ENG

ייחודו של מעוז

  • ממלכתיות כמצפן ורעיון מארגן- הממלכתיות היא תפיסה המעמידה במרכז את הטוב המשותף והפעולות לקידומו, תוך הבנת הסיפורים והצרכים של הקהילות השונות בחברה הישראלית
  • בניית רשת מנהיגות רב מגזרית המובילה שינויים חברתיים-כלכליים ממלכתיים עוצמתיים ובני קיימא
  • עיסוק ישיר בפיתוח חברתי-כלכלי באמצעות תכניות האצה למנהיגים ומנהיגות ברשת

פעולות אסטרטגיות

 הכשרה ופיתוח של מנהיגים ערכיים, מקצועיים וממלכתיים תוך למידה משמעותית והתחככות מתמדת בין התאוריה למציאות בשטח. ההכשרות שלנו: עמיתי מעוז– למנהיגים בכירים משלושת המגזרים, תכנית ענבר– מיזם משותף עם משרד הבריאות, המכשיר עתודה ניהולית במערכת הבריאות, תכנית אדוות – מיזם משותף עם משרד החינוך, המכשיר עתודות מנהיגות לדרג הבכיר במערכת החינוך, תכנית עתודות ניהול לדרג הבכיר בשלטון המקומי.

 רישות – בלב תאוריית השינוי של ארגון מעוז נמצאת הרשת. מסיימי התכניות (“חברי הרשת”) ממשיכים לקדם את עשייתם באתגרי הליבה של מדינת ישראל. במקביל, הרשת מייצרת פלטפורמות להמשך הפיתוח האישי, הטמעת שפת המנהיגות הממלכתית ושיתופי פעולה חוצי מגזרים.

האצת פעולות – המאיצים מלווים את חברי הרשת בהובלת תהליכי שינוי חברתיים. זאת ע״י מתן כלים, ידע, רשת מתודולוגיות, יועצים, מומחי תוכן, ולמידה ממודלים בינלאומיים הנחוצים לקידום האתגרים בהם הם עוסקים במציאות.

SCALE. הרחבה של המודל באמצעות מיזמים משותפים במסגרת החלטת הממשלה ‘עתודות לישראל’.

​ועד מנהל

ג’פרי שוורץ (יו”ר)

ג’ף עבד במשך 26 שנה, מתוכן 15 שנה כמנכ”ל, בחברת טימברלנד, חברה ציבורית הנסחרת בבורסת ניו יורק (NYSE) ומהווה מותג עולמי של הנעלה וביגוד. חברה שהייתה בבעלות משפחת שוורץ במשך שלושה דורות. במהלך שנותיו בחברה, ג’ף סייע למגוון ארגונים לשינוי חברתי, לרבות עשר שנים בהן שימש כיו”ר מועצת המנהלים בארגון City Year וכחבר במועצת המנהלים של הארגונים Share our Strength, ‏Harlem Children’s Zone ו-Climate Group. ג’ף גם פעיל בקהילה היהודית, מזה שבע שנים הוא משמש כיו”ר מועצת המנהלים של בית הספר מיימונידס בברוקליין, מסצ’וסטס וכחבר במועצת המנהלים של הפדרציה היהודית בבוסטון (CJP). בשנת 2011 הוא עמד בראש המכירה של חברת טימברלנד ל-VF Corporation והפנה את כל משאביו המקצועיים לקידום שינוי חברתי בר-קיימא.

ג’ף משקיע ממרצו כעת בקידום יזמים חברתיים המעוניינים להקים תנועות וארגונים חברתיים אשר שואפים לפתור אתגרים אזרחיים אמיתיים וכואבים, הן בישראל והן בארצות הברית. בארצות הברית, הוא שותף לקמפיין הלאומי של ארגון Share Our Strength שמטרתו לשים קץ לרעב בקרב ילדים ובארגון Partners in Health השואף שלכל בן אדם על פני כדור הארץ תהיה גישה לפתרונות בריאותיים ברי-קיימא. ג’ף מעוניין להעצים את ישראל כדמוקרטיה יהודית. מלבד היותו היו”ר והמייסד של מעוז, הוא חבר במועצת המנהלים של הג’וינט (JDC) ובאגודות הידידים של הארגונים לתת והשומר החדש. ג’ף בעל תואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת דארטמות’ (1984) ותואר ראשון בספרות השוואתית מאוניברסיטת בראון (1982). בנוסף, הוא חוקר כעת את התלמוד הבבלי. ג’ף ואשתו דבי הורים לשלושה בנים.

קרא עוד

יודפת הראל-בוכריס

יודפת הקימה ומנהלת קרן השקעות פרטיות. עד לאחרונה, היא שימשה כמנכ”לית של טמרס קפיטל בע”מ, קבוצת השקעות פרטית בעלת עניין רב בנדל”ן, טכנולוגיה, ייצור, פנאי ותקשורת. לפני כן, היא שימשה כמנהלת הדמיה רפואית בחברת אורבוטק הישראלית, לאחר תשע שנות כהונה כמנכ”לית בית ההשקעות הראל הרץ. יודפת בעלת תואר ראשון בתקשורת ומדעי המדינה מאוניברסיטת בר אילן ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת ברדפורד שבבריטניה, עם התמחות בשיווק ואסטרטגיות פיתוח עסקי.
יודפת שירתה בצה”ל כמדריכת מודיעין בחיל הים. כיום, היא גרה ברמת השרון עם בעלה פנחס ושלושת ילדיה.

קרא עוד

דורון לבנת

דורון לבנת נולד בשנת 1955. במהלך לימודי התיכון היה יו”ר סניפי “נוער לנוער” וחבר ההנהגה הארצית. במהלך תקופה זו היה פעיל בעזרה לנוער ,עולים חדשים, עבריינים צעירים, ופעילות חברתית מגוונת. השתחרר באמצע 1977 לאחר שירות מבצעי פעיל כקצין בתפקידים שונים ובשרות מילואים בתפקיד מ”פ. דורון סיים לימודים אקדמאיים בכלכלה, סחר בינלאומי ולוגיסטיקה מאוניברסיטה בגרמניה. בוגר קורס מנהלים בכירים מ-Harvard Business School. הוא הבעלים והמנהל של קבוצת חברות בינלאומיות בהולנד המתמחות בהשכרה של אתרים לוגיסטיים ונמלים, חברה שמחכירה מנופים ניידים גדולים בעולם וחברה שמחכירה במות הרמה ניידות בשלוש יבשות. משמש כחבר בורד במספר רב של חברות. היה חבר הועדה המייעצת בבנק ראבו (RABO) ברוטרדם. יו”ר משותף-קרן היסוד הולנד (CIA). חבר הנהלת המרכז לאינפורמציה על ישראל (CIDI) בהאג, הולנד עד שנת 2012. דורון הוא יזם חברתי התומך בעיקר בתחום החינוך והנוער בסיכון ,בתוכניות תשתית ארוכות טווח כגון בית השנטי, עמותת איילים, מכללת ספיר, עמותת מתן, מרכז נא לגעת, בית הספר ביאליק-רוגוזין, פרויקט שלום בברזיל, פרויקט Millennium בגאנה, פרויקטים בהולנד לנוער בסיכון, מרכז פרס לשלום (תכניות עם ילדים ורופאים פלשתינאים) ממקימי עמותת תובנות בחינוך. דורון גם חבר הועד המנהל של מכללת ספיר וחבר הועדה המייעצת של אוניברסיטה בעם. דורון ואשתו מריאן הורים לבת וסבים לשלושה נכדים. הם מתגוררים בתל אביב.

קרא עוד

דורון לצר

דורון הוא מהמייסדים של משרד עורכי הדין פרל כהן צדק לצר ברץ והוא שותף בכיר במשרד. לדורון יש יותר מ-25 שנות ניסיון במשפט מסחרי ותאגידי מעבודה עם חברות בינלאומיות, הן במסגרת ייעוץ במשרד והן מחוצה לו.
במהלך הקריירה שלו דורון יעץ גם למיזמים משותפים והשקעות רבות בטכנולוגיות חדשות. הוא משמש כיו”ר של Aktiva Holdings BV, קרן השקעות פרטית בהולנד וכדירקטור בד.ג.ש. (אנרגיה) ייעוץ וייזום בע”מ, חברת ייעוץ שעוסקת בעיקר באנרגיה מתחדשת ומימון פרויקטים. דורון הוא מזכ”ל מועצת המנהלים של מעוז. הוא פעיל בתכנית לקידום יזמות וחדשנות אשר מעודדת יזמות וחדשנות בקרב בוגרי יחידת 8200, יחידת העלית של צה”ל ומשמש כמנטור בתכנית Microsoft Accelerator בישראל, אשר מסייעת לחברות סטארט-אפ נבחרות בתחום ה-IT והתוכנה בארץ.
דורון עבד בעבר כעו”ד בחברת Kansas City Power & Light ‏ והתמחה בעבודתו במיזמים משותפים והשקעות הקשורות לטכנולוגיה. בנוסף לכך, עבד כיועץ בחברת Shook, Hardy & Bacon  בקנזס סיטי, מיזורי ומשמש כפרופסור מן החוץ לעסקאות בינלאומיות בבית הספר למשפטים של אוניברסיטת מיזורי בקנזס סיטי (UMKC). הוא גם עבד כעו”ד בחברת אלביט, חברת קבלנות בינלאומית מובילה בתעשייה הביטחונית. דורון הוא בוגר בית הספר למשפטים של מידל טמפל בלונדון. לדורון שלושה ילדים. הוא ואשתו יעל גרים בצפון הארץ וכעת שוהים בניו יורק לרגל שנת שבתון.

קרא עוד

דבורה שוורץ

דבי חברה בוועד המנהל של מעוז. היא לקחה חלק פעיל בדיונים האסטרטגיים בשלב ההקמה של מעוז מיום היווסדו של הארגון, כחלק מהרצון העז שלה לפתח את מנהיגי ההווה והעתיד בישראל ובקהילה היהודית.

דבי חברה במועצת המנהלים של ה-CJP, הפדרציה היהודית בבוסטון. כיום היא משמשת כיו”ר ועדת פיתוח המנהיגות וההנהלה וועדת הפיקוח והמינוי של ה-CJP.

דבי למדה במכללת בראון והיא בעלת תואר שני מבית הספר לחינוך של אוניברסיטת הרווארד. בנוסף, היא למדה לימודים מתקדמים באוניברסיטת לזלי. הרקע שלה כמורה ולימודיה האקדמיים נסכו בה את ההשראה לפעול לקידום חינוך מחוץ לכותלי בית הספר. דבי שימשה כיו”ר של PEJE: השותפות למצוינות בחינוך יהודי (The Partnership for Excellence in Jewish Education), ארגון לאומי שתומך ומעודד חינוך בבתי ספר יהודים בצפון אמריקה. כמו כן היא שימשה כיו”ר מועצת המנהלים של בית הספר סולומון שכטר בבוסטון רבתי. כיום היא חברה בוועדת הפיתוח של בית הספר מיימונידס, בית ספר יהודי בברוקליין מסצ’וסטס המשמש כבית ספר יסודי, חטיבת ביניים ותיכון.

