ENG

ייחודו של מעוז

  • ממלכתיות כמצפן ורעיון מארגן- הממלכתיות היא תפיסה המעמידה במרכז את הטוב המשותף והפעולות לקידומו, תוך הבנת הסיפורים והצרכים של הקהילות השונות בחברה הישראלית
  • בניית רשת מנהיגות רב מגזרית המובילה שינויים חברתיים-כלכליים ממלכתיים עוצמתיים ובני קיימא
  • עיסוק ישיר בפיתוח חברתי-כלכלי באמצעות תכניות האצה למנהיגים ומנהיגות ברשת

פעולות אסטרטגיות

 הכשרה ופיתוח של מנהיגים ערכיים, מקצועיים וממלכתיים תוך למידה משמעותית והתחככות מתמדת בין התאוריה למציאות בשטח. ההכשרות שלנו: עמיתי מעוז– למנהיגים בכירים משלושת המגזרים, תכנית ענבר– מיזם משותף עם משרד הבריאות, המכשיר עתודה ניהולית במערכת הבריאות, תכנית אדוות – מיזם משותף עם משרד החינוך, המכשיר עתודות מנהיגות לדרג הבכיר במערכת החינוך, תכנית עתודות ניהול לדרג הבכיר בשלטון המקומי.

 רישות – בלב תאוריית השינוי של ארגון מעוז נמצאת הרשת. מסיימי התכניות (“חברי הרשת”) ממשיכים לקדם את עשייתם באתגרי הליבה של מדינת ישראל. במקביל, הרשת מייצרת פלטפורמות להמשך הפיתוח האישי, הטמעת שפת המנהיגות הממלכתית ושיתופי פעולה חוצי מגזרים.

האצת פעולות – המאיצים מלווים את חברי הרשת בהובלת תהליכי שינוי חברתיים. זאת ע״י מתן כלים, ידע, רשת מתודולוגיות, יועצים, מומחי תוכן, ולמידה ממודלים בינלאומיים הנחוצים לקידום האתגרים בהם הם עוסקים במציאות.

SCALE. הרחבה של המודל באמצעות מיזמים משותפים במסגרת החלטת הממשלה ‘עתודות לישראל’.

​ועד מנהל

ג’פרי שוורץ (יו”ר)

ג’ף עבד במשך 26 שנה, מתוכן 15 שנה כמנכ”ל, בחברת טימברלנד, חברה ציבורית הנסחרת בבורסת ניו יורק (NYSE) ומהווה מותג עולמי של הנעלה וביגוד. חברה שהייתה בבעלות משפחת שוורץ במשך שלושה דורות. במהלך שנותיו בחברה, ג’ף סייע למגוון ארגונים לשינוי חברתי, לרבות עשר שנים בהן שימש כיו”ר מועצת המנהלים בארגון City Year וכחבר במועצת המנהלים של הארגונים Share our Strength, ‏Harlem Children’s Zone ו-Climate Group. ג’ף גם פעיל בקהילה היהודית, מזה שבע שנים הוא משמש כיו”ר מועצת המנהלים של בית הספר מיימונידס בברוקליין, מסצ’וסטס וכחבר במועצת המנהלים של הפדרציה היהודית בבוסטון (CJP). בשנת 2011 הוא עמד בראש המכירה של חברת טימברלנד ל-VF Corporation והפנה את כל משאביו המקצועיים לקידום שינוי חברתי בר-קיימא.

ג’ף משקיע ממרצו כעת בקידום יזמים חברתיים המעוניינים להקים תנועות וארגונים חברתיים אשר שואפים לפתור אתגרים אזרחיים אמיתיים וכואבים, הן בישראל והן בארצות הברית. בארצות הברית, הוא שותף לקמפיין הלאומי של ארגון Share Our Strength שמטרתו לשים קץ לרעב בקרב ילדים ובארגון Partners in Health השואף שלכל בן אדם על פני כדור הארץ תהיה גישה לפתרונות בריאותיים ברי-קיימא. ג’ף מעוניין להעצים את ישראל כדמוקרטיה יהודית. מלבד היותו היו”ר והמייסד של מעוז, הוא חבר במועצת המנהלים של הג’וינט (JDC) ובאגודות הידידים של הארגונים לתת והשומר החדש. ג’ף בעל תואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת דארטמות’ (1984) ותואר ראשון בספרות השוואתית מאוניברסיטת בראון (1982). בנוסף, הוא חוקר כעת את התלמוד הבבלי. ג’ף ואשתו דבי הורים לשלושה בנים.

קרא עוד

יעקב (יענקלה) ברגר

טרם סיום שירותו בשירות המדינה, יענקלה שימש כמשנה לנציב שירות המדינה, תפקיד אותו מילא במשך כעשור. במהלך כהונתו, יענקלה היה אחראי לכמה מהרפורמות המשמעותיות ביותר בשירות המדינה. בעבר, הוא שימש כסמנכ”ל משרד הבריאות ומילא מספר תפקידים בכירים בתחום כוח אדם בצה״ל, בין השאר כקצין השלישות בפיקוד הצפון וכראש חטיבת כוח אדם בחילות השדה (כיום מז״י). יענקלה השתחרר מצה”ל בדרגת תת-אלוף. כיום, הוא לוקח חלק במספר ארגונים הקשורים לשירות הציבורי, בהם הוא יוצר תוכניות הדרכה ומנהיגות אשר מפתחות את דור העתיד של ההנהגה הציבורית בישראל. במסגרת פעילויותיו, הוא משמש כחבר במועצת המנהלים של תוכניות דוגמת מעוז, צוערים לשירות המדינה וקריאת כיוון. יענקלה בעל תואר ראשון בהצטיינות מהאוניברסיטה העברית, תואר שני בהצטיינות במדעי המדינה מאוניברסיטת חיפה ובוגר המכללה לביטחון לאומי. ליענקלה ואשתו אגי שני בנים ושישה נכדים והם גרים בהרצליה.

קרא עוד

יודפת הראל-בוכריס

יודפת הקימה ומנהלת קרן השקעות פרטיות. עד לאחרונה, היא שימשה כמנכ”לית של טמרס קפיטל בע”מ, קבוצת השקעות פרטית בעלת עניין רב בנדל”ן, טכנולוגיה, ייצור, פנאי ותקשורת. לפני כן, היא שימשה כמנהלת הדמיה רפואית בחברת אורבוטק הישראלית, לאחר תשע שנות כהונה כמנכ”לית בית ההשקעות הראל הרץ. יודפת בעלת תואר ראשון בתקשורת ומדעי המדינה מאוניברסיטת בר אילן ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת ברדפורד שבבריטניה, עם התמחות בשיווק ואסטרטגיות פיתוח עסקי.
יודפת שירתה בצה”ל כמדריכת מודיעין בחיל הים. כיום, היא גרה ברמת השרון עם בעלה פנחס ושלושת ילדיה.

קרא עוד

יצחק (איציק) דבש

איציק הוא יזם חברתי ועסקי, בעל כ-20 שנות ניסיון בתחום ההון סיכון וההשקעות הפרטיות, ומספר שנים כבנקאי השקעות בתחום של מיזוגים ורכישות ב-Credit Suisse First Boston בניו יורק, לונדון, וטוקיו.

איציק הקים וניהל מספר קרנות השקעה פרטיות והוביל מספר חברות ישראליות לפעילות בינלאומית, כמו גם להנפקות ומכירות ושותפויות עם גופים בינלאומיים. הוא יזם יחד עם שני שותפים, עם מכון ויצמן למדע ועם כלת פרס ישראל פרופ’ רות ארנון, חברת ביוטכנולוגיה העוסקת במחקר ופיתוח חיסון אוניברסאלי כנגד שפעת.

בצד החברתי, איציק ממקד את מאמציו למעלה מעשור בקידום מסה קריטית של עתודות מסונכרנות לחיזוק המרחב הציבורי בשלטון המרכזי, המקומי ובמגזר השלישי. בין היתר, הוא עזר לייסד את תוכנית “צוערים לשירות המדינה” ואת תוכניות “עתידים-צוערים לשלטון המקומי/תכנון ובנייה/תשתיות תחבורה” ותוכנית צוערים חדשה למשטרה. היה חבר בוועדת גושן לממשל תאגידי שקידמה, בין היתר, את הקמת “בית משפט” כלכלי וסייע בתכנון וביישום רפורמות מבניות בשוק ההון שהביאו להגדלת ההון והאשראי לממשלה, לחברות ולמשקי הבית, תוך הקטנת הסיכון המערכתי. כמו כן, הוא ייסד ומשמש כיו”ר של מועדוני הבוגרים הישראלי של שני בתי הספר למנהל עסקים הרווארד ווורטון.

