עינת כץ -שרוני

מנהלת מרכז לאודר לתעסוקה , ארץעיר, J.N.F וקרן לאודר

רקע מקצועי

עינת היא מנהלת מרכז לאודר לתעסוקה , ארץעיר, J.N.F וקרן לאודר. בעבר עבדה כמנהלת תוכניות במכון לממשל ולמדיניות בג'וינט, במסגרת תפקידה הובילה את ההכשרה ובניית הרשת לעבור בעלי תפקיד חדש בשלטון המקומי (ממצה משאבים ומפתח כלכלי). כסגנית ממונה מחוזית ואחראית גיל רך בתכנית הלאומית לילדים ונוער בסיכון. במסגרת תפקידה היתה אחראית לייסוד ולהובלת שותפויות בין-משרדיות הנוגעות לילדים ולנוער בסיכון, בגישת הקולקטיב אימפקט. קודם לכן עבדה במכון ברנקו וייס לטיפוח החשיבה, ובו מילאה תפקידי ניהול והובלה של תכניות חינוכיות ותפקידי ארגון ומטה, והתמחתה בתהליכי עבודה על פי תפיסת “הוראה לשם הבנה”. נוסף לאלה עינת עבדה כיועצת רגונית במגזר העסקי בחברת לוטם, וניהלה את מדור פיתוח ההכשרות של חיל המודיעין.

קצת עלי

עינת מתגוררת בקיבוץ מגידו. היא נשואה ואם לשלושה.

השכלה

לעינת תואר שני בייעוץ ארגוני מהמכללה למינהל, ותואר ראשון בחינוך ומדע המדינה מאוניברסיטת בן גוריון. עוד למדה בכמה קורסים מקצועיים בנושאי ניהול ופיתוח הדרכה.

תומר שגב (שטרקשל)

יזם טכנולוגי ופרוייקטור להקמת מרכז חדשנות בחינוך, מועצה איזורית עמק יזרעאל

רקע מקצועי

תומר הוא יזם טכנולוגי ופרוייקטור להקמת מרכז חדשנות בחינוך, מועצה איזורית עמק יזרעאל. בתפקידו הקודם כיהן כמנהל טכנולוגיות ראשי בחברת הייטק. בעבר שירת ביחידה מיוחדת בחיל האוויר. בעבודתו במשרד הבטחון היה אחראי על תכניות המצוינות לפיתוח כח אדם במערך המחקר והפיתוח הבטחוני של מדינת ישראל. במסגרת תפקידו עוסק תומר בהכשרה ועיצוב המנהיגות המדעית-טכנולוגית העתידית של מדינת ישראל וגיוסה כשלב ראשון לעשייה בתחום המחקר והפיתוח הבטחוני. בעברו עבד תומר כיזם ויועץ בתחום ההיי-טק, זאת לאחר ששימש מספר שנים כראש פרויקט ומהנדס מערכות בחברת 'רפאל'. תומר הוא בוגר של תכנית 'תלפיות' ושירת כלוחם ומפקד צוות ביחידה מובחרת בחיל האוויר.

קצת עלי

תומר, מתגורר במודיעין, נשוי ללימור ואב לשלושה. הוא אוהב ניווט ספורטיבי, טיולים ובישול.

השכלה

לתומר תואר שני בפיזיקה יישומית מאוניברסיטת תל אביב ותואר ראשון בפיזיקה ומתמטיקה מהאוניברסיטה העברית בירושלים, שניהם בהצטיינות.

ליאת בן אבו

מהנדסת העיר הנדסה בעיריית אור יהודה

רקע מקצועי

ליאת היא מהנדסת העיר אור יהודה החל מ2018. במסגרת התפקיד אחראית על תכנון שטח השיפוט של הרשות, כולל קידום ותכנון מדיניות התכנון העירונית בהתאמה לעיר הקיימת, ולטווח רחוק, ובהתאמה עם מדיניות התכנון של מטרופולין תל אביב, קידום תכניות אב, תכנית מתאר כוללנית, תכניות רוחביות בכל תחום התכנון של הרשות, טיפול וקידום תכניות תשתיות לאומיות, ותכניות למתחמי דיור מועדפים, ותרגומם לרמת הוצאת היתרי בנייה, גיבוש והכנת תכניות עבודה שנתיות לאגף ההנדסה, ובקרה על ביצועם, בקרה על עבודת מחלקת תכנון, רישוי, פיקוח, השבחה, תשתיות, נגישות וקיימות ורישוי עסקים. טיפול ומתן אישורי בניה (היתרים, טפסי 4, תעודות גמר וכו'). בעבר הייתי במספר תפקידים אחרים ברשויות המקומיות, בניהן, מנהלת מחלקת רישוי בניה בעיריית אור יהודה, ולפני כן, מנהלת תפעול הוועדה בעיריית אשדוד. התחלתי את העבודה ברשויות המקומיות כבודקת רישוי, ומשם עליתי בדרגים המקצועיים. מהתפקיד הראשון ועד היום נחשפתי לעבודה מול תושבים והבנתי שחשוב לי לשים את התושב במרכז ולשלבו בתהליכי התכנון השונים, כולל יצירת תהליכים מקוצרים ופשוטים עבור התושבים, ובשקיפות מלאה.

קצת עלי

השכלה

יניב אבוחצירא

מנהל תפעול ישראל, סודה סטרים

רקע מקצועי

יניב הוא מהנדס תעשייה וניהול במקצועו. בתום לימודיו הצטרף מיד למשפחת סודה סטרים והוא משמש כמנהל תפעול ישראל ואחראי לניהול של ארבעה מפעלי סודה סטרים, המונים כ-1500 עובדים. במסגרת תפקידו יניב אחראי לכל מערך הייצור, הלוגיסטיקה, האחזקה וההנדסה בישראל. יניב ניהל את ההקמה התפעולית של אתר הדגל של סודה סטרים, הנושאת בגאווה את השם "אי של שלום" ומהווה הוכחה לאפשרות לחיות בשלום ביחד ולהפוך למשפחה אחת.

קצת עלי

יניב מתגורר בירושלים (דור רביעי בעיר). הוא נשוי לדנה ואב לשלושה: הילה, נעם ודביר. בשעות הפנאי הוא אוהב לטייל עם משפחתו. יניב חובב יין, ובזמנו הפנוי מתעניין בייצור יין וחולם להקים בעתיד יקב בוטיק משלו.

השכלה

ליניב תואר ראשון בהנדסת תעשייה וניהול מאוניברסיטת אריאל.

לאה אבוטבול

מנהלת מרכז לפיתוח סגלי הוראה, משרד החינוך מחוז חיפה

רקע מקצועי

לאה ממונה על אחד מהגורמים המרכזיים המשפיעים על איכות מערכת החינוך – פיתוחם המקצועי של עובדי הוראה, תהליך המתרחש לאורך כל הלמידה המקצועית שלהם (Long Life Learning). מרכז פסג"ה שהיא מנהלת אחראי לכ-6000 עובדי הוראה מתשע רשויות. קודם לכן ניהלה לאה את אגף החינוך בחדרה, והובילה תהליכים רוחביים משמעותיים במערכת החינוך דוגמת פתיחת אזורי רישו, הטמעת פדגוגיה חדשנית ותוכניות חינוכיות לאוכלוסיות מוחלשות לצמצום הפערים. לצד אלה קידמה רפורמה מהפכנית בהיבטי תכנון ובנייה של מוסדות חינוך ברוח חדשנית ויצירת מרחבי חינוך ייחודיים. נוסף על כך לאה היא מרצה ומדריכה פדגוגית בחוג להוראת מדעים במכללת גורדון.

קצת עלי

לאה מתגוררת בזכרון יעקב. היא נשואה ליהודה ואם לארז, לתומר ולאורן. בשעות הפנאי היא משחקת כדור רשת.

השכלה

ללאה תואר שני (בהצטיינות) במדיניות ציבורית למנהלים מאוניברסיטת תל אביב, ותואר ראשון בהוראת המדעים ממכללת לוינסקי. היא בוגרת לימודי תעודה בניהול מערכות חינוך חדשניות, ניהול אגפי חינוך וקורס דירקטורים.

אילן אביטן

מנהל תחום משרד הרווחה במטה הלאומי להגנה על ילדים ברשת- 105

רקע מקצועי

אילן משמש כיום כמנהל תחום משרד הרווחה במטה הלאומי להגנה על ילדים ברשת - 105. בתפקידו הקודם היה אילן מנהל תחום משרד הרווחה במערך 'מאור', שהינו מערך משולב משטרתי ואזרחי אשר הוקם בהתאם להחלטות ממשלה כדי למגר ולמנוע את תופעות הבריונות, האלימות והפשיעה ברשת. קודם לכן עבד אילן כמפקח מחוזי בשירות ילד ונוער במחוז דרום במשרד הרווחה. במסגרת תפקידו הוא ליווה מנהלי מחלקות רווחה וצוותים מובילים במחלקות לפיתוח שירותים טיפוליים ומקצועיים בקהילה לטובת ילדים ונוער. הליווי נעשה בתחום המקצועי והתקציבי, וכן בחשיבה על בניית מענים טיפוליים רחבים. בעבודתו הקודמת ניהל אילן מחלקה לשירותים חברתיים במועצה אזורית שפיר, ולפני כן ניהל פנימייה טיפולית לבנות מתבגרות.

קצת עלי

השכלה

לאילן תואר שני ותואר ראשון בעבודה סוציאלית, שניהם מאוניברסיטת בר-אילן. נוסף לכך למד לימודי תעודה בפסיכותרפיה.

שלומי אבני

חבר וועד מנהל בעמותת נירים. מנכ"ל חברת TAGA URBANIC העוסקת בנדלן בפורטוגל

רקע מקצועי

שלומי משמש כחבר וועד מנהל בעמותת נירים. מנכ"ל חברת TAGA URBANIC העוסקת בנדלן בפורטוגל. בעברו הוא ייסד וגם ניהל את עמותת נירים, ע"ש לוחם השייטת ניר קריצ'מן ז"ל, המעניקה לבני נוער בסיכון גבוה את ההזדמנות, לעיתים האחרונה, לחזור ולהשתלב במרכז החברה הישראלית. במסגרת פעילות העמותה עם השנים, ייסד את פרוייקט 'נירים בשכונות' אשר מטפלת בנוער בקצה רצף הסיכון בשכונות בהן הם גרים, המתמודדים בקרב הקהילה הנורמטיבית במטרה להשתלב אליה כאזרחים תורמים ונתרמים. על תרומתו לחברה ועל היזמות החינוכית שהוביל במסגרת 'נירים בשכונות' זכה שלומי בפרס יו”ר הכנסת לאיכות חיים לשנת 2011. במקביל לעבודתו, שלומי הוא חבר מועצת העיר אור עקיבא.

קצת עלי

שלומי מתגורר באור עקיבא, נשוי למיכל ואב לחמישה. הוא אוהב ספורט, לימוד היסטוריה ותהליכים פוליטיים.

השכלה

לשלומי תואר שני במנהל ציבורי ותואר ראשון במדעי המדינה, שניהם מאוניברסיטת חיפה.

יהודה אבני

מנהל מרחב דרום החטיבה להתיישבות

רקע מקצועי

יהודה משמש כמנהל מרחב דרום של החטיבה להתיישבות החל משנת 2019. במסגרת תפקיד זה אמון על פיתוח המרחב הכפרי בהבטי תכנון פיתוח פיזי כלכלי וחברתי על מנת להוביל לצמיחה דמוגרפית . בתפקידים הקודמים היה אחראי על הפיתוח הקהילתי בנגב ועל הקמת מרחב קהילות עירוניות. שרות צבאי כקצין ביחידת מגלן ומבצע שרות מילואים משמעותי גם היום.

קצת עלי

השכלה

מבורך יתברך אברהם

מפקד תחנת קריית מלאכי, משטרת ישראל

רקע מקצועי

מבורך הוא מפקד תחנת קריית מלאכי, משטרת ישראל. לפני כן כיהן כסגן מפקד משטרת נתניה. במסגרת תפקידו הוא מונה על היבטי בניין הכוח, התחום הלוגיסטי והתקציבים, ומילא את מקומו של מפקד התחנה בהיעדרו. לצד תפקידו, נבחר מבורך להוביל במחוז מרכז את תוכנית "מפקד כחונך", שמטרתה לתת כלים לקצינים בתפקידם הראשון בשטח בהיבטי מנהיגות, פיקוד, ניהול, מקצועיות ופיתוח אישי. בתפקידיו הקודמים היה סגן מפקד משטרת שדות בקדימה צורן, ראש לשכת שיטור וקהילה של מרחב שרון בכפר סבא, ומפקד מרכז שליטה של מחוז מרכז ברמלה, שאליו מתנקזות כל שיחות 1-0-0 מכשני מיליון תושבי המחוז. תפקידים נוספים שמילא בעבר היו קצין אג"מ של משטרת ראשון לציון, וכן ראש משרד קהילה ומשמר אזרחי בראשון לציון. בתחילת דרכו כקצין במשטרה ביצע תפקידי שטח רבים, ובהם קצין סיור במשטרת לוד, קצין מבצעים, קצין הדרכה ומפקד מחלקה במג"ב. את שירותו הביטחוני החל בשנת 1991 עת התגייס למג"ב, והוא בוגר בה"ד 1.

קצת עלי

מבורך מתגורר בגן יבנה. הוא נשוי להדס, אב ליהונתן (11.5) ולדניאלה (7.5). בזמנו הפנוי הוא אוהב לטייל עם משפחתו, לעסוק בספורט ולהאזין למוזיקה.

השכלה

מבורך הוא בעל תואר שני במדיניות ציבורית מטעם אוניברסיטת בן-גוריון בנגב, ותואר ראשון בהיסטוריה של עם ישראל מטעם האוניברסיטה הפתוחה.

נפתלי אברהם

מנכ"ל המרכז למורשת יהדות אתיופיה

רקע מקצועי

נפתלי משמש כמנכ"ל המרכז למורשת יהדות אתיופיה. בתפקידו הקודם ומשנת 2015 שימש נפתלי כמנכ"ל טק-קריירה, ארגון המסייע לצעירים וצעירות יוצאי אתיופיה לרכוש קריירה בעולם ההיי-טק ולפתח עצמאות כלכלית. התכנית כוללת הכשרה טכנולוגית, סדנאות העשרה, פיתוח אישי ושירותי השמה. מזה 9 שנים משמש נפתלי כחבר וועד מנהל בעמותת 'עולים ביחד', אותה ייסד עם חברים נוספים. במסגרת תפקידו גייס מעסיקים וארגונים לתכנית וכן אלפי מתנדבים לעמותה. במקביל משמש נפתלי כמרצה בנושא "קושי כמנוף להצלחה" במגוון מסגרות, עוסק בניהול הקשר וקידום יוצאי אתיופיה להשתלבות ממנפת בצה"ל ומייסד צוות לקידום ולשילוב יוצאי אתיופיה במערך הטכני של חיל האוויר. קודם לכן, עסק בליווי צוותי הדרכה בהקמת פנימייה לנוער בסיכון, אשבל.

קצת עלי

נפתלי מתגורר ביודפת מזה כ-52 שנה, נשוי ואב לשלושה ילדים. בשעות הפנאי עוסק בריצות מרתון, טיולי שטח, חקלאות וגינון.

השכלה

נפתלי בוגר תואר ראשון בהנדסה מטעם הפקולטה להנדסה חקלאית בטכניון.

שלמה אברמזון

ראש תחום בטחון ותפקידים מיוחדים בפרקליטות המדינה

רקע מקצועי

שלומי משמש כראש תחום בטחון ותפקידים מיוחדים בפרקליטות המדינה. במסגרת תפקידו מטפל ומרכז נושאים בעלי רגישות ציבורית גבוהה כגון: עבירות ביטוי, עבריינות אידיאולוגית, דיני לחימה ונושאים ביטחוניים. שלומי עומד בראש פורום 'הסתה' והוביל לאחרונה שינוי משמעותי באכיפה בתחום זה. הוא מופיע מעת לעת בבית המשפט העליון ובדיונים בכנסת. קודם לכן עבד במחלקה לחקירות שוטרים בפרקליטות, וטיפל בתיקים מורכבים בתחום השחיתות, עבירות מין ואלימות חמורה. פעילותו החברתית של שלומי כוללת את הקמתה של קרן "פסיפס", כשעד היום הוא חבר בוועד המנהל של הקרן. בנוסף היה חבר בוועדים המנהלים של עמותות "מעגלי צדק" הנאבקת למען צדק חברתי ברוח היהדות וכן של עמותת "דולב בהרים" הפועלת כדי לנהל קהילה דתית-חילונית משותפת במושב נס הרים.

קצת עלי

שלומי מתגורר בנס הרים, נשוי לעפרה ואב ל-4 ילדים. בשעות הפנאי אוהב לקרוא ולבלות עם המשפחה.

השכלה

שלומי בוגר תואר שני במשפטים מטעם האוניברסיטה העברית ותואר ראשון במשפטים ומנהל עסקים )בהצטיינות( מטעם המרכז הבינתחומי הרצליה.

שמואל אברמזון

סגן הכלכלנית הראשית, משרד האוצר

רקע מקצועי

שמואל מכהן כסגן הכלכלנית הראשית, משרד האוצר. בתפקידו הקודם כיהן כראש אגף מחקר במועצה הלאומית לכלכלה, משרד ראש הממשלה. גוף זה מייעץ לראש הממשלה ולממשלה בנושאים כלכליים ומסייע בגיבוש המדיניות הכלכלית-חברתית של ישראל. בתפקידו כראש אגף מחקר במועצה הלאומית לכלכלה שמואל היה אחראי על הטמעת מתודולוגיות, כלים ותהליכי מחקר לאסטרטגיה הממשלתית וכן על התנעה וריכוז עבודת המחקר של המועצה הלאומית לכלכלה. קודם לכן, שימש כחוקר בכיר בפורום קהלת וכאנליסט בתאגיד ראנד בארצות הברית. בין היתר, חקר סוגיות מדיניות הנוגעות לחיסכון הפנסיוני בישראל, יצוא אנרגיה, תעשיות ביטחוניות, מדיניות מקרו-כלכליות ומתודולוגיות לקבלת החלטות בתנאי אי ודאות. את דרכו במגזר הציבורי החל שמואל ככלכלן בכיר במועצה הלאומית לכלכלה וככלכלן באגף החשב הכללי במשרד האוצר.

קצת עלי

שמואל מתגורר בירושלים, נשוי לרות ואב לרעיה ולשירה. בשעות הפנאי היה רוצה לצאת למסעות סקי, ללמוד יותר תורה ולטייל בעולם.

השכלה

שמואל בוגר דוקטורט בניתוח מדיניות מטעם בית הספר של מכון ראנד שבסנטה מוניקה, ארצות הברית. בנוסף, בוגר תואר שני בכלכלה פיננסית ותואר ראשון בפילוסופיה, כלכלה ומדעי המדינה, שניהם מטעם האוניברסיטה העברית.

מאיר אגאי

מנהל מינהל קהילתי הרובע היהודי בירושלים

רקע מקצועי

מאיר הוא מנהל מינהל קהילתי הרובע היהודי בירושלים. לפני כן ניהל כשלוש שנים את תכנית "עיר ללא אלימות" של המשרד לביטחון פנים בביתר עילית. במהלך העבודה פעל לשיפור תחושת הביטחון ולחיזוק הקשר שבין הנהגת העיר לגורמי אכיפת החוק. בעבר היו הוא ואשתו במשך חמש שנים הורי בית  ל-12 נערים במשפחתון שיקומי/טיפולי לנוער חרדי בסיכון בפנימיית קריית הילד.

קצת עלי

מאיר נשוי ואב לארבעה, מתגורר בירושלים. אוהב מאוד לבשל וחובב גדול של פיוט.

השכלה

למאיר תואר שני במדיניות ציבורית בתוכנית המנהלים של האוניברסיטה העברית בירושלים, ותואר ראשון במנהל עסקים בהתמחות במימון ושוקי הון מהקריה האקדמית אונו. כמו כן מאיר בוגר קורס הנחיית סדנאות בנושא כישורי חיים וזהות חרדית מטעם ג'וינט ישראל.

גומעה אגבאריה

גזבר עירית אום אל פחם

רקע מקצועי

ג’ומעה מכהן בתפקיד גזבר עיריית אום אל פחם מאז שנת 2013. קודם לכן ניהל משרד ראיית חשבון שעסק בביקורת רשויות מקומיות ובהכנת דוחות כספיים של רשויות מקומיות, חברות, עמותות ועצמאיים. עוד עסק בביקורת פנים של תאגיד מים ושל ועדת תכנון ובנייה.

קצת עלי

ג’ומעה גר באום אל פחם. הוא נשוי לסבאח ואב לארבעה בנים ולשתי בנות. הבכור רואה חשבון, השני לומד הנדסת חשמל והשלישי לומד רפואה. הצעירה התקבלה ללימודי פסיכולוגיה השנה. הוא מתמיד בפעילות ספורט, ובמיוחד בהליכה ובשחייה.

השכלה

ג’ומעה הוא בעל תואר ראשון בחשבונאות ובכלכלה מטעם האוניברסיטה העברית בירושלים. נוסף לכך הוא בוגר השתלמויות מקצועיות רבות, במיוחד בנושא השלטון המקומי

יעל אגמון

רכזת ביטחון, משרד האוצר

רקע מקצועי

יעל היא רכזת רווחה וביטוח לאומי באגף התקציבים של משרד האוצר. במסגרת תפקידה היא אחראית לתכנון מדיניות ולתקצוב בתחומי רווחה, קליטה וביטוח לאומי.

קצת עלי

יעל מתגוררת בירושלים.

השכלה

ליעל תואר ראשון בכלכלה ומדע המדינה מהאוניברסיטה העברית בירושלים.