דבי ובעלה, ג’ף שוורץ, הינם הורים לשלושה בנים ומחלקים את זמנם בין בוסטון לירושלים. שניהם פועלים כדי לקדם וליצור יכולות אסטרטגיות בארגונים חברתיים. בנוסף לפעילותה במעוז וב-CJP, היא לוקחת חלק בארגונים אמריקאים וישראליים העוסקים בסוגיות של רעב, עוני, חינוך וזהות יהודית. כיום, דבי פועלת לשיפור מיומנויות העברית שלה ולאחרונה אף השלימה קורס אינטנסיבי במכון ללימודי עברית במכון ברנדייס ובאולפן בירושלים.

קרא עוד

סקוט טובין

סקוט טובין הוא שותף ב-Battery Ventures, קרן הון סיכון שמשקיעה בעיקר בשווקים הטכנולוגיים.
 סקוט הצטרף ל-Battery בשנת 1997 וכיום הוא מוביל את השקעותיה בישראל, ארה"ב ואירופה. בין השקעותיו נכללות החברות:
 Akamai Technologies (NASDAQ: AKAM), Anobit Technologies (acquired by Apple), @stake (acquired by Symantec), Champions Oncology, Diablo Technologies, IDI Direct Insurance, Istra Research, ITA Software (acquired by Google), Kashya (acquired by EMC), The London International Financial Futures and Options Exchange (LIFFE; acquired by Euronext), MetroPCS (NYSE: PCS), ProfitLogic (acquired by Oracle), Powerinbox (formerly ActivePath), Pursway, Sabre, Stratoscale, The Tennis Channel, Vayyar Imaging, Ximian (acquired by Novell), and ZeRTO.
 סקוט הופיע מספר פעמים ברשימת האנשים בעלי מגע הזהב (מידאס) של פורבס, אשר מדרגת את היזמים הבולטים בעולם. בשנת 2009 הוא עבר אל משרדיה של Battery לישראל כדי להקים כאן הצוות שיוביל את הרחבת פעילות החברה בישראל, במזרח התיכון ובאירופה. לפני שהצטרף ל-Battery, סקוט עבד כמה שנים בתחום המימון התאגידי ושימש כמנהל הפיתוח התאגידי ב-Future Vision, חברת תוכנה המגובה על ידי קרן הון סיכון שנמכרה ל-Soft Key International.
 הוא בעל תואר ראשון בהצטיינות מאוניברסיטת ברנדייס ביחסים בינלאומיים ולימודי איסלאם והמזרח התיכון. סקוט ואשתו ג'ניפר גרים ברעננה והם הורים לחמישה ילדים.
קרא עוד

אלי פלאי

אלי הוא איש עסקים, יזם ופעיל חברתי. בוגר ישיבת חברון ובעל תואר ראשון במדעי הרוח בתלמוד והיסטוריה של עם ישראל מהאוניברסיטה העברית בירושלים.

משנת 1990 משמש כמו”ל ובעלים של  קבוצת התקשורת “משפחה” הפונה למגזר החרדי ומוציאה לאור מגזינים שבועיים בעברית ובאנגלית המופצים בארץ ובכל רחבי העולם היהודי.

בשנת  2014 ייסד את קרן משפחת פלאי ע”ש אביו הרב יהודה פלאי.  הקרן עוסקת בתמיכה וקידום מרכזי תורה ויוזמות חברתיות בחברה החרדית. כמו כן הוא חבר בארגון JFN ופעיל בגופים פילנתרופיים שונים.

מייסד ויו”ר “המכון החרדי למחקרי מדיניות”, מכון מחקר ראשון מסוגו של החברה החרדית, הפועל לקדם שיח שיטתי ומקצועי בתחומי המדיניות החברתית, בסוגיות הנוגעות לחברה החרדית.

מאז הקמתו גייס המכון שורת אנשי מפתח מהשדרה המקצועית הפנים-חרדית, לצד אנשי אקדמיה מובילים בתחומם, הפועלים לצידם של צוות חוקרים חרדים וחילונים מדיסציפלינות שונות. המכון עובד בשיתוף משרדי הממשלה השונים לקידום תוכניות עבודה ומסמכים מדיניות במגוון תחומים. המכון ממומן בעיקר ע”י קרן משפחת פלאי ובסיוע שותפים פילנטרופיים שונים.

בן 52 נשוי לשלוה פסיכולוגית קלינית, אב לששה וסב לארבעה נכדים.

קרא עוד

מיכל כהן

מיכל שימשה מנכ”לית משרד החינוך במשך כארבע שנים לאחר שמילאה שורה של תפקידים בשירות הציבורי-חינוכי, ביניהם סמנכ”לית בכירה ומנהלת המינהל הפדגוגי, סמנכ”לית בכירה ומנהלת מנהל משאבי אנוש ועוד. במהלך הקריירה הציבורית שלה הובילה מיכל מהלכים רחבי היקף, רפורמות מבניות ופדגוגיות משמעותיות, הסכמי שכר ויוזמות חדשניות ביניהם: רפורמת “למידה משמעותית” והטמעת רפורמות החינוך “עוז לתמורה” ו”אופק חדש”, והובלת המהלך לצמצום פערים במערכת החינוך והנהגת תקצוב דיפרנציאלי. למיכל תואר שני בחינוך של האוניברסיטה העברית בירושלים ותעודת ייעוץ ארגוני למערכות חינוך מאוניברסיטת תל אביב, וכן תואר שני במשפטים באוניברסיטת בר אילן.

קרא עוד

איימן סייף

איימן ניהל עד לאחרונה את הרשות לפיתוח כלכלי של מגזר המיעוטים במשרד לשוויון חברתי. במסגרת תפקידו היה אחראי על  יישום החלטות ממשלה בנושא, לרבות תכנון אסטרטגי וארגוני, הקמת המועצה המייעצת של הרשות, קידום הקמת הרשות וכו’.
במסגרת תפקיד זה, פעל לקידום פרויקטים כלכליים כגון הקמת קרן השקעות פרטית למגזר העסקי, פרויקטים לקידום תעסוקת נשים, הקמת מיזם משותף קו משווה, הקמת מרכזים להכוון תעסוקתי, הקמת מט”י אל ג’ליל וסיוע למשקיעים פוטנציאלים.  בנוסף, קידם חקיקה בכנסת בנושא חוק הרשות לפיתוח כלכלי למגזרי המיעוטים. ייצג את הרשות בוועדות, בכנסים ובוועידות שונות הקשורות לפיתוח הכלכלי של המגזר הערבי.
קודם לכן כיהן בתפקידים רבים ומגוונים כגון מנהל תחום בכיר באגף הכלכלי במשרד ראש הממשלה, מרצה באוניברסיטת דרבי, כלכלן במשרד הכלכלה והתכנון, מנהל שיווק בחברת האווי בגרמניה.
קרא עוד

צוות

ד”ר ליאת בסיס, ראש מטה

ליאת היא פסיכולוגית חברתית- תעסוקתית מומחית, בעלת תואר דוקטור מאוניברסיטת בר-אילן. ליאת בעלת ניסיון של למעלה מ15- שנים בתחומי המיון וההערכה בהיבט של פיתוח כלים, ייעוץ בהבניית תהליכים, מחקר, ליווי הטמעה, בניית סדנאות והנחייתן.
ליאת חברה באגודה הישראלית לפסיכומטריקה ומרצה בקורס ‘מבחני מיון’ לתלמידי תואר שני בחוג לפסיכולוגיה באוניברסיטת בר-אילן.
ליאת הקימה את ‘בסיס להערכה’, המלווה ארגונים בתחומי ההערכה והמדידה של פרטים ושל תכניות. היא מנוסה בעבודה מול ארגונים מהמגזר הציבורי, הפרטי והחברתי.
ליאת נשואה לאייל, אמא לשלוש בנות ומתגוררת ברמת השרון.  משתדלת לשלב גם ריצה, נגינה בגיטרה ושידוכים בלוח הזמנים שלה.

קרא עוד

ד”ר יואב הלר, מנכ”ל

יואב הוא היסטוריון שמתמחה בחקר השואה, בעל תואר דוקטור מאוניברסיטת לונדון, תואר שני במינהל ומנהיגות בחינוך באוניברסיטת תל אביב ותואר ראשון במדעי המדינה ולימודי מזה”ת מאוניברסיטת תל אביב, במהלך הלימודים היה ראש מטה מאבק הסטודנטים להורדת שכר הלימוד באוניברסיטאות. 
בראשית דרכו המקצועית, היה חבר בצוות ההקמה של אתר האינטרנט YNET וכיהן כעורך הספורט ודף הבית. לאחר שלוש שנים ב-YNET עשה הסבה מקצועית וניהל את יחידת התכניות הארצית במכון ‘ברנקו וייס’ במשך כשש שנים, במהלכן הוביל כמאתיים עובדים, גייס משאבים וניהל תקציב של כ-50 מיליון ₪. 
בסיום תפקידו במכון ‘ברנקו וייס’ יואב יצא לשליחות בלונדון, בתקופת שהותו יזם, הוביל והוציא לפועל שורה של פרויקטים ותוכניות בתחומי ההסברה, ציונות והעולם היהודי, לרבות תכנית העמיתים היוקרתית  Israel Connect  Europe . 
בנוסף, יואב מדריך מוסמך של מסעות לפולין, ועד כה ליווה יותר מעשרים משלחות נוער, סטודנטים ומבוגרים.
היום, יואב מנהל את ארגון מעוז, חבר במועצה המייעצת ליחידה הממשלתית לתיאום המאבק בגזענות במשרד המשפטים ומרצה בפורומים מגוונים בנושאים חברתיים שונים.
יואב מתגורר בתל אביב, נשוי לפולי ואב לרעות ודני.
קרא עוד

אסנת מירון-בצלאל, מנהלת תהודה – מעוז

אסנת החלה בתפקידי הפקה שונים בטלוויזיה: בהקמת חדשות ערוץ 2, הפקת התכנית ‘אולפן שישי’ והייתה המפיקה הראשית של התכנית ‘עובדה’ עם אילנה דיין. אסנת הייתה חברה בצוות ההקמה של ערוץ 10 וחדשות 10, מנהלת הפקה ותפעול של ערוץ התכלת וחברת אור מדיה. כמו כן, אסנת הייתה המפיקה האחראית של אירועי ‘כעת מחר’- חגיגות יום הולדת 80 לשמעון פרס.
אסנת היא בוגרת תכנית ‘גוונים’- למנהיגות יהודית פלורליסטית והתכנית למנהיגות צעירה ישראל- גרמניה של קרן ברטלסמן.
בהמשך להשתתפותה הפעילה בתוכנית קרן ברטלסמן, החלה לעבוד בשנת 2006 כמנהלת פרויקטים עבור הקרן ובמשך 8 שנים ניהלה עבורה את הפעילות והסמינרים בארץ. כמו כן, אסנת ניהלה את פורום ‘אופק ישראלי’ של תכנית המנהיגות ישראל-גרמניה.
בארגון מעוז, אסנת החלה כמנהלת תכנית העמיתים במשך שנתיים ובמקביל הקימה את רשת מעוז וניהלה את תחום הרישות כשלוש שנים. בתוך כך היתה אחראית על פעילות הרשת והובלת והגשמת חזון הארגון. כיום אסנת מקימה את תחום התהודה, תחום אשר אמון על הרחבת מעגלי האימפקט של הארגון.

