חזרה לעמוד ׳מי ברשת׳

אורי לוונטר-רוברטס

מנהל פיתוח, חברת ההפקה ג.ג זהר

רקע מקצועי

אורי הוא מפתח תוכן עסקי, ג.ג. זהר בע״מ. לפני כן שימש כמנכ"ל המשרד הישראלי של UJA (הפדרציה היהודית של ניו יורק). במסגרת תפקידו היה אחראי על הובלת החשיבה האסטרטגית שמכוונת את ההקצאות הפילנתרופיות של הפדרציה בישראל בהיקף של כ-30 מיליון דולר בשנה. כמו כן הוא עסק בבניית מעמדה הציבורי של הפדרציה ובפיתוח שותפויות. את דרכו בארגון החל כמנהל תכנון אסטרטגי במטה הארגון בניו יורק, שם ניהל בין השאר את השקעות הפדרציה בנושא יוצאי אתיופיה, החברה החרדית והחברה הערבית בישראל. בעברו עבד אורי בתפקידים בכירים בעיתונות האלקטרונית והכתובה. הוא שימש כעורך משנה של המהדורה המרכזית של ערוץ 10 ושל תכניות חדשות נוספות בערוץ ולפני כן כראש דסק במחלקת החדשות בעיתון "הארץ". בשהותו בארצות הברית עסק אורי בעשייה חברתית. הוא היה מעורב בארגון הקהילה הישראלית בניו יורק, וכן הקים שלוחה פעילה ראשונה של עמותת יוצאי 8200 בחו"ל.

קצת עלי

אורי מתגורר בתל אביב, נשוי למאיה ואב לתומר ולאבישי. בשעות הפנאי מתאמן בריצה ומשתתף במרתונים בישראל ובארה"ב. בנוסף מקפיד למצוא זמן לחקר פעיל ומהנה של התרבות הקולינרית והאורבנית בעיר העברית הראשונה.

השכלה

אורי בוגר תואר שני במדיניות ציבורית מטעם אוניברסיטת הרווארד ותואר ראשון בהיסטוריה כללית ומדעי המדינה (בהצטיינות יתרה) מטעם אוניברסיטת תל אביב.