עיינה אדלר

מנהלת אגף הכשרות וידע ברשויות המקומיות, משרד הפנים

רקע מקצועי

עיינה מנהלת את אגף הכשרות וידע במשרד הפנים משנת 2018. במסגרת תפקידה היא ממונה על פיתוח תורה מקצועית בנושאי ההון האנושי ברשויות המקומיות, ניהול מערך יחידות השטח של המשרד והקמת בית הספר החדש למצוינות בשלטון המקומי. לפני כן ניהלה את פיתוח המדיניות, המחקר וקשרי החוץ בנציבות שירות המדינה. עיינה הצטרפה לשירות המדינה כחלק מתוכנית המצוינות "צוערים לשירות המדינה". לפני כן הייתה מנהלת הדרכה במגזר העסקי ומנהלת פרויקטים במגזר השלישי.

קצת עלי

עיינה היא חברת קיבוץ הראל שבשפלת יהודה. היא נשואה לאמיר ואם לרימון, אלון ועמית. היא פעילה בוועדת התרבות ואחראית לשנת בר המצווה.

השכלה

עיינה היא בעלת תואר שני במדיניות ציבורית מטעם האוניברסיטה העברית בירושלים, תואר שני נוסף במדע המדינה מטעם אותה אוניברסיטה, ותואר ראשון במדע המדינה וגיאוגרפיה מטעם אוניברסיטת בר-אילן. נוסף על כך היא השלימה לימודי תעודה בניהול משאבי אנוש, ורואה אנשים ככוח המניע וכחוזקה של כל ארגון.

שילה אדלר

ראש מנהל תשתיות משרד התחבורה

רקע מקצועי

שילה הוא ראש מנהל תשתיות משרד התחבורה. בתפקידו הקודם שימש כמנכ"ל מועצת יש"ע. בעברו, שימש כמנכ"ל הגרעין התורני בלוד. הגרעין התורני בלוד הוא הגרעין הגדול בארץ, המכיל כ-500 משפחות, מתמודד עם האתגרים השונים בעיר  לוד בתחומי רווחה, חינוך וביטחון. במקביל, בשנתיים האחרונות, הוא חבר ב'פורום מנהיגות צעירה של נשיא המדינה'. מעבר לכך משמש שילה כיו"ר (בהתנדבות) של המכינה הקדם צבאית בעלי ובבחירות האחרונות אף נבחר לכהן כחבר מליאת המועצה האזורית בנימין. כמו כן, שילה משמש כיו"ר בתנועת 'רעננים'- צעירי הציונות הדתית. כיום משרת שילה כסמג"ד במילואים בחטיבת אלכסנדרוני.

קצת עלי

שילה נשוי להדס, מתגורר בעלי ואב לחמישה. הוא אוהב לרכב על אופניים, לרוץ למרחקים ארוכים וללמוד תורה עם הילדים.

השכלה

לשילה תואר שני במדעי המדינה ותואר ראשון בחינוך, מאוניברסיטת בר אילן.

אריק אדלר

גזבר עיריית בני ברק

רקע מקצועי

משנת 2004 אריק משמש כגזבר ומנהל משאבי האנוש של עיריית בני ברק. אריק שותף בכיר לעיצוב ויישום מדיניות ומשמש כראש צוות ההיגוי העירוני לתהליך ההבראה והשינוי הארגוני. קודם לכן, בשנים 2000-2004 שימש אריק כסמנכ“ל כספים ומנהל אגף משאבי אנוש בחברת עמיד. במקביל, עוסק אריק בפעילות ציבורית והתנדבותית-מרצה מטעם משרד הפנים בתכניות הכשרה לליווי רשויות בתהליכי הבראה והתחדשות עירונית, בנוסף אריק מלווה כלכלי בהתנדבות של עמותות ציבוריות, ’יד לאחים‘ ו‘רפואה וחיים‘ המעניקות שירותי סעד רפואי וחברתי לאוכלוסיות נזקקות בחברה הישראלית. אריק בשירות מילואים פעיל כראש ענף כלכלה ביחידה יעודית בפיקוד צפון.

קצת עלי

אריק נשוי ואב לחמישה, מתגורר בבני ברק. בזמנו החופשי אריק לומד, קורא ומטייל בשבילי ארץ ישראל.

השכלה

לאריק תואר שני במדיניות ציבורית מטעם אוניברסיטת תל אביב ותואר ראשון במנהל עסקים במגמות חשבונאות ומערכות מידע מטעם המסלול האקדמי, המכללה למינהל. בנוסף אריק בוגר קורס ניהול בכיר בעיריית בני ברק ובעל תעודה כמגשר כללי.

משה אדלר

מנהל מגזר חרדי מחוז חיפה וגליל מערבי בשירותי בריאות כללית

רקע מקצועי

משה הוא מנהל מגזר חרדי מחוז חיפה וגליל מערבי בשירותי בריאות כללית. בתפקידו הקודם היה עוזר ראש המועצה במועצה מקומית רכסים ומטפל בנושים שונים בלשכה וכן כמנהל עיר ללא אלימות, איגוד ערים, ופרוייקטים. לפני כן כיהן בתפקידים ציבוריים שונים, אגף התרבות בעיריית חיפה, ניהול רשת גני ילדים בחיפה, לימודיים תורניים, ניהול סניף איחוד הצלה מרחב חיפה ותפקידי מערכות בחירות ארציים.

קצת עלי

משה מתגורר בחיפה. הוא נשוי ואב לשישה. בשעות הפנאי הוא אוהב ללמוד בחברותא, וכן מתנדב כחובש בכיר באיחוד הצלה, בביה"ח רמב"ם ובעזר מציון, וקורא ספרות מקצועית.

השכלה

משה לומד בשנה ב' לתואר ראשון רב-תחומי באוניברסיטת חיפה. הוא בוגר לימודים תורניים משה למד מגוון קורסים והכשרות: חובש וחובש בכיר, ניהול זירות אירוע וניהול מתנדבים, רישוי אירועים המוניים ממשרד הפנים, פיתוח מיומנויות ניהול, הכשרת מנהלי על"א במשרד לביטחון פנים.

טל אוחנה

ראש מועצה מקומית ירוחם

רקע מקצועי

טל מכהנת כראש מועצה מקומית ירוחם. בתפקידה הקודם כיהנה טל כסגנית וממלאת מקום ראש מועצת ירוחם וכן החזיקה את תיק החינוך והפיתוח האסטרטגי. בנוסף, היא חברה בוועדות המכרזים והארנונה, ומשמשת כדירקטורית בחברה לפיתוח הכלכלי של ירוחם. בשנים 2009-2010 כיהנה טל כמנהלת עמותת "צעירים בירוחם", מיסדה את תחום הצעירים בעיר ובמקביל הקימה וניהלה את התכנית הארצית למנהיגות סטודנטים של מרכז מעשה. שנה לפני כן שימשה טל כרכזת תכנית מנהיגות סטודנטים בקרן רש"י במכללה האקדמית עמק יזרעאל ויזמה תכניות ופרויקטים חברתיים שונים. בשנת 2007 עבדה טל כמנהלת יחידת אייסף במכללת עמק יזרעאל. בשנתיים שקדמו לכך עסקה בהוראה וליווי חברתי בכפר הנוער ויצ"ו נהלל, בהפעלת עמותת סיוע לנצרכים על ידי בני נוער בירוחם, בליווי והנחיית גרעין הסטודנטים צב"י בירוחם, ובסיוע בהפעלת פרויקט סל"ע לנערות עולות של ארגון ידידים. בשנים 2004-2005 ריכזה פרויקטים בתחום הנוער במתנ"ס ירוחם – היא ייסדה את תנועת "אלפונסו צבע" לעידוד עלייה וחינוך ציוני בקרב יהדות מרוקו וניהלה בהתנדבות את סניף לתת בעיר.

קצת עלי

טל מתגוררת בירוחם

השכלה

טל מסיימת תואר שני בייעוץ ופיתוח אסטרטגי-ארגוני מטעם המכללה למנהל. בעלת תואר ראשון בסוציולוגיה ארגונית מטעם מכללת עמק יזרעאל, אותו סיימה בהצטיינות יתרה. קורסים והשתלמויות בתחומי מיומנויות הדרכה והוראה, ועבודה עם נוער בסיכון.

יובל אוליבסטון

מנהל אגף א' למקצועות המורשת במזכירות הפדגוגית, משרד החינוך

רקע מקצועי

יובל הוא מנהל אגף א' למקצועות המורשת במזכירות הפדגוגית, משרד החינוך. יובל אחראי על עיצוב וביצוע המדיניות הפדגוגית של מקצועות המורשת בבתי הספר של המגזרים השונים בישראל. בעבר מנהל חט"ב ממלכתית אורט למדעים ולטכנולוגיה בחולון, מנחה בתי ספר מטעם אורט ישראל בתחומי המורשת, מורה למקצועות המורשת בבתי ספר ממלכתיים, ומורה בבית מדרש לסטודנטים באוינברסיטת בן גוריון. כמו כן מכהן כרב מחתן בארגון רבני "צהר".

קצת עלי

אני בן 43, גר במושב ניר גלים, נשוי לחני ואב לחמישה ילדים: שני זוגות תאומים (בני 15 ו-10) וילד בן 13.

השכלה

בעל תואר ראשון ושני בהוראת תנ"ך ומחשבת ישראל, הסמכה לרבנות מטעם הרבנות הראשית לישראל, קורס מנהלי בתי ספר של "אבני ראשה" ותעודת הוראה.

תמי אומנסקי

מנהלת תחום משרד החינוך, המטה הלאומי להגנה על ילדים ברשת 105, השרות הפסיכולוגי ייעוצי משרד החינוך

רקע מקצועי

תמי היא מנהלת תחום משרד החינוך במטה הלאומי להגנה על ילדים ובני נוער ברשת– מערך בין-משרדי ייחודי בישראל ובעולם. היא שותפה להקמה, לגיבוש החזון והמדיניות ולבניית תורת ההפעלה. תמי מקימה את תחום החינוך כחלק מהמערך וכאגף חדש בשפ”י במשרד החינוך. נוסף לכך תמי היא מרצה בתואר שני בייעוץ החינוכי במל”א (המרכז ללימודים אקדמיים). בתפקידה הקודם הייתה תמי סגנית מהלת אגף ייעוץ והייתה ממונה על הפיתוח המקצועי ועל הייעוץ בגיל הרך, ולפני כן מפקחת על יועצים חינוכיים. בכל תפקידיה בעבר ובהווה תמי פועלת לקידום הרווחה הנפשית, מתוך תפיסה הוליסטית אקולוגית ומתוך חקירה של עולם המשמעויות ופיתוח מיומנויות להתמודדות במציאות משתנה.

קצת עלי

תמי מתגוררת ביישוב הקהילתי צור יגאל. היא בת זוג של אפרי ואם לנדב, לעמית ולאיתי.

השכלה

לתמי תואר שני בייעוץ חינוכי עם התמחות בפסיכולוגיה התפתחותית מאוניברסיטת תל אביב, ותואר ראשון ותעודת הוראה בחינוך מיוחד מאוניברסיטת תל אביב. נוסף לכך היא בעלת הכשרה בייעוץ ארגוני והכשרה להדרכת סופרוויז'ון ליועצים חינוכיים, וכן בוגרת תוכנית להכשרת מגשרים ותוכנית להנחיית קבוצות מודעות.

אלונה בר און

יו״ר גלובס, יו״ר בית וגג

רקע מקצועי

אלונה משמשת כמנהלת ומייסדת קרן 'בית וגג', קרן ייזום והשקעות בתחום ההתחדשות העירונית בישראל. אלונה גם מכהנת כדירקטורית בחברת הקניונים והמרכזים המסחריים מליסרון, והיא יו"ר ביומון הכלכלי 'גלובס'. בשנים קודמות שימשה כיועצת כלכלית בחברת 'פרופ' יצחק סוארי בע"מ'. במסגרת תפקידה ליוותה את החברות הגדולות במשק בתהליכי מיזוגים ורכישות. את שירותה הצבאי סיימה אלונה ככתבת צבאית בשבועון 'במחנה'.

קצת עלי

אלונה מתגוררת בתל-אביב

השכלה

לאלונה תואר שני במנהל עסקים מטעם בי"ס INSEAD (צרפת וסינגפור), ותואר ראשון בכלכלה וחשבונאות מטעם אוניברסיטת תל אביב. בנוסף, לאלונה רישיון רואה חשבון.

איימן אזברגה

עוזר ראש המועצה מועצה מקומית כסייפה

רקע מקצועי

איימן משמש כעוזר ראש המועצה המקומית כסייפה החל מ2019. מתוקף תפקידו אחראי על תחום התעסוקה במסגרת זו הוא נפגש עם יזמים ובעלי מפעלים באזור הדרום במטרה לקדם את פיתוח התעסוקה ביישוב , הוא מקשר בינם לבין הגורמים הרלוונטיים ברשות . איימן שותף ביחד עם הצוות הבכיר ברשות לקידום המשך הפיתוח ביישוב והובלת של שינוי ההתנהגות ברשות יחד עם יועצים חיצוניים .

קצת עלי

השכלה

עופר אזרד

מנכ"ל עיריית טבריה

רקע מקצועי

עופר הוא מנכ"ל עיריית טבריה. במסגרת תפקידו מוביל את תחום משאבי האנוש, השירות לתושב וההערכות לחירום ברשות. כמו כן, מתכלל את עבודת המטה והאינטגרציה ברשות ומוביל תהליך של פיתוח ארגוני לטובת מצוינות ארגונית. קודם לכן שירת עופר בתפקידי פיקוד ומטה במערך הטכנולוגי של צה"ל והשתחרר בדרגת אל"מ לאחר 30 שנות שרות, כמפקד בסיס ההדרכה של חיל הטכנולוגיה והאחזקה (בה"ד 20). בשירותו הצבאי מילא עופר מגוון תפקידי שדה ומטה במערך הנפרש מרמת הגדוד ועד לרמת הפיקוד והחיל.

קצת עלי

עופר מתגורר בכפר תבור. הוא נשוי לאפרת ואב לאייר, אורן ואיתי. הוא חובב ספורט, ובשעות הפנאי מבלה ברכיבת שטח ובריצה. התחביב שלו לנפש – נגרות.

השכלה

עופר הוא בוגר המכללה לביטחון לאומי. הוא בעל תואר שני במדעי החברה באסטרטגיה לאומית מטעם אוניברסיטת חיפה, תואר שני בניהול לוגיסטיקה מטעם אוניברסיטת בר-אילן, ותואר ראשון בסטטיסטיקה מטעם אוניברסיטת חיפה. נוסף לכך הוא השלים קורס דירקטורים למנהלים וקורס מנכ"לים מטעם משרד הפנים.

פיליפ אזרד

מנכ"ל עיריית אילת

רקע מקצועי

פיליפ הוא מנכ"ל עיריית אילת. במסגרת התפקיד הוא אמון על ניהול כולל של יחידות העירייה השונות, תוך פיתוח, הובלה והטמעה של תהליכי פנים וחוץ בכלל תחומי הפעילות של רשות מקומית, בניית תוכניות אב ופיתוח אסטרטגיות עירוניות במגוון תחומי פעילותה של העירייה. בשנים 2004–2010 היה מנכ"ל החברה הכלכלית לאילת.

קצת עלי

פיליפ מתגורר בעיר המקסימה אילת. הוא אב לדניאל ועידן. בשעות הפנאי הוא אוהב להיות עם בני המשפחה. הוא מאמין ביכולת של קבוצה להגשים חלומות.

השכלה

פיליפ הוא בעל תואר שני במנהל עסקים התמחות במימון (בהצטיינות) מטעם אוניברסיטת בן-גוריון בנגב, ותואר ראשון במדעי ההתנהגות בחטיבות למנהל עסקים וכלכלה (בהצטיינות יתרה) מטעם אותה אוניברסיטה.

בסאם סייד אחמד

פרוייקטור ופיתוח מנועי צמיחה אזוריים , ופיתוח כלכלה מקומית ואזורית , פרוייקטור בקרן פורטלאנד ישראל

רקע מקצועי

בסאם הוא פרוייקטור ופיתוח מנועי צמיחה אזוריים , ופיתוח כלכלה מקומית ואזורית , פרוייקטור בקרן פורטלאנד ישראל. לפני כן עבד כרכז פרויקטים במעוף אשכול גלילי, ולאחר שנה שימש כמנהל מרכז העסקים ומעוף סכנין. במסגרת התפקיד שימש כיועץ ומלווה עסקי לעסקים וליזמים באזור, ניהל מרכז עסקים כחממה עסקית ליזמים ועסקים חדשים ועזר להם דרך השרותים המוענקים ע"י משרדי הממשלה לצמוח ולהתפתח ולגדול בעשייה העסקית. עזר בהנגשת שרותי משרדי הממשלה לעסקים עד 100 עובדים באזור הצפון כמו מימון, יעוץ, סדנאות והדרכות.

קצת עלי

בסאם מתגורר בסכנין. הוא נשוי לאמל, מורה לחינוך מיוחד, ואב לארבעה. הוא בעל עסקים וזכיין של רשתות אופנה, ובזמנו הפנוי אוהב לבלות עם המשפחה ולטייל בארץ.

השכלה

לבסאם תואר ראשון במנהל עסקים וכלכלה. הוא בוגר הכשרות ולימודים מגוונים בתחומי ניהול וביקורת פנים במועצות ובעיריות, וכן הכשרות בתחום האימון והנחיית קבוצות.

אהרון אטיאס

מנכ"ל עיריית לוד

רקע מקצועי

אהרון הוא מנכ"ל עיריית לוד החל משנת 2013 . במסגרת תפקידו הוא אחראי לתפקודה הכללי של העירייה, למתן שירות לתושבים וליישום חזונם של ראש העיר והמועצה. קודם לכן הקים את הגרעין התורני בלוד והיה מנהלו במשך עשר שנים. בהמשך הקים את המכינה הקדם-צבאית מעוז ואת גרעין רמת אשכול, והיה מנהל הארגון.

קצת עלי

אהרון מתגורר בלוד. הוא נשוי לשמרית ואב לארבעה: נריה, דביר, מתן ותהל. בשעות הפנאי הוא משתתף בקבוצת ריצה.

השכלה

אהרון הוא טכנאי אלקטרוניקה ומחשבים. הוא בעל תואר שני במשפטים מטעם אוניברסיטת בר-אילן, ותואר ראשון במדעי המדינה – גם הוא מטעם אוניברסיטת בר-אילן.

אודי איזק

ראש מינהל חינוך, עיריית כרמיאל

רקע מקצועי

אודי הוא ראש מינהל החינוך בכרמיאל. ניהל בעבר את מחלקת החינוך במועצה האזורית מגילות ים המלח . קודם לכן מילא תפקידים שונים בתחום החינוך וידיעת הארץ בתנועת הנוער, בקיבוץ ובארגונים שונים. הוא בוגר תנועת “הנוער העובד והלומד”, והדריך בעבר גרעיני נח”ל. כן עבד כמנהל חינוך יישובי, יועץ ארגוני למוסדות חינוך, מורה, מדריך טיולים וסדנאות שטח, ועסק בחקר ההיסטוריה של חבל ים המלח.

קצת עלי

אודי גדל ברמת ישי שבעמק יזרעאל. הוא חבר קיבוץ אלמוג

השכלה

לאודי תואר שני במדעי המדינה מאוניברסיטת תל- אביב, ותואר ראשון במדעי החברה מהאוניברסיטה הפתוחה. נוסף לאלו יש הוא בעל תעודת הוראה.

מרדכי אייכלר

מייסד ויו"ר אחים גלובל

רקע מקצועי

מרדכי הוא מייסד ויו"ר אחים גלובל. בשנת 2005 יזם מרדכי פעילויות לסיוע ולגישור בין צעירים חרדים המעוניינים בכך לבין עולם התעסוקה. בהמשך הרחיב את הפעילות לנושא היזמות והחיבורים הגלובליים העסקיים של הקהילה.

קצת עלי

מרדכי מתגורר באשדוד. הוא נשוי למירי, מורה למדעים, ואב לחמישה. בכל רגע פנוי הוא אוהב ללמוד גמרא.

השכלה

למרדכי השכלה ישיבתית תורנית.

חוי אייל

מנכ"לית המרכז הקהילתי אזורית בקעת הירדן

רקע מקצועי

חוי היא מנכ"לית המרכז הקהילתי במועצה האזורית בקעת הירדן (ע"ר), השייך לרשת המתנ"סים של החברה למתנ"סים, מאז שנת 2010. מתוקף תפקידה היא אחראית לכל תחומי הפנאי, החברה והקהילה ברחבי המועצה: מעונות ומשפחתונים לגיל הרך, תחום הילדים והנוער - חוגים, חופשים ואירועים - מרכז צעירים והגיל השלישי, וכן לתחומי התרבות והספורט ברשות. לפני תפקידה הנוכחי הייתה רכזת הגיל הרך ברשות, ורכזת השלוחה הצפונית של המרכז, וקודם לכן עסקה תקופה קצרה בהוראה.

קצת עלי

חוי מתגוררת בשדמות מחולה. היא נשואה ואם לארבעה. בשעות הפנאי היא אוהבת לקרוא, ללמוד ולסרוג.

השכלה

חוי נמצאת בעיצומם של לימודי תואר שני במינהל עסקים - התמחות בניהול, באוניברסיטת אריאל. יש לה תואר ראשון במינהל, חשבונאות ותנ"ך ממכללה ירושלים לבנות - בית וגן, ותעודת הוראה.

