ENG

ייחודו של מעוז

  • ממלכתיות כמצפן ורעיון מארגן- הממלכתיות היא תפיסה המעמידה במרכז את הטוב המשותף והפעולות לקידומו, תוך הבנת הסיפורים והצרכים של הקהילות השונות בחברה הישראלית
  • בניית רשת מנהיגות רב מגזרית המובילה שינויים חברתיים-כלכליים ממלכתיים עוצמתיים ובני קיימא
  • עיסוק ישיר בפיתוח חברתי-כלכלי באמצעות תכניות האצה למנהיגים ומנהיגות ברשת

פעולות אסטרטגיות

 הכשרה ופיתוח של מנהיגים ערכיים, מקצועיים וממלכתיים תוך למידה משמעותית והתחככות מתמדת בין התאוריה למציאות בשטח. ההכשרות שלנו: עמיתי מעוז– למנהיגים בכירים משלושת המגזרים, תכנית ענבר– מיזם משותף עם משרד הבריאות, המכשיר עתודה ניהולית במערכת הבריאות, תכנית אדוות – מיזם משותף עם משרד החינוך, המכשיר עתודות מנהיגות לדרג הבכיר במערכת החינוך, תכנית עתודות ניהול לדרג הבכיר בשלטון המקומי.

 רישות – בלב תאוריית השינוי של ארגון מעוז נמצאת הרשת. מסיימי התכניות (“חברי הרשת”) ממשיכים לקדם את עשייתם באתגרי הליבה של מדינת ישראל. במקביל, הרשת מייצרת פלטפורמות להמשך הפיתוח האישי, הטמעת שפת המנהיגות הממלכתית ושיתופי פעולה חוצי מגזרים.

האצת פעולות – המאיצים מלווים את חברי הרשת בהובלת תהליכי שינוי חברתיים. זאת ע״י מתן כלים, ידע, רשת מתודולוגיות, יועצים, מומחי תוכן, ולמידה ממודלים בינלאומיים הנחוצים לקידום האתגרים בהם הם עוסקים במציאות.

SCALE. הרחבה של המודל באמצעות מיזמים משותפים במסגרת החלטת הממשלה ‘עתודות לישראל’.

​ועד מנהל

ג’פרי שוורץ (יו”ר)

ג’ף עבד במשך 26 שנה, מתוכן 15 שנה כמנכ”ל, בחברת טימברלנד, חברה ציבורית הנסחרת בבורסת ניו יורק (NYSE) ומהווה מותג עולמי של הנעלה וביגוד. חברה שהייתה בבעלות משפחת שוורץ במשך שלושה דורות. במהלך שנותיו בחברה, ג’ף סייע למגוון ארגונים לשינוי חברתי, לרבות עשר שנים בהן שימש כיו”ר מועצת המנהלים בארגון City Year וכחבר במועצת המנהלים של הארגונים Share our Strength, ‏Harlem Children’s Zone ו-Climate Group. ג’ף גם פעיל בקהילה היהודית, מזה שבע שנים הוא משמש כיו”ר מועצת המנהלים של בית הספר מיימונידס בברוקליין, מסצ’וסטס וכחבר במועצת המנהלים של הפדרציה היהודית בבוסטון (CJP). בשנת 2011 הוא עמד בראש המכירה של חברת טימברלנד ל-VF Corporation והפנה את כל משאביו המקצועיים לקידום שינוי חברתי בר-קיימא.

ג’ף משקיע ממרצו כעת בקידום יזמים חברתיים המעוניינים להקים תנועות וארגונים חברתיים אשר שואפים לפתור אתגרים אזרחיים אמיתיים וכואבים, הן בישראל והן בארצות הברית. בארצות הברית, הוא שותף לקמפיין הלאומי של ארגון Share Our Strength שמטרתו לשים קץ לרעב בקרב ילדים ובארגון Partners in Health השואף שלכל בן אדם על פני כדור הארץ תהיה גישה לפתרונות בריאותיים ברי-קיימא. ג’ף מעוניין להעצים את ישראל כדמוקרטיה יהודית. מלבד היותו היו”ר והמייסד של מעוז, הוא חבר במועצת המנהלים של הג’וינט (JDC) ובאגודות הידידים של הארגונים לתת והשומר החדש. ג’ף בעל תואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת דארטמות’ (1984) ותואר ראשון בספרות השוואתית מאוניברסיטת בראון (1982). בנוסף, הוא חוקר כעת את התלמוד הבבלי. ג’ף ואשתו דבי הורים לשלושה בנים.

קרא עוד

יודפת הראל-בוכריס

יודפת הקימה ומנהלת קרן השקעות פרטיות. עד לאחרונה, היא שימשה כמנכ”לית של טמרס קפיטל בע”מ, קבוצת השקעות פרטית בעלת עניין רב בנדל”ן, טכנולוגיה, ייצור, פנאי ותקשורת. לפני כן, היא שימשה כמנהלת הדמיה רפואית בחברת אורבוטק הישראלית, לאחר תשע שנות כהונה כמנכ”לית בית ההשקעות הראל הרץ. יודפת בעלת תואר ראשון בתקשורת ומדעי המדינה מאוניברסיטת בר אילן ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת ברדפורד שבבריטניה, עם התמחות בשיווק ואסטרטגיות פיתוח עסקי.
יודפת שירתה בצה”ל כמדריכת מודיעין בחיל הים. כיום, היא גרה ברמת השרון עם בעלה פנחס ושלושת ילדיה.

