ENG

ייחודו של מעוז

  • ממלכתיות כמצפן ורעיון מארגן- הממלכתיות היא תפיסה המעמידה במרכז את הטוב המשותף והפעולות לקידומו, תוך הבנת הסיפורים והצרכים של הקהילות השונות בחברה הישראלית
  • בניית רשת מנהיגות רב מגזרית המובילה שינויים חברתיים-כלכליים ממלכתיים עוצמתיים ובני קיימא
  • עיסוק ישיר בפיתוח חברתי-כלכלי באמצעות תכניות האצה למנהיגים ומנהיגות ברשת

פעולות אסטרטגיות

 הכשרה ופיתוח של מנהיגים ערכיים, מקצועיים וממלכתיים תוך למידה משמעותית והתחככות מתמדת בין התאוריה למציאות בשטח. ההכשרות שלנו: עמיתי מעוז– למנהיגים בכירים משלושת המגזרים, תכנית ענבר– מיזם משותף עם משרד הבריאות, המכשיר עתודה ניהולית במערכת הבריאות, תכנית אדוות – מיזם משותף עם משרד החינוך, המכשיר עתודות מנהיגות לדרג הבכיר במערכת החינוך, תכנית עתודות ניהול לדרג הבכיר בשלטון המקומי.

 רישות – בלב תאוריית השינוי של ארגון מעוז נמצאת הרשת. מסיימי התכניות (“חברי הרשת”) ממשיכים לקדם את עשייתם באתגרי הליבה של מדינת ישראל. במקביל, הרשת מייצרת פלטפורמות להמשך הפיתוח האישי, הטמעת שפת המנהיגות הממלכתית ושיתופי פעולה חוצי מגזרים.

האצת פעולות – המאיצים מלווים את חברי הרשת בהובלת תהליכי שינוי חברתיים. זאת ע״י מתן כלים, ידע, רשת מתודולוגיות, יועצים, מומחי תוכן, ולמידה ממודלים בינלאומיים הנחוצים לקידום האתגרים בהם הם עוסקים במציאות.

SCALE. הרחבה של המודל באמצעות מיזמים משותפים במסגרת החלטת הממשלה ‘עתודות לישראל’.

​ועד מנהל

ג’פרי שוורץ (יו”ר)

ג’ף מכהן כיו”ר ארגון ‘מעוז’ ונמנה בין מיסדייו. עד שנת 2011 שימש כמנכ”ל חברת ‘טימברלנד’ -חברה ציבורית הנסחרת בבורסת ניו יורק (NYSE) ומהווה מותג עולמי של הנעלה וביגוד, במשך כ-15 שנה.

במהלך שנותיו בחברת טימברלנד, ג’ף סייע למגוון ארגונים בשינוי חברתי, לרבות עשר שנים בהן שימש כיו”ר מועצת המנהלים בארגון City Year וכחבר במועצת המנהלים של הארגונים Share our Strength, ‏Harlem Children’s Zone ו-Climate Group.

בשנת 2011 ג’ף עמד בראש המכירה של חברת טימברלנד ל-VF Corporation ומאז הוא מפנה את כל משאביו המקצועיים לקידום שינוי חברתי כלכלי בר-קיימא ומשקיע ממרצו לקידום מיזמים חברתיים כלכליים השואפים לחולל שינוי במציאות בישראל ובארה”ב.

בנוסף, ג’ף פעיל בקהילה היהודית ומזה X שנים הוא משמש כיו”ר מועצת המנהלים של בית הספר מיימונידס בברוקליין, מסצ’וסטס וכחבר במועצת המנהלים של הפדרציה היהודית בבוסטון (CJP). מכהן כשותף לקמפיין הלאומי של ארגון Share Our Strength שמטרתו לשים קץ לרעב בקרב ילדים ובארגון Partners in Health השואף שלכל אדם תהיה גישה לפתרונות בריאותיים ברי-קיימא.

ג’ף בעל תואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת דארטמות’ (1984) ותואר ראשון בספרות השוואתית מאוניברסיטת בראון (1982).
ג’ף מחלק את זמנו בין בוסטון לירושלים, נשוי לדבי ואבא לשלושה בנים. בזמנו הפנוי הוא מתעניין במחקר בתלמוד הבבלי.

 

קרא עוד

יודפת הראל-בוכריס

יודפת הקימה ומנהלת קרן השקעות פרטיות. עד לאחרונה, היא שימשה כמנכ”לית של טמרס קפיטל בע”מ, קבוצת השקעות פרטית בעלת עניין רב בנדל”ן, טכנולוגיה, ייצור, פנאי ותקשורת. לפני כן, היא שימשה כמנהלת הדמיה רפואית בחברת אורבוטק הישראלית, לאחר תשע שנות כהונה כמנכ”לית בית ההשקעות הראל הרץ. יודפת בעלת תואר ראשון בתקשורת ומדעי המדינה מאוניברסיטת בר אילן ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת ברדפורד שבבריטניה, עם התמחות בשיווק ואסטרטגיות פיתוח עסקי.
יודפת שירתה בצה”ל כמדריכת מודיעין בחיל הים. כיום, היא גרה ברמת השרון עם בעלה פנחס ושלושת ילדיה.