רון אייפר

סמנכ"ל כלכלה ואסטרטגיה ברשות הגז

רקע מקצועי

רון הוא סמנכ"ל כלכלה ואסטרטגיה ברשות הגז. לפני כן היה חלק מהמטה הכלכלי-חברתי במשרד ראש הממשלה. במסגרת תפקידו היה אחראי לריכוז ולגיבוש מדיניות המשרד במגוון נושאי ליבה מאקרו - כלכליים ובראשם האצת הצמיחה, יוקר המחיה, תקציב, תקשורת, ואנרגיה. נוסף לכך רון ריכז את המאמץ הממשלתי לחיזוק הקשרים הכלכליים עם סין ועם אפריקה. רון היה אחראי מטעם המשרד גם לתחום התשתיות, לתכנון ולבנייה, ומשמש כנציג ראש הממשלה במוסדות התכנון הלאומיים. קודם לכן היה יועץ לארגון העבודה העולמי ויועץ אסטרטגי למגזר הציבורי בחברת .Deloitte

קצת עלי

רון הוא ירושלמי שגר בתל-אביב. בזמנו החופשי הוא חותר בירקון.

השכלה

לרון תואר שני בפיתוח כלכלי בין-לאומי מאוניברסיטת קיימברידג', אנגליה, ותואר ראשון (בהצטיינות) בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה (פכ"מ) מהאוניברסיטה העברית.

יערה איסר

מנהלת תחום תכנון ופיתוח תשתיות, היחידה לפיתוח ויזמות מזרח ירושלים. משרד ירושלים ומורשת

רקע מקצועי

יערה היא ראש תחום תכנון ופיתוח תשתיות ציבוריות ביחידה לפיתוח מזרח ירושלים במשרד ירושלים ומורשת. במסגרת זו היא פועלת לצמצום הפערים במזרח ירושלים באמצעות הנעת תהליכי תכנון ופיתוח תשתיתי, תעסוקתי וכלכלי. יערה עובדת גם כחוקרת במכון ירושלים למחקרי מדיניות, ובמחקריה מתמקדת במיפוי הצרכים וגיבוש המדיניות עבור השכונות במזרח ירושלים וכן בוחנת אפשרויות לתכנון מרחבים המעודדים מפגש חיובי בין-מגזרי. בשנת 2017 הייתה יערה מנחה ויועצת תוכן בתוכנית "מובילים שינוי מזרח ירושלים", תכנית להכשרת בכירי ממשלה ועירייה. במסגרת זו הייתה שותפה לבניית תחום פיתוח התשתיות. קודם לכן עבדה בלשכת ראש עיריית ירושלים כמנהלת פרויקטים במזרח ירושלים.

קצת עלי

יערה גדלה במושב מעלה גמלא שברמת הגולן, ומתגוררת כיום בירושלים.

השכלה

ליערה תואר שני (בהצטיינות) במחלקה לעיצוב תעשייתי בבצלאל, עם התמחות בתחום העיצוב החברתי. התואר הראשון שלה (בהצטיינות) הוא מהמחלקה לסוציולוגיה ואנתרופולוגיה ומהמחלקה לתולדות האומנות באוניברסיטה העברית בירושלים. נוסף לכך, יערה היא בוגרת תכנית המנהיגות של מחלקת המדינה של ממשלת ארצות הברית.

תאיר סולי איפרגן

הממונה על זרוע העבודה (בפועל) ומנהלת מה״ט

רקע מקצועי

תאיר ממונה על זרוע העבודה ומשמשת כמנהלת מה"ט - המכון הממשלתי להכשרות טכנולוגיות, משרד הכלכלה והתעשייה. בתפקידיה הקודמים שימשה כיועצת בכירה למנכ"ל כממלאת מקום סמנכ"ל בכירה למינהל משאבי אנוש ומנהלת פרויקטים במטה לפיתוח הנגב והגליל. קודם לכן סיימה תאיר התמחות באגף הביטחוני-מדיני במשרד הביטחון וכן ביצעה התמחות כמלווה ליועץ הכלכלי לראש הממשלה.

קצת עלי

תאיר מתגוררת במזכרת בתיה, נשואה ליהודה, ואם לשתי בנות. בשעות הפנאי אוהבת לקרוא, לטייל, לבלות עם משפחתה ולהעמיק באומנות על כל גווניה.

השכלה

תאיר בוגרת תואר שני במדיניות ציבורית מטעם אוניברסיטת תל אביב ותואר ראשון במדעי המדינה ויחסים בינלאומיים מטעם האוניברסיטה העברית.

נורית פלתר איתן

מנהלת מחלקת תקשורת, הסברה וקשרי קהילה, בנק ישראל

רקע מקצועי

נורית היא מנהלת מחלקת תקשורת, הסברה וקשרי קהילה, בנק ישראל. לפני כן שימשה כראש אגף אסטרטגיה, בקרת מדיניות, קשרי ממשל, קשרים בינלאומיים ודוברות ברשות החשמל. במסגרת תפקידה היתה מופקדת על ייצוג הרשות, פיתוח וגיבוש המדיניות הציבורית, מיצוב ומיתוג הרשות וקביעת אסטרטגיות יחסי הציבור שלה. בתפקידה הקודם ברשות שימשה כמזכירת המליאה ודוברת רשות החשמל. קודם לכן, עבדה בעיתון "ידיעות אחרונות" ככתבת כלכלית, פוליטית ופרלמנטרית ולפני כן שימשה כעורכת ראשית בבטאון הסטודנטים של האוניברסיטה העברית. בנוסף, עבדה בניהול מרכז מערכות תקשורת וטלקומוניקציה במפעל אינטל. נורית התנדבה כחברת וועד מוסדי בית הספר הדרור תל"י. קודם לכן השתתפה בפרויקט לעידוד הקריאה והאקטואליה בתיכונים בירושלים וערכה עיתון יחד עם תלמידי תיכון.

קצת עלי

נורית מתגוררת במבשרת ציון. בשעות הפנאי עוסקת בספורט, בעיקר בריצה למרחקים.

השכלה

נורית בוגרת תואר שני במדעי המדינה ותואר ראשון בכלכלה ומדעי המדינה, שניהם מטעם האוניברסיטה העברית.

עאדל אכתילאת

מנהל הסיעוד של מנהלת נצרת רבתית ומנהל מערך האשפוזים החוזרים של מחוז הצפון, שירותי בריאות כללית

רקע מקצועי

עאדל הוא מנהל הסיעוד של מנהלת נצרת רבתית ומנהל מערך האשפוזים החוזרים של מחוז הצפון, שירותי בריאות כללית. עאדל הוא פעיל חברתי בנושאי צדקה וקידום אוכלוסיות חלשות. מקום תוכניות מיוחדות המסייעות לחברה בכלל ולאוכלוסיה חלשה בפרט. מקדם נושא מניעת התאונות בית במגזר הערבי.

קצת עלי

גר בכפר דבוריה למרגלות התבור היפה, נשוי ליסמין )רוקחת במקצועה(שהכרתי בעבודה ושנינו הורים לשני בנים ובת מקסימה. שעות הפנאי שלי מנצל בעבודת עץ, ספורט וכתיבת שירה

השכלה

בוגר BA בסיעוד מהדסה עין כרם MA בסיעוד מאונ חיפה התמקצעות על בסיסית באונקולוגיה ובהנחיה קלינית מבית החולים מאיר . בוגר MBA אונ תל אביב בוגר תוכנית דירקטור של חברות ממכללת צפת

אברהם (אבי) אלבאז

מנכ"ל הפורום הציבורי לכפרי הנוער והפנימיות בישראל

רקע מקצועי

אבי מכהן כמנכ"ל הפורום הציבורי לכפרי הנוער והפנימיות בישראל. קודם לכן, כיהן כמשנה למנכ"ל בעיריית עפולה, בה היה אמון על פיתוח וקידום תחומי העשייה העוסקים בילדים, נוער וצעירים, קליטה וקהילה, רווחה ושירותים חברתיים בעיר. לפני כן, ייסד וניהל חל"צ במשך 5 שנים הפועלת בזירת המסגרות החוץ ביתיות בישראל, תוך פיתוח והטמעת מיזמים לאומיים. עוד קודם, כיהן אבי במגוון תפקידי ניהול וארגון במשך כעשור בקרן רש"י (כמתכנן ראשי) ובעמותת הבת יעדים לצפון (כסמנכ"ל). את דרכו החל במגזר העסקי, עת שכיהן כיועץ ומפתח ארגוני.

קצת עלי

אבי מתגורר בעפולה. הוא נשוי לאופירה, רואת חשבון, ואב לשיאל שאול. בזמנו הפנוי הוא עוסק בפעילות ספורטיבית כשגרת חיים, לצד קריאה והעשרת עולם הידע והתוכן.

השכלה

אבי הוא בעל תואר שני (M.A.) בסוציולוגיה ארגונית-יישומית מטעם אוניברסיטת חיפה (בהצטיינות), ותואר ראשון (B.A.) בחוג לסוציולוגיה ואנתרופולוגיה, חטיבה מורחבת להתנהגות ארגונית ומשאבי אנוש, מטעם המכללה האקדמית עמק יזרעאל (בהצטיינות יתרה, וזכה במלגת הצטיינות נשיא). נוסף על כך הוא בעל תעודה להנחיית קבוצות מטעם אוניברסיטת חיפה.

מחמד אלבדור

מבקר פנים - מ.מ. לקיה + מ.מ. תל שבע

רקע מקצועי

מחמד הוא מבקר פנים בשתי מועצות במגזר הבדואי. במסגרת תפקידו הוא בודק את ההתנהלות הארגונית והכספית שלהן, ומשמש יועץ ארגוני וכספי לראשיהן. זאת באמצעות ראייה ארגונית שמטרתה לספק את שירותים אופטימליים ואפקטיביים, וגיבוש נוהלי עבודה שתכליתם לרתום את כלל עובדי הארגון לדפוסי עבודה ראויים. מחמד הוא חבר ועדת ביקורת בחברת אלפנאר, הפועלת להכוונה, להעסקה ולשילוב צעירים מהמגזר הבדואי בשוק העבודה. הוא היה מהמורים הראשונים במגזר הבדואי שהכין תלמידי תיכון לבגרות במתמטיקה- חמש יחידות - כדי שיוכלו להשתלב בלימודי מדעים וטכנולוגיה באקדמיה. כן הדריך בעמותות להשכלת נשים ובנות במגזר הבדואי בדרכן להשכלה גבוהה.

קצת עלי

מחמד מתגורר ביישוב לקיה. הוא נשוי ואב לחמישה. הוא נהנה לקחת חלק במהלכים שיביאו לשינוי פני החברה.

השכלה

למחמד תואר שני בניהול תעשייתי, תואר שני נוסף במינהל ומדיניות ציבורית, ותואר ראשון במתמטיקה. הוא בוגר תעודת הוראה בלימודי מתמטיקה בבתי ספר על-יסודיים .

אלי אלבז

מנכ"ל שותף קבוצת יחד ש.ס.ט.ר

רקע מקצועי

אלי שימש כמנכ"ל עיריית נהריה. לאלי ניסיון של כ-20 שנים בעולם היי טק. שימש במגוון תפקידי הנדסה וניהול טכנולוגי וביניהם ניהול טכנולוגיות תקשורת IT גלובלי, ניהול תקציבי, וניהול פרויקטים ומיזמים במספר אתרים בעולם. במסגרת הניהול הטכנולוגי הוביל פרויקטים משמעותיים בהשקעות של כ-100 מיליון דולר ושינויים טכנולוגים בעלי משמעות רבה לעולם טכנולוגיות תקשורת הקווית והאלחוטית המוטמעים כיום בכל מכשיר. כניסה לתפקיד בעולם הציבורי-מוניציפלי הינו אתגר משמעותי, ובמסגרת תפקיד מנכ"ל עירייה הוביל שינויים משמעותיים בהטמעה של טכנולוגיה מתקדמת,דיגיטציה , שינוי תרבותי-ארגוני, הטמעה של תהליכי עבודה, ניהול ובקרה.

קצת עלי

השכלה

ח’יר אלבז

יו''ר אג'יק מכון הנגב

רקע מקצועי

ח'יר אלבאז מכהן כיו''ר אג'יק מכון הנגב. בתחילת שנות ה-90 הקים וניהל למשך שנים רבות את האגף האזורי לשירותים חברתיים לבדואים שסיפק שירותי רווחה לישובי המועצה האזורית "משוש " (שגב-שלום, כסייפה, ערערה בנגב והכפרים הבדואים הבלתי מוכרים בנגב). במהלך עבודתו, ח'יר הצליח להקים מערך שירותי רווחה גדול, שעבד בו צוות מקצועי מגוון ומכל רחבי הארץ. במהלך שנות עבודתו המקצועית הצליח לפתח מודלים רבים שמטרתם התאמת מקצוע העבודה הסוציאלית לאוכלוסיות מיוחדות כמו החברה הבדואית. תוך כדי תהליך ההבניה והעבודה המאומצת, ח'יר צבר ניסיון רב בניהול מערכות חברתיות ובתחום ארגוני החברה האזרחית. וכיום, בנוסף לניהול אג'יק מכון הנגב ח'יר מעורב במגוון רחב של מיזמים בתחום המדיניות, התכנון והפיתוח הקהילתי הן ברמה המקומית והן ברמה הארצית. בתקופת כהונתו כמנכ"ל שותף וכיו''ר אג'יק מכון הנגב, התפתח הארגון לממדים גדולים שמשפיעים על חייהם של אלפי אנשים בחברה הערבית הבדואית ובכלל.

קצת עלי

השכלה

פזית גבאי אלגי

מנהלת מחלקת החינוך היסודי בעיריית באר שבע

רקע מקצועי

פזית היא עמיתה בתוכנית מנדל למנהיגות חינוכית, בתפקידה הקודם עבדה באגף מופ במשרד החינוך בתוכנית פתיחת אזורי רישום וחיזוק ייחודיות בתי הספר בליווי רשויות בתהליך. משנת 2015 עד 2018 שימשה פזית כסגנית מינהל חינוך בעיריית דימונה. פזית היא פסיכולוגית במקצועה, בעלת דוקטורט בפסיכולוגיה חינוכית מאוניברסיטת בן גוריון. במסגרת תפקידה כסגנית מינהל החינוך בעיריית דימונה פזית הייתה אחראית לניהול ולהובלת תכניות חינוכיות באגף, לניהול תקציב האגף, ולעבודה מול מנהלי בתי ספר וארגונים שונים. קודם לכן עבדה פזית שש שנים כמנהלת יישובית של ”360 התכנית הלאומית לילדים ולנוער בסיכון”. בד בבד עבדה כפסיכולוגית בתחנה הפסיכולוגית בדימונה וכמרצה מן החוץ במחלקה לחינוך באוניברסיטת בן גוריון.

קצת עלי

פזית היא ילידת דימונה ותושבת העיר. היא בת לסלומון ולגילה גבאי ואחות לישראל ולאור. פזית נשואה לעדיאל אלגי והיא אם לשלושה: הראל, בן שמונה, איתי, בן חמש, ונריה, בן עשרה חודשים.

השכלה

פזית היא בעלת תואר ראשון במדעי ההתנהגות מאוניברסיטת בן גוריון, ובעלת תואר שני בפסיכולוגיה חינוכית מאותה אוניברסיטה. גם את לימודי הדוקטורט שלה עשתה פזית באוניברסיטת בן גוריון, ועבודתה נמצאת בימים אלה בשלבי הסיום של תהליכי השיפוט.

שני אלדן

מהנדס העיר ומהנדס הועדה המקומית לתכנון ובניה, עירית קרית שמונה

רקע מקצועי

בשנת 2006, בהיותו סטודנט לאדריכלות, יזם שני והוביל פרויקט התנדבותי לשיקום המרחב הציבורי בדימונה ובירוחם. בשנת 2008, עם סיום לימודיו, עבד במשרדו של אדריכל וחתן פרס ישראל פרופ' רם כרמי בהרצליה, והמשיך את התמחותו כאדריכל במשרד גיורא שפיר אדריכלים שבאשקלון. בשנת 2011 היה אדריכל בעיריית אשקלון, ובד בבד היה מרצה ורכז מגמת הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים במכללה למנהל. בשנת 2014 התמנה שני למהנדס הוועדה המרחבית לתכנון ובנייה נגב מערבי, ומתחילת שנת 2018 הוא מהנדס העיר קריית שמונה. במסגרת תפקידו שני מוביל צוות נרחב של עובדים ובעלי מקצוע בתחומי התכנון, ההנדסה והתשתיות, המחויבים לפיתוחה ולצמיחתה של העיר קריית שמונה ולמיצובה כעיר ראשה בצפון הארץ.

קצת עלי

שני נולד בתל אביב, גדל ברמת גן ומתגורר בשבי ציון. הוא נשוי ואב לשלושה. בזמנו הפנוי הוא עוסק בכתיבה, בציור ובגלישת סאפ. הוא בעל תעודת מדריך צלילה ורישיון משיט.

השכלה

שני הוא אדריכל. הוא בעל תואר שני בתכנון ערים ואזורים (M.Urban) מטעם הטכניון, ותואר ראשון באדריכלות (B.Arch.) מטעם אוניברסיטת אריאל בשומרון. הוא בוגר התוכנית להכשרת מהנדסי העיר של משרד הפנים.

אסף אלדר

סמנכ"ל תפעול ונכסים בבנק דיסקונט לישראל בע"מ

רקע מקצועי

אסף הוא סמנכ"ל תפעול ונכסים בבנק דיסקונט לישראל בע"מ (מזומנים, סליקה, אמצעי תשלום, טיפול בהוראות לקוחות ועוד) ולכלל הפעילות הלוגיסטית של הבנק (מקרית שמונה ועד אילת - נכסי נדל"ן, בינוי ואחזקה, בטחון ובטיחות). בחטיבה כ- 550 עובדי בנק ועוד כ-450 עובדי חוץ. בנוסף, משמש כמנכ"ל חברת דיסקונט ליסינג, אשר מקימה בראשון לציון את קמפוס דיסקונט. הקמפוס הינו קומפלקס אשר יאכלס בעוד כ-שנתיים את מטות קבוצת דיסקונט, כ- 4500 עובדים, מדיסקונט, כאל ומרכנתיל. מעבר למשרדי הקבוצה, הקמפוס יכלול 2 מרכזי מחשוב (דיסקונט וכאל).

קצת עלי

מתגורר בחניאל, בעמק חפר. נשוי לעדי, רופאה במקצועה. אב גאה לשירה, מאיה ויעל

השכלה

עו"ד בהשכלתי ובמקצועי. בוגר LLB (תואר ראשון במשפטים) מאוניברסיטת תל אביב

זאב אלדר

מנהל תחום פיתוח פדגוגי מנהל עובדי הוראה

רקע מקצועי

מנהל תחום פיתוח פדגוגי במינהל עובדי הוראה במסגרת זו עוסק בנושאי המשותפים למספר אגפים ומינהלים במשרד החינוך קודם לכן שימשתי כמפקח על הפיתוח המקצועי של עובדי הוראה במחוז הדרום במסגרת תפקיד זה הובלתי מהלכים חדשניים של פיתוח מקצועי והדרכה של עובדי הוראה במחוז תוך התמודדות עם מגזרים שונים. לפני כן הייתי מפקח כולל על בתי ספר יסודיים ועל יסודיים בחינוך הממ"ד במחוז הדרום ולפני כן ניהלתי את בית הספר הקיבוצי דע"ת בקיבוץ סעד.

קצת עלי

מתגורר בכפר מימון שבנגב המערבי נשוי לירדנה המנהלת את המרכז החינוכי בבית החולים אסותא באשדוד הורים לארבעה. בזמני הפנוי אוהב לרוץ בשדות הנגב ורכיבה על אופני שטח

השכלה

תואר ראשון ותעודת הוראה בתורה שבעל פה תואר שני בהצטיינות בלימודי משפט אוניברסיטת בר אילן

עלי אלהואשלה

מנהל רפואי מחוז דרום, קופ"ח כללית

רקע מקצועי

החל משנת 2018 משמש עלי כמנהל הרפואי של מחוז הדרום של שירותי בריאות כללית. קודם לכן, והחל משנת 2015 שימש כמנהל מנהלת אזור הנגב הדרומי של שרותי בריאות כללית. לפני כן ובמשך חמש שנים, עבד כמנהל מרפאה של שרותי בריאות כללית ברהט, ועוד קודם לכן, בין השנים 2007-2010    ניהל את המרפאה של שרותי בריאות כללית בתל-שבע. לפני כן ובמשך שבע שנים, עבד עלי כרופא משפחה במרפאה זו. במסגרת עשייתו החברתית, משמש עלי כחבר מזכירות בהסתדרות הרפואית. בעבר שימש גם כחבר לשכת האתיקה של ההסתדרות הרפואית. במקביל ובמשך כעשור, שימש בתפקידים שונים בועד הרופאים של מחוז דרום ובמזכירות הארצית של שירותי בריאות כללית. התמחות רפואית: עלי מומחה ברפואת המשפחה. את התמחותו ביצע במרכז הרפואי האוניברסיטאי סורוקה, ובמרפאת י"א, שניהם בבאר-שבע. את הסטאז' ברפואה ביצע גם כן בסורוקה.

קצת עלי

עלי נולד בכפר קסר אלסר, וכיום מתגורר במיתר. נשוי להוידה, ואב לחמישה ילדים. אם לא היה רופא, היה מדריך טיולים.

השכלה

לעלי תואר ד"ר לרפואה (MD) אוניברסיטת ורונה שבאיטליה וכן תואר מוסמך בבריאות הציבור (MPH) מטעם אוניברסיטת בן-גוריון. במסגרת תכנית ענבר לומד עלי לתואר מוסמך במנהל עסקים (MBA) עם התמחות בניהול מערכות בריאות, באוניברסיטת תל אביב.