קרא עוד

דורון לבנת

דורון לבנת נולד בשנת 1955. במהלך לימודי התיכון היה יו”ר סניפי “נוער לנוער” וחבר ההנהגה הארצית. במהלך תקופה זו היה פעיל בעזרה לנוער ,עולים חדשים, עבריינים צעירים, ופעילות חברתית מגוונת. השתחרר באמצע 1977 לאחר שירות מבצעי פעיל כקצין בתפקידים שונים ובשרות מילואים בתפקיד מ”פ. דורון סיים לימודים אקדמאיים בכלכלה, סחר בינלאומי ולוגיסטיקה מאוניברסיטה בגרמניה. בוגר קורס מנהלים בכירים מ-Harvard Business School. הוא הבעלים והמנהל של קבוצת חברות בינלאומיות בהולנד המתמחות בהשכרה של אתרים לוגיסטיים ונמלים, חברה שמחכירה מנופים ניידים גדולים בעולם וחברה שמחכירה במות הרמה ניידות בשלוש יבשות. משמש כחבר בורד במספר רב של חברות. היה חבר הועדה המייעצת בבנק ראבו (RABO) ברוטרדם. יו”ר משותף-קרן היסוד הולנד (CIA). חבר הנהלת המרכז לאינפורמציה על ישראל (CIDI) בהאג, הולנד עד שנת 2012. דורון הוא יזם חברתי התומך בעיקר בתחום החינוך והנוער בסיכון ,בתוכניות תשתית ארוכות טווח כגון בית השנטי, עמותת איילים, מכללת ספיר, עמותת מתן, מרכז נא לגעת, בית הספר ביאליק-רוגוזין, פרויקט שלום בברזיל, פרויקט Millennium בגאנה, פרויקטים בהולנד לנוער בסיכון, מרכז פרס לשלום (תכניות עם ילדים ורופאים פלשתינאים) ממקימי עמותת תובנות בחינוך. דורון גם חבר הועד המנהל של מכללת ספיר וחבר הועדה המייעצת של אוניברסיטה בעם. דורון ואשתו מריאן הורים לבת וסבים לשלושה נכדים. הם מתגוררים בתל אביב.

קרא עוד

דורון לצר

דורון הוא מהמייסדים של משרד עורכי הדין פרל כהן צדק לצר ברץ והוא שותף בכיר במשרד. לדורון יש יותר מ-25 שנות ניסיון במשפט מסחרי ותאגידי מעבודה עם חברות בינלאומיות, הן במסגרת ייעוץ במשרד והן מחוצה לו.
במהלך הקריירה שלו דורון יעץ גם למיזמים משותפים והשקעות רבות בטכנולוגיות חדשות. הוא משמש כיו”ר של Aktiva Holdings BV, קרן השקעות פרטית בהולנד וכדירקטור בד.ג.ש. (אנרגיה) ייעוץ וייזום בע”מ, חברת ייעוץ שעוסקת בעיקר באנרגיה מתחדשת ומימון פרויקטים. דורון הוא מזכ”ל מועצת המנהלים של מעוז. הוא פעיל בתכנית לקידום יזמות וחדשנות אשר מעודדת יזמות וחדשנות בקרב בוגרי יחידת 8200, יחידת העלית של צה”ל ומשמש כמנטור בתכנית Microsoft Accelerator בישראל, אשר מסייעת לחברות סטארט-אפ נבחרות בתחום ה-IT והתוכנה בארץ.
דורון עבד בעבר כעו”ד בחברת Kansas City Power & Light ‏ והתמחה בעבודתו במיזמים משותפים והשקעות הקשורות לטכנולוגיה. בנוסף לכך, עבד כיועץ בחברת Shook, Hardy & Bacon  בקנזס סיטי, מיזורי ומשמש כפרופסור מן החוץ לעסקאות בינלאומיות בבית הספר למשפטים של אוניברסיטת מיזורי בקנזס סיטי (UMKC). הוא גם עבד כעו”ד בחברת אלביט, חברת קבלנות בינלאומית מובילה בתעשייה הביטחונית. דורון הוא בוגר בית הספר למשפטים של מידל טמפל בלונדון. לדורון שלושה ילדים. הוא ואשתו יעל גרים בצפון הארץ וכעת שוהים בניו יורק לרגל שנת שבתון.

קרא עוד

דבורה שוורץ

דבי חברה בוועד המנהל של מעוז. היא לקחה חלק פעיל בדיונים האסטרטגיים בשלב ההקמה של מעוז מיום היווסדו של הארגון, כחלק מהרצון העז שלה לפתח את מנהיגי ההווה והעתיד בישראל ובקהילה היהודית.