אסנת בעלת תואר ראשון בהצטיינות, במסלול דו-חוגי בפקולטה למדעי הרוח באוניברסיטה העברית בירושלים. בשירותה הצבאי אסנת שירתה כמדריכת תותחנים בביה”ס לתותחנים-בה”ד 9.
אסנת היא אמא לשלושה ילדים, ילידת ירושלים וכיום גרה ברמת השרון.

קרא עוד

עו”ד מיכל להנר, סמנכ”ל פיתוח משאבים

מיכל היא בוגרת תואר ראשון במשפטים מהאוניברסיטה העברית בירושלים. לאחר סיום לימודיה, התמחתה אצל סגן הסניגור הארצי במשרד המשפטים.  מיכל הוסמכה כעו״ד ולאחר מכן שימשה כקניינית במשלחת הרכש של משרד הביטחון ,בנציגות ישראל בניו יורק.
מיכל הובילה את תחום הרכש של מערך התובלה של חיל האוויר. עם סיום תפקידה ושובה לישראל, הצטרפה לחברת ״נוקיה סימנס״ ( NSN ) , מחלקת מיזוגים ורכישות, שם ניהלה תחומים שונים ומגוונים במיזוג חברת הזנק ישראלית שנרכשה ע”י ‘נוקיה סימנס’. התקופה בה חיה בארה״ב והמצב המדיני באותם השנים, הובילו את מיכל להחלטה כי ברצונהלתרום ולהשתלב בתחום הדיפלומטיה הציבורית. בעקבות החלטה זו הצטרפה לקורס הצוערים של משרד החוץ. עם סיום הקורס עבדה באגף אמריקה הלטינית ומלאה,  בין השאר ולתקופות שונות, את תפקיד המזכיר הראשון והקונסול בקוסטה ריקה ואת תפקיד המזכיר הראשון בקולומביה. בהמשך דרכה במשרד החוץ, עבדה באגף ארגונים בין לאומיים והתמקדה בזירה המולטילטרלית. מיכל שירתה בצה״ל, כמאבחנת פסיכוטכנית, בלשכת הגיוס בירושלים. מיכל נשואה ליהונתן והם מתגוררים ברעננה, עם בנם איתן.

קרא עוד

עו”ד עמית פרסיקו, מנהל רשת מעוז

עמית הוא עו”ד, בוגר תואר שני במשפטים (בהצטיינות יתרה) ותואר ראשון במשפטים ויחסים בינלאומיים, שניהם מטעם האוניברסיטה העברית.

עמית שימש ככיועץ מקצועי בכיר לשר החינוך. במסגרת תפקידו שימש כראש מטה יו”ר המל”ג והיה אחראי על גיבוש ויישום מדיניות ההשכלה הגבוהה מטעם שר החינוך.  בנוסף, שימש כמקשר שר החינוך ומשרד החינוך עם גורמי הממשלה השונים והכנסת. בתפקידו הקודם עבד כיועץ מקצועי לשר הכלכלה והיה אחראי על נושאי תעסוקה וקידום אוכלוסיות מיוחדות. קודם לכן שימש עמית כראש מטה יו”ר הרשות לשירותים חברתיים ברשות החשמל. בתפקידיו הקודמים שימש כעו”ד למשפט בין-לאומי במשרד החוץ וכעוזר משפטי למשנה לנשיאת בית המשפט העליון סלים ג’ובראן. עמית התמחה אצל חנן מלצר, שופט בית המשפט העליון, במשרד עורכי הדין ארדינסט, בן נתן ושות’ וכן בלשכת נשיא בית הדין של האו”ם לפשעי מלחמה ברואנדה. בסקטור החברתי התנדב עמית בייצוג משפטי ובפרויקטים חברתיים שונים לנוער בסיכון. בנוסף שימש כעיתונאי, כחבר ודובר אגודת הסטודנטים למשפטים וכמדריך טיולים.

עמית מתגורר בירושלים, נשוי לדקלה ואב ליונתן, תמר ויואב. בשעות הפנאי מבשל ומטייל.

קרא עוד

תום להד, סמנכ”ל מעוז

בתפקידו הקודם תום הקים את תכנית “קריאת כיוון” המכינה בוגרי תואר ראשון לשירות הציבורי. במקביל לעבודתו במעוז תום משמש כמורה לתנ”ך בתיכון “עיינות ירדן” בגליל העליון, כמו כן הוא מנחה ומלווה תהליכי שינוי בבתי ספר בצפון מטעם “המכון לחינוך דמוקרטי”, במסגרת תכנית “חלוץ חינוכי”. תום הקים וניהל את תכנית “השמיים אינם הגבול”, תכנית לקידום מנהיגות בתחום הציבורי, החינוך והיזמות, בקרב בוגרי חיל האוויר, זאת לאחר שהשתחרר משירותו כטייס קרב.
תום בעל תואר ראשון במקרא ומדעי היהדות ובעל תעודת הוראה במקצועות היהדות, אותם רכש במסגרת תכנית ‘רביבים’ של האוניברסיטה העברית בירושלים.
תום נשוי לתהל, מתגורר באיילת השחר ואב לעימרי וזיו.

קרא עוד

סובחייה אבו-שחאדה, רכזת רשת מעוז

סובחיה אבו שחאדה נולדה וגדלה ביפו, סיימה תואר ראשון בפוליטיקה וחברה עם התמחות בחברה אזרחית, מטעם במכללה האקדמית תל אביב יפו, את ההתמחות המעשית שלה עשתה בעמותת רופאים לזכויות אדם, מחלקת שטחים כבושים.

בחצי השנה האחרונה תפקדה כרכזת משאבי אנוש בחברת “אסם”, שם עבדה על בניית תהליכי קליטה, גיוס, ביצוע בקרות, וליווי מנהלים בנושאים הקשורים למשאבי אנוש. סובחיה בוגרת ארגון שגרירי רוטשילד, במסגרת פעילותה בארגון היא התנדבה במספר ארגונים חברתיים, מהם, הטלוויזיה החברתית, חינוך לפסגות, עמותת כלת הים ועוד, בשנה השלישית שלה בארגון היא תפקדה כרזת תעסוקה, שם עסקה בפיתוח וליווי שגרירים בתחום התעסוקה והאקדמיה.

קרא עוד

הילה גנור שינדל, מנהלת מרכז ידע ואסטרטגיה

הילה הצטרפה למעוז כדי לבנות ולנהל את מרכז הידע והאסטרטגיה שתפקידו העיקרי הוא מתן תמיכה לתוכניות השונות של מעוז.

להילה ניסיון תלת מגזרי רב. במגזר השלישי ייעצה לעמותות ופילנתרופים בנושאי אסטרטגיה ותכנון וניהלה את קרן משפחת יעקובסון (כיום ONE8) בישראל. במגזר הפרטי היא שימשה כיועצת לחברות פורצ’ן 500 ב ,Compete (בוסטון), חברה לניתוח התנהגות צרכנים באינטרנט, ועבדה כחוקרת בבית הספר למנהל עסקים בהרווארד בתחום של שיווק ומחקר שוק. קודם לכן, בילתה הילה שמונה שנים בצה”ל ובממשלה כקצין מודיעין.

הילה בוגרת תואר ראשון בהצטיינות בממשל ודיפלומטיה במרכז הבינתחומי הרצליה ובעלת תואר שני במנהל עסקים (MBA Cum Laude) מאוניברסיטת בוסטון.

הילה גרה בבני דרור עם בעלה יאיר ושלושת ילדיהם הנפלאים יונתן, אור ויהלי.

קרא עוד

עו”ד שיראל דגן-לוי, סמנכ”ל כספים ותפעול

שיראל בעלת תואר ראשון במשפטים מאוניברסיטת תל אביב וחברת לשכת עורכי הדין משנת 2002. בנוסף, בוגרת קורסי הכשרה במימון ועסקים בינלאומיים מטעם אוניברסיטת ניו יורק.

שיראל הגיעה למעוז לאחר ניסיון רב בחברת ורינט מערכות בע”מ כמנהלת רכש גלובלי, תפקיד הכלל ניהול מו”מ וחוזי רכש בהיקפים של מיליוני דולרים בשנה. במהלך שנותיה בורינט שיראל לקחה חלק מרכזי בקבוצת האחריות החברתית בחברה. שיראל הגיעה לורינט לאחר שהות של חמש שנים בארה”ב ועבודה במשלחת הרכש של משרד הביטחון בניו יורק. בשנים שקדמו לכך עבדה כעו”ד במשרד “קלינהנדלר, חודק, הלוי, גרינברג ושות” במחלקת היי-טק ועסקאות בינלאומיות.

שיראל גרה בנס ציונה, נשואה לשי ואמא לנעה, איתי ויואב.

 

קרא עוד

איתמר אביבי, רכז תהודה

איתמר בעל תואר ראשון בכלכלה וניהול מאוניברסיטת תל אביב.

איתמר עוסק  כרכז בתחום התהודה, בניהול ותיפעול של אירועי  התהודה וההכשרות השונות בתחום. בתפקידו הקודם שימש כאחראי פרויקטים וכנסים במפלגת יש עתיד.

איתמר יליד העיר גבעתיים ומתגורר בה עד היום. עבד כמאמן כדורסל במשך 10 שנים בהפועל גבעתיים ויצר מספר פרויקטים של מצוינות בספורט בעיר. בשירותו הצבאי שירת כלוחם ומפקד בחטיבת גולני.

קרא עוד

גלית אביבי גרוס, חשבת

גלית היא רואת חשבון בהכשרתה ובעלת תואר ראשון במנהל עסקים ותואר שני במנהל עסקים עם התמחות במימון מהמכללה למנהל בראשון לציון.