קרא עוד

דורון לבנת

דורון לבנת הוא המנהל של קבוצת חברות בינלאומיות באירופה בבעלות משפחתו המתמחות בהשכרה של אתרים לוגיסטיים ונמלים, החכרה של ציוד מכני  והשקעות, דורון משמש כחבר בורד במספר רב של חברות בינלאומיות.

דורון הוא יזם חברתי  סדרתי המשקיע בעיקר בתחומי החינוך ובתכניות תשתית ארוכות טווח כגון: בית השנטי, עמותת איילים, מכללת ספיר, עמותת מתן, תכנית לשמה, עמותת אור, תכנית 2048,,מרכז נא לגעת, בית הספר ביאליק-, מרכז פרס לשלום (תכניות עם ילדים ורופאים פלשתינאים) ממקימי עמותת תובנות בחינוך ,מייסד מרכז ויס-לבנת ללימודי שואה באוניברסיטת חיפה ,אוניברסיטה בעם, תכנית הרובוטיקה בירוחם ועוד.

כמו כן מעורב ומשקיע במספר פרויקטים חברתיים בברזיל, הודו אפריקה ובהולנד. בנוסף, דורון גם חבר הועד ופעיל במספר רב של עמותות חברתיות.

דורון הוא מגרעין המייסדים של מעוז.

דורון סיים לימודים אקדמאים בכלכלה, סחר בינלאומי ולוגיסטיקה DAV   BREMEN בגרמניה. בוגר קורס מנהלים בכירים מHarvard Business School

לדורון הוענק תואר ד”ר לשם כבוד בפילוסופיה מאוניברסיטת חיפה

 

 

 

קרא עוד

דורון לצר

דורון הוא מהמייסדים של משרד עורכי הדין ‘פרל כהן צדק לצר ברץ’ ושותף בכיר במשרד.
לדורון יש יותר מ-25 שנות ניסיון במשפט מסחרי ותאגידי מעבודה עם חברות בינלאומיות, הן במסגרת ייעוץ במשרד והן מחוצה לו.

היום משמש כיועץ בקרן הלוואת בניו יורק EMM וחבר במספר דירקטוריונים של חברות טכנולוגיה.
דורון פעיל בתכנית לקידום יזמות וחדשנות אשר מעודדת יזמות וחדשנות בקרב בוגרי יחידת 8200, יחידת העלית של צה”ל, ומשמש כמנטור בתכניתMicrosoft Accelerator בישראל שמסייעת לחברות סטארט-אפ נבחרות בתחום ה-IT והתוכנה בארץ.

בעבר דורון עבד כעו”ד בחברת Kansas City Power & Light ‏והתמחה בעבודתו במיזמים משותפים והשקעות הקשורות לטכנולוגיה. בנוסף לכך, עבד כיועץ בחברת Shook, Hardy & Bacon  בקנזס סיטי, מיזורי וכעו”ד בחברת אלביט, חברה בינלאומית מובילה בתעשייה הביטחונית ושימש כיושב ראש Aktiva Holdings BV, קרן השקעות פרטית בהולנד.

דורון בוגר בית הספר למשפטים של מידל טמפל בלונדון. מתגורר בתל אביב, נשוי ליעל ואב לשלושה ילדים.

 

קרא עוד

דבורה שוורץ

דבי חברה בוועד המנהל של מעוז. היא לקחה חלק פעיל בדיונים האסטרטגיים בשלב ההקמה של מעוז מיום היווסדו של הארגון, כחלק מהרצון העז שלה לפתח את מנהיגי ההווה והעתיד בישראל ובקהילה היהודית.

דבי חברה במועצת המנהלים של ה-CJP הפדרציה היהודית בבוסטון. כיום היא משמשת כיו”ר ועדת פיתוח המנהיגות וההנהלה וועדת הפיקוח והמינוי של ה-CJP.

דבי למדה במכללת בראון והיא בעלת תואר שני מבית הספר לחינוך של אוניברסיטת הרווארד. בנוסף, היא למדה לימודים מתקדמים באוניברסיטת לזלי. הרקע שלה כמורה ולימודיה האקדמיים נסכו בה את ההשראה לפעול לקידום חינוך מחוץ לכותלי בית הספר. דבי שימשה כיו”ר של PEJE: השותפות למצוינות בחינוך יהודי (The Partnership for Excellence in Jewish Education), ארגון לאומי שתומך ומעודד חינוך בבתי ספר יהודים בצפון אמריקה. כמו כן היא שימשה כיו”ר מועצת המנהלים של בית הספר סולומון שכטר בבוסטון רבתי. כיום היא חברה בוועדת הפיתוח של בית הספר מיימונידס, בית ספר יהודי בברוקליין מסצ’וסטס המשמש כבית ספר יסודי, חטיבת ביניים ותיכון.