בני אלון

מנכ"ל האקדמית ת"א יפו

רקע מקצועי

בני הוא מנכ"ל המכללה האקדמית תל-אביב-יפו, המשלבת רמה אקדמית גבוהה ומעורבות חברתית עמוקה בקהילה. בעבר מילא תפקידים בכירים במערכת ההשכלה הגבוהה: סמנכ"ל שיווק ופיתוח עסקי במסלול האקדמי במכללה למינהל, ראש מערך השיווק וקשרי החוץ במכון הטכנולוגי חולון, וחבר דירקטוריון חברת ע.י.י.ט למסחור ידע. במסגרת תפקידיו הציבורים בני הוא חבר הנהלת ועד ראשי המכללות האקדמיות הציבוריות, דירקטור בחברה הכלכלית לפיתוח תל מונד, ובעבר היה יו"ר ועדת השיווק וחבר דירקטוריון קבוצת איסת"א. כסטודנט היה חבר הנהלת התאחדות הסטודנטים, והיה מיוזמי ומנהיגי מחאת הסטודנטים בשנת 1998 לשיפור מעמדם ולמתן פתרונות למצוקתם הכלכלית.

קצת עלי

בני מתגורר בתל מונד. הוא חובב ספורט ומשחק כדורסל בשעות הפנאי, נהנה לטייל בטבע ולגלות מקומות חדשים בארץ ובעולם.

השכלה

לבני תואר שני מחקרי במינהל ציבורי מאוניברסיטת תל-אביב, ותואר ראשון רב-תחומי במדעי החברה מאוניברסיטת בר-אילן ומ- HIT - המכון הטכנולוגי חולון. נוסף לכך הוא עמית הקרן ע »ש ריצ‹רד ורודה גולדמן לממשל איכותי, בית הספר לממשל באוניברסיטת תל- אביב.

פואד אלזיאדנה

מנהל מרכז קהילתי רהט, החברה למתנ"סים

רקע מקצועי

פואד הוא מנהל המרכז הקהילתי רהט. העיר מונה כיום כ-70 אלף תושבים, כולל התושבים הלא מוכרים, ויש בה יותר מ-25 אלף תלמידים. המתנ"ס ברהט הוא הזרוע הביצועית של החינוך הבלתי פורמלי בעיר, ובמסגרת תפקידו פואד אחראי לתקציב של יותר מ-20 מיליון שקלים המיועדים למגוון פעילויות לכל רובדי הקהילה: ילדים, נוער, נשים, צעירים ומבוגרים. קודם לכן עבד פואד חמש שנים במרכזי ריאן לתעסוקה, והוא אחד ממייסדי התוכנית. בתחילת דרכו לימד מתמטיקה בתיכון ברהט במשך שש שנים.

קצת עלי

פואד הוא בן בכור למשפחה בת 11 אחים. הוא מתגורר ביישוב הלא מוכר אום נמלה, מצפון לרהט. הוא נשוי ואב לליאן, גיהאד, בהאא ומוחמד.

השכלה

לפואד תואר שני במנהל מדיניות ציבורית ממכללת ספיר, ותואר ראשון בכלכלה מאוניברסיטת בן-גוריון בנגב. נוסף לכך יש לו תעודת הוראה מאוניברסיטת בן-גוריון בנגב.

פאתן אלזינאתי

מנהלת תחום חינוך בלתי פורמאלי חברה ערבית בלוד ומנהלת מתנ"ס הערבי היהודי שיקגו

רקע מקצועי

פאתן מנהלת תחום חינוך בלתי פורמאלי חברה ערבית בלוד ומנהלת מתנ"ס הערבי היהודי שיקגו. במסגרת עשייתה הקהילתית הקימה את מועצת התושבים - התארגנות אזרחית לוד, מנהלת פורום דיאלוג קהילתי רב תרבותי במרכז הגישור ברמלה וכן משמשת כחברה בוועד המנהל של קרן לוד. קודם לכן שימשה כחברה בפורום הקהילתי בגישור בלוד ולפני כן עבדה כמדריכה בגישור חינוכי בבית הספר אלמנאר בלוד במשך ארבע שנים. בנוסף, שימשה פאתן כחברה בפורום הקהילתי לבנייה ושיקום העיר לוד. במקביל, במהלך השנים מעבירה פאתן סדנאות ומנחה קבוצות לגישור במגזר הערבי והיהודי. את דרכה בתחום החינוך והעשייה החברתית והקהילתית החלה כמחנכת ורכזת חברתית בבית ספר נווה שלום וואחת אסלאם – בית ספר דו לשוני.

קצת עלי

פאתן מתגוררת בלוד.

השכלה

פאתן לומדת לתואר שינוי בניהול ויישוב סכסוכים. בוגרת תואר ראשון בערבית והיסטוריה והשלימה לימודי תעודת הוראה מטעם מכללת בית ברל.

ווידאד אלטוחי

שותפה באשכול הפיננסי BDO Israel, Finance Cluster

רקע מקצועי

ווידאד שותפה במשרד רואי חשבון BDO ועומדת בראש יחידה הנותנת שירותי ייעוץ וניהול סיכונים לגופים פיננסים מהגדולים בארץ. ווידאד התחילה את דרכה בפרימה לפני 12 שנים והתקדמה לתפקידי ניהול שונים כאשר פעלה למיצוב היחידה לייעוץ באשכול ביקורת. במסגרת פעילות היחידה נדרשת התעדכנות שוטפת בסביבה העסקית ורגולטורית, דינמיות בשירותים המוצעים וחדשנות. צוות העובדים ביחידה מגיעים מדיציפלינות שונות כגון כלכלה, הנדסת תעשייה וניהול וחשבונאות. על לקוחות היחידה נמנים הבנקים הגדולים בארץ, חברות כרטיסי אשראי, חברת ביטוח ובית השקעות.

קצת עלי

יפואית במקור. נשואה לווסים, עו''ד במקצועו. אמא למוסטפא, מריאם וזיזו. בזמני הפנוי אוהבת לרוץ לאורך טיילת מהממת של יפו תל אביב.

השכלה

השכלה תיכונית בבית ספר פרטי השייך לכניסייה הסקוטית. תואר ראשון בחשבונאות וכלכלה מאוניברסיטת תל אביב רואת חשבון מוסמכת

נאיל אליאס

מנכ"ל, ביה"ח הצרפתי- נצרת

רקע מקצועי

נאיל הוא מנכ"ל בית החולים, הצרפתי- נצרת.

קצת עלי

השכלה

הילה אלימלך

מנהלת אגף שירות לתושב, עיריית שדרות

רקע מקצועי

הילה מנהלת את אגף שירות לתושב בעיריית שדרות מאז שנת 2002. לפני כשנה היא נבחרה להקים את אגף השירות לתושב בעיר, להקים את המוקד העירוני, מחלקת פניות ציבור, כולל קביעת שפת שירות לרשות המקומית ועבודת עומק רוחבית באגפים ובמחלקות השונות להטמעת שפת השירות החדשה. בד בבד היא יועצת ראש העיר לענייני אזרחים ותיקים מזה כשלוש שנים, ונציגת דירקטוריון באשכול נגב מערבי מזה כארבע שנים

קצת עלי

הילה מתגוררת בתלמי יפה שבמועצה אזורית חוף אשקלון. היא נשואה למשה ואם לשלוש בנות. היא עובדת ביחידה מסווגת במשטרה, ובזמנה הפנוי אוהבת להתאמן בחדר כושר ומקדישה הרבה לאורח חיים בריא ולתזונה נכונה.

השכלה

להילה תואר שני בקרימינולוגיה מהאוניברסיטה העברית, ותואר ראשון בעבודה סוציאלית, גם הוא מהאוניברסיטה העברית.

נתנאל אלישיב

איש חינוך במכינה הקדם-צבאית עלי, סופר, מו"ל ופובליציסט

רקע מקצועי

נתנאל הוא איש חינוך במכינה הקדם-צבאית עלי, סופר, מו"ל ופובליציסט. הוא המייסד והמו"ל של הוצאת הספרים "מכון בניין התורה" ושל הוצאת "ספרי נגה". נתנאל מרצה בפני קהלים מגוונים ברחבי הארץ וכותב בענייני יהדות ואקטואליה. טוריו פורסמו באתרי אינטרנט מובילים, בעיתונות המודפסת ובעלוני שבת. בשירותו הצבאי היה לוחם ומפקד בחטיבת הצנחנים, בסדיר ובמילואים.

קצת עלי

נתנאל מתגורר ביישוב עלי עם רעייתו נעה ושבעת ילדיהם.

השכלה

נתנאל למד בישיבת "מרכז הרב" במשך ארבע שנים, בישיבת "הר המור" במשך ארבע שנים נוספות ובישיבה לבוגרי צבא בעלי במשך שנתיים. הוא בעל תואר שני במדיניות ציבורית למנהלים מאוניברסיטת תל אביב, ותואר ראשון בפסיכולוגיה. בימים אלה הוא משלים סמיכה לרבנות מטעם הרבנות הראשית לישראל.

ראג’י אלכרם

מנהל תיכון מנהל תיכון אורט אבו תלול - רשת אורט ישראל

רקע מקצועי

משנת 2012 משמש ראג'י כמנהל בית הספר אורט אבו תלול ובמקביל עוסק בייעוץ אקדמי לתכנית המצוינות בחברה הבדואית. קודם לכן עבד ארבע שנים כמנחה של"ח וידיעת הארץ במגזר הבדואי במשרד החינוך ולפני כן עסק בפיתוח תכניות וקבוצות מצוינות בקרב תלמידי תיכון מהמגזר הבדואי בחברת דרומה עידן הנגב. קודם לכן שימש כרכז מש"צים (מדריך שטח צעיר) ומנהיגות צעירה במגזר הבדואי. במשך שנה שימש כרכז נוער במועצה המקומית חורה כשלפני כן היה קצין ביקור סדיר במועצה. במסגרת תפקידו זה העביר תכניות לצמצום הנשירה בישוב והעלאת המודעות לנושא בקרב הורים ומורים. את דרכו המקצועית החל כמורה ומחנך בבית ספר אל אמל במגזר הבדואי. ראג'י הוא אחד ממקימי עמותת כוכבי המדבר ומשמש כחבר הועד המנהל בעמותה

קצת עלי

ראג'י מתגורר ביישוב לא מוכר ליד חורה בדרום הארץ. בשעות הפנאי עוסק בספורט, בעיקר בריצה.

השכלה

ראג'י בוגר תואר שני בייעוץ חינוכי ותואר שני בניהול ויישוב סכסוכים, שניהם מטעם אוניברסיטת בן-גוריון. בנוסף, בוגר תואר ראשון בחינוך וגיאוגרפיה במכללת לוינסקי ותעודת הוראה מטעם המכללה לחינוך על שם קיי.

פאדי אלעוברה

מייסד ומנכ"ל שותף ב TALENTEAM לגיוס והשמה של אקדמאים ערבים

רקע מקצועי

פאדי הוא מייסד ומנכ"ל שותף ב TALENTEAM לגיוס והשמה של אקדמאים ערבים. פאדי הוא יזם עסקי-חברתי סדרתי. הוא הקים וניהל כמה עסקים חברתיים מצליחים, ובראשם חברת Duroos להנגשת ההשכלה הגבוהה בחברה הערבית. על פעולתו בתחום זכה פאדי בכמה פרסים מקומיים ובין-לאומיים יוקרתיים. בעבר ניהל פאדי תכניות במיזם Collective Impact והוביל את הנגשת המועמדים לחברות העסקיות הפעילות במיזם. התפקיד כלל התוויה של אסטרטגיית הפעילות והסורסינג והוצאתה אל הפועל בעזרת פיתוח מודלים וכלים חדשים, לצד תכלול השירותים הקיימים בין העמותות השותפות.

קצת עלי

פאדי נולד וחי ברהט. הוא נשוי לדוניה ואב למג'ד, ומעדיף לבלות אתם כל דקה פנויה, בנסיעות ובטיולים בחוץ, או במשחקים ובריקוד בבית.

השכלה

פאדי למד לתואר הנדסת בניין באוניברסיטת בן גוריון בנגב, והתמחה בניהול פרויקטים.

דני אלעזר

מנכ"ל עמותת 'יד ביד' - המרכז לחינוך יהודי ערבי

רקע מקצועי

דני הינו מנכ"ל עמותת 'יד ביד' - המרכז לחינוך יהודי ערבי. בתפקידו הקודם שימש כסגן נשיא מכון הרטמן ומנהל תכנית 'בארי', תכנית להעמקת זהות יהודית-ישראלית פלורליסטית במערכת החינוך הממלכתית. דני הוא ממקימי 'יחד מודיעין', עמותה הדוגלת בחינוך וחיים קהילתיים משותפים של משפחות בעלות אורחות חיים יהודיים שונים, על בסיס המורשת היהודית. בנוסף, היה דני חבר בוועדות היגוי של זהות יהודית-ישראלית של העיר מודיעין ושל שותפות מודיעין - רוצ'סטר. את שירותו הצבאי עשה במודיעין ביחידה 8200.

קצת עלי

דני מתגורר ברעות, עוסק בצילום ומשחק כדורסל בשעות הפנאי.

השכלה

לדני תואר ראשון בכלכלה וניהול מטעם אוניברסיטת בר-אילן. כמו כן, דני בוגר בית הספר למנהיגות חינוכית ותכנית 'גוונים' העוסקת בהתחדשות יהודית בישראל ובתפוצות על בסיס ערכי היסוד של יהדות, ציונות ודמוקרטיה.

לינה אלעטאונה

מנכ"לית פרויקט ואדי עתיר

רקע מקצועי

בשנת 2016 הצטרפה לינה לפרויקט ואדי עתיר כמנהלת ארגון, שיטות ופיתוח משאבים. ב-2017 התווסף לתפקידה גם ניהול המחלבה של הפרויקט. בפברואר 2018 נבחרה למנכ"לית הפרויקט.

קצת עלי

לינה מתגוררת בחורה.

השכלה

לינה היא בעלת תואר שני (M.Sc) בהנדסת תעשייה וניהול, ותואר ראשון (B.Sc) בהנדסה כימית – שניהם מהמכללה האקדמית להנדסה על שם סמי שמעון.

אדורה אלעיס

נציגת משרד החינוך במטה הלאומי להגנה על ילדים ברשת- מוקד 105

רקע מקצועי

אדורה היא נציגת משרד החינוך במטה הלאומי להגנה על ילדים ברשת- מוקד 105. היא גם יועצת חינוכית בהכשרתה. את דרכה החלה כיועצת חינוכית בבית הספר האורתודוקסי ברמלה. עוד הייתה יועצת גיל רך מחוזית בחברה הערבית במחוז מרכז, וכן מדריכה לאקלים חינוכי מיטבי בחברה הערבית. אדורה כיהנה במשך שנתיים בתפקיד ממלאת מקום המפקחת על הייעוץ בחברה הערבית במחוז המרכז. כיום היא יועצת בכירה בחברה הערבית במחוז המרכז, ומדריכה ארצית המרכזת את תחום האקלים ומניעת האלימות בחברה הערבית. תפקידיה במחוז המרכז כוללים גם רפרנטית גיל רך ומפקחת מתכללת בחירום. נוסף על כך היא חברה בוועדת ערכים. אדורה השתתפה בכנסים ונשאה במחוז המרכז הרצאות על מנהיגות נשים, פיתוח מקצועי, פערים מגדריים במערכת החינוך ורשתיות.

קצת עלי

אדורה מתגוררת ברמלה. היא אם לנאדיה (9). יש לה תשוקה לכתיבה ולקריאה. היא אוהבת לטייל בארץ ובעולם, לגלות תרבויות וללמוד שפות, והשתתפה במסע "מלכת המדבר" בקירגיסטן.

השכלה

לאדורה תואר שני (בהצטיינות) בייעוץ חינוכי מהמרכז ללימודים אקדמיים, ותואר ראשון בתוכנית הדו-חוגית במדע המדינה ובהיבטים התפתחותיים בחינוך, מסלול ייעוץ חינוכי, מאוניברסיטת תל אביב. נוסף על כך יש לה תעודת הוראה במדעי החברה מאוניברסיטת תל אביב. אדורה השתתפה בתוכנית "להב פיתוח מנהלים" לפיתוח מיומנויות ניהול בפקולטה לניהול באוניברסיטת תל אביב. כן למדה בתוכניות הכשרה בנושאי מיניות ומגדר, ובנושאי מנהיגות חברתית, ציבורית וקהילתית.

מחמוד אלעמור

מנכ"ל החברה כלכלית ברהט

רקע מקצועי

מחמוד מכהן כמנכ"ל החברה הכלכלית ברהט. בתפקידו הקודם כיהן מחמוד כמנהל מרכז ריאן לקידום התעסוקה בחברה הבדואית בנגב, פרויקט משותף של משרד הכלכלה ומשרד ראש הממשלה בשיתוף ג'וינט ישראל ובניהול חברת "אלפנאר". בין השנים 2004-2009 כיהן מחמוד כמנהל אגף החינוך הבלתי פורמאלי בעיריית רהט. בשנים 1999-2003 ניהל מחמוד את הרשות העירונית למלחמה בסמים ברהט במהלך 6 שנים שימש כמורה ומחנך בבתי ספר ברהט.

קצת עלי

מחמוד מתגורר ברהט

השכלה

למחמוד תואר שני במנהל ומדיניות ציבורית, ותואר ראשון ותעודת הוראה בכימיה, כולם מטעם אוניברסיטת בן גוריון בנגב.

יאסר אלעמור

מנהל אגף הרווחה בכסייפה

רקע מקצועי

יאסר מנהל את אגף הרווחה בכסייפה. בעברו הוסמך להיות עובד סוציאלי ב 1997- , ומאז עסק במשך שנים בתחום הרווחה. בד בבד עבד בייעוץ אקדמי באוניברסיטת בן גוריון ובפיתוח אזורי  עשייה במחוז דרום במשרד הכלכלה. מתחילת 2015 הוא כיהן כמבקר פנים וכנציב תלונות הציבור במועצה אזורית אלקסום.

קצת עלי

יאסר מתגורר ביישוב הערבי הבדואי כסייפה. הוא נשוי ואב לחמישה. הוא מעורב בקהילה ובקידום היישוב, עוסק בפעילות ספורט וחובב מסלולי טיול בטבע.

השכלה

ליאסר תואר שני בעבודה סוציאלית ותואר ראשון במשפטים, והוא בעל רישיון לעריכת דין.

יוסף אלעמור

מנהל אגף היסעים, אשכול רשויות נגב מזרחי. מייסד עמותת לנה לחינוך ורווחה בחברה הערבית

רקע מקצועי

מזה שנים עובד ומתנדב בתחום החברתי קהילתי, משנת 2017 שימשתי מנכ"ל עמותת לנה לקידום החינוך והרווחה בחברה הבדואית בדרום. במסגרת תפקידי זה לפתח שותפויות וכניסת פרויקטים חדשים בתחום הרווחה והחינוך בחברה הבדואית. במקביל, שימשתי כמנהל אגף חינוך בעמותת ינאביע. קודם לכך הייתי בתפקיד מנהל וממקימי סניף בית אלאמל של ארגון בית הגלגלים לטובת אנשים עם צרכים מיוחדים בחברה הבדואית . את דרכי התחלתי בחינוך כמורה בבית ספר מקיף אלפארוק בכסיפה והייתי בכל מני תפקידים ובצוות המוביל של בית הספר.

קצת עלי

יוסף מתגורר ביישוב הבדואי כסיפה שבדרום הארץ. הוא נשוי ואב לשלושה. בשעות הפנאי שלו הוא עושה ספורט ונהנה מטיולים בטבע.

השכלה

ליוסף תואר שני בחינוך בהתמחות חינוך מיוחד, ותואר ראשון מהמכללה האקדמית קיי בבאר שבע. נוסף להם למד במגוון קורסים והכשרות.

ג’בר אבו אלקיעאן

מפקח רשותי, משרד החינוך מינהל חברה ונוער, דרום באר שבע

רקע מקצועי

ג'בר הוא מפקח רשותי, משרד החינוך מינהל חברה ונוער, דרום באר שבע. לפני כן היה מפקח רשותי במינהל חברה ונוער במחוז דרום, משרד החינוך. במסגרת תפקידו היה ממונה על החינוך הבלתי פורמלי בחברה הבדואית בדרום, פיקח על החינוך החברתי הקהילתי והערכי, על המעורבות החברתית ועל מועצות התלמידים בשעות בית הספר. בשעות אחר הצהריים היה אחראי לפעילות הבלתי פורמלית ועל תרבות הפנאי ברשויות המקומיות, המתקיימת במסגרת מחלקות הנוער, ועל הפעילות  החברתית הקהילתית, התנועות וארגוני הנוער, המנהיגות הצעירה הייצוגית והייעודית. עוד הוא ריכז מטעם המחוז את תוכנית "אתגרים" לקידום החינוך הבלתי פורמלי בחברה הערבית הבדואית בדרום. בשנים 1998–2007 עבד ג'אבר בבית הספר מקיף עמל תל שבע ומילא שם שורה של תפקידים: מורה, מחנך, רכז שכבה, מורה לאנגלית ולגיאוגרפיה, מדריך של"ח וידיעת הארץ ורכז טיולים, רכז חינוך חברתי וחבר צוות הנהלה. כן היה שותף בצוות המחוזי של כותבי התוכניות ומנחי של"ח במחוז. נוסף על כך היה מדריך ורכז נוער, מדריך נוער בסיכון ומדריך טיולים וחוגי סיור בחברה להגנת טבע, ושימש כמורה חונך למורים חדשים בגיאוגרפיה ושל"ח ובידיעת הארץ.

קצת עלי

ג'בר התגורר בעבר באום אלחיראן, ולאחרונה עבר לחורה. הוא נשוי ואב לארבעה בנים. ג'בר הוא אוהד מושבע של ספורט לסוגיו, במיוחד כדורגל וכדורסל, ואוהב טיולים וטבע.

השכלה

לג'בר דוקטורט במינהל חינוכי מאוניברסיטת אלירמוק בארבד ירדן, תואר שני ותואר ראשון בגיאוגרפיה ופיתוח סביבתי – שניהם מאוניברסיטת בן גוריון. נוסף על כך יש לו תעודת הוראה ורישיון הוראה בגיאוגרפיה, תעודת מורה של"ח ורישיון הוראה בשל"ח וידיעת הארץ.