היא מגיעה אלינו מחברת הוט מובייל בע”מ מקבוצת הוט , שם שימשה כחשבת בחברה וכן בחברת הבת 017 הוט מובייל שיחות בינלאומיות בע”מ ובחברה אחות, הוטנט בע”מ. קודם לכן עבדה כעוזרת חשב בחברת מירס תקשורת בע”מ. את התמחותה סיימה במשרד KPMG סומך חייקין.

לגלית נסיון רב בתחום הדיווח הכספי, הנהלת חשבונות, הטמעת נהלי ביקורת פנימית וכן בכתיבת נהלי עבודה ויישומם.

גלית מתגוררת בקרית אונו, נשואה לאמיר ואמא לאפק, עומרי ורום.

קרא עוד

סלע אבישי, מוביל מגזר עסקי

סלע לומד לתואר ראשון במדעי המדינה ומחשבת ישראל באוניברסיטה העברית. בוגר המכללה למדינאות.

סלע שירת ביחידת מודיעין והתשחרר בדרגת רב סרן.

נשוי לליאור גר בתל אביב.
קרא עוד

שרה’לה אוסטר, רכזת תכניות המאיצים

שרה’לה סיימה תואר ראשון בעבודה סוציאלית, באוניברסיטת בר אילן.

בשנים האחרונות שילבה תפקידים בעבודה סוציאלית, בעיקר עם נוער בסיכון.

בנוסף, עבדה בהפקת אירועים בשלל תחומים בעזר מציון ובסטודיו של נעמי סילפן.

שרהלה נשואה לתומר והם גרים יחד במושב נחלים.

בשעות הפנאי היא משתתפת בערבי שירה בציבור ונהנית מפגישות עם חברות בחצר ביתה.

קרא עוד

מורן אלחנן, אחראית מיון והערכה

מורן בעלת תואר שני בפסיכולוגיה ארגונית חברתית מאוניברסיטת אריאל ותואר ראשון בהצטיינות בפסיכולוגיה וספרות מאוניברסיטת בר-אילן.

מורן עוסקת הן במיון והערכה הן בכתיבה. עיקר ניסיונה באבחון מקיף של מועמדים הכוללים מבחני אינטליגנציה, אישיות וביצוע לצד עריכת ראיונות, תרגילי מצב קבוצתיים והעברת מרכזי הערכה. בנוסף, בשנים האחרונות משמשת כעוזרת אישית של מנכ”ל הוצאת נדב ויו”ר זינוק לדרך חדשה ועוסקת בכתיבה ובניהול אדמיניסטרטיבי.

מורן שירתה כקומונרית בתנועת הנוער “בני עקיבא” בטלמון ובצור יגאל. גדלה בשומרון וכיום מתגוררת בגבעתיים.

קרא עוד

פרידה אלראהב, רכזת תכנית אדוות

פרידה מגיעה למעוז עם תואר ראשון בממשל וחברה מהמכללה האקדמית ת”א יפו.

את ההתמחות שלה עשתה במחלקת העסקים והסביבה ב”מרכז פרס לשלום”, במיזם לצמצום פערים בין החברה הערבית ליהודית בתעשיית ההייטק.

ב- 7 השנים האחרונות, פרידה מלמדת ערבית מדוברת (עפ”י שיטת לימוד שפיתחה בעצמה), בבית קפה משפחתי ביפו “קפה יאפא”.

 

קרא עוד

הדס ברכה קליידר, מנהלת מיזם ענבר

בעלת תואר שני בפסיכולוגיה ארגונית-חברתית מאוניברסיטת בר אילן ותואר ראשון בפסיכולוגיה ומשאבי אנוש מאוניברסיטת חיפה.

להדס ניסיון עשיר בפיתוח והעברת סדנאות במגזר העסקי, במגזר השלישי ובצבא ההגנה לישראל. בשלוש השנים האחרונות עובדת הדס בבית הספר לפיתוח מנהיגות של צה”ל כיועצת לפיתוח מנהיגות ומנחת קבוצות. במסגרת תפקידה עוסקת בליווי ייעוצי אורך טווח ליחידות ולמפקדים, בפיתוח צוותים והנחיית סדנאות תוכן ומיומנות ובאבחון אתגרי מנהיגות והתאמת התערבויות ברמה הארגונית.

הדס עבדה שש שנים כמנחה ומפתחת סדנאות בחברת “בסיס להערכה” עבור מנהלים ואנשי משאבי אנוש בארגונים שונים הן במגזר העסקי הן במגזר השלישי. במסגרת תפקידה עסקה בפיתוח כלי מיון ותהליכי הערכה ומדידה בארגונים שונים.

הדס מתגוררת באבן יהודה, נשואה לאייל ואמא למאיה, עמית ורואי.

קרא עוד

מונה מירון, מפיקה בצוות האימפקט

בעלת תואר ראשון ביחסים בינלאומיים ומנהל עסקים אותו סיימה בהצטיינות, מטעם האוניברסיטה העברית. בתום לימודיה התמחתה כעוזרת פרלמנטרית בפרלמנט הגרמני.

בשנתיים האחרונות עבדה כחברה בצוות ההפקה והארגון של המכביה האירופאית בברלין, ניהלה את תחום המתנדבים והמשפחות המארחות והייתה אחראית על גיוס, בחירה ושיבוץ של מאות מתנדבים מרחבי העולם. לפני כן עסקה בארגון פעולות ואירועי תרבות כשליחת תנועת הנוער “השומר הצעיר” בברלין.

בעברה ספורטאית תחרותית – שחיינית בנבחרת ישראל עד גיל עשרים ובעברה החזיקה ב-4 שיאים לאומיים.

גרה מספר שנים בברלין, כיום בתל אביב.

קרא עוד

עדיה אלרום, עוזרת אישית ליו”ר

עדיה הגיעה למעוז מהמגזר הפרטי, לאחר שצברה ניסיון עשיר של כחמש עשרה שנה בתחום הבנקאות ובתחום הסייבר. בין היתר, שימשה כמנהלת לשכה ועוזרת אישית למספר מנכלים בכירים בחברות הייטק מהגדולות במשק. עדיה בעלת תואר ראשון במדעי החברה מאוניברסיטת בר אילן.

בשירותה הצבאי שירתה כמשקית תנאי שירות האחראית על רווחת החיילים, בבסיס בו שירתו חיילים מהאוכלוסיות הקשות והשכבות החלשות ביותר בחברה.

עדיה בת למשפחת חקלאים ותיקה ממושב נחלים, היא נשואה לאסף ואמא לארבעה ילדים מקסימים. היא אוהבת בישול ואפיה, וגם די טובה בזה, משחקת בליגת הכדורשת מאמאנט, ורצה להנאתה בשדות המושב.

קרא עוד

שמרית ביינהורן, מנהלת מאיצים

שמרית עורכת דין ומגשרת בהכשרתה, ובעלת רקע יזמי במסגרתו הקימה מיזמים בתחומים שונים. משנת 2009 עובדת שמרית ב”קבוצת גבים” כמנחה בכירה ומנהלת פיתוח עסקי ושיווק. שמרית בעלת ניסיון בהנחיה, הובלת תהליכים ארגוניים וליווי אישי למנהלים ולקצינים בכירים. היא מביאה עמה יצירתיות, יוזמה, יכולת הנעה ויצירת שיתופי פעולה.
שמרית בת 35 ומתגוררת במזכרת בתיה.

קרא עוד

מאיר בן- חמו, אחראי איתור ורכז תכנית אדוות

מאיר מגיע למעוז לקראת סיום התואר הראשון שלו בחינוך ופסיכולוגיה.

בשירותו הצבאי הוביל וניהל את פרוייקט שח”ר באכ”א- לשילוב חרדים בצה”ל,

בהמשך ניהל את תחום ההכשרה והתעסוקה בתכנית חנוך של ג’וינט ישראל, לשילוב נערים חרדים בתעסוקה.

מאיר מתגורר בביתר עלית, נשוי לאורטל ואב לשלושה ילדים- יוסף, עדי ונעם

כתחביב הוא גם מורה למוזיקה במדרשה החסידית.

קרא עוד

אפרת דרף, מנהלת פיתוח ארגוני

אפרת בעלת תואר שני בפסיכולוגיה ארגונית-חברתית מאוניברסיטת בר-אילן, ותואר ראשון במדעי ההתנהגות מאוניברסיטת בן-גוריון בנגב.
עיקר ניסיונה בתחומי משאבי האנוש, ובפרט בפרקטיקות של גיוס, מיון, מחקר, ויעוץ לארגונים.
בשירותה הצבאי שירתה כמפקדת קורס מאבחנות מחקר במרכז למדעי ההתנהגות של צה”ל, ומשם החלה הזיקה שלה לתחומי המיון והייעוץ.
אפרת היא ילידת קריית עקרון, ומגוררת כיום בקדימה-צורן.

קרא עוד

מורן גוטליב מור, אחראית פיתוח רשת

מורן בעלת תואר ראשון במנהל עסקים בהתמחות במשאבי אנוש מטעם המרכז האקדמי רופין.

למורן היכרות מעמיקה עם עולמות משאבי אנוש והמגזר השלישי ומשנת 2008 פעילה בתחום הליצנות רפואית. במשך שלוש שנים הייתה מורן שותפה במיזם העסקי-חברתי Good Company, הפועל להגברת השמחה ושביעות הרצון של עובדים במקום עבודתם ולשמש לשגרירי שמחה, בהתנדבות, בחברה הישראלית.

לפני כן עבדה מורן כמנהלת תחום תעסוקה וקריירה במרכז הצעירים של עיריית כפר סבא וריכזה את תחום היזמות ותכנית המתמחים. בשנים שקדמו עסקה מורן בגיוס ובניהול עובדים לכנסים ותערוכות ושימשה כאשת השיווק ויחסי הציבור של העסק המשפחתי “י. גוטליב”.

מורן נשואה לאדיר ואמא לאביתר.

קרא עוד

איל גל, רכז תכנית “מקום”

פועל בתחומי התרבות, החקלאות והחינוך במגזר השלישי, עיקר נסיונו בתכנון, הפקה, תפעול ולוגיסטיקה. בתפקידו האחרון שימש כרכז לוגיסטיקה ארצי בתנועת הנוער ›בני המושבים‹.

בוגר תואר ראשון ב‹תרבות, יצירה והפקה‹ עם התמחות בניהול תרבות ממכללת ספיר.

נולד וגדל בנגב המערבי.

קרא עוד

נועה גרושקה, רכז תכנית “מקום”

נועה בעלת תואר שני בניהול מערכות חינוך ותואר ראשון בניהול וחינוך מאוניברסיטת בן-גוריון בנגב. עיקר ניסיונה המקצועי הוא בתחום בחינוך הבלתי פורמלי; היא ריכזה את שבט הצופים בעיר לוד, ושימשה כאחראית על חברי שנת השירות של התנועה בכל אזור השפלה. גם היום ממשיכה נועה לפעול בצופים בתפקידי הדרכה שונים.