דבי ובעלה, ג’ף שוורץ, הינם הורים לשלושה בנים ומחלקים את זמנם בין בוסטון לירושלים. שניהם פועלים כדי לקדם וליצור יכולות אסטרטגיות בארגונים חברתיים. בנוסף לפעילותה במעוז וב-CJP, היא לוקחת חלק בארגונים אמריקאים וישראליים העוסקים בסוגיות של רעב, עוני, חינוך וזהות יהודית. כיום, דבי פועלת לשיפור מיומנויות העברית שלה ולאחרונה אף השלימה קורס אינטנסיבי במכון ללימודי עברית במכון ברנדייס ובאולפן בירושלים.

 

קרא עוד

סקוט טובין

סקוט הוא שותף בכיר בבאטרי ונצ’רס והצטרף לקרן ב1997. הוא מוביל השקעות בארצות הברית, בישראל, ובאירופה. סקוט מתמקד במגוון רחב של השקעות בבאטרי, הכוללים הון והון סיכון במגוון רחב של תחומים כמו תשתיות לארגונים, מדעי החומר, תוכנה יישומית, מדיה ושירותים פיננסיים. סקוט נמנה מספר פעמים לרשימת מידאס של פורבס המונה את משקעי ההון סיכון הטובים בעולם. לסקוט תואר ראשון בהצטיינות באוניברסיטת ברנדייס ביחסים בינלאומיים ולימודי אסלאם ומזרח התיכון. הוא ואשתו הורים גאים לחמישה בנים מקסימים.

 

קרא עוד

איימן סייף

איימן סיים לפני כשנה את תפקידו כמנהל הרשות לפיתוח כלכלי בחברה הערבית, הפועלת במשרד לשוויון חברתי, לאחר 10 שנים – במהלכן הוביל תהליכי פיתוח חסרי תקדים בהיקפם.

במסגרת תפקידו איימן היה אחראי על יישום החלטות ממשלה לרבות תכנון אסטרטגי וארגוני, הקמת המועצה המייעצת של הרשות, קידום הקמת הרשות ועוד.

איימן פעל לקידום פרויקטים כלכליים כגון הקמת קרן השקעות פרטית למגזר העסקי, פרויקטים לקידום תעסוקת נשים, הקמת מיזם משותף קו משווה, הקמת מרכזים להכוון תעסוקתי, הקמת מט”י אל ג’ליל וסיוע למשקיעים פוטנציאלים.

בנוסף, איימן קידם חקיקה בכנסת בנושא חוק הרשות לפיתוח כלכלי למגזרי המיעוטים, ייצג את הרשות בוועדות, בכנסים ובוועידות שונות הקשורות לפיתוח הכלכלי של המגזר הערבי.

איימן בעל תואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים מאוניברסיטת באמברג מערב גרמניה ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת באמברג גרמניה, ותואר שני בתכנון ופיתוח בינלאומי מאוניברסיטת קלארק בארה”ב.

 

קרא עוד

צוות

ד”ר יואב הלר, מנכ”ל

יואב מנהל את ארגון ‘מעוז’ החל משנת 2014.

בראשית דרכו המקצועית יואב היה חבר בצוות ההקמה של אתר האינטרנט YNET וכיהן כעורך הספורט ודף הבית. לאחר שלוש שנים ב-YNET עשה הסבה מקצועית וניהל את יחידת התכניות הארצית במכון ‘ברנקו וייס’ במשך כשש שנים, במהלכן הוביל כמאתיים עובדים, גייס משאבים וניהל תקציב של כ-50 מיליון ₪.

בסיום תפקידו במכון ‘ברנקו וייס’ יואב יצא לשליחות בלונדון, בתקופת שהותו יזם, הוביל והוציא לפועל שורה של פרויקטים ותוכניות בתחומי ההסברה, ציונות והעולם היהודי, לרבות תכנית העמיתים היוקרתית  Israel Connect  Europe .

בהכשרתו יואב הוא היסטוריון שמתמחה בחקר השואה, בעל תואר דוקטור מאוניברסיטת לונדון, תואר שני במינהל ומנהיגות בחינוך באוניברסיטת תל אביב ותואר ראשון במדעי המדינה ולימודי מזה”ת מאוניברסיטת תל אביב.

יואב מתגורר בתל אביב, נשוי לפולי ואב לרעות ודני.

קרא עוד

ד”ר ליאת בסיס, ראש מטה

ליאת מכהנת כראש מטה במעוז, קודם לכן היא ניהלה את יחידת המיון, המדידה וההערכה במעוז.

לליאת יש ניסיון של למעלה מ-20 שנה בתחומי המיון וההערכה ובנוסף היא מרצה בתכנית לפסיכולוגיה ארגונית לתואר שני באוניברסיטת בר-אילן.

עד שנת 2016 ליאת ניהלה את ‘בסיס להערכה’ ארגון שהוקם על ידה ונתן שירותים בתחומי פיתוח מערכות מיון והערכה ומדידה של פרטים ושל תכניות.

בהכשרתה ליאת היא פסיכולוגית חברתית-תעסוקתית מומחית, בעלת תואר דוקטור מאוניברסיטת בר-אילן.

ליאת נשואה לאייל, אמא לשלוש בנות ומתגוררת ברמת השרון. בזמנה הפנוי משתדלת לשלב כושר, נגינה בגיטרה ושידוכים.

