסף הוא מנכ"ל ושותף בקבוצת אינסטאנט וכן בחברת לוגיק פיתוח עסקי וטכנולוגי. בעשור האחרון אסף הקים עם שותפים קבוצה של עסקים בעלי פרופילים שונים – טכנולוגיה, סחר, ייעוץ וייזום – שהמכנה המשותף לכולם הוא עולם התיירות והמלונאות בישראל ובעולם. לחברות הללו חמישה מרכזים בעולם והן פורצות דרך בתחומן. "Business is all about pleasure", אומר אסף כמשל לתשוקה שיש לקוות ולמצוא בעשייה היום-יומית.

קצת עלי

אסף נולד והתחנך בקיבוץ דביר שבנגב, והוא מתגורר בו כיום. הוא איש עסקים ואקטיביסט חברתי בנגב. עם תום לימודיו באוניברסיטה התגורר במרכז במשך עשור, ולאחר שנולדו ילדיו חזר דרומה עם משפחתו. אסף מגדל שלושה ילדים. הוא עוסק בספורט, אוהב מאוד שחמט, ספרים, טבע וחברים. הוא מתנדב במילואים כיועץ ארגוני.

השכלה

אסף הוא בעל תואר בהנדסת תעשייה וניהול מטעם אוניברסיטת בן-גוריון, ובוגר לימודי תעודה בגישור וכן דירקטורים מטעם מכללת ספיר.