אופיר אלקלעי

מנכ"ל וי"ר מטה יו"ר ההסתדרות ההסתדרות הכללית החדשה

רקע מקצועי

אופיר משמש כמנכ״ל ההסתדרות וראש מטה יו״ר ההסתדרות. כמו כן מכהן כיו״ר בגופים הבאים: מועדון הצרכנות ביחד בשבילך, מועדון הבריאות עובדים בריא, אתר החדשות דבר העובדים בארץ ישראל, הוצאת הספרים עם עובד. אופיר משמש כחבר דירקטוריון בקרן ההשתלמות רום, פורום העצמאים, המסלול האקדמי מכללה למנהל, מכון אבשלום, פורום ארלוזורוב, קרן מעגלים, מנהלת המעסיקים ופיתוח ההון האנושי. בנוסף, אופיר משמש כחבר במועצת הביטוח הלאומי וחבר בוועדת המינויים של הביטוח הלאומי.

קצת עלי

אני חבר קיבוץ הראל נשוי לטלי ואב. ל4 בנים מקסימים ניתאי, גוני, מתן ויהלי עוסק בספורט באופן יומיומי בשעות הבוקר המוקדמות ריצה בשדות הקיבוץ ופעמיים בשבוע חותר בסאפ כמו כן אני מורה דרך מוסמך ומטייל ומדריך לאורכה ולרוחבה של הארץ המופלאה שלנו

השכלה

תואר ראשון במשפטים תואר שני במדיניות ציבורית מורה דרך מוסמך

גלילה אלקרינאוי

מנהלת מרכז עסקים רהט והישובים הבדואים בנגב, מנהלת ליווי עסקי במעוף לעסקים, הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים במשרד הכלכלה

רקע מקצועי

מאז שנת 2014 ג'לילה היא מנהלת ליווי עסקי ב"מעוף" - הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים, והיא מנהלת מרכז עסקים ברהט וביישובים הבדואיים. במסגרת תפקידה היא אמונה על תחום יוזמות עסקיות של נשים בדואיות מכל אזור הנגב, פיתוח פרויקטים וניהול פורומים של נשות עסקים. נוסף על כך היא מלווה ומתאמת בין בעלי העסקים לבין סל השירותים של הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים במשרד הכלכלה. לפני כן הייתה ג'לילה פרוייקטורית התיירות הבדואית ברשות לפיתוח הנגב והגליל. נוסף על כך כיהנה כחברת מליאה ברשות השידור וכחברת דירקטוריון במשרד התרבות. בשנת 2010 הקימה וניהלה מחלקת אוכלוסיות מיוחדות במתנ"ס רהט. בשנת 2008 הקימה וניהלה בארגון קשר פרויקט הורים לילדים בעלי צרכים מיוחדים בחברה הבדואית. בשנת 2007 ניהלה בארגון שתיל פרויקט להעצמת נשים בדואיות. במסגרת התפקיד פיתחה פרויקטים לשילוב נשים בדואיות בקהילה ובתעסוקה.

קצת עלי

במקור מרהט נשואה ואמא לארבעה ילדים, אוהבת לטייל וללמוד שפות

השכלה

תואר ראשון ספרות עברית תואר ראשון במשפטים LLB מנחת קבוצות

אמין אלקרינאוי

מנהל לשכת רהט, שירות התעסוקה

רקע מקצועי

מאז שנת 2013 אמין מנהל את לשכת שירות התעסוקה ברהט, אשר שינתה את תדמיתה והייתה לגוף דומיננטי ובעל משמעות בעיר רהט ובסביבתה. זאת בזכות גיוס מעסיקים, הצעת משרות מגוונות לתושבי העיר ואספקת שפע כלים תומכי השמה – במיוחד לנשים. נוסף לכך אמין מנהל את תכנית "מעגלי תעסוקה" בעיר, שמטרתה לצמצם  את התלות של מובטלים בקצבאות באמצעות מתן כלים לשיפור המסוגלות התעסוקתית שלהם. בתפקידיו הקודמים ניהל אמין צוות עובדים בחברת החשמל בתחום שירות הלקוחות, והוביל את פרויקט "נתיב האור" לשימוש מושכל ובטיחותי בחשמל במחוז הדרומי.

קצת עלי

אמין מתגורר ביישוב רהט, אב לאציל ולריתל.

השכלה

לאמין תואר ראשון ושני במנהל ומדיניות ציבורית מהמכללה האקדמית ספיר. הוא בעל תעודה בניהול ובהפעלת מתנדבים מאוניברסיטת בן-גוריון בנגב, ובוגר המכון למנהיגות העתיד.

סולטן אלקרעאן

מנהל מחלקת חינוך מועצה מקומית כסיפה

רקע מקצועי

סולטן משמש כמנהל אגף החינוך במועצה מקומית כסיפה החל משנת 2017. לפני כן ניהל בי"ס יסודי 8 שנים ועבד כמורה 8 שנים. לסולטן ותק של 18 שנים במערכת החינוך שבמסגרתו אייש שלל תפקידים של ריכוז וחינוך. במקביל בין השנים 2005 עד 2015 שימש כראש צוות בעמותת יכולות "קרן רש"י "לפעילות צמצום פערים והגברת התמדה והעלאת אחוז זכאות לבגרות ,בקרב תלמידים מהמגזר הבדואי. פעילות שהסתכמה במילוני שקלים מדי שנה.

קצת עלי

מתגורר בכסיפה בן 40, נשוי +8 . תחביבי קריאה, טיולי שטח בארץ ובחו"ל.

השכלה

בוגר M.A אוניברסיטת תל אביב, תעודת הוראה וקורס מנהלים אוניברסיטת בן גוריון. עם הפנים לתואר שלישי באוניברסיטת תל אביב. כתיבת תיזה חלוצה בנושא ויסות רגשות בקרב מורים בדואים בנוסף לפרסום מאמר משותף לאחרונה עם המנחה שלי בכתב עת Taylor & Francis באותו בנושא.

שרון אלרעי-פרייס

ראש שירותי בריאות הציבור במשרד הבריאות

רקע מקצועי

שרון משמשת כראש שירותי בריאות הציבור, משרד הבריאות. בתפקידה הקודם שרון ניהלה את מערך האיכות והבטיחות של המרכז הרפואי כרמל בחיפה, וחברת הנהלה משנת 2015. במסגרת תפקידה הקודם שרון אחראית להובלת פרויקטים לשיפור איכות ובטיחות הטיפול בבית החולים, לשיפור הרצף הטיפולי בית חולים-קהילה, לניטור ולשיפור מדדי איכות, לניתוח אירועים ולדיווח עליהם, ולהובלת בית החולים בהכנות למבדק האקרדיטציה (JCI). קודם לכן הייתה שרון רופאה בכירה במערך הפנימי וביחידה למחלות זיהומיות ולמניעת זיהומים במרכז הרפואי כרמל. בשנים 2013-2010 הייתה שרון האפידמולוגית הראשית של מדינת ניו המפשייר (New Hampshire State Epidemiologist) במסגרת תפקידה הייתה הגורם המנחה והמפקח בנושא בריאות הציבור בהיבט של מחלות זיהומיות במדינת ניו המפשייר, אחראית לחקירת התפרצויות מחלות זיהומיות, ושימשה גורם מקשר בין משרד הבריאות לבין המרכזים לבקרת מחלות ולמניעתן (CDC). שרון גם הובילה את נושא האיכות במשרד הבריאות, כולל פיתוח פלטפורמה אינטרנטית להצגת נתוני בריאות הציבור (New Hampshire Health WISDOM). בשנת 2007 נבחרה שרון למרצה מצטיינת של הפקולטה לרפואה בטכניון. בשנת 2010 היא זכתה בפרס על עבודת איכות מצטיינת לשיפור זמנים למתן אנטיביוטיקה דחופה; בשנת 2015 זכתה בפרס עבודה מצטיינת בנושא שיפור בטיחות במתן כימותרפיה, ובשנת 2016 זכתה בפרס עבודה מצטיינת בנושא שיפור הטיפול ב-CVA בכנס שקיפות בבריאות של משרד הבריאות. שרון מומחית ברפואה פנימית, בבריאות הציבור וברפואה מונעת, וסיימה התמחות במחלות זיהומיות ומניעת זיהומים בארצות הברית. את ההתמחות ברפואה פנימית עשתה במרכז הרפואי כרמל בחיפה, ואת ההתמחויות במחלות זיהומיות וברפואה מונעת עשתה ב-Dartmouth-Hitchcock Medical Center בארצות הברית. שרון סיימה את התכנית היוקרתית – Leadership in Preventive Medicine ב-Dartmouth College, שמטרתה להכשיר רופאים מובילי איכות, והייתה המתמחה הראשית בה. (Chief Resident). את הסטאז' ברפואה עשתה בהצטיינות במרכז הרפואי רמב"ם.

קצת עלי

שרון מתגוררת בחיפה. היא נשואה למאיר ואם לארבעה בנים: איתן, גלעד, יונתן ויואב. היא אוהבת לרקוד, לטייל, לעשות סקי, לצלם ולקרוא.

השכלה

לשרון תואר דוקטור לרפואה (MD) בהצטיינות מהפקולטה לרפואה של הטכניון בחיפה. יש לה גם תואר (MPH) מוסמכת בבריאות הציבור מטעם The Dartmouth Institute, Dartmouth College בארצות הברית.במסגרת תכנית ענבר שרון לומדת לתואר מוסמך במינהל עסקים (MBA) עם התמחות בניהול מערכות בריאות, באוניברסיטת תל אביב.

ארז אמבר

עמית בתכנית מנדל

רקע מקצועי

ארז מונה למנהל אגף החינוך בעיר אריאל, זאת תוך כדי לימודים בתכנית העמיתים של מכון מנדל למנהיגות חינוכית. ארז חנך מנהלים בתכנית אבני ראשה ובמשך כ-6 שנים ניהל את בית הספר העל יסודי רעות בירושלים. בתפקידו הקודם, ניהל ארז את פנימיית בויאר בירושלים 6 שנים נוספות. במסגרת התפקיד היה אחראי על ביטחונם, רווחתם וחינוכם הלימודי-ערכי של כ-300 חניכים מכיתה ז‘ ועד יב‘. במהלך שירותו הצבאי, ביצע מספר תפקידים בכירים בכלל ובשייטת 13 בפרט. ארז שימש כמפקד בית הספר ללוחמה זעירה ביחידת אגוז, עבד מול יחידות מיוחדות מקבילות בארץ ובעולם והוביל כוחות בפעילויות מבצעיות במלחמת לבנון השנייה.

קצת עלי

ארז נשוי ואב לחמישה, מתגורר בירושלים. אוהב ספורט וטיולים רגליים ונהנה מאוד מחינוך.

השכלה

ארז לקראת סיום הלימודים לתואר שני בחינוך יהודי במרכז מטלון, באוניברסיטה העברית, ובעל תואר ראשון במינהל חינוך ומדעי המדינה מטעם אוניברסיטת בר אילן. בנוסף, ארז בוגר קורס ניהול בתי ספר מטעם מכון אבני ראשה, משרד החינוך ובוגר קורס גוונים - קורס שנתי להכרת גוונים שונים ופיתוח פלורליזם ביהדות.

חדווה אמונה

מנהלת מחוז דרום, שירותי בריאות כללית

רקע מקצועי

החל משנת 2019 חדווה היא מנהלת מחוז דרום של שירותי בריאות כללית. בשנה וחצי שלפני כן הייתה המנהלת האדמיניסטרטיבית של מחוז דרום של שירותי בריאות כללית, ובשנים 2018-2014 הייתה המנהלת האדמיניסטרטיבית של מחוז מרכז של שירותי בריאות כללית. במסגרת תפקידה הובילה תהליכים אחדים לשיפור השירות במרפאות המחוז, ולקידום עובדי המנהל והמנהלים האדמיניסטרטיביים במחוז. בשנים 2015-2009 ניהלה חדווה את מנהלת נגב דרומי, אשר אחראית למתן שירות בפריסה גאוגרפית רחבה למטופלי הכללית במגזר הבדואי. לפני כן הייתה במשך חמש שנים מנהלת אדמיניסטרטיבית של המרכז לרפואה יועצת הגדול ביותר במחוז הדרום. את דרכה בשירותי בריאות כללית החלה כבת שירות לאומי בלשכת מנהל המחוז. בשנת 2014 סיימה חדווה את תוכנית מנדל למנהיגות חברתית מקומית בנגב, תוכנית ששמה דגש על מנהיגות מבוססת ערכים.

קצת עלי

חדווה היא ילידת העיר באר שבע ומתגוררת עם משפחתה בעיר. היא נשואה לאיתן, מהנדס אלקטרוניקה המלמד את המקצוע בתיכון באופקים, ואם לארבעה ילדים. בזמנה הפנוי היא אוהבת לקרוא, לצייר, ובין לבין משמשת כמנטורית בהתנדבות במסגרות שונות.

השכלה

חדווה היא בעלת תואר ראשון (BA) בניהול ותואר שני (MBA) במנהל עסקים, שניהם מטעם אוניברסיטת בן גוריון בנגב.במסגרת תוכנית ענבר לומדת חדווה במסלול ללימודי המשך במנהל מערכות בריאות, באוניברסיטת תל אביב.

אילאיל אמיר-כסיף

מנהלת מרכז השכלה גבוהה - תעסוקה, מייסודה של קרן אדמונד דה רוטשילד

רקע מקצועי

אילאיל מנהלת תכניות בקרן אדמונד דה רוטשילד ומובילה את פעילות הקרן בתחום מיצוי השכלה גבוהה בקרב אוכלוסיות פריפריאליות. במסגרת התפקיד עוסקת בפיתוח, קידום ותמיכה בתכניות העוסקות בהנגשה והכוונה של אוכלוסיות פריפריאליות להשכלה גבוהה, צמצום נשירה מהשכלה גבוהה וחיבור בין השכלה לתעסוקה הולמת. בין 2005-2015 שימשה כפרקליטה במחלקת הבג“צים בפרקליטות המדינה, ייצגה את המדינה בעתירות לבג“ץ במגוון נושאים, תוך ייעוץ לרשויות המדינה השונות ולפרקליטויות המחוז. בשירותה הצבאי שימשה אילאיל כמדריכת בית ספר שדה של 'החברה להגנת הטבע' ולפני כן התנדבה במסגרת שנת שירות בכפר הנוער קדמה

קצת עלי

אילאיל אמיר-כסיף נשואה, אם לשנים ומתגוררת בכוכב יאיר. בשעות הפנאי אילאיל קוראת ספרות יפה, מציירת ואוהבת לטייל בארץ, עם פינה חמה לאזור הנגב.

השכלה

אילאיל בעלת תארים ראשונים במשפטים ובמדעי המדינה מאוניברסיטת ת״א, ותואר שני בסוציולוגיה של החינוך מהאוניברסיטה העברית, שלושתם בהצטיינות. במסגרת התואר השני כתבה תזה ופרסמה מאמר על המודל החינוכי הנוצר מדפוסי הסדר והכאוס בגני ילדים של ילדי הזרים בדרום תל אביב.

ורד אמר

מנהלת עתודות צפון

רקע מקצועי

ורד היא יזמית ומנטורית עצמאית. ורד התמנתה לתפקיד מ"מ ראש בית הספר למצוינות בשלטון המקומי, ולראש מגמת מנכ"לים. בית הספר מוקם בימים אלו, והוא תוצר של שיתוף פעולה פורץ דרך בין משרד הפנים למרכז השלטון המקומי, שיתוף פעולה שנועד לקדם מקצועיות ומצוינות מוניציפלית. בית הספר יהווה מרכז ארצי להכשרה וללמידה עבוד נבחרים ומנהלים בכירים בשלטון המקומי, יוביל חדשנות פדגוגית וינוהל באמצעות שותפות בין-מגזרית. בתפקידה הקודם נשאה ורד במשך כשבע שנים בתפקידים בכירים במועצה המקומית כפר ורדים, תחילה כמנהלת מחלקת החינוך ובהמשך כמנכ"לית הרשות. בד בבד הייתה חברת דירקטוריון ומורשית חתימה בשני תאגידים עירוניים, וחברת דירקטוריון באשכול גליל מערבי. קודם לכן עמדה בראש המִנהלת להקמת קמפוס חינוכי קהילתי במועצה אזורית מרום הגליל – יוזמה משותפת של המועצה, קרן רש"י, מגבית בריטניה ומשרד החינוך. בצד התכנון וההקמה של תשתיות פיזיות חינוכיות וקהילתיות פיתחה המִנהלת והפעילה תוכנית התערבות לצמצום פערים בשפות יסוד בכל בתי הספר ברשות. את דרכה המקצועית החלה ורד כאדריכלית במשרדי תכנון מובילים, ובהמשך אף הקימה עם שותפה משרד אדריכלים עצמאי ולימדה בתוכניות להכשרת הנדסאים.        

קצת עלי

ורד היא בת לחקלאים ממקימי מושב חזון, ומתגוררת ביישוב קורנית. היא נשואה ואם לשלושה. היא מחפשת ומוצאת השראה במקומות בלתי צפויים, ואוהבת לתרגם חלומות לתכניות פעולה אופרטיביות

השכלה

ורד היא אדריכלית, בוגרת האקדמיה לאמנות ועיצוב בצלאל ובעלת תואר שני (M.A.) מטעם אוניברסיטת תל אביב (בהצטיינות). נוסף על כך היא בוגרת בית הספר מנדל למנהיגות חינוכית, בוגרת התוכנית להכשרת מנהלים של אבני ראשה, ובעלת תעודת הוראה בחינוך העל-יסודי.

רים אסדי

גזברית אשכול גליל ועמקים

רקע מקצועי

רים היא גזברית אשכול גליל ועמקים. לפני כן היתה גזברית המועצה המקומית עוספיא. במסגרת תפקידה היתה אחראית לניהול ענייניה הכספיים של הרשות, כולל הכנת התקציב הרגיל והבלתי רגיל, ניהול מערכת החשבונות, הכנת הדוחות הכספיים, פיקוח על שמירת מסגרת התקציב, קופת המועצה, חתימה על חוזים ועל התחייבויות כספיות. קודם לכן עבדה שש שנים במשרד רו"ח אעלימי לואי, והתמקדה בתחום הכספי ברשויות המקומיות. בעבר עבדה כיועצת כלכלית חיצונית במרכז היהודי-הערבי לפיתוח כלכלי מטעם קרן ההלוואות לעסקים בינוניים וקטנים.

קצת עלי

רים גרה בכפר יפיע. היא נשואה ואם לשניים. היא חברה בוועד ההורים המקומי בכפר יפיע למען החינוך ביישוב. בזמנה הפנוי היא אוהבת לשחות עם ילדיה.

השכלה

לרים תואר B.A בכלכלה ומנהל עסקים מהאוניברסיטה הפתוחה. היא בוגרת המכללה למנהל בלימודי המשך בחשבונאות, ורואת חשבון משנת 2007.

סאמי אסעד

מנכ"ל עמותת קו משווה

רקע מקצועי

סאמי הוא מנכ"ל עמותת קו משווה. הוא עובד בעמותה מאז 2014. ניהל מגוון תכניות להעצמת האקדמאים הערבים ולהעלאת מודעות בנושאי גיוון והכללה בקרב מעסיקים מובילים במשק. דירקטור בפורום הישראלי לגיוון בתעסוקה. קודם לכן סאמי יזם, הקים וניהל חברת משאבי אנוש והשמה "אופק-הון אנושי" למשך ארבע שנים. בחלק ניכר מהקריירה שלו, סאמי מילא תפקידים מגוונים לרבות תפקידי ניהול בחברות מובילות במשק כגון סלקום ואינטל. נכון להיום וכחלק מעבודתו בקו משווה, סאמי נחשב למרצה מבוקש בקרב מעסיקים רבים במשק בנושא מאפיינים תרבותיים-תעסוקתיים בחברה הערבית והתאמת תהליכי גיוס וקליטה התומכים ביעדי ההגוונה בארגונים.

קצת עלי

סאמי נשוי לאמאל ואב לבנות מקסימות: ויסאל, דוניא, מיאדה ותאלה. הוא אוהב את המוזיקה של אום-כולתום ופיירוז.

השכלה

סאמי הוא בעל תואר שני בתוכנית המנהלים בלימודי עבודה מטעם אוניברסיטת תל אביב, ובעל תואר ראשון בהיסטוריה של המזרח התיכון וספרות עברית השוואתית מטעם אוניברסיטת חיפה. הוא השלים לימודי תעודת מנחי קבוצות בארגונים אוניברסיטת חיפה.

רועי אסף

ראש הרשות לפיתוח כלכלי-חברתי למגזר החרדי, משרד ראש הממשלה

רקע מקצועי

רועי הוא ראש הרשות לפיתוח כלכלי-חברתי למגזר החרדי, משרד ראש הממשלה. לפני כן היה ראש האגף לפיתוח חברתי ברשות לפיתוח כלכלי של החברה הערבית במשרד לשוויון חברתי (בעבר פעלה ממשרד ראש הממשלה). אחראי על תכנון המדיניות החברתית -כלכלית של החלטת הממשלה 922 - תכנית לפיתוח כלכלי לחברה הערבית 2016 -2020 בהיקף מוערך של 15 מיליארד ₪ בשיטה של שינוי מנגנוני הקצאה כמו גם על ניהול התכנית. האגף אחראי על מעקב, בקרה, תכנון וביצוע מדיניות ופרויקטים בין השאר בתחומים: שדרוג ההון האנושי, התעסוקה, ההשכלה הגבוהה והמדע, ועל נושאים ופרויקטים חברתיים שונים. אחראי ברשות ויוזם תוכנית החומש המורחבת של מל"ג ות"ת להנגשת השכלת גבוהה לאוכלוסיית המיעוטים בתקציב של כ- 900 מלש"ח, האגף אחראי על הקשר עם משרד החינוך בתכנית 'אתגרים' לחברה הערבית בישראל.