בעברה עבדה נועה כמנהלת תפעול באגודת הסטודנטים של אוניברסיטת בן-גוריון בנגב שם צברה ניסיון בניהול והפקה של אירועי תרבות ופנאי לעשרות אלפי סטודנטים.

כיום מתגוררת נועה ביפו ובזמנה הפנוי היא אוהבת לטייל בארץ, לקרוא ספרים ולבלות בים.

קרא עוד

פנינה פרידר ליבוביץ, אחראית מיון והערכה

פנינה בעלת תואר שני בפסיכולוגיה ארגונית-חברתית ותואר ראשון בפסיכולוגיה ותקשורת בהצטיינות יתרה – שניהם מאוניברסיטת בר-אילן.

עיקר ניסיונה בתחום המיון והאבחון הן בהיבט היישומי והן בהיבט המחקרי. התזה שלה מתמקדת בתהליכי קבלת החלטות בתחום המיון. לפנינה ניסיון בהערכה, מחקר, פיתוח והנחיית סדנאות. בנוסף שימשה כפרקטיקנטית בתחום הפיתוח הארגוני ב-Amdocs.

במהלך לימודיה לקחה חלק בתכניות והכשרות בתחום הדיפלומטיה הציבורית, ביניהן תכנית העמיתים שלStandWithUs , הפועלת לקידום תדמיתה של ישראל, וכן המרכז לתקשורת בינלאומית (CIC) באוניברסיטת בר-אילן.

פנינה בוגרת תנועת הנוער ׳בני עקיבא׳. במסגרת השירות הלאומי שימשה כמדריכה של עולים חדשים וכשליחה בקהילה היהודית בלוס אנג’לס, שם הדריכה נוער מטעם ארגון ׳בת עמי׳ ו’בני עקיבא העולמית׳.

פנינה נשואה ליונתן ומתגוררת בגבעת שמואל.

 

קרא עוד

יהלי וולפשטט, אחראית מדידה והערכה

יהלי בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה וניהול מאוניברסיטת בן- גוריון, ותואר שני בפסיכולוגיה במגמה הארגונית-חברתית מאוניברסיטת בר-אילן.
יהלי בעלת ניסיון במחקר ופיתוח של כלי מדידה והערכה, בגיוס ומיון עובדים, ובהדרכה.
במהלך שלוש השנים בהן שהתה באטלנטה שבארה”ב, עבדה יהלי כשנה בקונסוליה הישראלית כמנהלת מחלקת אדמיניסטרציה והנהלת חשבונות.
יהלי נשואה לדרור, אמא לעופר, ומתגוררת בהוד השרון.

קרא עוד

אורית זומר בליצר, מנחה בתכנית העמיתים של מעוז

אורית היא פסיכולוגית ארגונית מומחית, יועצת בכירה לפיתוח מנהיגות ובעלת ניסיון של שני עשורים בפיתוח מנהלים ובנייה של צוותי הנהלה במערכת הצבאית והאזרחית. אורית בוגרת תואר ראשון בפסיכולוגיה וחינוך (בהצטיינות)  באונ’ תל אביב ותואר שני בפסיכולוגיה ארגונית (בהצטיינות)  מאונ’ בר-אילן, בוגרת תכנית דו-שנתית בהנחיית קבוצות, ומסיימת תכנית דו- שנתית בפסיכותרפיה קוגניטיבית-התנהגותית.

מזה עשור מובילה אורית תהליכי פיתוח מנהיגות אישיים, קבוצתיים ומערכתיים במסגרת בית הספר למנהיגות של צה”ל. במסגרת זו אורית מנחה תהליכי פיתוח מנהיגות ביחידות הטכנולוגיה העילית של צה”ל, מלווה מפקדים בכירים וצוותים מקצועיים ביחידות פרופסיונליות של משפטנים, מהנדסים, אנשי כ”א וחינוך בסדיר ובמילואים וכן מרכזת צוותי יועצים. אורית פרסמה מאמרים מקצועיים בתחומים כגון חניכה ופיתוח מנהיגות באמצעות קבוצות עמיתים. בעברה גם נסיון פיקודי, פעילות במערכת החינוך והיא היתה שותפה להקמה וניהול של מוזיאון מדע חווייתי.

אורית גרה ברמת-גן, נשואה לרן ואמא לנעמה, יואב ואלה

קרא עוד

שרון חדד, מנחה בתכנית העמיתים והתהודה של מעוז

שרון בעלת תואר ראשון בקרימינולוגיה וסוציולוגיה מאוניברסיטת בר-אילן, ותואר שני בניהול משאבי אנוש במכללת דרבי.

היא בוגרת התכנית להכשרת מנחי קבוצות במרכז ציפורי בירושלים.

ב- 16 השנים האחרונות צברה שרון ניסיון כיועצת ארגונית במגוון חברות ייעוץ מובילות במגזר העסקי, והתמחתה בפיתוח מנהלים והובלת תהליכי שינוי ארגוניים.

בין היתר שימשה כרכזת חינוך ארצית של תנועת הצופים ואף נסעה עם בעלה לשליחות מטעם התנועה בניו יורק.

שרון נשואה לרפי והם מתגוררים עם שתי בנותיהם בתל-אביב יפו.

קרא עוד

זיו הראל, מנהל תיקים בתכניות המאיצים

זיו בעל תואר ראשון בלימודי סוציולוגיה אנתרופולוגיה וגיאוגרפיה מהאוניברסיטה העברית בירושלים, ובוגר קורס הנחיית קבוצות של בית הספר למנהלים “תפנית” באוניברסיטה הפתוחה.
ב-11 השנים האחרונות צבר זיו ניסיון במגוון תפקידים בארבעת המגזרים ובעיקר בציבורי, בין היתר שימש כיו”ר הוועד המנהל של היישוב נופי פרת והיה מהמייסדים של הוועד מקומי של גוש אדומים. בנוסף, היה שותף להקמת חברת “מקדמיה” וכיום הוא משמש בה כמנחה בכיר וכיועץ אישי בתחום ניהול קריירה. ב-5 שנים האחרונות היה שותף להקמה ומיסוד רשות ממשלתית חדשה תחת משרד הביטחון, הרשות לפינוי מוקשים, וייסד בה את תחום ניהול המידע וה-GIS.
זיו נולד, גדל והתחנך בירושלים, שירת כלוחם בסיירת “יעל” שבחיל הנדסה, נשוי לשרית ויחד הם מגדלים את אביתר, כרמי, אלישע ורות ביישוב נופי פרת שבמדבר יהודה.
קרא עוד

יעל הוניג, רכזת תכנית עמיתי מעוז

יעל בעלת תואר ראשון במדעי המדינה והיסטוריה של עם ישראל מהאוניברסיטה העברית בירושלים. כבוגרת קורס מדריכים במוזיאון להוראת השואה ביד ושם והדריכה קבוצות מגוונות במשך שנים אחדות. במשך עשר השנים האחרונות עסקה יעל בניהול תכניות ופרויקטים בתחום התרבות והרוח.

היא ניהלה את “הבית הירושלמי לתרבות ורוח” במכון כרם בירושלים, שם הפיקה תכניות העשרה וקורסים שנתיים וניהלה מרכז תרבות לצעירים וסטודנטים. יעל עבדה במרכז הכנסים הבינלאומי במשכנות שאננים בירושלים, הפיקה וניהלה פרויקטים בינלאומיים בהשתתפות גדולי אנשי הרוח והאמנים מהארץ ומחו”ל.

בשירותה הצבאי שירתה כקצינה בבסיס הטירונים מחו”ה אלון בתפקיד מ”מ וסמ”פ פלוגות טירונים של עולים חדשים, ופיקדה על חיילים בעלי קשיי הסתגלות ושפה שהוכשרו לשירות משמעותי בצה”ל כהכנה לשילוב בחיים בישראל.

כיום יעל מתגוררת בקיבוץ כפר עציון. היא נשואה לאהד ואמא לענת, איתי, מאיה ונגה המופלאים

קרא עוד

אריאב יוסט, מנחה ומפתח תוכן בתכנית “מקום”

בעל תואר שני בהצטיינות במשפט עברי מטעם הפקולטה למשפטים באוניברסיטת ת”א, תואר ראשון בהצטיינות בתנ”ך ובתושב”ע מטעם מכללת הרצוג, מוסמך לרבנות מטעם הרבנות הראשית לישראל ובוגר מכון מנדל למנהיגות חינוכית.
בשנים האחרונות שימש כמנהל אגף החינוך במועצה האזורית מטה בנימין, לפני כן עבד כמנחה וכמנהל תוכנית להכשרת מנהלי בתי ספר בראשית דרכם במכון אבני ראשה.
שימש כרב הקהילה הציונית דתית וכמנהל תיכון וראש ישיבה ואולפנה באנטוורפן בלגיה, כשליח הסוכנות היהודית וכרב ומחנך במכינה הקדם צבאית ובבית המדרש לבוגרי צבא, “בני דוד” בישוב עלי.
נשוי לשולמית ואב לחמישה ילדים ומתגורר בישוב עלי שבחבל בנימין.
קרא עוד

מיכל יעקב, רכזת תכנית העמיתים של מעוז

מיכל בעלת תואר שני במסלול מחקרי (בהצטיינות) בסוציולוגיה של החינוך ותואר ראשון (בהצטיינות) בחינוך וסוציולוגיה ואנתרופולוגיה מטעם האוניברסיטה העברית.מיכל עמיתה בתכנית עמיתי צדק של ממזרח שמש, כל ישראל חברים.

בתפקידיה הקודמים עבדה מיכל במכון ברנקו וייס, בתפקידה האחרון שימשה כמנהלת המטה של רשת בתי הספר וקודם לכן, ביחידת ההערכה והמחקר של המכון.

בנוסף, מילאה מספר תפקידים בחינוך הבלתי פורמאלי כרכזת תכנית צהל”ה (צוהר לאוניברסיטה העברית) ביחידה למעורבות חברתית באוניברסיטה העברית וכעובדת נוער וקהילה במועצה האזורית מטה יהודה.

מיכל גרה במבשרת ציון, ילידת מושב נס הרים, נשואה לאבישי ואמא לרואי, יואב ,יאיר ומאורי

 

קרא עוד

בנצי כהן, רכז מחקר ופיתוח

בנצי בעל תואר שני בהצטיינות בפסיכולוגיה ארגונית חברתית, ותואר ראשון בהצטיינות יתרה בפסיכולוגיה ופילוסופיה יהודית – שניהם מאוניברסיטת בר-אילן.