בשירותו הצבאי שירת איציק כקצין בחיל התותחנים בתקופת מלחמת שלום הגליל. איציק הינו בוגר בהצטיינות יתרה מבית הספר וורטון באוניברסיטת פנסילבניה ומוסמך במנהל עסקים מאוניברסיטת הרווארד. איציק ואשתו אנה מתגוררים בתל אביב והם הורים לשלושה ילדים.

קרא עוד

דורון לבנת

דורון לבנת נולד בשנת 1955. במהלך לימודי התיכון היה יו”ר סניפי “נוער לנוער” וחבר ההנהגה הארצית. במהלך תקופה זו היה פעיל בעזרה לנוער ,עולים חדשים, עבריינים צעירים, ופעילות חברתית מגוונת. השתחרר באמצע 1977 לאחר שירות מבצעי פעיל כקצין בתפקידים שונים ובשרות מילואים בתפקיד מ”פ. דורון סיים לימודים אקדמאיים בכלכלה, סחר בינלאומי ולוגיסטיקה מאוניברסיטה בגרמניה. בוגר קורס מנהלים בכירים מ-Harvard Business School. הוא הבעלים והמנהל של קבוצת חברות בינלאומיות בהולנד המתמחות בהשכרה של אתרים לוגיסטיים ונמלים, חברה שמחכירה מנופים ניידים גדולים בעולם וחברה שמחכירה במות הרמה ניידות בשלוש יבשות. משמש כחבר בורד במספר רב של חברות. היה חבר הועדה המייעצת בבנק ראבו (RABO) ברוטרדם. יו”ר משותף-קרן היסוד הולנד (CIA). חבר הנהלת המרכז לאינפורמציה על ישראל (CIDI) בהאג, הולנד עד שנת 2012. דורון הוא יזם חברתי התומך בעיקר בתחום החינוך והנוער בסיכון ,בתוכניות תשתית ארוכות טווח כגון בית השנטי, עמותת איילים, מכללת ספיר, עמותת מתן, מרכז נא לגעת, בית הספר ביאליק-רוגוזין, פרויקט שלום בברזיל, פרויקט Millennium בגאנה, פרויקטים בהולנד לנוער בסיכון, מרכז פרס לשלום (תכניות עם ילדים ורופאים פלשתינאים) ממקימי עמותת תובנות בחינוך. דורון גם חבר הועד המנהל של מכללת ספיר וחבר הועדה המייעצת של אוניברסיטה בעם. דורון ואשתו מריאן הורים לבת וסבים לשלושה נכדים. הם מתגוררים בתל אביב.

קרא עוד

דורון לצר

דורון הוא מהמייסדים של משרד עורכי הדין פרל כהן צדק לצר ברץ והוא שותף בכיר במשרד. לדורון יש יותר מ-25 שנות ניסיון במשפט מסחרי ותאגידי מעבודה עם חברות בינלאומיות, הן במסגרת ייעוץ במשרד והן מחוצה לו.
במהלך הקריירה שלו דורון יעץ גם למיזמים משותפים והשקעות רבות בטכנולוגיות חדשות. הוא משמש כיו”ר של Aktiva Holdings BV, קרן השקעות פרטית בהולנד וכדירקטור בד.ג.ש. (אנרגיה) ייעוץ וייזום בע”מ, חברת ייעוץ שעוסקת בעיקר באנרגיה מתחדשת ומימון פרויקטים. דורון הוא מזכ”ל מועצת המנהלים של מעוז. הוא פעיל בתכנית לקידום יזמות וחדשנות אשר מעודדת יזמות וחדשנות בקרב בוגרי יחידת 8200, יחידת העלית של צה”ל ומשמש כמנטור בתכנית Microsoft Accelerator בישראל, אשר מסייעת לחברות סטארט-אפ נבחרות בתחום ה-IT והתוכנה בארץ.
דורון עבד בעבר כעו”ד בחברת Kansas City Power & Light ‏ והתמחה בעבודתו במיזמים משותפים והשקעות הקשורות לטכנולוגיה. בנוסף לכך, עבד כיועץ בחברת Shook, Hardy & Bacon  בקנזס סיטי, מיזורי ומשמש כפרופסור מן החוץ לעסקאות בינלאומיות בבית הספר למשפטים של אוניברסיטת מיזורי בקנזס סיטי (UMKC). הוא גם עבד כעו”ד בחברת אלביט, חברת קבלנות בינלאומית מובילה בתעשייה הביטחונית. דורון הוא בוגר בית הספר למשפטים של מידל טמפל בלונדון. לדורון שלושה ילדים. הוא ואשתו יעל גרים בצפון הארץ וכעת שוהים בניו יורק לרגל שנת שבתון.

קרא עוד

אורנה ברביבאי

אורנה הינה האישה הראשונה בדרגת אלוף בצה”ל, שסיימה את תפקידה כראשת אגף כוח אדם בצה”ל בספטמבר 2014.

אורנה שירתה לאורך הקריירה שלה במגוון תפקידים בצה”ל. היא פיקדה על קורס קציני שלישות בבה”ד 11, שימשה ראש מדור נשים בבקו”ם, שלישת אוגדת מילואים, ראש ענף מיון ושיבוץ במפקדת זרוע היבשה וראש מחלקת סגל בזרוע היבשה, מאז הייתה לפורצת דרך בקרב נשים בצה”ל. בשנת  2005 קודמה לדרגת תת-אלוף ומונתה לקצינת שלישות ראשית, בתקופה שבה הוכפף החיל לזרוע היבשה, והייתה האישה הראשונה שמונתה למפקדת חיל שאינו חיל נשים. לאחר מכן מונתה לראש חטיבת כוח האדם בזרוע היבשה.

ב-2011 מונתה לראש אגף כוח האדם והועלתה לדרגת אלוף, ובכך הפכה לקצינה הראשונה בתולדות צה”ל בדרגה זו, במינוי קבע.‏ בספטמבר 2014 סיימה את תפקידה ופרשה מצה”ל.‏ לאחר פרישתה מהמערכת הצבאית מונתה אורנה ליו”ר מגבית התרומות של קרן ויצ”ו,תפקיד אותו היא מבצעת בהתנדבות. במסגרת תפקיד זה עובדת אורנה מול בכירי המשק בישראל, גופים עסקיים ואנשי ציבור ומלווה את תחום גיוס המשאבים של הארגון, גיוס ואיתור תורמים במטרה לתמוך בפרויקטים חברתיים, חינוכיים ומחוללי שינוי והעצמה נשית.

אורנה בעלת תואר ראשון במדעי החברה והרוח מאוניברסיטת בן-גוריון ותואר שני במדעי החברה מאוניברסיטת חיפה. בוגרת המכללה לביטחון לאומי וקורס “מפנה”, קורס ניהול לדרג הבכיר בצה”ל. נשואה ואם לשלושה ילדים ומתגוררת בגבעתיים.

קרא עוד

דבורה שוורץ

דבי חברה בוועד המנהל של מעוז. היא לקחה חלק פעיל בדיונים האסטרטגיים בשלב ההקמה של מעוז מיום היווסדו של הארגון, כחלק מהרצון העז שלה לפתח את מנהיגי ההווה והעתיד בישראל ובקהילה היהודית.

דבי חברה במועצת המנהלים של ה-CJP, הפדרציה היהודית בבוסטון. כיום היא משמשת כיו”ר ועדת פיתוח המנהיגות וההנהלה וועדת הפיקוח והמינוי של ה-CJP.

דבי למדה במכללת בראון והיא בעלת תואר שני מבית הספר לחינוך של אוניברסיטת הרווארד. בנוסף, היא למדה לימודים מתקדמים באוניברסיטת לזלי. הרקע שלה כמורה ולימודיה האקדמיים נסכו בה את ההשראה לפעול לקידום חינוך מחוץ לכותלי בית הספר. דבי שימשה כיו”ר של PEJE: השותפות למצוינות בחינוך יהודי (The Partnership for Excellence in Jewish Education), ארגון לאומי שתומך ומעודד חינוך בבתי ספר יהודים בצפון אמריקה. כמו כן היא שימשה כיו”ר מועצת המנהלים של בית הספר סולומון שכטר בבוסטון רבתי. כיום היא חברה בוועדת הפיתוח של בית הספר מיימונידס, בית ספר יהודי בברוקליין מסצ’וסטס המשמש כבית ספר יסודי, חטיבת ביניים ותיכון.