דבי חברה במועצת המנהלים של ה-CJP, הפדרציה היהודית בבוסטון. כיום היא משמשת כיו”ר ועדת פיתוח המנהיגות וההנהלה וועדת הפיקוח והמינוי של ה-CJP.

דבי למדה במכללת בראון והיא בעלת תואר שני מבית הספר לחינוך של אוניברסיטת הרווארד. בנוסף, היא למדה לימודים מתקדמים באוניברסיטת לזלי. הרקע שלה כמורה ולימודיה האקדמיים נסכו בה את ההשראה לפעול לקידום חינוך מחוץ לכותלי בית הספר. דבי שימשה כיו”ר של PEJE: השותפות למצוינות בחינוך יהודי (The Partnership for Excellence in Jewish Education), ארגון לאומי שתומך ומעודד חינוך בבתי ספר יהודים בצפון אמריקה. כמו כן היא שימשה כיו”ר מועצת המנהלים של בית הספר סולומון שכטר בבוסטון רבתי. כיום היא חברה בוועדת הפיתוח של בית הספר מיימונידס, בית ספר יהודי בברוקליין מסצ’וסטס המשמש כבית ספר יסודי, חטיבת ביניים ותיכון.

דבי ובעלה, ג’ף שוורץ, הינם הורים לשלושה בנים ומחלקים את זמנם בין בוסטון לירושלים. שניהם פועלים כדי לקדם וליצור יכולות אסטרטגיות בארגונים חברתיים. בנוסף לפעילותה במעוז וב-CJP, היא לוקחת חלק בארגונים אמריקאים וישראליים העוסקים בסוגיות של רעב, עוני, חינוך וזהות יהודית. כיום, דבי פועלת לשיפור מיומנויות העברית שלה ולאחרונה אף השלימה קורס אינטנסיבי במכון ללימודי עברית במכון ברנדייס ובאולפן בירושלים.

קרא עוד

סקוט טובין

סקוט טובין הוא שותף ב-Battery Ventures, קרן הון סיכון שמשקיעה בעיקר בשווקים הטכנולוגיים.
 סקוט הצטרף ל-Battery בשנת 1997 וכיום הוא מוביל את השקעותיה בישראל, ארה"ב ואירופה. בין השקעותיו נכללות החברות:
 Akamai Technologies (NASDAQ: AKAM), Anobit Technologies (acquired by Apple), @stake (acquired by Symantec), Champions Oncology, Diablo Technologies, IDI Direct Insurance, Istra Research, ITA Software (acquired by Google), Kashya (acquired by EMC), The London International Financial Futures and Options Exchange (LIFFE; acquired by Euronext), MetroPCS (NYSE: PCS), ProfitLogic (acquired by Oracle), Powerinbox (formerly ActivePath), Pursway, Sabre, Stratoscale, The Tennis Channel, Vayyar Imaging, Ximian (acquired by Novell), and ZeRTO.
 סקוט הופיע מספר פעמים ברשימת האנשים בעלי מגע הזהב (מידאס) של פורבס, אשר מדרגת את היזמים הבולטים בעולם. בשנת 2009 הוא עבר אל משרדיה של Battery לישראל כדי להקים כאן הצוות שיוביל את הרחבת פעילות החברה בישראל, במזרח התיכון ובאירופה. לפני שהצטרף ל-Battery, סקוט עבד כמה שנים בתחום המימון התאגידי ושימש כמנהל הפיתוח התאגידי ב-Future Vision, חברת תוכנה המגובה על ידי קרן הון סיכון שנמכרה ל-Soft Key International.
 הוא בעל תואר ראשון בהצטיינות מאוניברסיטת ברנדייס ביחסים בינלאומיים ולימודי איסלאם והמזרח התיכון. סקוט ואשתו ג'ניפר גרים ברעננה והם הורים לחמישה ילדים.
קרא עוד

אלי פלאי

אלי הוא איש עסקים, יזם ופעיל חברתי. בוגר ישיבת חברון ובעל תואר ראשון במדעי הרוח בתלמוד והיסטוריה של עם ישראל מהאוניברסיטה העברית בירושלים.

משנת 1990 משמש כמו”ל ובעלים של  קבוצת התקשורת “משפחה” הפונה למגזר החרדי ומוציאה לאור מגזינים שבועיים בעברית ובאנגלית המופצים בארץ ובכל רחבי העולם היהודי.

בשנת  2014 ייסד את קרן משפחת פלאי ע”ש אביו הרב יהודה פלאי.  הקרן עוסקת בתמיכה וקידום מרכזי תורה ויוזמות חברתיות בחברה החרדית. כמו כן הוא חבר בארגון JFN ופעיל בגופים פילנתרופיים שונים.

מייסד ויו”ר “המכון החרדי למחקרי מדיניות”, מכון מחקר ראשון מסוגו של החברה החרדית, הפועל לקדם שיח שיטתי ומקצועי בתחומי המדיניות החברתית, בסוגיות הנוגעות לחברה החרדית.