 

קרא עוד

עו”ד מיכל להנר, סמנכ”לית כספים ותפעול

מיכל מכהנת כסמנכ”לית כספים ותפעול. במסגרת תפקידיה הקודמים במעוז היא ניהלה את תחום פיתוח משאבים והפיתוח הארגוני.

לפני הגעתה למעוז, הצטרפה לקורס הצוערים של משרד החוץ. עם סיום הקורס עבדה באגף אמריקה הלטינית ומילאה בין השאר ולתקופות שונות, את תפקיד המזכיר הראשון והקונסול בקוסטה ריקה ואת תפקיד המזכיר הראשון בקולומביה. בהמשך דרכה במשרד החוץ, עבדה באגף ארגונים בין לאומיים והתמקדה בזירה המולטילטרלית. לפני כן שימשה כקניינית במשלחת הרכש של משרד הביטחון בנציגות ישראל בניו יורק. שם היא הובילה את תחום הרכש של מערך התובלה של חיל האוויר. עם סיום תפקידה ושובה לארץ, הצטרפה לחברת ״נוקיה סימנס״ ( NSN ), מחלקת מיזוגים ורכישות, שם ניהלה תחומים שונים ומגוונים במיזוג חברת הזנק ישראלית שנרכשה ע”י ‘נוקיה סימנס’. בראשית דרכה המקצועית מיכל התמחתה אצל סגן הסניגור הארצי במשרד המשפטים.

מיכל היא בוגרת תואר ראשון במשפטים מהאוניברסיטה העברית בירושלים.

 

מתגוררת ברעננה, נשואה ליונתן ואם לאיתן. בזמנה הפנוי מיכל אוהבת להתאמן ולהנות מהים.

קרא עוד

סיגל קנוטופסקי, סמנכ”ל פיתוח משאבים

סיגל מנהלת את תחום פיתוח המשאבים במעוז, טרם הצטרפותה למעוז סיגל שימשה כמנכ”לית ארגון ׳עולים ביחד׳. ארגון שעוסק בשינוי תפיסות  וצמצום הגזענות בחברה הישראלית באמצעות תעסוקה ותקשורת. במסגרת תפקידה היא הובילה את ׳עולים ביחד׳ להישגים מרשימים ביותר, ביניהם, הרחבת האסטרטגיה לתחום התקשורת, הקמת תנועת בוגרים, הגדלה משמעותית של התקציב וההכנסות, בניית מערך מתנדבים עסקיים מרשים,  ביסוס ועד מנהל בכיר וגיבוש צוות מגוון ומקצועי. על דרכו של הארגון והישגיו בהובלתה של סיגל זכה הארגון בשורה של פרסים חברתיים. כמובילת עשייה חברתית מחולת שינוי, זכתה סיגל עצמה במספר פרסים, בינהם. פרס רפפורט לנשים פורצות דרך לשנת 2019 וכן נבחרה לאחת מ50 המשפיעים החברתיים לשנת 2018 של ידיעות אחרונות.

לסיגל יש רקע עשיר מאוד בעולמות של פיתוח משאבים אותו רכשה בתפקידיה הקודמים, החל מהסוכנות היהודית ועד ניהול פיתוח המשאבים של ׳עולים ביחד׳ לפני שהתמנתה למנכ”לית. בנוסף, סיגל יצאה לשליחויות קצרות מועד לקהילות יהודיות שונות ברחבי העולם.

לסיגל תואר שני ביישוב וניהול סכסוכים עם תעודת גישור מאוניברסיטת תל אביב ותואר ראשון ביחסים בינלאומיים מהאוניברסיטה העברית.

סיגל נשואה לדוד ואמא לשחר, הראל, מאור ומתן.

 

 

קרא עוד

הילה גנור שינדל, מנהלת מרכז ידע ואסטרטגיה

הילה הקימה במעוז את מרכז הידע והאסטרטגיה בשנת 2017 ומאז, יחד עם צוות שבנתה היא מפתחת ומובילה אותו.

לפני שהילה הגיעה למעוז היא רכשה ניסיון רב מגזרי עשיר ומגוון. בין היתר הילה יעצה לעמותות ופילנתרופים בנושאי אסטרטגיה ותכנון וניהלה את קרן משפחת יעקובסון (כיום ONE8) בישראל. במגזר הפרטי היא שימשה כיועצת לחברות פורצ’ן 500 ב ,Compete (בוסטון), חברה לניתוח התנהגות צרכנים באינטרנט, ועבדה כחוקרת בבית הספר למנהל עסקים בהרווארד בתחום של שיווק ומחקר שוק.
קודם לכן, הילה שירתה כשמונה שנים בצה”ל ובממשלה כקצינת מודיעין.

הילה בוגרת תואר ראשון בהצטיינות בממשל ודיפלומטיה במרכז הבינתחומי הרצליה ובעלת תואר שני במנהל עסקים (MBA Cum Laude) מאוניברסיטת בוסטון.

הילה גרה בבני דרור עם בן זוגה יאיר ושלושת ילדיהם: יהונתן, אור ויהלי.