קצת עלי

רועי מתגורר ברחובות. הוא נשוי ואב לשלושה ילדים. בשעות הפנאי הוא משחק במחשב ומנגן (קצת) באקורדיון.

השכלה

רועי הוא בעל תואר ראשון ושני מחקרי ביחסים בין-לאומיים ומדע המדינה מטעם האוניברסיטה העברית בירושלים. הוא מסיים תואר בכלכלה מטעם האוניברסיטה הפתוחה.

ענת אסרף

חל"ת

רקע מקצועי

ענת שימשה כמנהלת אגף בכיר בחירות ברשויות המקומיות במשרד הפנים. קודם לכן, שימשה  ענת כמנהלת אגף הכשרה והדרכה במטה יישום הרפורמה, נציבות שירות המדינה. במסגרת תפקידה הייתה אחראית על מערך ההכשרה וההטמעה ליישום הרפורמה בקרב אלפי מנהלים ועובדים במשרדי הממשלה השונים, לרבות פיתוח והטמעת מדיניות רוחבית והנחיית תכניות הכשרה והעצמה לעוסקים בפיתוח ההון האנושי. בנוסף הייתה אחראית על הובלת תהליך הקמת המדרשה הלאומית למנהיגות, ממשל וניהול - הגוף הלאומי האמון על הכשרת הסגל הבכיר ועתודות הניהול בשירות המדינה. קודם לכן עבדה ענת במשך עשור בלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, בתחילה כסגנית למנהלת היחידה ובהמשך כמנהלת ההדרכה ומנהלת בית הספר הפנימי למקצועות הארגון. קודם לכן שימשה כאחראית גיוס ומיון בחברת OYYV ולפני כן עבדה כסמנכ"לית פר"ח ירושלים.

קצת עלי

ענת מתגוררת במבשרת ציון, נשואה ליאיר ואם לעמית, יובל ואביב.

השכלה

ענת בוגרת תואר שני בייעוץ ארגוני (בהצטיינות) ותואר ראשון בסוציולוגיה, אנתרופולוגיה וחינוך (בהצטיינות יתרה), שניהם מטעם האוניברסיטה העברית.

ליבי אפין

סמנכ"לית תפעול מטריקס r&d services and offshore

רקע מקצועי

ליבי היא סמנכ"לית תפעול של מטריקס גלובל (תלפיות - פעילות נירשור של מטריקס לנשים חרדיות, המשרתת כיום יותר משבעים לקוחות ומעסיקה יותר מ-900 עובדים), מטרקיס בדיקות ואוטומציה וטופ קווי. בשנת 2004 נמנתה ליבי עם המייסדים של "תלפיות". קודם לכן הייתה מנהל המחשוב במשרד החוץ, ובמסגרת תפקידה הייתה אחראית למחשוב במשרד וביותר ממאה נציגויות. ליבי חברה במועצה של עמותת "בשבילך" למען בריאות האישה, וכן במכון החרדי למחקר מדיניות.

קצת עלי

ליבי נולדה בדטרויט, מישיגן, להרב אריה ליבי – ראש ישיבה, ולאסתיר באקשט – מחנכת. ליבי עלתה לארץ בשנת 1981 , תחילה גרה בחדרה, וכיום היא חיה בירושלים. היא נשואה לדוד ואם לשישה ילדים ולנכדים רבים. ליבי אוהבת מאוד מלאכת יד, קריאה, ובילוי זמן איכות עם המשפחה.

השכלה

ליבי היא בעלת תואר ראשון מטעם אוניברסיטת תומס אדיסון בארצות הברית. נוסף לכך היא בוגרת קורסים טכנולוגיים וקורסי ניהול, כולל קורס מנמ"רים (מנהלי מערכות מידע ראשיים), וניהול בכיר.

אפרת אפק

מנהלת אגף בכיר 'צוערים לשירות המדינה', נציבות שירות המדינה

רקע מקצועי

אפרת מנהלת את תחום ההשמה והבוגרים באגף 'צוערים לשירות המדינה' בנציבות שירות המדינה. קודם לכן, שמשה אפרת כיועצת אסטרטגית ומנהלת פרויקטים מיוחדים במנהל התכנון שבמשרד הפנים. אפרת גם כן היתה עוזרת פרלמנטרית ויועצת בכירה לשרה לאיכות הסביבה, ח“כ פרופ‘ יהודית נאות ז“ל, ובמסגרת זו עסקה בקידום שורה של יוזמות חקיקה ופרויקטים ציבוריים בתחומי המינהל התקין, השלטון המקומי,התכנון והבניה ואיכות הסביבה. אפרת מרצה בנושאים הקשורים למגזר הציבורי וניהול פרויקטים ותהליכי שינוי במגזר הציבורי. בשרותה הצבאי שירתה אפרת בחיל המודיעין והמשיכה לשנת קבע אחת, בה עסקה בעיקר בתחום פיתוח הדרכה.

קצת עלי

אפרת אפק מתגוררת כיום בירושלים, מתגעגעת לים, ובזמנה הפנוי עוסקת בצילום, בכתיבה ובטיולים בטבע.

השכלה

לאפרת תואר שני במדעי המדינה ותואר ראשון במדע המדינה ובהיסטוריה של עם ישראל, שניהם מהאוניברסיטה העברית בירושלים.

גלי שחר אפרת

מנכ״לית הכשרת מנהלים ולימודי חוץ, המרכז הבינתחומי

רקע מקצועי

גלי הינה מנכ״לית הכשרת מנהלים ולימודי חוץ, המרכז הבינתחומי. גלי החלה את דרכה המקצועית בעולם ההייטק, שם מילאה מגוון תפקידים החל מפיתוח תוכנה, ניהול פרויקטים, פיתוח עסקי, מכירות ותפעול עסקי. לאחר שני עשורים במגזר העסקי, היא עברה בשנת 2014 לעולם החברתי וניהלה את עמותת "גבהים", עמותה חברה של קרן רש"י המחזקת את ההון האנושי של ישראל באמצעות סיוע לקליטת עולים אקדמאים. גלי הצטרפה לקרן רש"י בשנת 2018. היא בעלת תואר ראשון של החוג במשולב למדעי החברה באוניברסיטת בר אילן, ותואר שני בממשל עם התמחות במדיניות ציבורית של המרכז הבינתחומי הרצליה.

קצת עלי

גלי מתגוררת ברעננה

השכלה

לגלי תואר שני בממשל דיפלומטיה ואסטרטגיה בהתמחות בממשל ומדיניות ציבורית, מטעם המרכז הבינתחומי הרצליה, ותואר ראשון בחוג למדעי החברה מטעם אוניברסיטת בר אילן. כמו כן, למדה גלי לימודי תעודה בשיווק ומדיה דיגיטלית, והשתתפה בקורס דירקטורים ונושאי משרה באוניברסיטת תל אביב.

בן אראלי

מנהל תיכון עין גדי

רקע מקצועי

בן משמש כמנהל תיכון עין גדי. בתפקיד הקודם היה מורה בבי"ס בויאר בירושלים ומנהל צוות חדשנות בפרויקט בלובמרג. קודם לכן, כיהן מס' שנים כמנהל מתנ"ס בית טיילור ומנהל תכנית 'שכונה כעיר' בשכונת קרית-היובל בירושלים. במסגרת תפקידו ניהל ופיתח תכניות שונות בתחומים: חינוך, תרבות, קהילה ובינוי. בנוסף, הקים וניהל את תחום קהילות צעירים בעמותת 'רוח חדשה'. כמו כן, בן יזם והקים את המכינה הקדם צבאית- המכינה הירושלמית, במסגרתה הוביל את ההקמה הן ברמה הלוגיסטית והתכנית והן ברמת גיוס המשאבים. את שרותו הצבאי סיים בן כקצין מחקר ביחידת עלית של חיל המודיעין.

קצת עלי

בן מתגורר בשכונת קרית-היובל בירושלים.

השכלה

בן בעל תואר ראשון ותעודת הוראה במסגרת תכנית 'רביבים'- תכנית מצטיינים להכשרת מורים להוראת מדעי היהדות. בימים אלה משלים בן את התואר השני בחוג ליהדות זמננו (התמחות בתחום השואה) - שניהם מהאוניברסיטה העברית בירושלים.

אורי ארבל

יועץ לתכנון מדיניות ופיתוח מערכתי-ארגוני, פיתוח מנהיגות התנהגותית

רקע מקצועי

אורי עוסק בתכנון מדיניות, ליווי וייעוץ למנהלות/ים, מנחה בגישת מנהיגות התנהגותית ומרצה בפני מנהיגות ומנהיגים. לאחרונה היה חבר בצוות ההקמה של יחידת הבוגרים/ות של קרן מנדל ובגיבוש תפיסת הפעילות ותיאוריית השינוי. לפני כן ניהל את אגף החינוך בעיריית כפר סבא וקודם לכן את אגף החינוך בעיריית רמת השרון. טרום המעבר למרחב המוניציפאלי הקים את הפקולטה לחברה ולתרבות במכללת בית ברל וכיהן כדיקאן, ולפני כן כיהן כראש בית הספר לחברה ולממשל במכללה. אורי היה מרצה באוניברסיטת בר-אילן, ועמית מחקר במכון הישראלי לדמוקרטיה. הוא היה חבר בוועד המנהל של האגודה הישראלית למדע המדינה, וכיהן כחבר במליאת רשות השידור וכחבר הרשות להגנת הצרכן והסחר ההוגן. אורי פרסם חמישה ספרים ולמעלה מעשרים מאמרים מדעיים בתחומי המדיניות הציבורית, רגולציה ואחריות ציבורית.

קצת עלי

אורי הוא בן 44 , יליד תל-אביב, אבא לליא ועדי. אוהב מוזיקה ישראלית, ובעיקר לשיר (כשלא רואים מרשה לעצמו גם לנגן בגיטרה אקוסטית). בשעות האין-פנאי שוקע בספר ובסדרת טלוויזיה, בד בבד.

השכלה

אורי הוא מרצה בכיר, בעל תואר ד"ר לפילוסופיה מאוניברסיטת תל אביב במדיניות ציבורית, תואר MA (בהצטיינות) במדיניות ציבורית ותואר BA במדע המדינה. הוא למד חינוך במכללת סמינר הקיבוצים, והוא בעל תעודת הוראה בספרות עברית וכללית. אורי השתלם גם בייעוץ ארגוני (אוניברסיטת תל אביב), בהנחיית קבוצות (אוניברסיטת בר- אילן), ובטיפול בפסיכודרמה בשילוב אמנויות בשיתוף בית ספר לחינוך ISIS (אוניברסיטת בר-אילן).

אבישלום הוסמן ארבל

גזבר המועצה, מועצה מקומית זכרון יעקב

רקע מקצועי

אבישלום הוא גזבר המועצה המקומית זכרון יעקב משנת 2014. במסגרת תפקידו הוא אחראי על תקציב העירייה ועל ניהול הכספי של הרשות. לפני כן כיהן בתפקיד בכיר בחברה ארצית המספקת שירותים לרשויות מקומיות, והיה מנהל אזור ומנהל מגזר בחברת תקשורת גדולה.

קצת עלי

אבישלום מתגורר בזכרון יעקב. הוא נשוי ואב לשלוש בנות.

השכלה

לאבישלום תואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת חיפה, ותואר ראשון בתקשורת, גם הוא מאוניברסיטת חיפה.

משה ארבל

חבר כנסת

רקע מקצועי

משה הוא חבר כנסת. לפני כן, משה שימש כראש מטהו של שר הפנים, תפקיד תובעני שגזל מממנו שעות רבות, אך הוא רואה בו שליחות שמטרתה לחולל שינוי חברתי. בנוסף, ייצג משה את השר כחבר בצוות בראשות ראש הסגל בלשכת ראש הממשלה שדן בסוגיית עבודות הרכבת בשבת. בעברו כיהן כיועץ משפטי לסיעת ש"ס ושימש יועץ לח"כ יואב בן צור. במסגרת תפקידו זה ניסח את חוק הכשרות, שעקרונותיו שולבו ב"רפורמת הקורנפלקס". נוסף לכך משה מכהן כרב קהילה בפתח תקוה, ומוסר שיעור בגמרא בקהילתו.

קצת עלי

משה מתגורר בפתח תקוה. הוא נשוי לקרן ואב לחמישה.

השכלה

משה הוא בוגר ישיבת נחלת דוד בפתח תקוה. אמנם לא למד לימודי ליבה, אבל הדבר לא מנע ממנו לרצות להמשיך ללמוד: עם קבלת ההסמכה לרבנות החל ללמוד משפטים בקמפוס החרדי של הקריה האקדמית אונו, שם סיים תואר ראשון ושני במשפטים בהצטיינות. בהמשך נרשם ללימודי דוקטורט באוניברסיטת חיפה, והתמחה בעריכת דין בבית משפט השלום ברמלה.

שגית ארבל-אלון

רופאה ראשית, מנהלת מערך שירותי הבריאות, משרד הרווחה

רקע מקצועי

החל ממאי 2020, שגית משמשת כרופאה הראשית של משרד הרווחה. בתפקידה הקודם הייתה שגית גינקולוגית במרכז הרפואי שערי צדק. לפני כן, החל משנת 2018 שימשה שגית כסגנית מנהל בית החולים השיקומי רעות. מ2015 עד 2018 שימשה כמנהלת אגף תכנון מדיניות במשרד הבריאות, במסגרת התמחותה במנהל רפואי קודם לכן, והחל משנת 2009 שימשה כמנהלת המרכז לטיפול אקוטי בנפגעי/ות תקיפה מינית בהדסה, והייתה בצוות ההקמה. במסגרת עבודתה הייתה שגית אחראית על הקמת מרכז ידע, גיוס משאבים ומתנדבים וטיפול נגיש ויעיל בנפגעים/ות. בנוסף, פיתחה שגית יחד עם צוותה מודל כוללני לטיפול בנפגעים/ות, הייחודי בתפיסת הנפגעת כמרכז אליה יגיעו כל אנשי הצוות ועסקה בהכשרת הדור הבא לטיפול ובהובלת המרכז תוך התמודדות עם סוגיות הטראומה המשנית של מטפלים בנפגעי תקיפה מינית. במקביל שימשה שגית כמנהלת המרכז לבריאות האישה בבית החולים משגב לדך וכמנהלת השירות האמבולטורי הגינקו-אונקולוגי בבית החולים הדסה במסגרת עשייתה החברתית שגית פעילה למעלה מ 8- שנים בארגון רופאים לזכויות אדם. במקביל הייתה פעילה בוועד רופאי הדסה, ובשנים האחרונות לעבודתה בבית החולים אף שימשה כיושבת ראש הועד. בעברה יזמה והקימה תכנית שש שנתית בנושא מניעת התנהגויות מסוכנות והתנהגות מינית בריאה בחטיבת הביניים ובתיכון מו"ר במכבים רעות. התמחות רפואית: שגית מומחית במנהל רפואי. בנוסף, לשגית מומחיות בגינקולוגיה ומיילדות. היא ביצעה תת התמחות בגינקולוגיה אונקולוגית באוניברסיטת לה ספיאנצה בבית החולים אומברטו פרימו ברומא. בוגרת בית הספר לרפואה בן גוריון שבנגב, את הסטאז' ומרבית ההתמחות ביצעה בבית החולים ע"ש אדית וולפסון וסיימה בבית החולים הדסה עין כרם.

קצת עלי

שגית מתגוררת ברעות, נשואה לאיל ואם ליואב, דור, יובל ומיכל. שגית היא משוררת ורומנטיקנית חסרת תקנה, מתנדבת ברופאים לזכויות אדם, ואם לא היתה רופאה היתה מפקדת בה"ד 1 או קצינת חינוך ראשית.

השכלה

לשגית תואר ד"ר לרפואה (MD) מטעם אוניברסיטת בן גוריון. כמו כן, היא בוגרת תכנית הביבליותרפיה למטפלים בתכנית ת.ל.מ, ובוגרת התכנית לפיתוח מנהיגות לרופאים במוסדות אקדמיים מטעם אוניברסיטת הרווארד. במסגרת תכנית ענבר לומדת שגית לתואר מוסמך במנהל עסקים (MBA) עם התמחות בניהול מערכות בריאות, באוניברסיטת תל אביב.

טל אדיב – ארד

סגנית מנהל רפואי מחוזי,מחוז השרון מכבי שרותי הבריאות

רקע מקצועי

החל משנת 2016 טל היא סגנית מנהל רפואי מחוז השרון במכבי שירותי בריאות. קודם לכן הייתה מנהלת רפואית מרחבית - גם כן במכבי שירותי בריאות. בד בבד היא עובדת כפסיכיאטרית עצמאית בקופה. בשנים 2015-2013 ניהלה טל מרפאה לבריאות הנפש בקופת חולים כללית. בשנים 2014-2012 הייתה רופאה בכירה ביחידת הטראומה במרכז לבריאות הנפש על שם בריל. בד בבד, בשנים 2018-2013 הייתה פסיכיאטרית יועצת בכפר איזון, וכיום היא מנהלת רפואית של מחלקת חילוצים נפשיים בחו"ל במסגרת RESCUE ONE. טל מומחית בפסיכיאטריה. את התמחותה ביצעה במרכז לבריאות הנפש על שם בריל, קופת חולים כללית, ואת הסטאז' ביצעה בבית החולים אסף הרופא. בימים אלה היא מתמחה בהתמחות על במנהל רפואי במסגרת מכבי שירותי בריאות.

קצת עלי

טל מתגוררת בהרצליה. היא נשואה לצחי ואם לעמית ולמאי. בשעות הפנאי היא נהנית לטייל ולעסוק בספורט.

השכלה

טל היא בעלת תואר דוקטור לרפואה (M.D) מטעם אוניברסיטת מילאנו, איטליה. במסגרת תוכנית ענבר לומדת טל לתואר מוסמך במנהל עסקים (MBA) עם התמחות בניהול מערכות בריאות, באוניברסיטת תל אביב.

מושיקו ארז

סמנכ״ל עיריית ראשון לציון

רקע מקצועי

מושיקו מכהן כסמנכ״ל עיריית ראשון לציון. בתפקידו הקודם מושיקו שימש כמייסד ומנכ״ל מנהיגות להתחדשות עירונית. יתר על כן, בעברו כיהן מושיקו כמנכ''ל מועצה מקומית קדימה-צורן. לפני כן,היה היועץ המשפטי לחברת העובדים השיתופית הכללית בארץ ישראל בע“מ - לנכסים (נכסי ההסתדרות). קודם לכן, ביצע מספר תפקידים בפירמת עורכי הדין ’פישר בכר חן וול אוריון ושות‘ במחלקת הנדל“ן. במקביל, נתן ייעוץ משפטי ’פרו בונו‘ ל‘מתן - משקיעים בקהילה‘. קודם לכן, ביצע מס‘ תפקידים במשרד ראש הממשלה. מושיקו מעביר הרצאות באקדמיה ובפרקטיקה המשפטית בפני סטודנטים, מתמחים ועורכי דין, מעביר הרצאות מקצועיות בתחום הנדל“ן בפני מאות משתתפים במסגרת ’בית הספר לפרקטיקה משפטית‘ וכן ארגונים מקצועיים. את שירותו הצבאי סיים מושיקו כלוחם וכקצין מודיעין ביחידת מודיעין מבצעית. כיום משרת במילואים בדרגת רב-סרן במסגרת מערך מבצעי ייחודי של אגף המודיעין.

קצת עלי

מושיקו נשוי למורן ואב לעמית ולירדן, מתגורר בתל אביב וחובב ספורט וטיולים.

השכלה

למושיקו תואר ראשון במשפטים מטעם האוניברסיטה העברית בירושלים. בנוסף, מושיקו בוגר תכנית העמיתים של ’קולות‘ לשנים תשע“ב ותשע“ג.

יודפת אפק – ארזי

מנכ"ל עיריית בת ים

רקע מקצועי

יודפת היא מנכ"לית עיריית בת ים. בתפקידה הקודם היתה סגנית מנהל רשות החברות לענייני מונופולים ושינויים מבניים ברשות החברות הממשלתיות ומייצגת את הרשות בדירקטוריונים של חברות מובילות במשק הישראלי, ביניהן חברת החשמל. לפני כן, שימשה כרכזת תחום אנרגיה ומים ברשות החברות הממשלתיות במשרד האוצר. בשנים 2007-2011 שימשה יודפת גם כרפרנטית שכר וכח אדם ברשות החברות הממשלתיות במשרד האוצר, ובמסגרת לימודיה בתוכנית ”עתידים – צוערים למגזר הציבורי“ התמחתה אצל חשבת משרד ראש הממשלה ובהמשך באגף התקציבים במשרד האוצר. את שירותה הצבאי סיימה יודפת כמש“קית צוות פיתוח והדרכה במחו“ה אלון. התפקיד כלל חניכת קצינים ומפקדים בתחומי הוראה, הדרכה ופיקוד ופיתוח תוכניות הוראה והדרכה.

קצת עלי

יודפת נשואה ואמא לשתי בנות, מתגוררת בירושלים וחובבת קולנוע.

השכלה

ליודפת תואר שני בהצטיינות במשפטים מטעם אוניברסיטת בר-אילן ותואר ראשון בכלכלה ומדע המדינה מטעם האוניברסיטה העברית. יודפת בוגרת תוכנית ’עתידים – צוערים למינהל הציבורי‘, תוכנית מצטיינים של האוניברסיטה העברית, נציבות שירות המדינה ועמותת ’עתידים‘ שמטרתה לפתח עתודה ניהולית למגזר הציבורי.