מאז הקמתו גייס המכון שורת אנשי מפתח מהשדרה המקצועית הפנים-חרדית, לצד אנשי אקדמיה מובילים בתחומם, הפועלים לצידם של צוות חוקרים חרדים וחילונים מדיסציפלינות שונות. המכון עובד בשיתוף משרדי הממשלה השונים לקידום תוכניות עבודה ומסמכים מדיניות במגוון תחומים. המכון ממומן בעיקר ע”י קרן משפחת פלאי ובסיוע שותפים פילנטרופיים שונים.

בן 52 נשוי לשלוה פסיכולוגית קלינית, אב לששה וסב לארבעה נכדים.

קרא עוד

מיכל כהן

מיכל שימשה מנכ”לית משרד החינוך במשך כארבע שנים לאחר שמילאה שורה של תפקידים בשירות הציבורי-חינוכי, ביניהם סמנכ”לית בכירה ומנהלת המינהל הפדגוגי, סמנכ”לית בכירה ומנהלת מנהל משאבי אנוש ועוד. במהלך הקריירה הציבורית שלה הובילה מיכל מהלכים רחבי היקף, רפורמות מבניות ופדגוגיות משמעותיות, הסכמי שכר ויוזמות חדשניות ביניהם: רפורמת “למידה משמעותית” והטמעת רפורמות החינוך “עוז לתמורה” ו”אופק חדש”, והובלת המהלך לצמצום פערים במערכת החינוך והנהגת תקצוב דיפרנציאלי. למיכל תואר שני בחינוך של האוניברסיטה העברית בירושלים ותעודת ייעוץ ארגוני למערכות חינוך מאוניברסיטת תל אביב, וכן תואר שני במשפטים באוניברסיטת בר אילן.

קרא עוד

איימן סייף

איימן ניהל עד לאחרונה את הרשות לפיתוח כלכלי של מגזר המיעוטים במשרד לשוויון חברתי. במסגרת תפקידו היה אחראי על  יישום החלטות ממשלה בנושא, לרבות תכנון אסטרטגי וארגוני, הקמת המועצה המייעצת של הרשות, קידום הקמת הרשות וכו’.
במסגרת תפקיד זה, פעל לקידום פרויקטים כלכליים כגון הקמת קרן השקעות פרטית למגזר העסקי, פרויקטים לקידום תעסוקת נשים, הקמת מיזם משותף קו משווה, הקמת מרכזים להכוון תעסוקתי, הקמת מט”י אל ג’ליל וסיוע למשקיעים פוטנציאלים.  בנוסף, קידם חקיקה בכנסת בנושא חוק הרשות לפיתוח כלכלי למגזרי המיעוטים. ייצג את הרשות בוועדות, בכנסים ובוועידות שונות הקשורות לפיתוח הכלכלי של המגזר הערבי.
קודם לכן כיהן בתפקידים רבים ומגוונים כגון מנהל תחום בכיר באגף הכלכלי במשרד ראש הממשלה, מרצה באוניברסיטת דרבי, כלכלן במשרד הכלכלה והתכנון, מנהל שיווק בחברת האווי בגרמניה.
קרא עוד

צוות

ד”ר יואב הלר, מנכ”ל

יואב מנהל את ארגון ‘מעוז’ החל משנת 2014.
בראשית דרכו המקצועית, היה חבר בצוות ההקמה של אתר האינטרנט YNET וכיהן כעורך הספורט ודף הבית. לאחר שלוש שנים ב-YNET עשה הסבה מקצועית וניהל את יחידת התכניות הארצית במכון ‘ברנקו וייס’ במשך כשש שנים, במהלכן הוביל כמאתיים עובדים, גייס משאבים וניהל תקציב של כ-50 מיליון ₪.
בסיום תפקידו במכון ‘ברנקו וייס’ יואב יצא לשליחות בלונדון, בתקופת שהותו יזם, הוביל והוציא לפועל שורה של פרויקטים ותוכניות בתחומי ההסברה, ציונות והעולם היהודי, לרבות תכנית העמיתים היוקרתית  Israel Connect  Europe .
יואב הוא היסטוריון שמתמחה בחקר השואה, בעל תואר דוקטור מאוניברסיטת לונדון, תואר שני במינהל ומנהיגות בחינוך באוניברסיטת תל אביב ותואר ראשון במדעי המדינה ולימודי מזה”ת מאוניברסיטת תל אביב.
יואב מתגורר בתל אביב, נשוי לפולי ואב לרעות ודני.
קרא עוד