קרא עוד

עמית פרסיקו, מנהל רשת

עמית מנהל את רשת מעוז מאז שנת 2017 .

רשת מעוז הינה רשת של מאות מנהיגים ממלכתיים מחוללי שינוי, הפועלים במשותף והשואפים לבנות אמון ולקדם את חוסנה החברתי – כלכלי של מדינת ישראל.

בעבר עמית שימש כיועץ מקצועי בכיר לשר החינוך. במסגרת תפקידו שימש כראש מטה יו”ר המל”ג והיה אחראי על גיבוש ויישום מדיניות ההשכלה הגבוהה מטעם שר החינוך.  בנוסף, שימש כמקשר שר החינוך ומשרד החינוך עם גורמי הממשלה השונים והכנסת. בתפקידו הקודם עבד כיועץ מקצועי לשר הכלכלה והיה אחראי על נושאי תעסוקה וקידום אוכלוסיות מיוחדות. קודם לכן שימש עמית כראש מטה יו”ר הרשות רשות החשמל.

בתפקידיו הקודמים שימש כעו”ד למשפט בין-לאומי במשרד החוץ וכעוזר משפטי למשנה לנשיאת בית המשפט העליון סלים ג’ובראן.
עמית התמחה אצל חנן מלצר, שופט בית המשפט העליון, במשרד עורכי הדין ארדינסט, בן נתן ושות’ וכן בלשכת נשיא בית הדין של האו”ם לפשעי מלחמה ברואנדה.
בסקטור החברתי התנדב עמית בייצוג משפטי ובפרויקטים חברתיים שונים לנוער בסיכון. בנוסף שימש כעיתונאי, כחבר ודובר אגודת הסטודנטים למשפטים וכמדריך טיולים.

עמית הוא עו”ד, בוגר תואר שני במשפטים (בהצטיינות יתרה) ותואר ראשון במשפטים ויחסים בינלאומיים, שניהם מטעם האוניברסיטה העברית.

עמית מתגורר במזכרת בתיה, נשוי לדקלה ואב ליונתן, תמר ויואב. בשעות הפנאי [המעטות!] חייב להחזיק ספר היסטוריה ביד.

 

 

קרא עוד

שמרית ביינהורן, מנהלת חטיבת מאיצים והובלת שינוי

שמרית מנהלת את חטיבת המאיצים והובלת השינוי במעוז. קודם לכן היא ניהלה וליוותה תיקי האצה ומהלכי שינוי.

בעבר שמרית עבדה ב”קבוצת גבים” כמנחה בכירה ומנהלת פיתוח עסקי ושיווק. שמרית בעלת ניסיון בהנחיה, הובלת תהליכים ארגוניים וליווי אישי למנהלים ולקצינים בכירים.

לשמרית תואר ראשון במשפטים מאוניברסיטת בר אילן, היא עורכת דין ומגשרת בהכשרתה ובעלת רקע יזמי במסגרתו הקימה מיזמים בתחומים שונים ומוגוונים.

שמרית מתגוררת במזכרת בתיה עם בתה אליה. ובזמנה הפנוי עוסקת בסטיילינג ואופנה.

קרא עוד

אסנת מירון, מנהלת ‘תהודה’

אסנת מנהלת את תחום התהודה שאמון על הרחבת מעגלי האימפקט של הארגון.

במסגרת תפקידיה הקודמים אסנת ניהלה את תכנית עמיתי מעוז במשך שנתיים ובמקביל הקימה את רשת מעוז וניהלה את הרשת כשלוש שנים. בתוך כך היתה אחראית על פעילות הרשת והובלת והגשמת חזון הארגון.

אסנת החלה את דרכה בתפקידי הפקה שונים בטלוויזיה: הקמת חדשות ערוץ 2, הפקת התכנית ‘אולפן שישי’ והייתה המפיקה הראשית של התכנית ‘עובדה’ עם אילנה דיין. היא הייתה חברה בצוות ההקמה של ערוץ 10 וחדשות 10, מנהלת הפקה ותפעול של ערוץ התכלת וחברת אור מדיה. כמו כן, אסנת הייתה המפיקה האחראית של אירועי ‘כעת מחר’- חגיגות יום הולדת 80 לשמעון פרס. אסנת היא בוגרת תכנית ‘גוונים’- למנהיגות יהודית פלורליסטית והתכנית למנהיגות צעירה ישראל- גרמניה של קרן ברטלסמן.

בהמשך להשתתפותה הפעילה בתוכנית קרן ברטלסמן, החלה לעבוד בשנת 2006 כמנהלת פרויקטים עבור הקרן ובמשך 8 שנים ניהלה עבורה את הפעילות והסמינרים בארץ. כמו כן, אסנת ניהלה את פורום ‘אופק ישראלי’ של תכנית המנהיגות ישראל-גרמניה.

אסנת בעלת תואר ראשון בהצטיינות, במסלול דו-חוגי בפקולטה למדעי הרוח באוניברסיטה העברית בירושלים.