דבי ובעלה, ג’ף שוורץ, הינם הורים לשלושה בנים ומחלקים את זמנם בין בוסטון לירושלים. שניהם פועלים כדי לקדם וליצור יכולות אסטרטגיות בארגונים חברתיים. בנוסף לפעילותה במעוז וב-CJP, היא לוקחת חלק בארגונים אמריקאים וישראליים העוסקים בסוגיות של רעב, עוני, חינוך וזהות יהודית. כיום, דבי פועלת לשיפור מיומנויות העברית שלה ולאחרונה אף השלימה קורס אינטנסיבי במכון ללימודי עברית במכון ברנדייס ובאולפן בירושלים.

קרא עוד

סקוט טובין

סקוט טובין הוא שותף ב-Battery Ventures, קרן הון סיכון שמשקיעה בעיקר בשווקים הטכנולוגיים. סקוט הצטרף ל-Battery בשנת 1997 וכיום הוא מוביל את השקעותיה בישראל, ארה"ב ואירופה. בין השקעותיו נכללות החברות: Akamai Technologies (NASDAQ: AKAM), Anobit Technologies (acquired by Apple), @stake (acquired by Symantec), Champions Oncology, Diablo Technologies, IDI Direct Insurance, Istra Research, ITA Software (acquired by Google), Kashya (acquired by EMC), The London International Financial Futures and Options Exchange (LIFFE; acquired by Euronext), MetroPCS (NYSE: PCS), ProfitLogic (acquired by Oracle), Powerinbox (formerly ActivePath), Pursway, Sabre, Stratoscale, The Tennis Channel, Vayyar Imaging, Ximian (acquired by Novell), and ZeRTO. סקוט הופיע מספר פעמים ברשימת האנשים בעלי מגע הזהב (מידאס) של פורבס, אשר מדרגת את היזמים הבולטים בעולם. בשנת 2009 הוא עבר אל משרדיה של Battery לישראל כדי להקים כאן הצוות שיוביל את הרחבת פעילות החברה בישראל, במזרח התיכון ובאירופה. לפני שהצטרף ל-Battery, סקוט עבד כמה שנים בתחום המימון התאגידי ושימש כמנהל הפיתוח התאגידי ב-Future Vision, חברת תוכנה המגובה על ידי קרן הון סיכון שנמכרה ל-Soft Key International. הוא בעל תואר ראשון בהצטיינות מאוניברסיטת ברנדייס ביחסים בינלאומיים ולימודי איסלאם והמזרח התיכון. סקוט ואשתו ג'ניפר גרים ברעננה והם הורים לחמישה ילדים.
קרא עוד

צוות

ד”ר יואב הלר, מנכ”ל

יואב גדל במקומות שונים בארץ ובעולם, מניגריה באפריקה, דרך אטלנטה בארה”ב, מנחמיה בעמק הירדן ועד זיכרון יעקב.
מוקדם בדרכו המקצועית יואב היה שותף לצוות המקים של אתר האינטרנט YNET ושימש כעורך בכיר באתר עד להחלטתו לבצע שינוי קריירה ולעבור לתחום החינוכי-חברתי. לאחר המעבר יואב ניהל את יחידת התוכניות הארצית במכון ברנקו וייס כשש שנים. בסיום תפקידו בברנקו וייס יצא יואב לשליחות בלונדון עם בת זוגו ושני ילדיהם.  בתקופת שהותו בלונדון יזם, הוביל והוציא לפועל שורה של פרויקטים ותוכניות בתחומי ההסברה, ציונות והעולם היהודי, לרבות תוכנית העמיתים היוקרתית  Israel Connect  Europe בה לקחו חלק משתתפים מ 17- מדינות שונות.
יואב הוא מדריך מוסמך של משלחות לפולין ועד היום ליווה למעלה מ 20- משלחות נוער, סטודנטים ומבוגרים.
בצבא שרת כמ”פ בינמ”מ. יואב בעל תואר ראשון במדעי המדינה ולימודי המזה”ת, תואר שני במנהל ומנהיגות בחינוך מאוניברסיטת תל אביב ודוקטורט מהמכון לחקר השואה של אוניברסיטת לונדון.  בתקופת היותו סטודנט באוניברסיטת תל-אביב יזם והנהיג את מאבק הסטודנטים של 98′ בדרישה להוזלת שכר הלימוד ושיפור מעמד הסטודנטים בישראל.

 

קרא עוד

עו”ד מיכל להנר, סמנכ”ל פיתוח משאבים

מיכל היא בוגרת תואר ראשון במשפטים מהאוניברסיטה העברית בירושלים. לאחר סיום לימודיה, התמחתה אצל סגן הסניגור הארצי במשרד המשפטים.  מיכל הוסמכה כעו״ד ולאחר מכן שימשה כקניינית במשלחת הרכש של משרד הביטחון ,בנציגות ישראל בניו יורק.
מיכל הובילה את תחום הרכש של מערך התובלה של חיל האוויר. עם סיום תפקידה ושובה לישראל, הצטרפה לחברת ״נוקיה סימנס״ ( NSN ) , מחלקת מיזוגים ורכישות, שם ניהלה תחומים שונים ומגוונים במיזוג חברת הזנק ישראלית שנרכשה ע”י ‘נוקיה סימנס’. התקופה בה חיה בארה״ב והמצב המדיני באותם השנים, הובילו את מיכל להחלטה כי ברצונהלתרום ולהשתלב בתחום הדיפלומטיה הציבורית. בעקבות החלטה זו הצטרפה לקורס הצוערים של משרד החוץ. עם סיום הקורס עבדה באגף אמריקה הלטינית ומלאה,  בין השאר ולתקופות שונות, את תפקיד המזכיר הראשון והקונסול בקוסטה ריקה ואת תפקיד המזכיר הראשון בקולומביה. בהמשך דרכה במשרד החוץ, עבדה באגף ארגונים בין לאומיים והתמקדה בזירה המולטילטרלית. מיכל שירתה בצה״ל, כמאבחנת פסיכוטכנית, בלשכת הגיוס בירושלים. מיכל נשואה ליהונתן והם מתגוררים ברעננה, עם בנם איתן.

קרא עוד

אסנת מירון-בצלאל, ראש תחום רישות

אסנת היא מנהלת פרויקטים למעלה מ- 20 שנה. היא החלה בתפקידי הפקה שונים בטלוויזיה: בחדשות ערוץ 2, הפקת התכנית ‘אולפן שישי’ והייתה מפיקה ראשית של התכנית ‘עובדה’ עם אילנה דיין. אסנת הייתה חברה בצוות ההקמה של ערוץ 10 וחדשות 10, מנהלת הפקה ותפעול של ערוץ התכלת וחברת אור מדיה. כמו כן, אסנת הייתה המפיקה האחראית של אירועי ‘כעת מחר’- חגיגות יום הולדת 80 לשמעון פרס.
אסנת היא בוגרת תכנית ‘גוונים’- למנהיגות יהודית פלורליסטית והתכנית למנהיגות צעירה ישראל- גרמניה של קרן ברטלסמן.
בהמשך להשתתפותה הפעילה בתוכנית קרן ברטלסמן, החלה לעבוד בשנת 2006 כמנהלת פרויקטים עבור הקרן ובמשך 8 שנים ניהלה עבורה את הפעילות והסמינרים בארץ. כמו כן, אסנת מנהלת את פורום הבוגרים ‘אופק ישראלי’ של תכנית המנהיגות ישראל-גרמניה.
בארגון מעוז, אסנת מנהלת את תחום הרישות. בתוך כך היא אחראית על רשת מעוז’ בהובלת והגשמת חזון הארגון. רשת מעוז מונה כיום כ-130 חברים מתכנית מעוז ועוד למעלה מ-78 חברים מתכנית קריאת כיוון.
אסנת בעלת תואר ראשון בהצטיינות, במסלול דו-חוגי בפקולטה למדעי הרוח באוניברסיטה העברית בירושלים. בשירותה הצבאי אסנת שירתה כמדריכת תותחנים בביה”ס לתותחנים-בה”ד 9.
אסנת היא אמא לשלושה ילדים, ילידת ירושלים וכיום גרה ברמת השרון.

