חזרה לעמוד ׳מי ברשת׳

אדורה אלעיס

נציגת משרד החינוך במטה הלאומי להגנה על ילדים ברשת- מוקד 105

רקע מקצועי

אדורה היא נציגת משרד החינוך במטה הלאומי להגנה על ילדים ברשת- מוקד 105. היא גם יועצת חינוכית בהכשרתה. את דרכה החלה כיועצת חינוכית בבית הספר האורתודוקסי ברמלה. עוד הייתה יועצת גיל רך מחוזית בחברה הערבית במחוז מרכז, וכן מדריכה לאקלים חינוכי מיטבי בחברה הערבית. אדורה כיהנה במשך שנתיים בתפקיד ממלאת מקום המפקחת על הייעוץ בחברה הערבית במחוז המרכז. כיום היא יועצת בכירה בחברה הערבית במחוז המרכז, ומדריכה ארצית המרכזת את תחום האקלים ומניעת האלימות בחברה הערבית. תפקידיה במחוז המרכז כוללים גם רפרנטית גיל רך ומפקחת מתכללת בחירום. נוסף על כך היא חברה בוועדת ערכים. אדורה השתתפה בכנסים ונשאה במחוז המרכז הרצאות על מנהיגות נשים, פיתוח מקצועי, פערים מגדריים במערכת החינוך ורשתיות.

קצת עלי

אדורה מתגוררת ברמלה. היא אם לנאדיה (9). יש לה תשוקה לכתיבה ולקריאה. היא אוהבת לטייל בארץ ובעולם, לגלות תרבויות וללמוד שפות, והשתתפה במסע "מלכת המדבר" בקירגיסטן.

השכלה

לאדורה תואר שני (בהצטיינות) בייעוץ חינוכי מהמרכז ללימודים אקדמיים, ותואר ראשון בתוכנית הדו-חוגית במדע המדינה ובהיבטים התפתחותיים בחינוך, מסלול ייעוץ חינוכי, מאוניברסיטת תל אביב. נוסף על כך יש לה תעודת הוראה במדעי החברה מאוניברסיטת תל אביב. אדורה השתתפה בתוכנית "להב פיתוח מנהלים" לפיתוח מיומנויות ניהול בפקולטה לניהול באוניברסיטת תל אביב. כן למדה בתוכניות הכשרה בנושאי מיניות ומגדר, ובנושאי מנהיגות חברתית, ציבורית וקהילתית.