אסנת היא אמא לשלושה ילדים, ילידת ירושלים וכיום גרה ברמת השרון. בזמנה הפנוי אוהבת לקרוא שירה, לשחק כדורסל ולטייל בעולם.

קרא עוד

הדס להב, מנהלת סטוריטלינג

הדס הקימה ומנהלת את יחידת הסטוריטלינג במעוז שמטרתה לתעד ולספר את סיפורי השינוי של חברי וחברות הרשת.

הדס היתה עיתונאית כ-18 שנים, וכיהנה כסגנית העורך הראשי של “ידיעות אחרונות” וכמשנה לעורך ynet.

שותפה במספר יוזמות לשינוי תפיסות חברתיות, בעיקר באמצעות התקשורת. בין השאר מסייעת למיזם המדיה של “עולים ביחד” לשינוי תפיסות כלפי יוצאי אתיופיה; פעילה לשילוב ערבים באמצעי תקשורת והגברת קולם ברשתות החברתיות; ושותפה למיזם “נבחרת” להכפלת מספר הנשים המתמודדות בבחירות המקומיות ועוד.

להדס תואר ראשון במשפטים ומדעי המדינה מאוניברסיטת תל אביב ותואר שני במשפטים בהצטיינות מאוניברסיטת בר-אילן.
מתגוררת ברמת-חן עם שני ילדיה, יהונתן ועפרי.

קרא עוד

מיכל רייקין, מנהלת מיזם ‘עתודות צפון’

בפברואר 2019 מיכל הצטרפה למעוז והחלה בהקמת “עתודות צפון” – מרכז לפיתוח הצפון שמטרתו האצת פעולות הובלת שינוי למול שלושה אתגרים מרכזיים: תעסוקה, בריאות ומנהיגות מקומית.

בשנים 2013-2018 מיכל הקימה וניהלה את תוכניות הצוערים לשלטון המקומי, מיזם משותף עם משרד הפנים, האוצר והחינוך.

קודם לכן כיהנה במשך שמונה שנים כסגנית ראש המועצה האזורית גולן וכמנהלת אגף חברה וקהילה במועצה.

בשנת 2018 מיכל התמודדה לראשות המועצה האזורית גולן.

מיכל גרה במושבה קדמת צבי בגולן. אמא לארבעה ילדים וסבתא טריה לנכד.

קרא עוד

הדס ברכה קליידר, מנהלת מיזם ‘ענבר’

הדס מנהלת מיזם ‘ענבר’- מיזם משותף של משרד הבריאות וארגון מעוז שנועד לגבש את העתודה הניהולית הבכירה והמובילה במערכת הבריאות.

בתפקידה הקודם במעוז, הנחתה כשנתיים בתכנית העמיתים של מעוז.

להדס ניסיון עשיר בייעוץ, הנחיה ופיתוח סדנאות במגזר העסקי, במגזר השלישי ובצבא ההגנה לישראל.

לפני הצטרפותה למעוז, הדס שימשה כיועצת לפיתוח מנהיגות ומנחת קבוצות בבית הספר לפיתוח מנהיגות של צה”ל. במסגרת תפקידה התמקדה בייעוץ ארוך טווח ליחידות ולמפקדים, בפיתוח צוותים והנחיית סדנאות תוכן ומיומנות, כמו גם באבחון אתגרי מנהיגות תלויי הקשר והתאמת התערבויות ברמה הארגונית.

בנוסף, הדס עבדה שש שנים כמנחה ומפתחת סדנאות בחברת “בסיס להערכה” עבור מנהלים ואנשי משאבי אנוש בארגונים שונים הן במגזר העסקי הן במגזר השלישי. במסגרת תפקידה עסקה בפיתוח כלי מיון ותהליכי הערכה ומדידה בארגונים שונים.

הדס בעלת תואר שני בפסיכולוגיה ארגונית-חברתית מאוניברסיטת בר אילן ותואר ראשון בפסיכולוגיה מאוניברסיטת חיפה.

הדס מתגוררת באבן יהודה, נשואה לאייל ואמא למאיה, עמית ורואי.

קרא עוד

אהרון כריש, מנהל מיזם תעסוקה ותכנית העמיתים

אהרן מנהל את מיזם תעסוקה ותכנית העמיתים. מיזם תעסוקה הינו בשיתוף עם משרד העבודה והרווחה והוקם כדי לתת מענה לאתגרים בוערים בשוק העבודה הישראלי. בנוסף, אהרן מנהל את תכנית העמיתים שמכשירה ומרשתת מנהיגות ומנהיגים ערכיים, מקצועיים וממלכתיים בעלי תפקידים בכירים. קודם לכן, אהרן הנחה בתכנית העמיתים.

בתפקידו הקודם אהרן שימש כמחנך, מנהל תיכון וסמנכ”ל לפיתוח ארגוני ואסטרטגיה ברשת החינוך אמי”ת. במסגרת תפקידו כמנהל, אהרן הקים וניהל את התיכון השש-שנתי אמי”ת במעלה אדומים. כאשר החל בעבודתו מנה בבית הספר כ-80 תלמידים וכ-10 אנשי צוות. עם סיומה מנה בית הספר כ-400 תלמידים וכ-70 אנשי צוות. בתפקידו כסמנכ”ל היה אחראי על כלל התהליכים האסטרטגיים של הרשת, על העבודה הבין-מינהלית ברשת ועל מדידה והערכה של הארגון.