עו”ד מיכל להנר, סמנכ”לית כספים ותפעול

מיכל מכהנת כסמנכ”לית כספים ותפעול, במסגרת תפקידיה הקודמים במעוז היא ניהלה את תחום פיתוח משאבים והפיתוח הארגוני. לפני הגעתה למעוז, הצטרפה לקורס הצוערים של משרד החוץ. עם סיום הקורס עבדה באגף אמריקה הלטינית ומילאה בין השאר ולתקופות שונות, את תפקיד המזכיר הראשון והקונסול בקוסטה ריקה ואת תפקיד המזכיר הראשון בקולומביה. בהמשך דרכה במשרד החוץ, עבדה באגף ארגונים בין לאומיים והתמקדה בזירה המולטילטרלית. לפני כן שימשה כקניינית במשלחת הרכש של משרד הביטחון בנציגות ישראל בניו יורק. שם היא הובילה את תחום הרכש של מערך התובלה של חיל האוויר. עם סיום תפקידה ושובה לארץ, הצטרפה לחברת ״נוקיה סימנס״ ( NSN ), מחלקת מיזוגים ורכישות, שם ניהלה תחומים שונים ומגוונים במיזוג חברת הזנק ישראלית שנרכשה ע”י ‘נוקיה סימנס’. בראשית דרכה המקצועית מיכל התמחתה אצל סגן הסניגור הארצי במשרד המשפטים.

מיכל היא בוגרת תואר ראשון במשפטים מהאוניברסיטה העברית בירושלים.
מתגוררת ברעננה, נשואה ליונתן ואם לאיתן. בזמנה הפנוי מיכל אוהבת להתאמן ולהנות מהים.

קרא עוד

ד”ר ליאת בסיס, ראש מטה

ליאת מנהלת תהליכים ארגוניים, פרוייקטים ושותפויות אסטרטגיות.
לליאת ניסיון של למעלה מ-20 שנים בתחומי המיון וההערכה, ומרצה בתכנית לפסיכולוגיה ארגונית לתואר שני באוניברסיטת בר אילן. עד 2016, ליאת ניהלה את ‘בסיס להערכה’ ארגון אשר הקימה ונתן שירותים בתחומי פיתוח מערכות מיון והערכה ומדידה של פרטים ושל תכניות.   
ליאת היא פסיכולוגית חברתית-תעסוקתית מומחית, בעלת תואר דוקטור מאוניברסיטת בר-אילן.
ליאת נשואה לאייל, אמא לשלוש בנות ומתגוררת ברמת השרון.  משתדלת לשלב גם צעידה, נגינה בגיטרה ושידוכים בלוח הזמנים שלה. 
קרא עוד

אסנת מירון, מנהלת תהודה – מעוז

אסנת מנהלת את תחום התהודה תחום אשר אמון על הרחבת מעגלי האימפקט של הארגון.  במסגרת תפקידיה הקודמים אסנת ניהלה את תכנית עמיתי מעוז במשך שנתיים ובמקביל הקימה את רשת מעוז וניהלה את הרשת כשלוש שנים. בתוך כך היתה אחראית על פעילות הרשת והובלת והגשמת חזון הארגון.
אסנת החלה את דרכה בתפקידי הפקה שונים בטלוויזיה: הקמת חדשות ערוץ 2, הפקת התכנית ‘אולפן שישי’ והייתה המפיקה הראשית של התכנית ‘עובדה’ עם אילנה דיין. היא הייתה חברה בצוות ההקמה של ערוץ 10 וחדשות 10, מנהלת הפקה ותפעול של ערוץ התכלת וחברת אור מדיה. כמו כן, אסנת הייתה המפיקה האחראית של אירועי ‘כעת מחר’- חגיגות יום הולדת 80 לשמעון פרס.
אסנת היא בוגרת תכנית ‘גוונים’- למנהיגות יהודית פלורליסטית והתכנית למנהיגות צעירה ישראל- גרמניה של קרן ברטלסמן.
בהמשך להשתתפותה הפעילה בתוכנית קרן ברטלסמן, החלה לעבוד בשנת 2006 כמנהלת פרויקטים עבור הקרן ובמשך 8 שנים ניהלה עבורה את הפעילות והסמינרים בארץ. כמו כן, אסנת ניהלה את פורום ‘אופק ישראלי’ של תכנית המנהיגות ישראל-גרמניה.
אסנת בעלת תואר ראשון בהצטיינות, במסלול דו-חוגי בפקולטה למדעי הרוח באוניברסיטה העברית בירושלים.
אסנת היא אמא לשלושה ילדים, ילידת ירושלים וכיום גרה ברמת השרון בזמנה הפנוי אוהבת לקרוא שירה, לשחק כדורסל ולטייל בעולם.
קרא עוד