קרא עוד

תום להד, ראש תחום מאיצים

בתפקידו הקודם תום הקים את תכנית “קריאת כיוון” המכינה בוגרי תואר ראשון לשירות הציבורי. במקביל לעבודתו במעוז תום משמש כמורה לתנ”ך בתיכון “עיינות ירדן” בגליל העליון, כמו כן הוא מנחה ומלווה תהליכי שינוי בבתי ספר בצפון מטעם “המכון לחינוך דמוקרטי”, במסגרת תכנית “חלוץ חינוכי”. תום הקים וניהל את תכנית “השמיים אינם הגבול”, תכנית לקידום מנהיגות בתחום הציבורי, החינוך והיזמות, בקרב בוגרי חיל האוויר, זאת לאחר שהשתחרר משירותו כטייס קרב.
תום בעל תואר ראשון במקרא ומדעי היהדות ובעל תעודת הוראה במקצועות היהדות, אותם רכש במסגרת תכנית ‘רביבים’ של האוניברסיטה העברית בירושלים.
תום נשוי לתהל, מתגורר באיילת השחר ואב לעימרי וזיו.

קרא עוד

עמית פרסיקו, מנהל רשת מעוז

עמית בוגר תואר שני במשפטים (בהצטיינות יתרה) ותואר ראשון במשפטים ויחסים בינלאומיים, שניהם מטעם האוניברסיטה העברית.

עמית שימש ככיועץ מקצועי בכיר לשר החינוך. במסגרת תפקידו אחראי על מדיניות השר והמשרד ולקשר עם גורמי הממשלה השונים והכנסת. בתפקידו הקודם עבד כיועץ מקצועי לשר הכלכלה. קודם לכן שימש עמית כראש מטה יו”ר הרשות לשירותים חברתיים ברשות החשמל. בתפקידיו הקודמים שימש כעו”ד למשפט בין לאומי במשרד החוץ וכעוזר משפטי לשופט בית המשפט העליון סלים ג’ובראן. עמית התמחה אצל חנן מלצר, שופט בית המשפט העליון, במשרד עורכי הדין ארדינסט, בן נתן ושות’ וכן בלשכת נשיא בית הדין של האו”ם לפשעי מלחמה ברואנדה. בסקטור החברתי התנדב עמית בייצוג משפטי ובפרויקטים חברתיים שונים לנוער בסיכון. בנוסף שימש כחבר ודובר אגודת הסטודנטים למשפטים וכמדריך טיולים.

 עמית מתגורר בירושלים, נשוי לדקלה ואב ליונתן, תמר ויואב. בשעות הפנאי עוסק בבישול ומרבה לטייל.
קרא עוד

ד”ר ליאת בסיס, ראש תחום מיון, הערכה ומדידה

ליאת היא פסיכולוגית חברתית- תעסוקתית מומחית, בעלת תואר דוקטור מאוניברסיטת בר-אילן. ליאת בעלת ניסיון של למעלה מ15- שנים בתחומי המיון וההערכה בהיבט של פיתוח כלים, ייעוץ בהבניית תהליכים, מחקר, ליווי הטמעה, בניית סדנאות והנחייתן.
ליאת חברה באגודה הישראלית לפסיכומטריקה ומרצה בקורס ‘מבחני מיון’ לתלמידי תואר שני בחוג לפסיכולוגיה באוניברסיטת בר-אילן.
ליאת הקימה את ‘בסיס להערכה’, המלווה ארגונים בתחומי ההערכה והמדידה של פרטים ושל תכניות. היא מנוסה בעבודה מול ארגונים מהמגזר הציבורי, הפרטי והחברתי.
ליאת נשואה לאייל, אמא לשלוש בנות ומתגוררת ברמת השרון.  משתדלת לשלב גם ריצה, נגינה בגיטרה ושידוכים בלוח הזמנים שלה.

קרא עוד

עמרי זגן, ראש תחום הכשרות ותוכן

עמרי בעל תואר שני (בהצטיינות) בהיסטוריה כללית ותואר ראשון בכלכלה והיסטוריה מטעם אוניברסיטת תל אביב. התזה שלו עסקה בשימוש שעשתה ישראל ברכוש ערבי נטוש בין 1950-1948 ונכתבה במסגרת מלגת מחקר מטעם המכון לחקר הציונות וישראל ע”ש חיים ויצמן.
בעברו, שימש עמרי כסמנכ”ל מכון ראות. במסגרת תפקידו במכון, הוביל והיה שותף למספר פיתוחי ידע בנושא תחרותיות לאומית, תכנון ממשלתי, קפיצת מדרגה כלכלית-חברתית וצמיחה מכלילה. בזכות תוצרי עבודה אלו, עמרי היה שותף במספר ועדות ממשלתיות וביניהם תת וועדה של הוועדה לשינוי חברתי-כלכלי (ועדת טרכטנברג).
עמרי מילא מספר תפקידים בתחום החינוך הבלתי הפורמאלי וביניהם רכז החינוך והדרכה של הנהגת צופי ת”א –יפו. במסגרת תפקיד זה הוביל תהלכי פיתוח של תוכניות הדרכה ופרויקטים חינוכיים וכן עסק בגיוס מתנדבים לשנת שירות.
עמרי שירת בצה”ל במסגרת המסלול של גרעיני הנח”ל ושימש כמפקד וקצין בחטיבת הנח”ל. הוא בוגר קורס מ”פים של זרוע היבשה ומשרת במילואים כקצין אג”ם גדודי בדרגת רב סרן.
עמרי גר במודיעין, נשוי לנטע ואבא לאורי ויונתן.

קרא עוד

סובחייה אבו-שחאדה, רכזת תכנית העמיתים של מעוז

קרא עוד

אלי אורצל, עוזר מחקר

קרא עוד

מורן אלחנן, רכזת מיון והערכה

מורן בעלת תואר שני בפסיכולוגיה ארגונית חברתית מאוניברסיטת אריאל ותואר ראשון בהצטיינות בפסיכולוגיה וספרות מאוניברסיטת בר-אילן.

מורן עוסקת הן במיון והערכה הן בכתיבה. עיקר ניסיונה באבחון מקיף של מועמדים הכוללים מבחני אינטליגנציה, אישיות וביצוע לצד עריכת ראיונות, תרגילי מצב קבוצתיים והעברת מרכזי הערכה. בנוסף, בשנים האחרונות משמשת כעוזרת אישית של מנכ”ל הוצאת נדב ויו”ר זינוק לדרך חדשה ועוסקת בכתיבה ובניהול אדמיניסטרטיבי.

מורן שירתה כקומונרית בתנועת הנוער “בני עקיבא” בטלמון ובצור יגאל. גדלה בשומרון וכיום מתגוררת בגבעתיים.

קרא עוד

חן אלמוג, רכזת תכניות המאיצים

חן בעלת תואר שני בהצטיינות במנהל ומדיניות ציבורית; ותואר ראשון בממשל, דיפלומטיה ואסטרטגיה, עם התמחות בתקשורת ויחסים בינלאומיים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה.

במהלך לימודיה עסקה חן בריכוז מיזמי התנדבות ויוזמות קהילתיות בשיתוף עמותת עזר מציון ועבדה עם בני נוער במיזמי מנהיגות וסולידריות חברתית.   חן מגיעה עם רקע בניהול משאבים וביצירת שיתופי פעולה בעולם החברתי בזירה הישראלית והבינלאומית. בתפקידה הקודם בשנים האחרונות, עבדה חן בעמותת ויקימדיה ישראל בניהול פרויקטים ושיתופי פעולה עם מוסדות ציבוריים ואקדמיים ליצירה ושחרור של תכנים חופשיים.

בשירותה הצבאי, היא שירתה כקצינת איסוף קרבי בעזה ולאחר מכן כקצינת פרויקטים בדוברות זרוע יבשה.   חן מגיעה במקור ממיתר, נשואה לעידו ומתגוררת כיום בבת ים.

קרא עוד

ארית אנסבכר לנזמן, מנחה בתכנית אדוות

ארית בעלת תואר ראשון בתקשורת ותואר שני במדיניות ציבורית- תכנית המנהלים באוניברסיטה העברית.

ארית הגיעה למעוז לאחר 18 שנה בתפקידי ניהול והנחייה במגזר השלישי, בתחומי חינוך, התנדבות, רווחה וקהילה. בתפקידה האחרון שימשה כסמנכ”ל עמותה לשיקום שמיעה של תינוקות ופעוטות חירשים. לפני כן, עבדה במס’ תפקידים בשירות הלאומי-אזרחי, מהקמת המערך החינוכי המלווה את המתנדבים, דרך הנחיית מנהלי המחוזות ועד ניהול חטיבת השטח.  במקביל לעבודתה לאורך השנים, היא מייעצת ומלווה מנהלי קהילות, מנהלי בתי”ס וצוותים חינוכיים המובילים תהליכי שינוי.