הדר גור אריה

סמנכ"ל שיווק קבוצת שכולו טוב

רקע מקצועי

הדר היא בעלת ניסיון רב בתחום השיווק הפרסום. שנים רבות הובילה את זרוע הדיגיטל של משרד הפרסום מקאן אריקסון, שימשה כמנכ”ל משרד הפרסום ליאו ברנט, ובתפקידה הלפני אחרון שימשה מנכ”ל משותף של המיזם החברתי-עסקי מקאן ואלי שבמצפה רמון. באפריל 2020 הצטרפה לקבוצת שכולו טוב המספקת שיקום והכשרה תעסוקתית וחברתית לבעלי חסמי תעסוקה ופנאי והיא סמנכ"לית שיווק הקבוצה.

קצת עלי

הדר מתגוררת במצפה רמון עם בעלה ושני ילדיה.

השכלה

הדר היא בעלת תואר ראשון מאוניברסיטת NYIT שבניו יורק בפרסום ובתקשורת.

מיכל ארן

מנהלת אגף אסטרטגיה ומדיניות ברשות החשמל

רקע מקצועי

מיכל מנהלת אגף אסטרטגיה ומדיניות ברשות החשמל. קודם לכן ניהלה את אגף האסטרטגיה והמדיניות במשרד הפנים ולפני כן, עבדה במשרד להגנת הסביבה במשך שש שנים. ארבע שנים באשכול תכנון ומדיניות סביבתית. כיום יועצת למנכ"ל המשרד להגנת הסביבה לענייני כנסת, ממשלה, תקציבים, משאבי טבע, פיקוח ואכיפה. טרם כניסתה לממשלה עבדה במגזר השלישי במספר עמותות בבאר שבע. יש לה ניסיון בתחום ההדרכה והיא גם מאוד גאה בתקופה בה היתה מדריכת טיולים.

קצת עלי

השכלה

ליאת עמר – ארן

נציגת הסוכנות היהודית בדרום אפריקה ומנהלת מרכז ישראל.

רקע מקצועי

מתחילת 2019 יצאה לשליחות בדרום אפריקה, כנציגת הסוכנות היהודית (אחריות על כלל פעילות הסוכנות במדינה) בעבר שימשה כמרצה (פסיכולוגיה, הנחיית קבוצות, סטטיסטיקה ומחקר) באוניברסיטת בן גוריון ובמגוון מוסדות אקדמאים במשך כ 16 שנה (מספר פעמים קיבלתה פרסים כמרצה מצטיינת) בין השנים 2012 עד 2016 ניהלה את ח.צ. שיקום בקהילה ארגון העוסק בשיקום מתמודדים עם מחלה נפשית. כ200 עובדים ו600 מטופלים היו תחת אחריות הארגון. במסגרת תפקידה הייתה אחראית על כלל הפעילות מהפן המקצועי והארגוני, לצד פיתוח שירותים חדשים (הקמו בית לשיקום נשים המתמודדות עם הפרעות אכילה). מזה כמה שנים משמשת כמנטורית בארגון שגרירי רוטשילד, בו ייעצתה גם בהיבטים מחקריים. בעבר עבדתה באינטל בצוות הפיתוח הארגוני. את דרכה המקצועית התחילה בתפקידי פיתוח, ריכוז והדרכה במספר פרויקטים חברתיים, בתוכם בי”ס לתלמידי חו”ל באוניברסיטה העברית, בו הקמתה את תכנית שפה משותפת לחיבור בין סטודנטים מחול לישראלים. שימשתה כשליחה בחבר העמים, פעילי ציבור, אייסף, קבוצת דיאלוג יהודית וכמתנדבת בתכנית Brandise Bardine Instituteערבית, אם לאם. בנוסף, ליאת שותפה להקמת הישוב הדתי-לאומי אליאב, אשר בחבל לכיש.

קצת עלי

ליאת מתגוררת באליאב, נשואה לביקו (צביקה) ואם ליאלי, אוריה ונטע.

השכלה

ליאת בוגרת דוקטורט בפסיכולוגיה חברתית שעוסק במערכת היחסים בין מזרחים לערבים ותואר שני (בהצטיינות) בפסיכולוגיה ארגונית, שניהם מטעם אוניברסיטת בן-גוריון. בנוסף בוגרת תואר ראשון בביו-פסיכולוגיה מטעם האוניברסיטה העברית

אסף אשר

סמנכ״ל תשתיות ותקציבים משרד התחבורה

רקע מקצועי

אסף הוא סמנכ"ל תשתיות ותקציבים במשרד התחבורה. במסגרת תפקידו הוא אחראי על הקמת תשתיות התחבורה במדינת ישראל בהיקף של עשרות מיליארדי שקלים בפרויקטים גדולים כגון : רכבות כבדות, מטרו, רכבות קלות במטרופולינים ופיתוח פרויקטי כבישים ותח"צ באזןרים עירוניים ובין עירוניים. טרם תפקיד זה עבד אסף במשרד האוצר במספר תפקידים ובהם: רכז מערכת הביטחון ורפרנט משרדים מנהליים.

קצת עלי

מתגורר ברמת גן, נשוי לדפנה ואבא של דניאלה ונועה.

השכלה

אסף בוגר תואר ראשון בכלכלה וחשבנאות מטעם אוניברסיטת תל אביב ותואר שני במנהל עסקים עם התמחות במימון מהאוניברסיטה העברית

שי באבד

מנכ״ל קבוצת ריבוע כחול

רקע מקצועי

שי הוא מנכ״ל קבוצת ריבוע כחול. לפני כן מונה שי למנכ''ל משרד האוצר. קודם לכן, כיהן במספר תפקידים בכירים בתחומים שונים. שימש כמנכ"ל הרשות השנייה לטלוויזיה ורדיו. לפני כן, כיהן כמנכ"ל אזור ישראל והמזרח הקרוב בחברת 'צים' והיה חבר הנהלת החברה כארבע שנים. שי אף היה סגן נשיא לשכת הספנות בישראל, ובנוסף כיום מכהן שי כיו"ר דירקטוריון החברה הממשלתית, קרן ההשתלמות להנדסאים וטכנאים. בשירותו הצבאי שירת כקצין ומפקד ביחידה מיוחדת (504).

קצת עלי

שי מתגורר ברישפון, חובב ספורט אתגרי, טייל בלמעלה מ -50 מדינות בעולם ונהנה מערבי שירה בציבור של שירי ארץ ישראל.

השכלה

לשי תואר שני בכלכלה ומימון מבית הספר לכלכלה בלונדון (LSE) ותואר ראשון במשפטים וכלכלה מהאוניברסיטה העברית בירושלים.

מרדכי בארי

מנהל אגף החינוך, אלעד

רקע מקצועי

מרדכי הוא מנהל אגף החינוך בעיריית אלעד, מרצה בסמינר ןבמוסדות להכשרת עו"ה במגזר החרדי. חבר בהנהלת איגוד מנהלי מחלקות חינוך, חבר בקבינט החינוך שהוקם ע"י תא"ל רם שמואלי. נוטל חלק במיזמים שעניינם שיח בין מגזרי, כמו מכון גשר ותקווה ישראלית בחינוך.

קצת עלי

מתגורר באלעד, אב ל4 ילדים וסב ל2 נכדות יקרות.

השכלה

תואר ראשון בייעוץ חינוכי אונ' בר אילן, תואר שני מכללת אורות.

משה בארי

מנכ"ל רבני צהר

רקע מקצועי

משה הוא מנכ"ל ארגון רבני צהר. במקביל לתפקיד זה חבר משה במספר גופים ביניהם "המועצה לניסויים בבעלי חיים של משרד הבריאות", "הפורום לייצוב הממשל", חבר ההנהלה הציבורית של רשת בתי הדין "ארץ חמדה-גזית", וכחבר עמותה וחבר וועדת הביקורת של "מורשת המשפט בישראל". לאורך השנים פרסם מאמרים והיה שותף לכתיבת ספרים בתחומי המשפט העברי. בין השנים 2005-2008 כיהן משה כיו"ר גזית – איגוד בתי הדין לענייני ממונות. במקביל עבד כמרצה וחוקר במרכז ליישומי משפט עברי במכללת נתניה ובמדרשת לינדנבאום וכן כמנהל הפעילות החברתית בתיכון "שועלי תורה בית שמש". בין השנים 1996-2012 ניהל משה סניף ביתי של יד שרה.

קצת עלי

משה מתגורר בשעלבים

השכלה

למשה תואר דוקטור לפילוסופיה במשפט עברי ותואר שני, בהצטיינות, במשפט עברי. שניהם מטעם אוניברסיטת בר אילן. הוא בוגר תואר ראשון במשפטים מטעם הקריה האקדמית אונו, ותואר ראשון במודעי החברה בהתמחות בפסיכולוגיה וסוציולוגיה מטעם האוניברסיטה הפתוחה. בנוסף סיים משה לימודי הכשרה לדיינות ולרבנות מטעם הרבנות הראשית לישראל.

גלעד בודנהיימר

מנהל תחום בריאות הנפש, מכבי שרותי בריאות

רקע מקצועי

גלעד מכהן כמנהל תחום בריאות הנפש, מכבי שירותי בריאות. בתפקידו הקודם גלעד ניהל את המרפאה לבריאות הנפש של לאומית שירותי בריאות במחוז ירושלים. כחלק מהרפורמה בבריאות הנפש גלעד היה אחראי להקמתה, לניהולה ולפיתוחה של המרפאה, להקמת מערך שירותי בריאות הנפש במחוז ועבד כפסיכיאטר ילדים. במסגרת תפקידו יזם גלעד פרויקט להגברת השימוש בשירותי בריאות הנפש בקרב המגזר החרדי, וזאת באמצעות התאמת השירות והנגשתו, תוך בנייה ויישום של תכנית להתמודדות עם הסטיגמה על הפרעות נפשיות במגזר החרדי. בשנים 2013-2006 היה גלעד מתמחה ולאחר מכן רופא בכיר במחלקה לפסיכיאטריה של הילד והמתבגר במרכז הרפואי הדסה עין כרם בירושלים. במסגרת תפקידו היה גם מרצה לסטודנטים, העביר הדרכות והרצאות בבתי חולים ארגן וריכז ישיבות רופאים ופסיכולוגים. בד בבד עבד כפסיכיאטר ילדים בארגון "תושיה"- ארגון לליווי נפשי של בני נוער חרדים בבני ברק, והיה יועץ לצוות הבכיר במכון "שילוב" לטיפול משפחתי וזוגי. במסגרת עשייתו החברתית היה גלעד חבר ועד בקהילת "פלך" (2017-2015), והתנדב ברשות הלאומית למלחמה בסמים ובאלכוהול (2018-2014). בשנים 2004-1998 ריכז גלעד והדריך פרויקטים שונים בארגונים חברתיים והתנדבותיים. הוא היה אחראי להקמת פרויקט בעמותת פר"ח לילדים עם שיתוק מוחין, לקח חלק בהקמת מועדון לילדים עם תסמונת דאון בבאר שבע ובהפעלת מועדון חברתי לסטודנטים עולים חדשים במוסדות האקדמיים בדרום. עוד היה פעיל באגודה למלחמה בסרטן ובארגון הג'וינט העולמי. גלעד קיבל פרס הצטיינות מחוזית לשנת 2017 ממנהלת מחוז ירושלים בלאומית שירותי בריאות. גלעד הוא סרן במילואים. בעבר היה קצין רפואה גדודי בפיקוד הצפון, וכיום משרת במילואים בחיל האוויר. גלעד מומחה בפסיכיאטריה של הילד. את התמחותו עשה במרכז הרפואי הדסה עין כרם בירושלים. את הסטאז' ברפואה עשה בהצטיינות במרכז הרפואי האוניברסיטאי סורוקה בבאר שבע.

קצת עלי

גלעד מתגורר בירושלים. הוא נשוי ליערית, רופאת משפחה, ואב לטל, לאלון, לשחר ולניצן. אם לא היה רופא היה חוקר ומרצה לספרות עברית, ובד בבד עוסק בחינוך בלתי פורמלי. בשעות הפנאי הוא אוהב לקרוא ולטייל.

השכלה

לגלעד תואר ד"ר לרפואה (MD) מאוניברסיטת בן גוריון. נוסף לכך הוא בוגר לימודי טיפול זוגי ומשפחתי מטעם מכון "שילוב" בירושלים, ובעל תואר שני (MA) בספרות עברית במסלול מחקרי של המחלקה לספרות עברית באוניברסיטת בן גוריון. במסגרת תכנית ענבר גלעד לומד לתואר מוסמך במינהל עסקים (MBA) עם התמחות בניהול מערכות בריאות, באוניברסיטת תל אביב.

מאיה בוזו-שוורץ

מנהלת קהילת הבוגרים, קרן מנדל

רקע מקצועי

מאיה היא מנהלת קהילת הבוגרים, קרן מנדל. לפני כן כיהנה כראש תחום מחקר ופיתוח במכון אבני ראשה, המכון הישראלי למנהיגות בית- ספרית. קודם לכן הקימה וניהלה את יחידת המחקר והפיתוח במכון ברנקו וייס, ובמסגרתה הובילה צוותים המפתחים ומנחים מודלים פדגוגיים חדשניים. מאיה היא בעלת ניסיון רב בליווי צוותי מורים וצוותי ניהול בבתי ספר, ובהנחיית תהליכי שינוי בהוראה ולמידה ברמה מחוזית. לאחרונה ראה אור ספר שערכה בשיתוף עם ד”ר נעמי מנדל-לוי העוסק בחזית המחקר והפרקטיקה בתחום המנהיגות הפדגוגית (”עושים בית-ספר”). בעבר לימדה מאיה תלמידים בבית ספר יסודי כתיבה יוצרת, פילוסופיה וחשיבה.

קצת עלי

מאיה מתגוררת במבשרת ציון. היא נשואה ליובל ואם לשלושה ילדים: דניאל בת העשר, עדו בן השבע ואלון בן השנתיים. בשעות הפנאי היא אוהבת לקרוא פרוזה ולטייל עם ילדיה.

השכלה

מאיה היא דוקטורנטית בחוג לחינוך באוניברסיטת בן גוריון בנגב )בתחום המשוב הדבור בכיתה(. היא בעלת תואר שני בפילוסופיה של החינוך ותואר ראשון בחינוך ובתכנית הרב-תחומית, שניהם מן האוניברסיטה העברית בירושלים, ובוגרת התכנית למנהיגות חינוכית של מכון מנדל.

עמנואל בוחבוט

CEO, Tribu

רקע מקצועי

החל מיוני 2020 עמנואל הוא מנכ"ל טריביו, ארגון חברתי טכנולוגי אשר מעודד ומנגיש התנדבות באמצעות טכנולוגיות מתקדמות. קודם לכן, ביוני 2013 עמנואל הצטרף ל Social Finance Israel כאחד מחברי הצוות המייסדים . כסמנכ"ל מחקר ופיתוח הוא הוביל את הפיתוח וההקמה של איגרות החוב החברתיות הראשונות בישראל. בעבר ניהל עמנואל את מחלקת המחקר והאסטרטגיה בקרן רש”י, אחת הקרנות הגדולות בישראל, המתמקדת בהזדמנויות חינוכיות ובצמצום אי השוויון ברווחה, ולפני הצטרפותו לקרן רש”י היה חוקר שווקים כמותי וסטטיסטיקאי בכיר במכון מחקר עסקי גדול (C.I).

קצת עלי

עמנואל מתגורר בקריית גת. הוא נשוי לחלי ואב לאריאל וגפן. חובב טיולי טבע בארץ ובעולם.

השכלה

לעמנואל תואר ראשון בפסיכולוגיה מאוניברסיטת בן גוריון בבאר שבע ותואר שני בפסיכוביולוגיה מהאוניברסיטה העברית בירושלים, והוא מרצה לסטטיסטיקה ולשיטות מחקר במוסדות אקדמיים שונים.

לינה בולוס

חברת הנהלה, המכללה האקדמית סכנין ראש היחידה לאיכות ולמצויינות ראש תכנית רג"ב הנהלת תכנית פריזמה

רקע מקצועי

לינה מכהנת כחברת הנהלה, ראש היחידה לאיכות ולמצוינות וראש תכנית מצוינים להוראה במכללה האקדמית סכנין. בעבר היא שימשה גם כראש היחידה לקשרי חוץ במכללה האקדמית סכנין. בתפקידה הקודם לינה כיהנה כראש תכנית רג"ב (תכנית המצוינים במכללות האקדמיות לחינוך) במכללת סכנין להכשרת עובדי הוראה. במסגרת תפקידה לינה הייתה אחראית לעיצוב, לבניית התכנים ולניהול התקציב של תכנית רג"ב במכללה. מאז 2001 לינה מרצה ללימודי תואר ראשון ושני במכללות. מאז 2014 לינה היא רפרנטית של החינוך הערבי במל"ג ומרכזת תכנית חינוך לחיי קריירה. יתר על כן, לינה שימשה כמתכללת תכנית "אתגרים" במינהל עובדי הוראה במשרד החינוך.

קצת עלי

לינה גרה בכפר יאסיף, נשואה לאברהים בולוס ואם לשלושה: לים, חליל ואילי.

השכלה

לינה היא בעלת תואר דוקטור בתחום הקוגניציה החברתית מאוניברסיטת תל אביב. יש לה תואר שני בפסיכולוגיה של קריאה וליקויי קריאה מאוניברסיטת חיפה, ותואר ראשון בפסיכולוגיה מטעם אוניברסיטת בן גוריון בנגב .נוסף לאלו, לינה מסיימת את לימודי הפוסט-דוקטורט שלה במכון ספרא לחקר המוח באוניברסיטת חיפה.

מנחם בומבך

ראש רשת חינוכית ״נצח״

רקע מקצועי

מנחם הוא ראש רשת חינוכית ״נצח״. לפני כן שימש כראש המדרשה החסידית לצעירים, אותה יזם וייסד. במקביל שימש כחבר סגל במכון מנדל למנהיגות, בתכנית לפיתוח מנהיגות בקהילה החרדית. בנוסף, הקים וניהל את הקמפוס החרדי של האוניברסיטה העברית. כמו כן, מנחם עומד בראש קהילת ברדיצ'ב בביתר. משנת 2001 משמש כמנהל תיכון, זוכה פרס החינוך - "לציון ברינה". קודם לכן עבד כמנהל פנימייה וסגן מנהל תיכון במוסד לעולים בעפולה. בתפקידו המקצועי הראשון שימש כעוזר חבר מועצת עיריית ירושלים.

קצת עלי

מנחם מתגורר בביתר עלית. בשעות הפנאי עוסק בחינוך, ניהול מערכות חינוך ודיאלוג בין תרבותי.

השכלה

מנחם בוגר תואר שני במדיניות ציבורית מטעם האוניברסיטה העברית ותואר ראשון בחינוך ותעודת הוראה מטעם מכללת מורשת יעקב.

שחר בוצר

קו-פאונדר ושותף מנהל בקרן Good Company

רקע מקצועי

שחר הוא שותף מנהל ׳Good Company׳, קרן השקעות הון סיכון. הקרן משקיעה בסטארטפים בשלבים מוקדמים עם מיקוד בטכנולוגיות שפותרות את הבעיות החברתיות או הסביבתיות הגדולות של העולם (future of work, digital health, energy, circular economy, agriculture). לשעבר, שותף מנהל בקרן האימפקט 2B-Community, יו״ר החברה הציבורית איסתא ליינס, יו״ר חברת ההשמה ג׳וב טוב, מנכ״ל שח״ם - ארגון השחקנים בישראל, ויו״ר אגודת הסטודנטים באוניברסיטת תל אביב.

קצת עלי

שחר גדל בירושלים וברעות וכיום הוא מתגורר עם משפחתו בשוהם. הוא בן 36, נשוי למירי ואב לשלושה: נבו, ינאי וארד.

השכלה

שחר הוא בעל תואר ראשון בכלכלה ותקשורת מטעם אוניברסיטת תל אביב, ובעל תעודה בהשקעות אימפקט מטעם אוניברסיטת אוקספורד.

ציפי בורנשטיין

מנהלת המערך הפסיכאטרי, מעייני הישועה

רקע מקצועי

ציפי היא מנהלת המערך הפסיכאטרי, מעייני הישועה.

קצת עלי

השכלה

שמעון בורשטיין

סגן פסיכיאטרית מחוזית - מחוז מרכז (משרד הבריאות)

רקע מקצועי

שמעון הינו סגן פסיכיאטרית מחוזית במחוז מרכז. בעבר שימש כמנהל מערך איכות ובטיחות והמערך המרפאתי בית החולים "מרחבים" (לשעבר באר-יעקב). בתפקידיו הקודמים שימש כסגן מנהל בית החולים השיקומי רעות, מומחה וסגן מנהל מחלקה בפועל במחלקה פסיכיאטרית ג' במרכז הרפואי על שם חיים שיבא - תל השומר, ומראשית 2018 הוא תיפקד במקביל גם כעוזר מנהל בית החולים השיקומי בשיבא. במסגרת עשייתו החברתית שמעון מתנדב כרופא פסיכיאטר בישיבה חרדית לחולים במחלות פסיכיאטריות, ומתנדב כפסיכיאטר במרפאת לוינסקי. בשנים 2008-2003 הוא התנדב בהוסטלים לחולים פסיכיאטרים במסגרת "שכן טוב" בבאר שבע, ובמסגרת המרפאה הניידת לפזורה הבדואית. בשירותו הסדיר היה קצין ביחידת מודיעין מבצעית בחיל האוויר, והמשיך בשירות המילואים ביחידתו עד לשנת 2015. כיום הוא עדיין עושה שירות מילואים פעיל, ומשרת כפסיכיאטר במילואים בדרגת רב-סרן. בשנת 2013 זכה שמעון במלגת קרן ניסר ללימודי Affective Neuroscience. באותה שנה הוא זכה גם בפרס פוסטר מדעי מצטיין ובמלגת נסיעה לכינוס ה-ECNP בברצלונה, והציג מאמרים בכנסי האיגוד האירופי לסכיזופרניה.עד כה שמעון שותף לפרסום של שניים עשר מאמרים קליניים ואפידמיולוגיים בתחומי הפסיכיאטריה השונים. שמעון מומחה בפסיכיאטריה. את התמחותו עשה במרכז הרפואי על שם חיים שיבא - תל השומר. את הסטאז' ברפואה עשה במרכז הרפואי ברזילי באשקלון.

