חזרה לעמוד ׳מי ברשת׳

אורית שטיין- רייזנר

מנהלת בית החולים רעות

רקע מקצועי

אורית היא מנהלת בית החולים רעות. לאחר ששימשה כסגנית מנהל ומנהלת רפואית בביה״ח רעות. לפני כן ניהלה אורית את מחלקת בריאות הנפש במטה מכבי שירותי בריאות. במסגרת תפקידה עמדה אורית בראש מערך של מאות עובדים וייצגה את מכבי מול גופים ממלכתיים בתחום בריאות הנפש. בין השנים 2013-2015, שימשה אורית כפסיכיאטרית מחוזית ומנהלת תחום בריאות הנפש של מכבי שירותי בריאות במחוז ירושלים והשפלה. במסגרת תפקידה, ניצחה אורית על הקמתן של מרפאות בריאות הנפש במחוז לקראת הרפורמה בבריאות הנפש, והייתה אחראית על יישום תכניות עבודה, גיוס כח-אדם ומתן ייעוץ מקצועי. קודם לכן, ובמשך 10 שנים, ניהלה אורית את מחלקת המיון במרכז הרפואי לבריאות הנפש לב-השרון. במקביל, בין השנים 2004-2008 שימשה אורית כסגנית הפסיכיאטר המחוזי של משרד הבריאות במחוז מרכז. לאורך השנים הייתה אורית מנחה מצטיינת בחוג לחינוך רפואי וכן טיוטור ומנחה מצטיינת בחוג לפסיכיאטריה באוניברסיטת תל-אביב, במשך 3 שנים ברציפות. במסגרת עשייתה החברתית פועלת אורית במסגרת ארגון בוגרי הקולג'ים הבינלאומיים ומרצה בפורומים שונים כגון "אנוש", "מעגלי נשים", פורום משפחות מתמודדים ועוד. התמחות רפואית: אורית מומחית בפסיכיאטריה. את התמחותה ואת הסטאז' ברפואה ביצעה במרכז הרפואי ע"ש שיבא בתל השומר.

קצת עלי

אורית מתגוררת בגני-עם, נשואה לאבישי ואם ל-3 ילדים. אוהבת מאוד לקרוא ולטייל. אם לא הייתה רופאה, הייתה אוצרת אומנות במוזיאון, עורכת ספרותית או מגלה ארצות.

השכלה

לאורית תואר ד"ר לרפואה (MD) מטעם אוניברסיטת תל אביב. במסגרת תכנית ענבר לומדת אורית לתואר מוסמך במנהל עסקים (MBA) עם התמחות בניהול מערכות בריאות, באוניברסיטת תל אביב.