ארית מתגוררת במושב גיתית, מושב חקלאי בבקעת הירדן בו צומחת קהילה משותפת לחילונים ודתיים. פעילה חברתית ושותפה להובלה והקמת מוסדות חינוך מגוונים באיזור מגוריה. נשואה לאריאל, ואם לשישה ילדים נהדרים.

 

קרא עוד

הדס ברכה קליידר, מנחה בתכנית העמיתים

בעלת תואר שני בפסיכולוגיה ארגונית-חברתית מאוניברסיטת בר אילן ותואר ראשון בפסיכולוגיה ומשאבי אנוש מאוניברסיטת חיפה.

להדס ניסיון עשיר בפיתוח והעברת סדנאות במגזר העסקי, במגזר השלישי ובצבא ההגנה לישראל. בשלוש השנים האחרונות עובדת הדס בבית הספר לפיתוח מנהיגות של צה”ל כיועצת לפיתוח מנהיגות ומנחת קבוצות. במסגרת תפקידה עוסקת בליווי ייעוצי אורך טווח ליחידות ולמפקדים, בפיתוח צוותים והנחיית סדנאות תוכן ומיומנות ובאבחון אתגרי מנהיגות והתאמת התערבויות ברמה הארגונית.

הדס עבדה שש שנים כמנחה ומפתחת סדנאות בחברת “בסיס להערכה” עבור מנהלים ואנשי משאבי אנוש בארגונים שונים הן במגזר העסקי הן במגזר השלישי. במסגרת תפקידה עסקה בפיתוח כלי מיון ותהליכי הערכה ומדידה בארגונים שונים.

הדס מתגוררת באבן יהודה, נשואה לאייל ואמא למאיה, עמית ורואי.

קרא עוד

שמרית ביינהורן, מנחה ומנהלת תכנית ה100יום

שמרית עורכת דין ומגשרת בהכשרתה, ובעלת רקע יזמי במסגרתו הקימה מיזמים בתחומים שונים. משנת 2009 עובדת שמרית ב”קבוצת גבים” כמנחה בכירה ומנהלת פיתוח עסקי ושיווק. שמרית בעלת ניסיון בהנחיה, הובלת תהליכים ארגוניים וליווי אישי למנהלים ולקצינים בכירים. היא מביאה עמה יצירתיות, יוזמה, יכולת הנעה ויצירת שיתופי פעולה.
שמרית בת 35 ומתגוררת במזכרת בתיה.

קרא עוד

סחר גאנם, רכזת משאבי אנוש

סחר בעלת תואר ראשון בניהול ומשאבי אנוש מהמכללה האקדמית צפת,  וכיום היא סטודנטית לתואר שני בייעוץ ופיתוח ארגוני במכללה האקדמית ת”א יפו.

עיקר ניסיונה בתחום הייעוץ  לקריירה – במשך שלוש שנים עבדה כיועצת להכוון קריירה במסגרת פרויקט “רואד” להנגשת השכלה גבוהה בישובי הפריפריה. לפני כן עבדה כרכזת מנהיגות צעירה מטעם מינהל חברה ונוער בכפר מגאר, שם הדריכה בני נוער בתחומים של פיתוח מנהיגות.

סחר נשואה לשריף, היא במקור מכפר מגאר בגליל, וכיום מתגוררת בהוד השרון.

קרא עוד

מורן גוטליב מור, רכזת תחום רישות

מורן בעלת תואר ראשון במנהל עסקים בהתמחות במשאבי אנוש מטעם המרכז האקדמי רופין.

למורן היכרות מעמיקה עם עולמות משאבי אנוש והמגזר השלישי ומשנת 2008 פעילה בתחום הליצנות רפואית. במשך שלוש שנים הייתה מורן שותפה במיזם העסקי-חברתי Good Company, הפועל להגברת השמחה ושביעות הרצון של עובדים במקום עבודתם ולשמש לשגרירי שמחה, בהתנדבות, בחברה הישראלית.

לפני כן עבדה מורן כמנהלת תחום תעסוקה וקריירה במרכז הצעירים של עיריית כפר סבא וריכזה את תחום היזמות ותכנית המתמחים. בשנים שקדמו עסקה מורן בגיוס ובניהול עובדים לכנסים ותערוכות ושימשה כאשת השיווק ויחסי הציבור של העסק המשפחתי “י. גוטליב”.

מורן נשואה לאדיר.

קרא עוד

איל גל, רכז תכניות עתודה לשלטון המקומי

קרא עוד

אפרת דרף, אחראית פיתוח ארגוני

אפרת בעלת תואר שני בפסיכולוגיה ארגונית-חברתית מאוניברסיטת בר-אילן, ותואר ראשון במדעי ההתנהגות מאוניברסיטת בן-גוריון בנגב.
עיקר ניסיונה בתחומי משאבי האנוש, ובפרט בפרקטיקות של גיוס, מיון, מחקר, ויעוץ לארגונים.
בשירותה הצבאי שירתה כמפקדת קורס מאבחנות מחקר במרכז למדעי ההתנהגות של צה”ל, ומשם החלה הזיקה שלה לתחומי המיון והייעוץ.
אפרת היא ילידת קריית עקרון, ומגוררת כיום בקדימה-צורן.

קרא עוד

נועה די קסטרו, רכזת רכש ותפעול

נועה הגיעה למעוז לאחר מספר תפקידים במגזר העסקי. מבין תפקידיה הקודמים שימשה נועה רכזת רכש ה”לא-סחר” באדידס, מנהלת רכש בחברת סטארט – אפ אשר פיתחה מכונית בטכנולוגיה חסכונית וירוקה, ורכזת התפעול וההפקה של עיתון “זמן ת”א” מעריב.

נועה בוגרת לימודי ניהול רכש בינלאומי וניהול תפעול בכיר. ובנוסף, בוגרת לימודי הנדסאי צילום ומדיה דיגיטלית עם התמחות באופנה. בעברה כתבה וצילמה טור אופנה למגזין מקומי בעיר הולדתה ולמהדורות חד פעמיות במגזין חגים וסופ”ש ב”זמן ת”א” מעריב.

בזמן השירות הלאומי שימשה נועה כחונכת לילדים עם הפרעות קשב וריכוז במכון לאבחונים פסיכודידקטיים. ובין היתר ערכה חוגי פוטותראפיה התנדבותיים במועדונית לילדים בסיכון אשר נמצאת בעיר הולדתה ,קריית גת.

נועה מתגוררת ברמלה , נשואה לשניאור ואמא לנהוראי.  בשעות הפנאי כותבת “למגירה” ומצלמת  , אוהבת לטייל בארץ ויש לה פינה חמה מאד לאנשי הדרום.

קרא עוד

עדיה אלרום, עוזרת אישית ליו”ר

עדיה הגיעה למעוז מהמגזר הפרטי, לאחר שצברה ניסיון עשיר של כחמש עשרה שנה בתחום הבנקאות ובתחום הסייבר. בין היתר, שימשה כמנהלת לשכה ועוזרת אישית למספר מנכלים בכירים בחברות הייטק מהגדולות במשק. עדיה בעלת תואר ראשון במדעי החברה מאוניברסיטת בר אילן.

בשירותה הצבאי שירתה כמשקית תנאי שירות האחראית על רווחת החיילים, בבסיס בו שירתו חיילים מהאוכלוסיות הקשות והשכבות החלשות ביותר בחברה.

עדיה בת למשפחת חקלאים ותיקה ממושב נחלים, היא נשואה לאסף ואמא לארבעה ילדים מקסימים. היא אוהבת בישול ואפיה, וגם די טובה בזה, משחקת בליגת הכדורשת מאמאנט, ורצה להנאתה בשדות המושב.

קרא עוד

מושית ווליס, רכזת תכנית העמיתים של מעוז

מושית בעלת ניסיון רחב בעולם החברתי. החלה את דרכה בעמותת איילים שם בנוסף להיותה סטודנטית במשך שלוש שנים בכפר אשלים, שימשה כרכזת תרבות ושיווק ובשנה האחרונה שימשה כמנהלת פרויקטים בקרן מיראז- קרן לפיתוח הנגב.
לאחר מכן שימשה במשך כשנתיים כמנהלת התנדבות ומעורבות חברתית במרכז הצעירים כפר-סבא, במסגרת התפקיד ניהלה כ 100- המתנדבים ופיתחה תחום של יזמות חברתית של צעירים בעיר.
מושית בעלת תעודת תו-תקן בהדרכת טיולים והדריכה במשך כשלוש שנים טיולים ברחבי הארץ.
בנוסף על תפקידה כרכזת תכנית העמיתים, משמת מושית כרכזת תהליך המיון וכאחראית על תחום הטמעת הערכים בארגון מעוז.
מושית בעלת תואר שני במנהל עסקים עם התמחות במימון ותואר ראשון בהצטיינות דיקאן בניהול מלונאות ותיירות, שניהם, מטעם אוניברסיטת בן גוריון בנגב.  היא שירתה כמדריכת חי”ר בבית הספר לחי”ר.
מושית נשואה לאיתמר, ילידת קריית שמונה , משחקת כדורשת, אוהבת לטייל בארץ ובעולם ויש לה פינה חמה מאוד לנגב.