לאהרן תואר שני במנהל עסקים עם התמחות בניהול אינטגרטיבי, מטעם האוניברסיטה העברית. בנוסף לתואר שני במשפטים, עם התמחות בלימודי ישוב סכסוכים וגישור, ותואר ראשון במשפטים, שניהם מטעם  אוניברסיטת בר אילן.

נשוי לאלישבע ואבא לשמחה, רחל, נעה, צפנת, מייקי וניצן.  בזמנו הפנוי אהרן משתתף בתחרויות ‘איש הברזל’ ומתנדב עם תלמידים במסגרת תכנית מנהיגות על גלגלים.

קרא עוד

אפרת דרף, מנהלת משאבי אנוש ופיתוח ארגוני

אפרת הינה פסיכולוגית, בעלת ניסיון עשיר בעולם משאבי האנוש, ובפרט בפרקטיקות של גיוס ומיון, מדידה והערכה ויעוץ לארגונים.
היא בעלת תואר שני בפסיכולוגיה ארגונית-חברתית מאוניברסיטת בר-אילן, ותואר ראשון במדעי ההתנהגות מאוניברסיטת בן-גוריון בנגב.
בשירותה הצבאי שירתה כמפקדת קורס מאבחנות מחקר במרכז למדעי ההתנהגות של צה”ל, ומשם החלה הזיקה שלה לתחומי המיון והייעוץ.

אפרת במקור מקרית עקרון וכיום מתגוררת בקיבוץ העוגן. נשואה ליותם ואמא לאביגיל.

קרא עוד

ד”ר גילה מלך, מנהלת למידה, מדידה והערכה

גילה מנהלת את יחידת הלמידה, מדידה והערכה במעוז

גילה ייסדה וניהלה יחידת מדידה והערכה פנימית ב IVN ובקרן רוטשילד קיסריה, פיתחה ארגז כלים לבחינת מועמדים להשקעה עבור קרנות פילנתרופיות ישראליות ובשנים האחרונות- מתמקדת בפיתוח חשיבה הערכתית ובהטמעתה ביוזמות רחבות היקף, כגון יוזמת קולקטיב אימפקט 5פי2 ובאגף הקרנות של הביטוח הלאומי.

בנוסף, גילה מרצה בקורס “מדידה והערכה בשדה החברתי” לתלמידי תואר שני בחוג לפסיכולוגיה חברתית במרכז הבינתחומי בהרצליה, מנטורית מתנדבת ב”נובה” וחברה בוועדת ההיגוי של כנס “בהערכה רבה”.

גילה בעלת תואר ד”ר (Ph.D) בפסיכולוגיה חברתית מהאוניברסיטה העברית בעלת ניסיון של 20 שנים בפיתוח ויישום תכניות הערכה בארגונים חברתיים וציבוריים השואפים לצמצם פערים ולקדם אוכלוסיות מודרות במגזר.

נשואה לפול, אמא של אבישי, מיכל והילה ומתגוררת בכפר סבא.

 

קרא עוד

מלאכ מסאלחה, מנהלת איתור ומיון

מלאכ מנהלת את האיתור והמיון במעוז. תחום האיתור והמיון במעוז אחראי על תהליכי האיתור והמיון לתכניות ההכשרה השונות.

תהליכי המיון במעוז מתבצעים כיום במסגרת ארבעה מיזמים שונים הפועלים בשותפות עם ארבעה משרדי ממשלה, כחלק מהתכנית הלאומית ‘עתודות לישראל’.

בתפקידה האחרון שימשה כמנהלת מרכז קריירה בעמותת “קוו משווה”, הפועלת לקידום השתלבותם של אקדמאים ערביים בשוק העסקים הישראלי. לפני כן עבדה כיועצת אבחון והשמה בחברת אורטל ולעבודה.

למלאכ ניסיון של כ12 שנים בתחום התעסוקה לרבות גיוס והשמה הכוללים העברת סדנאות, הדרכה ופיתוח תכנים,  ניהול פרויקטים, ניהול צוות ויצירת שותפויות – כל זאת מתוך היכרות מעמיקה עם אוכלוסיות מגוונות בשוק התעסוקה.

מלאכ בעלת תואר שני בלימודי מגדר בהצטיינות מטעם אוניברסיטת בר אילן ותואר ראשון בפסיכולוגיה ותקשורת מאוניברסיטת תל אביב.

מלאכ מתגוררת בכפר קרע ובשעות הפנאי אוהבת לטייל בעולם

קרא עוד

אלה רינגל,מנהלת מיזם ‘מקום’

אלה מנהלת את מיזם ‘מקום’ – מיזם משותף עם משרד הפנים וארגון מעוז שנועד לגבש את העתודה הניהולית לאיוש תפקידים בכירים במרחב המקומי, החברה האזרחית, המרחב העסקי והשלטון המרכזי, במטרה לטפח דור עתידי של מנהיגים ומנהיגות ממלכתיים ומובילי שינוי במרחב המקומי.