עו”ד עמית פרסיקו, מנהל רשת מעוז

עמית מנהל את רשת מעוז מאז 2017.
בעבר עמית שימש כיועץ מקצועי בכיר לשר החינוך. במסגרת תפקידו שימש כראש מטה יו”ר המל”ג והיה אחראי על גיבוש ויישום מדיניות ההשכלה הגבוהה מטעם שר החינוך.  בנוסף, שימש כמקשר שר החינוך ומשרד החינוך עם גורמי הממשלה השונים והכנסת. בתפקידו הקודם עבד כיועץ מקצועי לשר הכלכלה והיה אחראי על נושאי תעסוקה וקידום אוכלוסיות מיוחדות. קודם לכן שימש עמית כראש מטה יו”ר הרשות לשירותים חברתיים ברשות החשמל. בתפקידיו הקודמים שימש כעו”ד למשפט בין-לאומי במשרד החוץ וכעוזר משפטי למשנה לנשיאת בית המשפט העליון סלים ג’ובראן. עמית התמחה אצל חנן מלצר, שופט בית המשפט העליון, במשרד עורכי הדין ארדינסט, בן נתן ושות’ וכן בלשכת נשיא בית הדין של האו”ם לפשעי מלחמה ברואנדה. בסקטור החברתי התנדב עמית בייצוג משפטי ובפרויקטים חברתיים שונים לנוער בסיכון. בנוסף שימש כעיתונאי, כחבר ודובר אגודת הסטודנטים למשפטים וכמדריך טיולים.
עמית הוא עו”ד, בוגר תואר שני במשפטים (בהצטיינות יתרה) ותואר ראשון במשפטים ויחסים בינלאומיים, שניהם מטעם האוניברסיטה העברית.
עמית מתגורר במזכרת בתיה, נשוי לדקלה ואב ליונתן, תמר ויואב. בשעות הפנאי [המעטות!] קורא ומטייל בארץ ובעולם.
קרא עוד

הילה גנור שינדל, מנהלת מרכז ידע ואסטרטגיה

הילה הצטרפה למעוז כדי לבנות ולנהל את מרכז הידע והאסטרטגיה שתפקידו העיקרי הוא מתן תמיכה לתוכניות השונות של מעוז.

להילה ניסיון תלת מגזרי רב. במגזר השלישי ייעצה לעמותות ופילנתרופים בנושאי אסטרטגיה ותכנון וניהלה את קרן משפחת יעקובסון (כיום ONE8) בישראל. במגזר הפרטי היא שימשה כיועצת לחברות פורצ’ן 500 ב ,Compete (בוסטון), חברה לניתוח התנהגות צרכנים באינטרנט, ועבדה כחוקרת בבית הספר למנהל עסקים בהרווארד בתחום של שיווק ומחקר שוק. קודם לכן, בילתה הילה שמונה שנים בצה”ל ובממשלה כקצין מודיעין.

הילה בוגרת תואר ראשון בהצטיינות בממשל ודיפלומטיה במרכז הבינתחומי הרצליה ובעלת תואר שני במנהל עסקים (MBA Cum Laude) מאוניברסיטת בוסטון.

הילה גרה בבני דרור עם בעלה יאיר ושלושת ילדיהם הנפלאים יונתן, אור ויהלי.

קרא עוד

הדס להב, מנהלת סטוריטלינג

הדס, הקימה ומנהלת את תחום הסטוריטלינג במעוז.
הדס היתה עיתונאית כ-18 שנים, וכיהנה כסגנית העורך הראשי של “ידיעות אחרונות” וכמשנה לעורך ynet. התנדבה שנים אחדות בקווי הסיוע לנפגעות תקיפה מינית במתן מענה ובליווי של נפגעות.
להדס תואר ראשון במשפטים ומדעי המדינה מאוניברסיטת תל אביב ותואר שני במשפטים מאוניברסיטת בר-אילן. היא מתגוררת ברמת-חן עם שני ילדיה ובזמנה הפנוי מתעניינת בהיסטוריה של ימי הביניים.

.

קרא עוד

שמרית ביינהורן, מנהלת מאיצים

שמרית עורכת דין ומגשרת בהכשרתה, ובעלת רקע יזמי במסגרתו הקימה מיזמים בתחומים שונים. משנת 2009 עובדת שמרית ב”קבוצת גבים” כמנחה בכירה ומנהלת פיתוח עסקי ושיווק. שמרית בעלת ניסיון בהנחיה, הובלת תהליכים ארגוניים וליווי אישי למנהלים ולקצינים בכירים. היא מביאה עמה יצירתיות, יוזמה, יכולת הנעה ויצירת שיתופי פעולה.
שמרית בת 35 ומתגוררת במזכרת בתיה.

קרא עוד

הדס ברכה קליידר, מנהלת מיזם ענבר

הדס ברכה, מנהלת מיזם ‘ענבר’- עתודות לניהול במערכת הבריאות. בתפקידה הקודם במעוז, הנחתה כשנתיים בתכנית העמיתים של מעוז.
להדס ניסיון עשיר בייעוץ, הנחיה ופיתוח סדנאות במגזר העסקי, במגזר השלישי ובצבא ההגנה לישראל. בתפקידה הקודם עבדה הדס בבית הספר לפיתוח מנהיגות של צה”ל כיועצת לפיתוח מנהיגות ומנחת קבוצות. במסגרת תפקידה עוסקת בליווי ייעוצי ארוך טווח ליחידות ולמפקדים, בפיתוח צוותים והנחיית סדנאות תוכן ומיומנות ובאבחון אתגרי מנהיגות והתאמת התערבויות ברמה הארגונית.