קרא עוד

פנינה פרידר ליבוביץ, רכזת מיון והערכה

פנינה בעלת תואר שני בפסיכולוגיה ארגונית-חברתית ותואר ראשון בפסיכולוגיה ותקשורת בהצטיינות יתרה – שניהם מאוניברסיטת בר-אילן.

עיקר ניסיונה בתחום המיון והאבחון הן בהיבט היישומי והן בהיבט המחקרי. התזה שלה מתמקדת בתהליכי קבלת החלטות בתחום המיון. לפנינה ניסיון בהערכה, מחקר, פיתוח והנחיית סדנאות. בנוסף שימשה כפרקטיקנטית בתחום הפיתוח הארגוני ב-Amdocs.

במהלך לימודיה לקחה חלק בתכניות והכשרות בתחום הדיפלומטיה הציבורית, ביניהן תכנית העמיתים שלStandWithUs , הפועלת לקידום תדמיתה של ישראל, וכן המרכז לתקשורת בינלאומית (CIC) באוניברסיטת בר-אילן.

פנינה בוגרת תנועת הנוער ׳בני עקיבא׳. במסגרת השירות הלאומי שימשה כמדריכה של עולים חדשים וכשליחה בקהילה היהודית בלוס אנג’לס, שם הדריכה נוער מטעם ארגון ׳בת עמי׳ ו’בני עקיבא העולמית׳.

פנינה נשואה ליונתן ומתגוררת בגבעת שמואל.

 

קרא עוד

יהלי וולפשטט, רכזת מיון והערכה

יהלי בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה וניהול מאוניברסיטת בן- גוריון, ותואר שני בפסיכולוגיה במגמה הארגונית-חברתית מאוניברסיטת בר-אילן.
יהלי בעלת ניסיון במחקר ופיתוח של כלי מדידה והערכה, בגיוס ומיון עובדים, ובהדרכה.
במהלך שלוש השנים בהן שהתה באטלנטה שבארה”ב, עבדה יהלי כשנה בקונסוליה הישראלית כמנהלת מחלקת אדמיניסטרציה והנהלת חשבונות.
יהלי נשואה לדרור, אמא לעופר, ומתגוררת בהוד השרון.

קרא עוד

אורית זומר בליצר, מנחה בתכנית העמיתים של מעוז

קרא עוד

רועי יוטבת, רכז תכנית אדוות

רועי בוגר תואר ראשון במדעי ההתנהגות מהמכללה האקדמית כנרת ולימודי הנחיית קבוצות מטעם תנועת ‘מבראשית’.

בטרם הגיע למעוז, שימש רועי כרכז, מנחה ומדריך חיילים בקורסי פיקוד בצה”ל ובני נוער במסגרת ‘מסע ישראלי’ – פרוייקט הפועל לבירור וחיזוק הזהות הישראלית בקרב בני נוער וחיילים. במקביל, שימש במשך שנים כמדריך ראשי ב’נוער יחד’ עמותה הפועלת לשילוב וקידום בני נוער ליקויי ראיה ועיוורים. כמו כן, רועי הקים וניהל מטעם ג’וינט ישראל את ‘תא סמ”ן’ – תא סטודנטים הפועל למתן שויון הזדמנויות והנגשת ההשכלה הגבוהה לאנשים עם מוגבלויות.

בשירותו הצבאי, גוייס לקורס משקי תנאי שירות בגדוד ‘נצח יהודה’ הנח”ל החרדי ושירת כקצין נפגעים במטכ”ל ובמשמר הגבול. במסגרת תפקידו ליווה רועי משפחות שכולות וחיילים מאושפזים במצב קשה.

רועי נולד וגדל בירושלים, בה הוא גם מתגורר כיום.

קרא עוד

זיו הראל, מנחה בתכניות המאיצים

זיו בעל תואר ראשון בלימודי סוציולוגיה אנתרופולוגיה וגיאוגרפיה מהאוניברסיטה העברית בירושלים, ובוגר קורס הנחיית קבוצות של בית הספר למנהלים “תפנית” באוניברסיטה הפתוחה.
ב-11 השנים האחרונות צבר זיו ניסיון במגוון תפקידים בארבעת המגזרים ובעיקר בציבורי, בין היתר שימש כיו”ר הוועד המנהל של היישוב נופי פרת והיה מהמייסדים של הוועד מקומי של גוש אדומים. בנוסף, היה שותף להקמת חברת “מקדמיה” וכיום הוא משמש בה כמנחה בכיר וכיועץ אישי בתחום ניהול קריירה. ב-5 שנים האחרונות היה שותף להקמה ומיסוד רשות ממשלתית חדשה תחת משרד הביטחון, הרשות לפינוי מוקשים, וייסד בה את תחום ניהול המידע וה-GIS.
זיו נולד, גדל והתחנך בירושלים, שירת כלוחם בסיירת “יעל” שבחיל הנדסה, נשוי לשרית ויחד הם מגדלים את אביתר, כרמי, אלישע ורות ביישוב נופי פרת שבמדבר יהודה.
קרא עוד

מיכל יעקב, רכזת תכנית אדוות

מיכל בעלת תואר שני במסלול מחקרי (בהצטיינות) בסוציולוגיה של החינוך ותואר ראשון (בהצטיינות) בחינוך וסוציולוגיה ואנתרופולוגיה מטעם האוניברסיטה העברית.

בתפקידיה הקודמים עבדה מיכל במכון ברנקו וייס, בתפקידה האחרון שימשה כמנהלת המטה של רשת בתי הספר וקודם לכן, ביחידת ההערכה והמחקר של המכון.

בנוסף, מילאה מספר תפקידים בחינוך הבלתי פורמאלי כרכזת תכנית צהל”ה (צוהר לאוניברסיטה העברית) ביחידה למעורבות חברתית באוניברסיטה העברית וכעובדת נוער וקהילה במועצה האזורית מטה יהודה.

מיכל גרה במבשרת ציון, ילידת מושב נס הרים, נשואה לאבישי ואמא לרואי, יואב ויאיר

 

קרא עוד

ענבר מיכלזון דרור, פרויקטורית בתחום הרישות

ענבר היא דוקטורנטית ומלגאית נשיא באוניברסיטת בר אילן בתחום הסוציולוגיה הדיגיטלית ובעלת תואר שני בסוציולוגיה של החינוך בדגש על מגדר מהאוניברסיטה העברית בירושלים.  מחקר הדוקטורט שלה מתמקד באי שוויון מעמדי ומגדרי ברשתות חברתיות דיגיטליות בקרב נוער  בישראל. עבודת התזה שלה, שזכתה במקום הראשון מטעם האגודה לאנתרופולוגיה ישראלית,  עסקה במאבקן של נערות מזרחיות ממעמד נמוך בסטיגמת הפרחה.
ענבר בעלת יותר מעשר שנים של ניסיון בפיתוח תוכן, הכשרה והדרכות בעמותות לשינוי חברתי  כמו תכנית המנהיגות ארוכת הטווח של קו הזינוק (כיום שגרירי רוטשילד) ובחינוך במרכז לטכנולוגיה חינוכית (מטח). ההתמחות שלה היא פיתוח תוכן בסוגיות כמו זהויות, צדק חברתי וחיבור לעולם הדיגיטלי של ימינו. בנוסף, ענבר מעצבת ובונת אתרים מנקודת מבט חברתית, ולדוגמא האתר “נראות” שפיתחה עבור פורום ארגוני צעירות בסיכון- אתר שמטרתו להנגיש זכויות בשפה ועיצוב מותאמים.  לאחרונה זכתה ענבר בפרס “סדר ישראלי חדש: גבולות האחווה והשוויון” מטעם נשיא המדינה, פרס לדוקטורנטים מצטיינים המובילים מחקרים פורצי דרך.
ענבר היא אמא לשתי בנות ובת זוג ליאיר, במקור מכרמיאל וכיום חיה בתל אביב.
קרא עוד

אלונה כהן רוזן, מנהלת משרד ועוזרת אישית למנכ”ל

אלונה הגיעה למעוז לאחר מספר תפקידי ריכוז ועזרה אישית במגזר הציבורי, ביניהם  עוזרת ליועץ הפוליטי לראש הממשלה,  ורכזת לשכה בלשכת יושב-ראש הכנסת חה”כ יולי אדלשטיין.  בעלת ניסיון בעבודה פרלמנטרית, תקשורת דוברות וקשרי חוץ.
בוגרת תואר ראשון במדעי המדינה מטעם האוניברסיטה העברית.