בתפקידה הקודם במעוז אלה ניהלה והנחתה את תכנית ‘ענבר’, תכנית עתודות לניהול במערכת הבריאות.

לאלה ניסיון של 8 שנים בתפקידי ניהול והנחיה בבית הספר למנהיגות של צה”ל ובתפקידה האחרון שימשה כיועצת וראש צוות יועצים לקורסים פיקודיים שונים. במסגרת תפקידה עסקה בליווי ייעוצי ארוך טווח של יחידות לוחמות בזרוע היבשה ובחיל הים וכן ליוותה מפקדים וסגל בתהליכי הכניסה לתפקיד. בנוסף, הייתה אחראית על בניית תכנית הכנת מפקדים לקראת משלחות לחו”ל. קודם לכן עבדה אלה כיועצת תעסוקתית ומאבחנת במכון “רום” לייעוץ תעסוקתי ואבחון לקויות למידה.

בעלת תואר שני בפסיכולוגיה ארגונית תעסוקתית מטעם אוניברסיטת חיפה ותואר ראשון בפסיכולוגיה ומדעי המדינה מאוניברסיטת תל אביב, אותו סיימה בהצטיינות.

אלה מתגוררת ברמת גן, נשואה לגלעד ואמא לרוני וגלי.

קרא עוד

ארית אנסבכר לנזמן, מנהלת מיזם ‘אדוות’

ארית מנהלת את מיזם ‘אדוות’- מיזם משותף למשרד החינוך וארגון מעוז שנועד לגבש את העתודה הניהולית הבכירה והמובילה במערכת החינוך. בתפקידה הקודם במעוז ארית הנחתה בתכנית אדוות.

ארית הגיעה למעוז לאחר 18 שנה בתפקידי ניהול והנחייה במגזר השלישי, בתחומי חינוך, התנדבות, רווחה וקהילה. בתפקידה האחרון שימשה כסמנכ”ל עמותה לשיקום שמיעה של תינוקות ופעוטות חירשים. לפני כן, עבדה במס’ תפקידים בשירות הלאומי-אזרחי, מהקמת המערך החינוכי המלווה את המתנדבים, דרך הנחיית מנהלי המחוזות ועד ניהול חטיבת השטח.  במקביל לעבודתה לאורך השנים, היא מייעצת ומלווה מנהלי קהילות, מנהלי בתי”ס וצוותים חינוכיים המובילים תהליכי שינוי.

ארית בעלת תואר ראשון בתקשורת ותואר שני במדיניות ציבורית- תכנית המנהלים באוניברסיטה העברית.

ארית מתגוררת במושב גיתית, מושב חקלאי בבקעת הירדן בו צומחת קהילה משותפת לחילונים ודתיים. פעילה חברתית ושותפה להובלה והקמת מוסדות חינוך מגוונים באיזור מגוריה. נשואה לאריאל, ואם לשישה ילדים נהדרים.

קרא עוד

משקיעים ושותפים

מייסדים

ד״ר יאיר שינדל
יותם דגן

שותפים ממשלתים וקרנות

שותפים ממשלתיים

משרד הפנים

משרד הבריאות

משרד החינוך

משרד המשפטים

 

קרנות פילנטרופיות

קרן One8

קרן משפחת קלרמן

קרן ראסל ברי

קרן שוסטרמן

קרן מיימונידס

פדרציית ניו יורק- UJA

קרן משפחת אהרונסון

קרן גלייזר

קרן משפחת פריינד

קרן אדמונד דה רוטשילד

קרן משפחת מוריס

קרן משפחת ליאון

קרן עזריאלי

קרן משפחת פלאי

קרן משפחת פישר

קרן ביחד

קרן גוטווירת’

קרן אנונימית (ישראל)

קרן  One 8

קרן משפחת קלארמן

קרן מיימונידס

קרן ראסל ברי

UJA – פדרציית ניו יורק

קרן רוטשילד קיסריה

קרן משפחת פריינד

קרן משפחת מוריס

קרן משפחת ארונסון

קרן משפחת ליאון

קרן משפחת פישר

קרן גוטווירט

קרן משפחת פלאי

קרן אנונימית

משקיעים פרטיים

משפחת שוורץ

טרי ובראד בלום

מריאן ודורון לבנת

ג’יני וג’ונתן לווין

ברברה ואד שפירו

ג’ניפר וסקוט טובין

טרייסי ודויד פרנקל

שרה ומארק זימן

דן פארב

ג’סיקה וצ’אק מאיירס

חברת רום

הארלי ואלי אונגר

מרדכי רוזנברג

רבקה סאקר ועוזי זוקר

אלן וסטיב סגל

סמנתה וג’יימס דוד

בני לוין

בני שניידר

איציק דנציגר

יודפת הראל-בוכריס ופנחס בוכריס

שותפים ומשקיעים:

  • 8
  • 3-1
  • 4
  • 7
  • 6
  • 5
  • 2-1

Top

icon-reset

רדאר: המליצו על מועמדות ומועמדים שאנחנו חייבים להכיר