לבנצי ניסיון במחקר תאורטי ויישומי. שימש כפרקטיקנט במערך מדעי ההתנהגות (ממד”ה) של שירות בתי הסוהר. בנוסף, שימש כעוזר מחקר במעבדה לחקר הבדלים בין-אישיים בהתנהגות חברתית באוניברסיטת בר-אילן.

בנצי בוגר ישיבת ההסדר “כרם ביבנה”. בשירותו הצבאי שירת כאחראי המחשוב של קורס קציני מודיעין.

גדל ומתגורר בחולון.

קרא עוד

חנן כהן, מנהל מחקר ואסטרטגיה

חנן מגיש בימים אלה את עבודת הדוקטורט שלו על יחסי יהודים-ערבים בפוליטיקה המקומית בערים המעורבות בישראל. הוא בעל תואר ראשון ושני במדע המדינה מהאוניברסיטה העברית. עבודת התזה שלו על הסיבות לפריצת מלחמות אזרחים באמריקה הלטינית זכתה כעבודה מצטיינת על ידי האגודה הישראלית למדע המדינה. תחומי העניין שלו כוללים חברה ופוליטיקה בישראל, שלטון מקומי, מתודולוגיה במדעי החברה, אלימות וקונפליקטים פוליטיים, וזהויות חברתיות.
חנן עבד כחוקר בתחום מחקרי דעת קהל במרכז גוטמן לחקר דעת קהל ומדיניות במכון הישראלי לדמוקרטיה. במסגרת עבודתו חנן היה שותף בכתיבת מחקרי מדד הדמוקרטיה הישראלית בשנים 2014-2017, מחקר החברה הדתית לאומית בישראל 2014, ומחקר “שותפות בעירבון מוגבל” על יהודים וערבים בישראל 2017. חנן שימש כמרצה, מדריך ומתרגל במחלקה למדע המדינה ובי”ס לתלמידי חו”ל באוניברסיטה העברית. בעבר עבד במכון ון ליר, מכון דיוויס, וגשר מפעלים חינוכיים.
חנן מתגורר בירושלים עם אשתו לילך וילדיו איתן, רוני, הודיה בר ושחר רז. אוהב לכתוב, לבשל ולישון, שונא סמול טוק ומעריץ נלהב של החברה הישראלית המתוסבכת.
קרא עוד

אלונה כהן רוזן, עוזרת אישית למנכ”ל

אלונה הגיעה למעוז לאחר מספר תפקידי ריכוז ועזרה אישית במגזר הציבורי, ביניהם  עוזרת ליועץ הפוליטי לראש הממשלה,  ורכזת לשכה בלשכת יושב-ראש הכנסת חה”כ יולי אדלשטיין.  בעלת ניסיון בעבודה פרלמנטרית, תקשורת דוברות וקשרי חוץ.
בוגרת תואר ראשון במדעי המדינה מטעם האוניברסיטה העברית.

אלונה נשואה לאורי, במקור מטבריה וכעת מתגוררת בתל אביב.

קרא עוד

שירה כחלון, רכזת מותג

שירה בעלת תואר ראשון בעבודה סוציאלית וסטודנטית לתואר שני במדיניות ציבורית, שניהם באוניברסיטת תל אביב.

בתפקידה הקודם שימשה כמנהלת תחום מעורבות חברתית במרכז הצעירים של עיריית כפר סבא וריכזה תכניות שונות של מתנדבים, סטודנטים מלגאים ויזמים לצד ליווי והפקת יוזמות חברתיות קהילתיות צעירות בעיר. בנוסף, שימשה כרכזת תכנית בפרויקט משותף לסוכנות היהודית ועיריית כפר סבא במסגרת ערים שותפות (כפר סבא-קולומבוס).

בשירותה הצבאי שירתה כמכ”ית במערך מגל לאחר שנת שירות דרך ארגון LEAD.

 שירה גדלה בכפר חרוצים וכפר סבא ומתגוררת כיום בתל  אביב.
קרא עוד

אהרון כריש, מנהל רב-מגזריות ותכנית עמיתי מעוז

לאהרן תואר שני במנהל עסקים עם התמחות בניהול אינטגרטיבי, מטעם האוניברסיטה העברית. בנוסף לתואר שני במשפטים, עם התמחות בלימודי ישוב סכסוכים וגישור, ותואר ראשון במשפטים, שניהם מטעם  אוניברסיטת בר אילן.

2000 אהרן עבד ברשת החינוך אמי”ת – כמחנך, מנהל תיכון וסמנכ”ל לפיתוח ארגוני ואסטרטגיה. במסגרת תפקידו כמנהל, אהרן הקים וניהל את התיכון השש-שנתי אמי”ת במעלה אדומים. כאשר החל בעבודתו מנה בבית הספר כ-80 תלמידים וכ-10 אנשי צוות. עם סיומה מנה בית הספר כ-400 תלמידים וכ-70 אנשי צוות. בתפקידו כסמנכ”ל היה אחראי על כלל התהליכים האסטרטגיים של הרשת, על העבודה הבין-מינהלית ברשת ועל מדידה והערכה של הארגון. בין השנים 2008-2012 שימש אהרן, בהתנדבות, כיו”ר המזכירות בישוב טלמון. התפקיד כלל את ניהול הישוב, הובלת המדיניות הישובית, קשר עם המועצה האיזורית ועבודה מול תושבי הישוב. כיום משמש כיו”ר ועדת החינוך של המועצה האיזורית מטה בנימין.

נשוי לאלישבע ואבא לשמחה, רחל, נעה, צפנת, מייקי וניצן.  אהרן השתתף בתחרות איש הברזל ומתנדב עם תלמידים במסגרת תוכנית מנהיגות על גלגלים.

קרא עוד

חן לדר אבגי, מנחה בתכנית “מקום”

 

חן בוגרת תואר שני בפסיכולוגיה תעסוקתית מהמכללה האקדמית ת”א יפו ותואר ראשון בפסיכולוגיה, סוציולוגיה ואנתרופולוגיה מאוניברסיטת בר אילן.  

חן היא פסיכולוגית תעסוקתית מומחית, בעלת ניסיון של למעלה מ-10 שנים בעולם התעסוקה בתחומי גיוס, מיון, אבחון וייעוץ קריירה. בין היתר, העבירה סדנאות והכשרות לאנשי מקצוע בתחום וכן ליוותה, בעבודה פרטנית וקבוצתית, תהליכי פיתוח אישי ומקצועי של מנהלים. השתלבה במעוז לאחר שנים בהן עבדה במכון אדם מילא כיועצת תעסוקתית בכירה ובאופן עצמאי בתחום הייעוץ הארגוני וליווי למנהלים. 

חן מתגוררת בכפר סבא, נהנית מריצה למרחקים ארוכים, בישול, אפייה וקריאת רומנים היסטוריים. נשואה לרוני, אמא לטליה, עפרי ומאיה

קרא עוד

עידו לויטה, אנליסט במרכז הידע והאסטרטגיה

עידו בעל תואר ראשון בתכנית פכ”מ (פילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה) מהאוניברסיטה העברית. במהלך לימודיו שימש עידו כרפרנט באגף לתכנון ואסטרטגיה במשרד החינוך, שם היה שותף להובלת תהליכי עומק משמעותיים במערכת החינוך. לפני כן עבד כאנליסט בחברת Meidata למחקרי שוק ומודיעין עסקי, וכן שירת כחוקר בחטיבת המחקר באמ”ן.

עידו משחק כדורעף בזמנו הפנוי ומתנדב כמדריך בארגון אלמנות ויתומי צה”ל.

 

קרא עוד

עדי לויזון, אחראית פיתוח רשת

עדי היא בעלת תואר שני בייעוץ ארגוני (בהצטיינות) מטעם אוניברסיטת בר אילן ותואר ראשון בסוציולוגיה ואנתרופולוגיה מטעם האוניברסיטה העברית.
כמו כן בעלת תעודת מנחת קבוצות מטעם מכון מגיד וייעוץ קריירה לצעירים מטעם אוניברסיטת תל אביב.

עדי פועלת כבר למעלה מעשור במגזר החברתי, בתפקידיה האחרונים שימשה כמנהלת ההדרכה והתוכן בעמותת “מפעלות חינוך וחברה” וכמנהלת ארגון הבוגרים של עמותת “אחריי”. היא בעלת ניסיון בהובלה וליווי שינויים ארגונים, פיתוח תוכן וחשיבה אסטרטגית ומביאה עימה חשיבה יצירתית, יוזמה ויסודיות.

עדי נשואה לאודי ואם לעומר, מתגוררת ברחובות.

קרא עוד

ענבר מיכלזון דרורי, מנהלת דיגיטל ותוכן, תחום תהודה

ענבר היא דוקטורנטית ומלגאית נשיא באוניברסיטת בר אילן בתחום הסוציולוגיה הדיגיטלית ובעלת תואר שני בסוציולוגיה של החינוך בדגש על מגדר מהאוניברסיטה העברית בירושלים.  מחקר הדוקטורט שלה מתמקד באי שוויון מעמדי ומגדרי ברשתות חברתיות דיגיטליות בקרב נוער  בישראל. עבודת התזה שלה, שזכתה במקום הראשון מטעם האגודה לאנתרופולוגיה ישראלית,  עסקה במאבקן של נערות מזרחיות ממעמד נמוך בסטיגמת הפרחה.
ענבר בעלת יותר מעשר שנים של ניסיון בפיתוח תוכן, הכשרה והדרכות בעמותות לשינוי חברתי  כמו תכנית המנהיגות ארוכת הטווח של קו הזינוק (כיום שגרירי רוטשילד) ובחינוך במרכז לטכנולוגיה חינוכית (מטח). ההתמחות שלה היא פיתוח תוכן בסוגיות כמו זהויות, צדק חברתי וחיבור לעולם הדיגיטלי של ימינו. בנוסף, ענבר מעצבת ובונת אתרים מנקודת מבט חברתית, ולדוגמא האתר “נראות” שפיתחה עבור פורום ארגוני צעירות בסיכון- אתר שמטרתו להנגיש זכויות בשפה ועיצוב מותאמים.  לאחרונה זכתה ענבר בפרס “סדר ישראלי חדש: גבולות האחווה והשוויון” מטעם נשיא המדינה, פרס לדוקטורנטים מצטיינים המובילים מחקרים פורצי דרך.
ענבר היא אמא לשתי בנות ובת זוג ליאיר, במקור מכרמיאל וכיום חיה בתל אביב.
קרא עוד

איציק מילר, מוביל תכניות תהודה

איציק בעל תואר ראשון בפסיכולוגיה, ותואר שני בפסיכולוגיה במערכת החינוך מאוניברסיטת בן גוריון.
איציק בעל ניסיון בעבודה במערכת החינוך וקידום תהליכים בתוך בית הספר. בנוסף לכך מנהל ומוסר שיעורים במסגרת ערב בסמוך לישיבת מיר. במהלך שש השנים האחרונות עבד בעמותת “נצח יהודה” (נח”ל חרדי) וריכז פעילות באזור הדרום תוך העברת הרצאות, מענה וסיוע לחיילים חרדים המשרתים בצבא.