אלונה נשואה לאורי, במקור מטבריה וכעת מתגוררת בתל אביב.

קרא עוד

בנצי כהן, רכז מחקר ופיתוח

בנצי בעל תואר שני בהצטיינות בפסיכולוגיה ארגונית חברתית, ותואר ראשון בהצטיינות יתרה בפסיכולוגיה ופילוסופיה יהודית – שניהם מאוניברסיטת בר-אילן.

לבנצי ניסיון במחקר תאורטי ויישומי. שימש כפרקטיקנט במערך מדעי ההתנהגות (ממד”ה) של שירות בתי הסוהר. בנוסף, שימש כעוזר מחקר במעבדה לחקר הבדלים בין-אישיים בהתנהגות חברתית באוניברסיטת בר-אילן.

בנצי בוגר ישיבת ההסדר “כרם ביבנה”. בשירותו הצבאי שירת כאחראי המחשוב של קורס קציני מודיעין.

גדל ומתגורר בחולון.

קרא עוד

אהרון כריש, מנהל תכנית העמיתים של מעוז

לאהרן תואר שני במנהל עסקים עם התמחות בניהול אינטגרטיבי, מטעם האוניברסיטה העברית. בנוסף לתואר שני במשפטים, עם התמחות בלימודי ישוב סכסוכים וגישור, ותואר ראשון במשפטים, שניהם מטעם  אוניברסיטת בר אילן.

2000 אהרן עבד ברשת החינוך אמי”ת – כמחנך, מנהל תיכון וסמנכ”ל לפיתוח ארגוני ואסטרטגיה. במסגרת תפקידו כמנהל, אהרן הקים וניהל את התיכון השש-שנתי אמי”ת במעלה אדומים. כאשר החל בעבודתו מנה בבית הספר כ-80 תלמידים וכ-10 אנשי צוות. עם סיומה מנה בית הספר כ-400 תלמידים וכ-70 אנשי צוות. בתפקידו כסמנכ”ל היה אחראי על כלל התהליכים האסטרטגיים של הרשת, על העבודה הבין-מינהלית ברשת ועל מדידה והערכה של הארגון. בין השנים 2008-2012 שימש אהרן, בהתנדבות, כיו”ר המזכירות בישוב טלמון. התפקיד כלל את ניהול הישוב, הובלת המדיניות הישובית, קשר עם המועצה האיזורית ועבודה מול תושבי הישוב. כיום משמש כיו”ר ועדת החינוך של המועצה האיזורית מטה בנימין.

נשוי לאלישבע ואבא לשמחה, רחל, נעה, צפנת, מייקי וניצן.  אהרן השתתף בתחרות איש הברזל ומתנדב עם תלמידים במסגרת תוכנית מנהיגות על גלגלים.

קרא עוד

איציק מילר, רכז מיון, מדידה והערכה

איציק בעל תואר ראשון בפסיכולוגיה, ותואר שני בפסיכולוגיה במערכת החינוך מאוניברסיטת בן גוריון.
איציק בעל ניסיון בעבודה במערכת החינוך וקידום תהליכים בתוך בית הספר. בנוסף לכך מנהל ומוסר שיעורים במסגרת ערב בסמוך לישיבת מיר. במהלך שש השנים האחרונות עבד בעמותת “נצח יהודה” (נח”ל חרדי) וריכז פעילות באזור הדרום תוך העברת הרצאות, מענה וסיוע לחיילים חרדים המשרתים בצבא.

איציק בוגר ישיבת נחלת הלווים בחיפה, ולמד כחמש עשרה שנה בישיבת מיר בירושלים.

איציק נשוי ואב לשישה

קרא עוד

מלאכ מסאלחה, רכזת מיון והערכה

למלאכ תואר שני בלימודי מגדר, בהצטיינות, מטעם אוניברסיטת בר אילן, לימודי בפסיכולוגיה במגמת פסיכו-ביולוגיה ותואר ראשון בפסיכולוגיה ותקשורת – שניהם מאוניברסיטת תל אביב.

למלאכ ניסיון של 8 שנים בתחום הגיוס וההשמה הכוללים העברת סדנאות, הדרכה ופיתוח תכנים,  ניהול פרויקטים, ניהול צוות ויצירת שותפויות – כל זאת מתוך היכרות מעמיקה עם אוכלוסיות מגוונות בשוק התעסוקה.

בתפקידה האחרון שימשה כמנהלת מרכז קריירה בעמותת “קוו משווה”, הפועלת לקידום השתלבותם של אקדמאים ערביים בשוק העסקים הישראלי. לפני כן עבדה כיועצת אבחון והשמה בחברת אורטל ולעבודה.

מלאכ במקור מכפר קרע מהמשולש ומזה 11 שנים מתגוררת באזור תל-אביב יפו.

קרא עוד

אבי פישר, רכז רכש ותפעול

קרא עוד

ענבר פירר, רכזת תכניות ענבר וקריאת כיוון

לענבר רקע בעבודה בתחומי החינוך הבלתי פורמלי, המגזר השלישי והיזמות החברתית. מבין תפקידיה הקודמים היתה ענבר מנהלת התפעול של עמותת “קד”ם-ילדים ונוער”, רכזת הדרכה ותוכן בהכשרת מנהלים של המרכז הבינתחומי ורכזת הדרכה במפעלי תנועת הנוער בני המושבים.
ענבר בוגרת תואר ראשון בהצטיינות יתרה בממשל, דיפלומטיה ואסטרטגיה מהמרכז הבינתחומי בהרצליה, עם התמחות בממשל ומנהיגות ותקשורת.
ענבר בוגרת תנועת הנוער “בני המושבים” וארגון LEAD לפיתוח מנהיגות צעירה, וכן בוגרת של תכנית רבין למנהיגות של המרכז הבינתחומי ותכנית “קריאת כיוון”.
ענבר שירתה בצה”ל במסגרת המסלול של גרעיני הנח”ל. לפני הצבא התנדבה לגרעין “עודד”, שנת השירות של בני המושבים.

קרא עוד

רעות צוריאל, רכזת תחום תוכן והכשרות

קרא עוד

תיאודורה קרצ’ובסקי, רכזת פיתוח משאבים

קרא עוד

דבורה (דבי) רדא, רכזת תכנית העמיתים של מעוז

בעלת MBA במגמה למנהיגות מטעם אוניברסיטת בן גוריון ותואר ראשון בתקשורת במכללה האקדמית ספיר.

בתפקידה האחרון ניהלה קשרי מעסיקים ומתנדבים בעמותת טק-קריירה, עסקה בפיתוח וניהול שיתופי פעולה, וניהול מערך הגיוס, המיון וההכשרה של מתנדבים ובוגרי ההכשרות המקצועיות. לפני כן עבדה בייעוץ והכוונה של מועמדים ללימודים באקדמיה במכללה האקדמית ספיר.

דבי בוגרת תכנית “עולים ביחד” ופעילה חברתית בקהילת יוצאי אתיופיה. היא שותפה בחוג החברותי “קבוצת ירוחם” הפועל להיכרות וקידום ארגונים חברתיים וקבוצות אוכלוסייה שונות בחברה הישראלית.

דבי מתגוררת בקריית מלאכי, נשואה לאבי ואמא להדר

קרא עוד

אלה רינגל, מנהלת תכנית ענבר

בעלת תואר שני בפסיכולוגיה ארגונית תעסוקתית מטעם אוניברסיטת חיפה ותואר ראשון בפסיכולוגיה ומדעי המדינה מאוניברסיטת תל אביב, אותו סיימה בהצטיינות.

לאלה ניסיון של 8 שנים בתפקידי ניהול והנחיה בבית הספר למנהיגות של צה”ל ובתפקידה האחרון שימשה כיועצת וראש צוות יועצים לקורסים פיקודיים שונים. במסגרת תפקידה עסקה בליווי ייעוצי ארוך טווח של יחידות לוחמות בזרוע היבשה ובחיל הים וכן ליוותה מפקדים וסגל בתהליכי הכניסה לתפקיד. בנוסף, הייתה אחראית על בניית תכנית הכנת מפקדים לקראת משלחות לחו”ל.