בעברה, הדס עבדה שש שנים כמנחה ומפתחת סדנאות בחברת “בסיס להערכה” עבור מנהלים ואנשי משאבי אנוש בארגונים שונים הן במגזר העסקי הן במגזר השלישי. במסגרת תפקידה עסקה בפיתוח כלי מיון ותהליכי הערכה ומדידה בארגונים שונים.

הדס בעלת תואר שני בפסיכולוגיה ארגונית-חברתית מאוניברסיטת בר אילן ותואר ראשון בפסיכולוגיה ומשאבי אנוש מאוניברסיטת חיפה.

מתגוררת באבן יהודה, נשואה לאייל ואמא למאיה, עמית ורואי.

קרא עוד

אהרון כריש, מנהל מיזם תעסוקה ותכנית עמיתי מעוז

אהרן מנהל את מיזם העמיתים- תעסוקה. קודם לכן, הנחה וניהל את תכנית העמיתים. בתפקידו הקודם אהרן שימש כמחנך, מנהל תיכון וסמנכ”ל לפיתוח ארגוני ואסטרטגיה ברשת החינוך אמי”ת. במסגרת תפקידו כמנהל, אהרן הקים וניהל את התיכון השש-שנתי אמי”ת במעלה אדומים. כאשר החל בעבודתו מנה בבית הספר כ-80 תלמידים וכ-10 אנשי צוות. עם סיומה מנה בית הספר כ-400 תלמידים וכ-70 אנשי צוות. בתפקידו כסמנכ”ל היה אחראי על כלל התהליכים האסטרטגיים של הרשת, על העבודה הבין-מינהלית ברשת ועל מדידה והערכה של הארגון.

לאהרן תואר שני במנהל עסקים עם התמחות בניהול אינטגרטיבי, מטעם האוניברסיטה העברית. בנוסף לתואר שני במשפטים, עם התמחות בלימודי ישוב סכסוכים וגישור, ותואר ראשון במשפטים, שניהם מטעם  אוניברסיטת בר אילן.

נשוי לאלישבע ואבא לשמחה, רחל, נעה, צפנת, מייקי וניצן.  בזמנו הפנוי אהרן משתתף בתחרויות ‘איש הברזל’ ומתנדב עם תלמידים במסגרת תכנית מנהיגות על גלגלים

קרא עוד

אפרת דרף, מנהלת משאבי אנוש ופיתוח ארגוני

אפרת בעלת תואר שני בפסיכולוגיה ארגונית-חברתית מאוניברסיטת בר-אילן, ותואר ראשון במדעי ההתנהגות מאוניברסיטת בן-גוריון בנגב.
עיקר ניסיונה בתחומי משאבי האנוש, ובפרט בפרקטיקות של גיוס, מיון, מחקר, ויעוץ לארגונים.
בשירותה הצבאי שירתה כמפקדת קורס מאבחנות מחקר במרכז למדעי ההתנהגות של צה”ל, ומשם החלה הזיקה שלה לתחומי המיון והייעוץ.
אפרת היא ילידת קריית עקרון, ומגוררת כיום בקדימה-צורן.

קרא עוד

ד”ר גילה מלך, מנהלת למידה, מדידה והערכה

גילה בעלת תואר ד”ר (Ph.D) בפסיכולוגיה חברתית מהאוניברסיטה העברית בעלת ניסיון של 20 שנים בפיתוח ויישום תכניות הערכה בארגונים חברתיים וציבוריים השואפים לצמצם פערים ולקדם אוכלוסיות מודרות במגזר. גילה ייסדה וניהלה יחידת מדידה והערכה פנימית ב IVN ובקרן רוטשילד קיסריה, פיתחה ארגז כלים לבחינת מועמדים להשקעה עבור קרנות פילנתרופיות ישראליות ובשנים האחרונות- מתמקדת בפיתוח חשיבה הערכתית ובהטמעתה ביוזמות רחבות היקף, כגון יוזמת קולקטיב אימפקט 5פי2 ובאגף הקרנות של הביטוח הלאומי.
גילה מרצה בקורס “מדידה והערכה בשדה החברתי” לתלמידי תואר שני בחוג לפסיכולוגיה חברתית במרכז הבינתחומי בהרצליה, מנטורית מתנדבת ב”נובה” וחברה בוועדת ההיגוי של כנס “בהערכה רבה”.

נשואה לפול, אמא של אבישי, מיכל והילה ומתגוררת בכפר סבא.

קרא עוד

מלאכ מסאלחה,מנהלת איתור ומיון

למלאכ תואר שני בלימודי מגדר, בהצטיינות, מטעם אוניברסיטת בר אילן, לימודי בפסיכולוגיה במגמת פסיכו-ביולוגיה ותואר ראשון בפסיכולוגיה ותקשורת – שניהם מאוניברסיטת תל אביב.

למלאכ ניסיון של 8 שנים בתחום הגיוס וההשמה הכוללים העברת סדנאות, הדרכה ופיתוח תכנים,  ניהול פרויקטים, ניהול צוות ויצירת שותפויות – כל זאת מתוך היכרות מעמיקה עם אוכלוסיות מגוונות בשוק התעסוקה.