איציק בוגר ישיבת נחלת הלווים בחיפה, ולמד כחמש עשרה שנה בישיבת מיר בירושלים.

איציק נשוי ואב לשישה

קרא עוד

ד”ר גילה מלך, מנהלת פיתוח חשיבה תוצאתית

גילה בעלת תואר ד”ר (Ph.D) בפסיכולוגיה חברתית מהאוניברסיטה העברית בעלת ניסיון של 20 שנים בפיתוח ויישום תכניות הערכה בארגונים חברתיים וציבוריים השואפים לצמצם פערים ולקדם אוכלוסיות מודרות במגזר. גילה ייסדה וניהלה יחידת מדידה והערכה פנימית ב IVN ובקרן רוטשילד קיסריה, פיתחה ארגז כלים לבחינת מועמדים להשקעה עבור קרנות פילנתרופיות ישראליות ובשנים האחרונות- מתמקדת בפיתוח חשיבה הערכתית ובהטמעתה ביוזמות רחבות היקף, כגון יוזמת קולקטיב אימפקט 5פי2 ובאגף הקרנות של הביטוח הלאומי.
גילה מרצה בקורס “מדידה והערכה בשדה החברתי” לתלמידי תואר שני בחוג לפסיכולוגיה חברתית במרכז הבינתחומי בהרצליה, מנטורית מתנדבת ב”נובה” וחברה בוועדת ההיגוי של כנס “בהערכה רבה”.

נשואה לפול, אמא של אבישי, מיכל והילה ומתגוררת בכפר סבא.

קרא עוד

מלאכ מסאלחה,מנהלת איתור ומיון

למלאכ תואר שני בלימודי מגדר, בהצטיינות, מטעם אוניברסיטת בר אילן, לימודי בפסיכולוגיה במגמת פסיכו-ביולוגיה ותואר ראשון בפסיכולוגיה ותקשורת – שניהם מאוניברסיטת תל אביב.

למלאכ ניסיון של 8 שנים בתחום הגיוס וההשמה הכוללים העברת סדנאות, הדרכה ופיתוח תכנים,  ניהול פרויקטים, ניהול צוות ויצירת שותפויות – כל זאת מתוך היכרות מעמיקה עם אוכלוסיות מגוונות בשוק התעסוקה.

בתפקידה האחרון שימשה כמנהלת מרכז קריירה בעמותת “קוו משווה”, הפועלת לקידום השתלבותם של אקדמאים ערביים בשוק העסקים הישראלי. לפני כן עבדה כיועצת אבחון והשמה בחברת אורטל ולעבודה.

מלאכ במקור מכפר קרע מהמשולש ומזה 11 שנים מתגוררת באזור תל-אביב יפו.

קרא עוד

דבורה (דבי) רדא, מובילת תכניות תהודה ורכזת תכנית ענבר

בעלת MBA במגמה למנהיגות מטעם אוניברסיטת בן גוריון ותואר ראשון בתקשורת במכללה האקדמית ספיר.

בתפקידה האחרון ניהלה קשרי מעסיקים ומתנדבים בעמותת טק-קריירה, עסקה בפיתוח וניהול שיתופי פעולה, וניהול מערך הגיוס, המיון וההכשרה של מתנדבים ובוגרי ההכשרות המקצועיות. לפני כן עבדה בייעוץ והכוונה של מועמדים ללימודים באקדמיה במכללה האקדמית ספיר.

דבי בוגרת תכנית “עולים ביחד” ופעילה חברתית בקהילת יוצאי אתיופיה. היא שותפה בחוג החברותי “קבוצת ירוחם” הפועל להיכרות וקידום ארגונים חברתיים וקבוצות אוכלוסייה שונות בחברה הישראלית.

דבי מתגוררת בקריית מלאכי, נשואה לאבי ואמא להדר

קרא עוד

מושית ווליס, אחראית פיתוח רשת

מושית בעלת ניסיון רחב בעולם החברתי. החלה את דרכה בעמותת איילים שם בנוסף להיותה סטודנטית במשך שלוש שנים בכפר אשלים, שימשה כרכזת תרבות ושיווק ובשנה האחרונה שימשה כמנהלת פרויקטים בקרן מיראז- קרן לפיתוח הנגב.
לאחר מכן שימשה במשך כשנתיים כמנהלת התנדבות ומעורבות חברתית במרכז הצעירים כפר-סבא, במסגרת התפקיד ניהלה כ 100- המתנדבים ופיתחה תחום של יזמות חברתית של צעירים בעיר.
מושית בעלת תעודת תו-תקן בהדרכת טיולים והדריכה במשך כשלוש שנים טיולים ברחבי הארץ.
בנוסף על תפקידה כרכזת תכנית העמיתים, משמת מושית כרכזת תהליך המיון וכאחראית על תחום הטמעת הערכים בארגון מעוז.
מושית בעלת תואר שני במנהל עסקים עם התמחות במימון ותואר ראשון בהצטיינות דיקאן בניהול מלונאות ותיירות, שניהם, מטעם אוניברסיטת בן גוריון בנגב.  היא שירתה כמדריכת חי”ר בבית הספר לחי”ר.
מושית נשואה לאיתמר, ילידת קריית שמונה , משחקת כדורשת, אוהבת לטייל בארץ ובעולם ויש לה פינה חמה מאוד לנגב.

קרא עוד

אלעד פאר, מנחה בתכנית “מקום”

לאלעד תואר ראשון בחינוך והיסטוריה במכללת סמינר הקיבוצים ותעודת הנחיה בחברה רב-תרבותית מכללת בית ברל.

אלעד מגיע מהשדה החינוכי. בתפקידו האחרון עבד אלעד כמנחה במכון לחינוך דמוקרטי בבתי ספר, בקהילות ורשויות ובהכשרת סטודנטים במסלול לתואר ראשון בחינוך.

במקביל, אלעד עובד בהדרכת מסעות של בני נוער ומבוגרים לפולין.

הוא חבר קיבוץ ברקאי, נשוי ואב לשניים ובעלים של כלב.
קרא עוד

מפתחת תוכן

לענבר רקע בעבודה בתחומי החינוך הבלתי פורמלי, המגזר השלישי והיזמות החברתית. מבין תפקידיה הקודמים היתה ענבר מנהלת התפעול של עמותת “קד”ם-ילדים ונוער”, רכזת הדרכה ותוכן בהכשרת מנהלים של המרכז הבינתחומי ורכזת הדרכה במפעלי תנועת הנוער בני המושבים.
ענבר בוגרת תואר ראשון בהצטיינות יתרה בממשל, דיפלומטיה ואסטרטגיה מהמרכז הבינתחומי בהרצליה, עם התמחות בממשל ומנהיגות ותקשורת.
ענבר בוגרת תנועת הנוער “בני המושבים” וארגון LEAD לפיתוח מנהיגות צעירה, וכן בוגרת של תכנית רבין למנהיגות של המרכז הבינתחומי ותכנית “קריאת כיוון”.
ענבר שירתה בצה”ל במסגרת המסלול של גרעיני הנח”ל. לפני הצבא התנדבה לגרעין “עודד”, שנת השירות של בני המושבים.

קרא עוד

נדב פרלוב, כלכלן במרכז הידע והאסטרטגיה

נדב הוא בעל תואר ראשון ושני בכלכלה מהאוניברסיטה העברית, במסגרת לימודיו חקר את ההשפעה של שינוי בהכנסה הכספית על המצב הבריאותי ותוחלת החיים של מבוגרים.
בעבר היה עוזר מחקר במחלקה לכלכלה, בתחומים של כלכלת בריאות וכלכלה ציבורית
ועבד במשרד האוצר בתחום של גמלאות ופנסיות תקציביות.
נדב גר יחד עם אשתו יעל וביתו אנה במושב מטע ונהנה מהאוויר הנקי והנוף. בזמנו הפנוי הוא אוהב לקרוא ולעבוד בגינה.
קרא עוד

ורד פלישר, רכזת משאבי אנוש ופיתוח ארגוני

ורד בעלת תואר שני בייעוץ ופיתוח ארגוני, עם התמחות בהנחיית קבוצות. את התואר הראשון שלה סיימה במדעי ההתנהגות, עם התמחות במשאבי אנוש.

לורד ניסיון של כ-7 שנים במשאבי האנוש ופיתוח ארגוני. טרם הצטרפותה של ורד למעוז, עבדה במרכז התעסוקה העירוני באשדוד, כמנחה ומאמנת תעסוקתית בתכנית STRIVE, של ג’וינט ישראל- תב”ת. לפני כן, צברה ניסיון של כשלוש שנים בחברת טבע בתפקידים שונים. במהלך לימודיה התנדבה והמשיכה כשכירה בעמותת “חינוך לפסגות”.

ורד שירתה כמפקדת טירונים בבסיס זיקים ובהמשך שירותה כראש לשכת מפקד הבסיס ואחראית על פניות הציבור.

ורד נולדה ברמלה, כיום מתגוררת ביבנה עם בן זוגה אופיר, בתם הילה, ושתי כלבות השיצו שלהם- שוגי ושוקה.

קרא עוד

רעות צוריאל, רכזת מרכז הידע והאסטרטגיה

רעות, יועצת ארגונית בהכשרתה, בוגרת תואר שני בייעוץ ארגוני בהתמחות למגזר השלישי מאוניברסיטת בר אילן ובעלת תואר ראשון בלוגיסטיקה גם הוא מאוניברסיטת בר-אילן.

רעות מגיעה מהמגזר השלישי. בתפקידה הקודם עבדה כמנהלת פרויקטים בעמותת “ענבר- מנגישים זוגיות”, עמותת ענבר שמה לה למטרה ליצור הזדמנויות למציאת זוגיות לאנשים עם מוגבלויות.החברים בעמותה הם אנשים בוגרים ועצמאיים שמחפשים זוגיות כמו כל אדם אחר. בשל המוגבלויות השונות שלהם, ההזדמנויות להיכרות זוגית מעטות וענבר פועלת ליצירת יותר הזדמנויות כאלו. בנוסף, הדריכה בעברה בעמותת ‘עם ישראל אחד’ המפעילה חינוך בלתי פורמלי העוסק בערכים פעילויות חוויותיות וסיורים הכוללים נושאים של זהות יהודית ומסורת, אחדות וסובלנות בין דתיים לחילונים חגי ישראל, שורשים וכדומה.
רעות נשואה ליוסף, יחד הם מגדלים בשמחה את שהם ביתם וחיים בלוד כחלק מהגרעין התורני.
אוהבת לאפות ולטייל בארץ ובעולם.
קרא עוד

רשא שרקייה, מנחה בתכנית “מקום”

רשא בוגרת תואר שני במשפט הומניטרי וזכויות אדם מאוניברסיטת UCL בלונדון, ובוגרת תואר ראשון במדע המדינה ותקשורת מאוניברסיטת תל אביב.