קודם לכן עבדה אלה כיועצת תעסוקתית ומאבחנת במכון “רום” לייעוץ תעסוקתי ואבחון לקויות למידה.

מתגוררת ברמת גן, נשואה לגלעד ואמא לרוני וגלי.

קרא עוד

אילן רופין, מנחה בתכנית העמיתים של מעוז

אילן הגיע למעוז לאחר 15 שנים במכון ברנקו וייס. בתפקידו האחרון ניהל את רשת בתי הספר לנוער בסיכון. כמנהל רשת בתי הספר הוביל אילן תהליכי תכנון אסטרטגי והיה שותף להרחבתה והצמחתה של הרשת. לאילן ניסיון רב בתחום החינוך בכלל ובעבודה עם נוער בסיכון בפרט. במקביל לעבודתו במעוז משמש כמרצה במכללת דוד ילין בירושלים. אילן בעל תואר שני בלימודים אירופאים מאוניברסיטת אמסטרדם ותואר ראשון בספרות אנגלית ובתקשורת מהאוניברסיטה העברית. אילן מתגורר בירושלים, נשוי לדנה ואב לדוד, בנו ואליה.

קרא עוד

רותי שונקור, רכזת תחום רישות

לרותי תואר ראשון, התמחות בפסיכולוגיה בחטיבות כלכלה וניהול אוניברסיטת בן גוריון.

במהלך הלימודים התנדבה ועבדה עם ילדים בעלי הפרעות קשב וריכוז והיפראקטיביות ( ADHD ). העבודה כללה עזרה לימודית אחה”צ במועדונית בקרית גת כמו כן בהפעלת קייטנה לילדים בעלי ADHD. בתפקידה הקודם עבדה ב”פרוייקט הלאומי” של ברנקו ווייס, בנתינת עזרה לימודית וחברתית בבי”ס בבאר שבע. לרותי רקע בתחום החינוך עוד מתקופת השירות הלאומי בו התנדבה בבי”ס לחינוך מיוחד “יד שמעון” בקרית גת ובבי”ס “מיתרים-נטעים” בב”ש, שהינו שילוב של ילדים דתיים וחילוניים המתחנכים לגישה פלורליסטית המבוססת על כבוד הדדי, סובלנות והעמקה במורשת היהודית המשותפת.

רותי הינה קרית גתית גאה, משתדלת לשמור על אורח חיים בריא ויש לה זיקה ופינה חמה לקרית גת ולדרום.

קרא עוד

אופירה שטיין קריגר, רכזת תחום רישות

אופירה בעלת תואר ראשון בממשל דיפלומטיה ואסטרטגיה מהמרכז הבינתחומי בהרצליה בהתמחות בלימודי מזרח תיכון ודיפלומטיה.

במהלך לימודיה לקחה אופירה חלק משמעותי בקידום ושיפור תדמיתה של ישראל במסגרת תכנית העמיתים של Stand with us העוסקת בהכשרה להסברה ישראלית.
בתפקידיה הקודמים, אופירה עבדה עם גורמים בכירים כמנהלת פרויקטים עבור מגוון רחב של חברות במגזר הפרטי. בשירותה הצבאי, היא שימשה כקצינת מבצעים בחיל האוויר ולאחר מכן כמפקדת צוותי צוערים בבית הספר לקצינים. לפני הצבא הייתה אופירה חניכה במכינה קדם-צבאית ‘עין פרת’, שעסקה במנהיגות חברתית.

אופירה היא ילידת ירושלים, נשואה למשה ומתגוררת בתל אביב.

קרא עוד

שי שקד, מנהלת משרד ועוזרת אישית למנכ”ל

שי בעלת תואר שני בהיסטוריה אמריקנית מאוניברסיטת תל אביב ותואר ראשון בהצטיינות יתרה בהיסטוריה כללית וחינוך מאוניברסיטת בן-גוריון בנגב. לפני הגעתה למעוז עבדה שי באוניברסיטת בן-גוריון בנגב במשך חמש שנים, שם שימשה בתפקידי ריכוז וניהול משרד שונים. במהלך שירותה הצבאי שימשה שי כמדריכת נוער בפנימייה של ילדי עולים מברה”מ לשעבר וסייעה בגיוסם לצבא לתפקידים משמעותיים. שי נולדה וגדלה בצור הדסה, ובשנים האחרונות היא מתגוררת בבאר שבע. בזמנה הפנוי שי מתרגלת יוגה ומשתדלת לטייל, בארץ ובעולם.

קרא עוד

אורלי שפיר, רכזת תקשורת ובעלי עניין

אורלי בעלת תואר ראשון בלימודי משפחה מאוניברסיטת אריזונה ותואר שני בניהול מלכ”רים מהאוניברסיטה העברית

לאורלי ניסיון של מעל 10 שנים במגזר החברתי ובפרט בתכניות ניהול השקעות פילנטרופיות ובתכניות חינוך בלתי פורמלי וחוויתי לצעירים. בתפקידה הקודם עבדה אורלי בארגון סל”ע, המסייע לעולים אשר חווים משברים וטראומות לאחר עלייתם לישראל. בסל”ע הייתה אורלי אחראית על גיוס הכספים וניהול קשרי תורמים ושותפים. אורלי שותפה להקמת יוזמה חברתית “קרן בקטנה,” שמקדמת פילנתרופיה בקרב צעירים דרך רשת של מעגלי נתינה.

אורלי עלתה לארץ מפיניקס, אריזונה ומתגוררת כיום בתל אביב.

קרא עוד

שירה כחלון, רכזת פיתוח ארגוני

שירה בעלת תואר ראשון בעבודה סוציאלית וסטודנטית לתואר שני במדיניות ציבורית, שניהם באוניברסיטת תל אביב.

בתפקידה הקודם שימשה כמנהלת תחום מעורבות חברתית במרכז הצעירים של עיריית כפר סבא וריכזה תכניות שונות של מתנדבים, סטודנטים מלגאים ויזמים לצד ליווי והפקת יוזמות חברתיות קהילתיות צעירות בעיר. בנוסף, שימשה כרכזת תכנית בפרויקט משותף לסוכנות היהודית ועיריית כפר סבא במסגרת ערים שותפות (כפר סבא-קולומבוס).

בשירותה הצבאי שירתה כמכ”ית במערך מגל לאחר שנת שירות דרך ארגון LEAD.

 שירה גדלה בכפר חרוצים וכפר סבא ומתגוררת כיום בתל  אביב.
קרא עוד

משקיעים ושותפים

מייסדים

ד״ר יאיר שינדל
יותם דגן

שותפים ממשלתים וקרנות

משרד הפנים

קרן ONE 8

קרן משפחת קלארמן

קרן מיימונידס

UJA – פדרציית ניו-יורק

משרד הבריאות

קרן רוטשילד קיסריה

קרן ראסל ברי

קרן משפחת פריינד

משרד החינוך

קרן רבסון

משרד המשפטים

משרד האוצר

קרן משפחת פישר

קרן גוטווירט

קרנות אנונימיות

משקיעים פרטיים

משפחת שוורץדורון ומריאן לבנת

בראד וטרי בלום

ג‘ונתן וג‘יני לוין

אד וברברה שפירו

ד’’ר רוני מוריס

סקוט וג‘ניפר טובין

סטיב ואלן סיגל

ג‘ורג‘ חורש

יודפת הראל בוכריס

ופנחס בוכריס

אלי והרלי אונגר

בן אברם

אילן שילוח

יואל קרסו

לארי גרינברג

אורן וחגית זאב

סטיבן ואלן סיגל

רוב וקריסטין סמול

מרדכי רוזנברג

דוד רוזנברג

בני לוין

איציק דנציזר

בני שניידר

גרג ואליסה פול

מייקל ולינדה פריז

דוד וג’סיקה ארונוף

בן בלומסטון

צ‘אק וג’סיקה מאיירס

דיוויד רוזנברג

דן ואליזבט ג‘יק

איתן ודברה מיליגרם

דיוויד בראון

מתיו סידמן

דיוויד ושרה ננוס

אדי והט’ר רבינוביץ

הווארד אדלשטיין

וליסה וייצמן

אדם סאטין

סטיב קרישמר

אלן קריין

סטיבן ובני טאוב

ג’ודי  רושווארגר  ודיויד פרלה

שותפים ומשקיעים:

  • 8
  • 3-1
  • 4
  • 7
  • 6
  • 5
  • 2-1

Top