בתפקידה האחרון שימשה כמנהלת מרכז קריירה בעמותת “קוו משווה”, הפועלת לקידום השתלבותם של אקדמאים ערביים בשוק העסקים הישראלי. לפני כן עבדה כיועצת אבחון והשמה בחברת אורטל ולעבודה.

מלאכ במקור מכפר קרע מהמשולש ומזה 11 שנים מתגוררת באזור תל-אביב יפו.

קרא עוד

אלה רינגל, מנהלת מיזם מקום

בעלת תואר שני בפסיכולוגיה ארגונית תעסוקתית מטעם אוניברסיטת חיפה ותואר ראשון בפסיכולוגיה ומדעי המדינה מאוניברסיטת תל אביב, אותו סיימה בהצטיינות.

לאלה ניסיון של 8 שנים בתפקידי ניהול והנחיה בבית הספר למנהיגות של צה”ל ובתפקידה האחרון שימשה כיועצת וראש צוות יועצים לקורסים פיקודיים שונים. במסגרת תפקידה עסקה בליווי ייעוצי ארוך טווח של יחידות לוחמות בזרוע היבשה ובחיל הים וכן ליוותה מפקדים וסגל בתהליכי הכניסה לתפקיד. בנוסף, הייתה אחראית על בניית תכנית הכנת מפקדים לקראת משלחות לחו”ל.

קודם לכן עבדה אלה כיועצת תעסוקתית ומאבחנת במכון “רום” לייעוץ תעסוקתי ואבחון לקויות למידה.

מתגוררת ברמת גן, נשואה לגלעד ואמא לרוני וגלי.

קרא עוד

ארית אנסבכר לנזמן, מנהלת מיזם אדוות

ארית בעלת תואר ראשון בתקשורת ותואר שני במדיניות ציבורית- תכנית המנהלים באוניברסיטה העברית.

ארית הגיעה למעוז לאחר 18 שנה בתפקידי ניהול והנחייה במגזר השלישי, בתחומי חינוך, התנדבות, רווחה וקהילה. בתפקידה האחרון שימשה כסמנכ”ל עמותה לשיקום שמיעה של תינוקות ופעוטות חירשים. לפני כן, עבדה במס’ תפקידים בשירות הלאומי-אזרחי, מהקמת המערך החינוכי המלווה את המתנדבים, דרך הנחיית מנהלי המחוזות ועד ניהול חטיבת השטח.  במקביל לעבודתה לאורך השנים, היא מייעצת ומלווה מנהלי קהילות, מנהלי בתי”ס וצוותים חינוכיים המובילים תהליכי שינוי.

ארית מתגוררת במושב גיתית, מושב חקלאי בבקעת הירדן בו צומחת קהילה משותפת לחילונים ודתיים. פעילה חברתית ושותפה להובלה והקמת מוסדות חינוך מגוונים באיזור מגוריה. נשואה לאריאל, ואם לשישה ילדים נהדרים.

 

קרא עוד

משקיעים ושותפים

מייסדים

ד״ר יאיר שינדל
יותם דגן

שותפים ממשלתים וקרנות

שותפים ממשלתיים

משרד הפנים

משרד הבריאות

משרד החינוך

משרד המשפטים

 

קרנות פילנטרופיות

קרן One8

קרן משפחת קלרמן

קרן ראסל ברי

קרן שוסטרמן

קרן מיימונידס

פדרציית ניו יורק- UJA

קרן משפחת אהרונסון

קרן גלייזר

קרן משפחת פריינד

קרן אדמונד דה רוטשילד

קרן משפחת מוריס

קרן משפחת ליאון

קרן עזריאלי

קרן משפחת פלאי

קרן משפחת פישר

קרן ביחד

קרן גוטווירת’

קרן אנונימית (ישראל)

קרן  One 8

קרן משפחת קלארמן

קרן מיימונידס

קרן ראסל ברי

UJA – פדרציית ניו יורק

קרן רוטשילד קיסריה

קרן משפחת פריינד

קרן משפחת מוריס

קרן משפחת ארונסון

קרן משפחת ליאון

קרן משפחת פישר

קרן גוטווירט

קרן משפחת פלאי

קרן אנונימית

משקיעים פרטיים

משפחת שוורץ

טרי ובראד בלום

מריאן ודורון לבנת

ג’יני וג’ונתן לווין

ברברה ואד שפירו

ג’ניפר וסקוט טובין

טרייסי ודויד פרנקל

שרה ומארק זימן

דן פארב

ג’סיקה וצ’אק מאיירס

חברת רום

הארלי ואלי אונגר

מרדכי רוזנברג

רבקה סאקר ועוזי זוקר

אלן וסטיב סגל

סמנתה וג’יימס דוד

בני לוין

בני שניידר

איציק דנציגר

יודפת הראל-בוכריס ופנחס בוכריס

שותפים ומשקיעים:

  • 8
  • 3-1
  • 4
  • 7
  • 6
  • 5
  • 2-1

Top

icon-reset

רדאר: המליצו על מועמדות ומועמדים שאנחנו חייבים להכיר