 בשני תפקידיה האחרונים, רשא עסקה בתכנון אסטרטגי בתחום הפרסום והשיווק לקהלי יעד שונים בחברה הישראלית. קודם לכן, איישה תפקידים שונים בתחום התקשורת והייעוץ התקשורתי, כאשר שימשה יועצת לתקשורת ישראלית במשרד הנשיא הפלסטיני. בנוסף, לקחה חלק משמעותי בהקמה והוצאה לפועל של מיזם להקלות מסחר בינלאומי בין שתי מערכות המסחר הפלסטינית והישראלית.

 רשא גרה בתל אביב, נהנית מאוכל טוב, טיולים, ים, קולנוע וספרים.
קרא עוד

אלה רינגל, מנהלת מיזם מקום

בעלת תואר שני בפסיכולוגיה ארגונית תעסוקתית מטעם אוניברסיטת חיפה ותואר ראשון בפסיכולוגיה ומדעי המדינה מאוניברסיטת תל אביב, אותו סיימה בהצטיינות.

לאלה ניסיון של 8 שנים בתפקידי ניהול והנחיה בבית הספר למנהיגות של צה”ל ובתפקידה האחרון שימשה כיועצת וראש צוות יועצים לקורסים פיקודיים שונים. במסגרת תפקידה עסקה בליווי ייעוצי ארוך טווח של יחידות לוחמות בזרוע היבשה ובחיל הים וכן ליוותה מפקדים וסגל בתהליכי הכניסה לתפקיד. בנוסף, הייתה אחראית על בניית תכנית הכנת מפקדים לקראת משלחות לחו”ל.

קודם לכן עבדה אלה כיועצת תעסוקתית ומאבחנת במכון “רום” לייעוץ תעסוקתי ואבחון לקויות למידה.

מתגוררת ברמת גן, נשואה לגלעד ואמא לרוני וגלי.

קרא עוד

רותי שונקור, רכזת איתור ומיון

לרותי תואר ראשון, התמחות בפסיכולוגיה בחטיבות כלכלה וניהול אוניברסיטת בן גוריון.

במהלך הלימודים התנדבה ועבדה עם ילדים בעלי הפרעות קשב וריכוז והיפראקטיביות ( ADHD ). העבודה כללה עזרה לימודית אחה”צ במועדונית בקרית גת כמו כן בהפעלת קייטנה לילדים בעלי ADHD. בתפקידה הקודם עבדה ב”פרוייקט הלאומי” של ברנקו ווייס, בנתינת עזרה לימודית וחברתית בבי”ס בבאר שבע. לרותי רקע בתחום החינוך עוד מתקופת השירות הלאומי בו התנדבה בבי”ס לחינוך מיוחד “יד שמעון” בקרית גת ובבי”ס “מיתרים-נטעים” בב”ש, שהינו שילוב של ילדים דתיים וחילוניים המתחנכים לגישה פלורליסטית המבוססת על כבוד הדדי, סובלנות והעמקה במורשת היהודית המשותפת.

רותי הינה קרית גתית גאה, משתדלת לשמור על אורח חיים בריא ויש לה זיקה ופינה חמה לקרית גת ולדרום.

קרא עוד

אשר שטיינברגר, רכז איתור ומיון

אשר לומד לתואר דו חוגי במדעי המחשב ופסיכולוגיה באוניברסיטה הפתוחה לצד לימודי הסמכה לרבנות. בעברו עסק בתפקידים טכנולוגיים, בבדיקת תוכנה ותמיכה טכנית.

אשר נשוי לרעות ואבא להדסה ומתגורר בפתח תקווה.

קרא עוד

אורלי שפיר, רכזת פיתוח משאבים

אורלי בעלת תואר ראשון בלימודי משפחה מאוניברסיטת אריזונה ותואר שני בניהול מלכ”רים מהאוניברסיטה העברית

לאורלי ניסיון של מעל 10 שנים במגזר החברתי ובפרט בתכניות ניהול השקעות פילנטרופיות ובתכניות חינוך בלתי פורמלי וחוויתי לצעירים. בתפקידה הקודם עבדה אורלי בארגון סל”ע, המסייע לעולים אשר חווים משברים וטראומות לאחר עלייתם לישראל. בסל”ע הייתה אורלי אחראית על גיוס הכספים וניהול קשרי תורמים ושותפים. אורלי שותפה להקמת יוזמה חברתית “קרן בקטנה,” שמקדמת פילנתרופיה בקרב צעירים דרך רשת של מעגלי נתינה.

אורלי עלתה לארץ מפיניקס, אריזונה ומתגוררת כיום בתל אביב.

קרא עוד

שי שקד, עוזרת לסמנכ”ל

שי בעלת תואר שני בהיסטוריה אמריקנית מאוניברסיטת תל אביב בהצטיינות יתרה ותואר ראשון בהצטיינות יתרה בהיסטוריה כללית וחינוך מאוניברסיטת בן-גוריון בנגב. לפני הגעתה למעוז עבדה שי באוניברסיטת בן-גוריון בנגב במשך חמש שנים, שם שימשה בתפקידי ריכוז וניהול משרד שונים. במהלך שירותה הצבאי שימשה שי כמדריכת נוער בפנימייה של ילדי עולים מברה”מ לשעבר וסייעה בגיוסם לצבא לתפקידים משמעותיים. שי נולדה וגדלה בצור הדסה, ובשנים האחרונות היא מתגוררת בבאר שבע. בזמנה הפנוי שי מתרגלת יוגה ומשתדלת לטייל, בארץ ובעולם.

קרא עוד

מיכה פריינד, מוביל אסטרטגיה

מיכה בעל תואר ראשון במשפטים באוניברסיטה העברית במסגרת תכנית אמירים, ובעל תואר שני במדיניות ציבורית- גם הוא מהאוניברסיטה העברית.

לאחר התמחות קצרה בעריכת דין החל לעבוד כיועץ אסטרטגי, עבד בשלדור כ- 3.5 שנים, ולאחר מכן ועד היום עובד כיועץ עצמאי כבר במשך 8 שנים.

כיועץ, העשייה שלו כללה עבודה עם ארגונים מגוונים- בעיקר במגזר שלישי (עמותות וקרנות), הציבורי, וגם בתפר שבין העסקי לציבורי, בתחומי פיתוח אסטרטגי, חברתי-כלכלי, וכו’.

מיכה מתגורר בירושלים, נשוי לרוני ואב לשלושה בנים.

קרא עוד

ארית אנסבכר לנזמן, מנהלת מיזם אדוות

ארית בעלת תואר ראשון בתקשורת ותואר שני במדיניות ציבורית- תכנית המנהלים באוניברסיטה העברית.

ארית הגיעה למעוז לאחר 18 שנה בתפקידי ניהול והנחייה במגזר השלישי, בתחומי חינוך, התנדבות, רווחה וקהילה. בתפקידה האחרון שימשה כסמנכ”ל עמותה לשיקום שמיעה של תינוקות ופעוטות חירשים. לפני כן, עבדה במס’ תפקידים בשירות הלאומי-אזרחי, מהקמת המערך החינוכי המלווה את המתנדבים, דרך הנחיית מנהלי המחוזות ועד ניהול חטיבת השטח.  במקביל לעבודתה לאורך השנים, היא מייעצת ומלווה מנהלי קהילות, מנהלי בתי”ס וצוותים חינוכיים המובילים תהליכי שינוי.

ארית מתגוררת במושב גיתית, מושב חקלאי בבקעת הירדן בו צומחת קהילה משותפת לחילונים ודתיים. פעילה חברתית ושותפה להובלה והקמת מוסדות חינוך מגוונים באיזור מגוריה. נשואה לאריאל, ואם לשישה ילדים נהדרים.

 

קרא עוד

משקיעים ושותפים

מייסדים

ד״ר יאיר שינדל
יותם דגן

שותפים ממשלתים וקרנות

 -שותפים ממשלתיים

משרד הפנים

משרד הבריאות

משרד החינוך

משרד המשפטים

 

-קרנות

קרן  One 8

קרן משפחת קלארמן

קרן מיימונידס

קרן ראסל ברי

UJA – פדרציית ניו יורק

קרן רוטשילד קיסריה

קרן משפחת פריינד

קרן משפחת מוריס

קרן משפחת ארונסון

קרן משפחת ליאון

קרן משפחת פישר

קרן גוטווירט

קרן משפחת פלאי

קרן אנונימית

משקיעים פרטיים

משפחת שוורץ

טרי ובראד בלום

מריאן ודורון לבנת

ג‘יני וג’ונתן לוין

ברברה ואד שפירו

ג‘ניפר וסקוט טובין

טרייסי ודיויד פרנקל

שרה ומארק זימאן

דן פארב

ג’סיקה וצ’אק מאיירס

חברת רום

הארלי ואיליי אונגר

מרדכי רוזנברג

רבקה סאקר ועוזי זאכר

אלן וסטיב סיגל

סמנתה וג’ימס דיויד

בני לוין

בני שניידר

איציק דנציגר

יודפת הראל בוכריס

ופנחס בוכריס

עונגי ודני אונגר

בת’ ולארי גרינברג

לינדה ומייקל פריז

חגית ואורן זאב

אלן שאל

קריסטין ורוברט סמול

ג’ן וג’ון בלוק

אליסה וגרגורי פול

ג’סיקה ודיויד ארונוף

ג’וזף גיטלר

ג’ונתן קושיצקי

אליזבט ודן ג‘יק

הת’ר ועדי רבינוביץ

מייק רשס

סם ווילדרמן

סת’ פינקלשטיין

בן בלומסטון

לורי ומתיו סידמן

דברה ואיתן מיליגרם

שרה ודיוויד ננוס

ג’ודי  רושווארגר ודיויד פרלה

ארז עופר

בן אברם

פמלה ומאיר אוקלס

רפי מושר

אילן רובינשטיין

ברברה הלן ופיל ווסט

אדם סוטין

וויל ראקין

קווין וולדמן

סטיב קרימר

שותפים ומשקיעים:

  • 8
  • 3-1
  • 4
  • 7
  • 6
  • 5
  • 2-1

Top

icon-reset

רדאר: המליצו על מועמדות ומועמדים שאנחנו חייבים להכיר