קצת עלי

שמעון מתגורר בקריית אונו. הוא נשוי לאפרת ואב לאסף ולאורי. הוא חובב היסטוריה וידע כללי, ומגלה חיבה מוזרה ועזה לשעונים ולעטים.

השכלה

לשמעון תואר דוקטור לרפואה (MD) מאוניברסיטת בן גוריון בנגב. מאז שנת 2014 הוא לומד לתואר MSc in Affective Neuroscience באוניברסיטת מאסטריכט ובאוניברסיטת פירנצה (תואר משולב).במסגרת תכנית ענבר שמעון לומד לתואר מוסמך במינהל עסקים (MBA) עם התמחות בניהול מערכות בריאות, באוניברסיטת תל אביב.

טליה הראל בז’רנו

מנכ"לית כנפיים של קרמבו

רקע מקצועי

טליה משמשת כמנכ"לית כנפיים של קרמבו החל משנת 2016. בשנת 2009 התחילה לעבוד בכנפיים של קרמבו כאחת העובדות הראשונות, בתפקיד סמנכ"לית תפעול והדרכה. במסגרת תפקיד זה כתבה את תורת ההדרכה וההפעלה של הסניפים וכמו כן ניהלה את פעילות השטח של כנפיים של קרמבו. לפני כן, בין השנים 2006-2008, היתה מנחת קבוצות ואשת צוות בפרוייקט מיכא"ל (מיצוי כישורים אישיים למצויינות). הנחתה קבוצות של תלמידים ביסודי ובתיכון כיצד ניתן לממש בצורה טובה יותר את הפוטנציאל של כל אחד ואחד מאיתנו. לאחר מכן קודמה לתפקיד אשת צוות וניהלה את מערך הפעילות בהכשרות המנחים של הפרוייקט.

קצת עלי

אני בת 37, גרה בשכונת המשתלה בתל אביב, נשואה לאהרון, מנהל מרחב דן בעמותת מט"ב, אמא לאלמה (6) גור ומיקה (תאומים בני 3.5). אני אוהבת מאוד אנשים. נהנית להכיר אנשים חדשים וללמוד מהם. אוהבת לקרוא שירה עברית, להקשיב להרבה סגנונות של מוסיקה ולטייל בשבתות ברחבי הארץ.

השכלה

תואר ראשון באוניברסיטה העברית ביחסים בינלאומיים ומדעי המדינה (הצטיינות דיקאן שנב ג' + סיום התואר בהצטיינות דיקאן). תואר שני בניהול והתנהגות ארגונית מאוניברסיטת תל אביב הפקולטה למנהל עסקים. כמו כן כתבתי תזה בנושא השפעת ההתנדבות של בני הנוער על תחושת החוללות העצמית והביטחון העצמי.

מעוז ביגון

מנהל אגף לחינוך מבוגרים, המשרד ההשכלה הגבוהה והמשלימה

רקע מקצועי

מעוז הוא מנהל אגף לחינוך מבוגרים, המשרד ההשכלה הגבוהה והמשלימה. לפני כן היה מנהל מינהל חינוך , נוער וקהילה בעיריית בית שמש. במסגרת אחריותו : מערכת החינוך של בית שמש על כל גווניה, הנוער והקהילה, כולל רשת המתנ"סים בעיר. בעבר היה מנכ”ל המועצה האזורית מטה בנימין במשך שש שנים. במסגרת תפקידו היה אחראי להפעלת המועצה, המונה כ-1800 עובדים, ותקציבה עומד על כמיליארד שקלים בשנה. למעוז רקע בתחום החינוך. הוא היה מורה ומנהל בית ספר במשך שנים רבות, וניהל את מחלקת חינוך במועצה האזורית. בעבר הוא היה חבר מליאת המועצה, ובמסגרת זו היה יו”ר ועדת חינוך, חבר הנהלה וחבר בוועדות נוספות.

קצת עלי

מעוז גר במעלה לבונה שבבנימין. הוא נשוי למרגלית, העובדת כאחות במיון הדסה הר הצופים. הוא אב לשישה ילדים, ובנו הבכור לוחם בצה"ל.

השכלה

למעוז תואר שני בניהול וארגון מערכות חינוך. הוא בוגר תואר ראשון בחינוך, וכן הנדסאי תעשייה וניהול. עוד יש לו תעודות בכמה תחומים: מינהל חינוכי, ייעוץ ארגוני, מחזיק תיק נוער ברשות מקומית, קורס דירקטורים.

דגנית בידרמן

מנכל חברת c.i

רקע מקצועי

משנת 2013 משמשת דגנית בידרמן כמנכ"לית עמותת להיטיב הפועלת להטבת מצבן של משפחות החיות בעוני ובהדרה במדינת ישראל. במקביל משמשת כמנהלת פרויקט "מתלות לאחריות" במגדל העמק. קודם לכן שימשה כמנהלת מחלקת החינוך העל יסודי בעיריית רעננה ויו"ר ועדות השמה. בתפקיד קודם ברעננה הובילה תכנית יישובית לעבודה עם נוער מאתגר בעירייה בכפוף לראש העיר. במסגרת עבודתה בנתה מודלים חינוכיים בעיר, גייסה ורתמה את הגופים העירוניים השונים לטובת התכנית ופעלה ליישומה. בתחילת דרכה המקצועית שימשה כמפקחת מחוזית של נוער מאתגר באגף שח"ר של מחוז מרכז במשרד החינוך. בנוסף, דגנית התנדבה בבית של גדי – מרכז לשיקום למכורים לסמים.

קצת עלי

דגנית מתגוררת בכפר חוגלה, נשואה ואם לשי, עמר, גלי ורן. בשעות הפנאי עוסקת במדיטציה, בטיולים בטבע ובריקודי עם.

השכלה

דגנית בוגרת דוקטורט בחינוך, תואר שני בייעוץ חינוכי (שניהם בהצטיינות יתרה) ותואר ראשון במדעי ההתנהגות ותעשייה וניהול (בהצטיינות), כולם מטעם אוניברסיטת בן-גוריון.

שמולי בינג

סמנכ"ל קרן שוסטרמן

רקע מקצועי

שמולי הוא סמנכ"ל קרן שוסטרמן ואחראי על חברה משותפת (חרדים, ערבים ויהדות פלורליסטית). לפני כן כיהן 7 שנים כמנהל כפר הנוער ’ימין אורד‘ לאחר ששימש כמנהל בית ספר התיכון בכפר הנוער. קודם, שימש שמולי כמורה, מחנך כיתה ורכז שכבה בתיכון ’הראל‘ במבשרת ציון. שמולי היה אמון על תחום עובדי הקבלן בעמותת ’מעגלי צדק‘ - עמותה המפעילה את פרוייקט ’התו החברתי‘, אשר מהווה מעין תעודת כשרות מוסרית לבתי עסק. שמולי גם שימש כיועץ לענייני חברה בלשכת סגן השר לענייני חברה ותפוצות במשרד ראש הממשלה. בנוסף, הוא אחד ממקימי עמותת ’שכן טוב‘ הפועלת משנת 1999. העמותה מנוהלת על ידי צעירים ונעשית כולה בהתנדבות. את שרותו הצבאי סיים שמולי כמ“פ של קורס ’מרווה‘ בחיל חינוך.

קצת עלי

שמולי בינג נשוי ואב לחמישה, מתגורר בכפר הנוער ימין אורד, חוף הכרמל.

השכלה

לשמולי תואר שני במדיניות ציבורית במסגרת תכנית המצטיינים של בית הספר למדיניות ציבורית ותואר שני בחינוך יהודי, שניהם מטעם האוניברסיטה העברית. בנוסף, לשמולי תואר ראשון במדעי היהדות (מקרא ומחשבת) במסגרת תוכנית ’רביבים‘.

אתי בינדר

מפקחת כוללת על בתי ספר יסודיים של המחוז החרדי משרד החינוך

רקע מקצועי

אתי היא המפקחת הכוללת על בתי ספר יסודיים של המחוז החרדי משרד החינוך. בתפקידה זה אתי אחראית על שלושים בתי ספר יסודיים חרדיים לבנות, על מוסדות הממ"ח (ממלכתי חרדי) וכן ממונה ויו"ר הוועדה לקידום הישגים במחוז. בעלת תואר ראשון בחינוך ותואר שני במדיניות ציבורית של האוניברסיטה העברית. כמו כן, אתי היא בוגרת בית הספר מנדל למנהיגות בתכנית ייחודית - "שלוחי ציבור" - המכשירה שכבת מנהיגות ציבורית בקהילה החרדית ופועלת לקידום תהליך השתלבותה בחברה הישראלית. במסגרת התכנית הכינה אתי נייר עמדה הדן בנשים בעלות קריירה בחברה החרדית.

קצת עלי

אתי נשואה ואם לארבעה, ומתגוררת כיום בבני ברק.

השכלה

אתי היא בעלת תואר שני במדיניות ציבורית באוניברסיטה העברית, ובעלת תואר ראשון בחינוך עם התמחות בלשון מטעם המכללה לחינוך תלפיות. נוסף לכך למדה אתי לימודי תעודה מטעם "גבים לגישור".

מנחם ביתן

רופא מחוזי, מחוז ירושלים, קופ"ח מאוחדת

רקע מקצועי

מנחם הוא רופא מחוזי, מחוז ירושלים, קופ"ח מאוחדת.

קצת עלי

השכלה

יפעת בכור

מנכ״לית ארגון יוניסטרים

רקע מקצועי

יפעת משמשת כמנכ״לית ארגון יוניסטרים. לפני זה הובילה יפעת את תחום החדשנות והפיתוח העסקי בתגלית בחשיבה תמידית על רלוונטיות הארגון ומוצריו לקהלי היעד השונים שלו ברחבי העולם, שיתופי פעולה והתייעלות ארגונית. לפני כן ניהלה יפעת את תכנית המנהיגות העסקית תגלית אקסל. יפעת היתה אחראית על פיתוח התכנית, מינוף עשיית הבוגרים בצפון אמריקה ובישראל, פיתוח האסטרטגיה ושיתופי הפעולה והרחבת הקהילה העסקית של התכנית בשתי היבשות. תפקידה כלל ניהול קשרים ומערך שיתוף פעולה עם חברות עסקיות מובילות במשק ועם הקרנות התומכות בתכנית. קודם לכן עבדה יפעת 9 שנים בארגון ידידי צה”ל בארה”ב (FDIF), בתחילה כמנהלת מערך גיוס הכספים ובהמשך כסמנכ”לית השיווק. יפעת החלה את דרכה המקצועית כתקציבאית בפובליסיס ישראל ועסקה בתחום השיווק, ניהול לקוחות ופיתוח עסקי כמו גם בהמשך דרכה בחברת יורוטל וברשת התיאטראות Loews בארה”ב.

קצת עלי

יפעת מתגוררת בתל אביב, נשואה לרותם ואם לעמית, יובל ועלמא. יפעת חובבת קולנוע, בישול, מוסיקה, טיולים משפחתיים וספורט.

השכלה

יפעת בוגרת תואר שני בשיווק מטעם בית הספר ז'יקלין לעסקים, Baruch College, בניו יורק ותואר ראשון בתקשורת וניהול מטעם המכללה למנהל.

משה בכר

סגן בכיר לממונה על השכר, משרד האוצר

רקע מקצועי

בשנת 2009 החל משה החל לעבוד במשרד האוצר כסטודנט, ולאחר סיום לימודיו השתלב ככלכלן באגף השכר. במהלך עבודתו עסק משה עסק בגיבוש מדיניות השכר, התגמול ותנאי ההעסקה בתחומים שונים, ובהם החינוך, ההשכלה הגבוהה ומערכת הביטחון. מאז סוף שנת 2018 משה הוא סגן בכיר לממונה על השכר.

קצת עלי

משה מתגורר בירושלים. הוא נשוי ואב לשלושה.

השכלה

משה הוא בעל תואר ראשון בתוכנית המשולבת בפילוסופיה, כלכלה ומדעי המדינה (פכ"מ) מטעם האוניברסיטה העברית בירושלים.

דב בכר

רופא מומחה לפריון מילדות וגניקולוגיה

רקע מקצועי

דובי הינו רופא מומחה לפריון, מילדות וגניקולוגיה. לפני כן התמחה במנהל רפואי במשרד הבריאות. בתפקידו הקודם שימש דובי כמנהל הרפואי של מחוז הצפון במכבי שירותי בריאות. לפני כן שימש כעוזר רפואי למנהל המרכז הרפואי לגליל בנהריה, ועוד קודם לכן, שימש כסגן מנהל יחידת הIVF באסותא ברמת החייל, וכרופא בכיר ביחידת הIVF במרכז רפואי בני ציון בחיפה. בשנת 2012 היה דובי שותף בהנהגת מחאת המתמחים הארצית. התמחות רפואית: דובי מומחה במיילדות וגניקולוגיה. את התמחותו ביצע במרכז הרפואי רבין, בבית החולים בילינסון. את הסטאז' ברפואה ביצע במרכז הרפואי ע"ש ברזילי, באשקלון.

קצת עלי

דובי מתגורר בקיבוץ יד מרדכי, נשוי לענת ואב ליותם, נועם, שניר ועמית. בצבא היה לוחם וקצין בשייטת 13, ועד היום משרת בה במילואים כרופא ומפקד. אם לא היה רופא היה מקים בית ספר לצלילה לחרשים, ומגדל דגים בחווה.

השכלה

לדובי תואר ד"ר לרפואה (MD) ותואר שני במדעי הרפואה בתחום הפוריות (M.Med.Sc), שניהם מטעם אוניברסיטת בן גוריון בנגב. במסגרת תכנית ענבר לומד דובי לתואר מוסמך במנהל עסקים (MBA) עם התמחות בניהול מערכות בריאות, באוניברסיטת תל אביב.

חוסאם אבו בכר

מנהל סניף עפולה, המוסד לביטוח לאומי

רקע מקצועי

חוסאם מנהל את סניף עפולה במוסד לביטוח לאומי. לפני כן כיהן כמנהל סניץ נצרת במוסד לביטוח לאומי , ובמסגרת זאת ממונה על צוות עובדים המונה כ 250- עובדים. בעבר שימש בתפקידים ניהוליים בתחומי החינוך והחברה האזרחית. ניהל בית ספר תיכון, שימש כרכז אזורי בתכנית "קרב" וניהל את התכנית ההוליסטית מטעם המכון לחקר הטיפוח בחינוך. עוד שימש כמנהל תכניות ומיזמים בקרן אברהם, ועסק בייעוץ ארגוני ובהנחיית קבוצות. את דרכו התחיל כמורה וכמחנך בבית ספר תיכון אבו גוש.

קצת עלי

חוסאם מתגורר בכפר זלפה במעלה עירון. הוא נשוי ואב לשתיים. בשעות הפנאי הוא קורא ספרים, מטפל בגינה, מבלה בחיק המשפחה והחברים ועושה קצת ספורט. חוסם אוהב לטייל בעולם, נהנה לבשל וחובב אמנות.

השכלה

לחוסאם תואר שני בחינוך מאוניברסיטת ליברפול, תואר שני נוסף במדיניות ציבורית מאוניברסיטת תל- אביב, ותואר ראשון בלימודי המזרח התיכון ובלימודים כלליים מהאוניברסיטה העברית בירושלים. הוא למד לימודי תעודה בתחומים שונים - ייעוץ ארגוני, הנחיית קבוצות, פתרון קונפליקטים, ניהול דירקטורים ועו

אורי בלה

מנהל המחלקה לרפואה דחופה ילדים, המרכז הרפואי קפלן

רקע מקצועי

אורי סיים את בית הספר לרפואה וקריירת מלצרות ארוכת שנים בשנת 2001 ולאחר שנת סטאז' פנה להתמחות ברפואת ילדים, ובהמשך ברפואה דחופה ילדים במרכז הרפואי קפלן. משנת 2015 מנהל היחידה לרפואה דחופה ילדים ויו"ר תת הוועדה להגנת הילד במרכז הרפואי קפלן. כמנהל הובלתי שינוי בתרבות הארגונית שהביא להצטיינות המלר"ד באיכות הטיפול והשירות. אני עוסק במחקר קליני ויישומי במסגרתו אני שותף לפיתוח כלים לאבחון התעללות והזנחה בילדים, וכלים במקצוע הרפואה הדחופה, בדגש על אולטרסאונד לצד מיטת המטופל. המחקר נעשה תוך שיתופי פעולה רב ובין מקצועיים בתוך המחלקה ומחוצה לה. מרצה בבית הספר לרפואה באוניברסיטה העברית בירושלים.

קצת עלי

מתגורר במזכרת בתיה, אבא ל-3 ילדים. בשלן חובב ואופה. כשמתפנה מעט זמן עולה להרים לסיבוב על האופנוע וקפה טוב.

השכלה

בוגר בית הספר לרפואה באוניברסיטה העברית בירושלים. במסגרת תכנית ענבר השלמתי תואר במנהל עסקים (MBA) עם התמחות בניהול מערכות בריאות, באוניברסיטת תל אביב.

סיון רוזן בלום

סגנית מנהל אגף חינוך עיריית בת-ים

רקע מקצועי

סיון היא סגנית מנהל אגף חינוך עיריית בת-ים. במסגרת תפקידה סיון מקדמת את נושא הילדים והנוער בסיכון והחינוך המיוחד. היא עובדת עם מנהלי ומנהלות בתי הספר והצוותים החינוכיים, ופועלת להידוק הקשר בין הרווחה והחינוך. סיון חותרת לשילוב מיטבי של ילדים בחינוך המיוחד במסגרות מותאמות בכלל, וכחלק מהחינוך הרגיל בפרט. קודם לתפקידה זה עברה מתחום החינוך ללימוד תחום חדש ועבדה בהיי-טק כמנהלת תפעול ואסטרטגיה בחטיבה העסקית בחברת "אמדוקס" . את דרכה בחינוך החלה בצבא, שם שירתה כמ"פ של טירונים קרביים. משם עברה לעבוד עם נוער בסיכון בארץ ובאפריקה, והייתה מחנכת, רכזת ומנהלת של פרויקטים שונים.

קצת עלי

סיון מתגוררת בתל-אביב. בשעות הפנאי היא אוהבת ללמוד, לטייל, ולחפש הרפתקאות.

השכלה

לסיון תואר ראשון במדעי החיים מאוניברסיטת בן גוריון.

זמר בלונדהיים

מנהל אגף מדיניות ואסטרטגיה משרד המשפטים

רקע מקצועי

מאז שנת 2012 זמר עובד במשרד המשפטים. בארבע השנים הראשונות עבד במחלקה למשפט כלכלי בייעוץ וחקיקה, באשכול רגולציה, ועסק ברגולציה על תחומי תשתית דוגמת חשמל, מים ותחבורה, וכן בסוגיות הקשורות בתקציב המדינה ובחוק ההסדרים. לאחר מכן היה במשך כשנתיים ראש יחידת הניהול החדשה שהוקמה בייעוץ וחקיקה. כיום הוא מנהל אגף מדיניות ואסטרטגיה במשרד המשפטים.

קצת עלי

זמר מתגורר ביישוב אלון, יישוב חילוני-דתי בגוש אדומים. הוא נשוי ליעל, שגם היא עובדת במשרד המשפטים, ואב לארבעה: עומר, נעם, יובל ושחר (שני האחרונים תאומים). הוא חובב כלבים, ספרים וסקי.

השכלה

זמר הוא בעל תואר שני במשפטים בהתמחות במשפט ציבורי ובין-לאומי, תואר שני נוסף במנהל עסקים, בהתמחות בשיווק וחקר ביצועים, ותואר ראשון במשפטים – כולם מטעם האוניברסיטה העברית בירושלים.

אביטל בלונדר

מנכל"ית, עמותת ג'ינדאס

רקע מקצועי

משנת 2013 אביטל מכהנת כמנכ"לית עמותת ג'ינדאס להתחדשות עירונית בלוד. העמותה מקדמת מודל חדשני מסוגו בישראל לתהליך התחדשות עירונית רחב היקף באזור העיר העתיקה בלוד. מודל זה מעמיד במרכזו את הרצון לחולל שינוי באיכות החיים של תושבי השכונה בדרך של שינוי פיזי וחיזוק החוסן הקהילתי, באמצעות פיתוח דיור חברתי, סביבה, פיתוח כלכלי ותעסוקתי, חינוך פורמלי ובלתי פורמלי ובינוי קהילה. אביטל באה מרקע של עשייה בארגונים חברתיים העוסקים בנושאי החינוך והרווחה בישראל.

קצת עלי

אביטל חיה בלוד ונשואה ליעל.

השכלה

אביטל היא בוגרת תואר ראשון בפסיכולוגיה מאוניברסיטת בן גוריון בנגב, ובוגרת MBA במגמה למנהיגות חברתית בשיתוף קרן מנדל ואוניברסיטת בן גוריון בנגב.

ענבר יחזקאלי בליליוס

רקע מקצועי

ענבר מכהנת כראש מטה שר העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים. בשנים 2015-2018 שימשה יועצת בכירה לשר האוצר בנושאים החברתיים (חינוך, בריאות, רווחה ותעסוקה). בין היתר, יזמה והייתה שותפה מובילה בצוות לבחינת קצבאות הנכים ותעסוקת אנשים עם מוגבלות בהובלת פרופ׳ ירון זליכה להוספת כ-4.5 מיליארד ש״ח התקבלו ואושרו על ידי הממשלה. בשנים 2011-2014 שימשה ענבר כיועצת מקצועית בכירה לשר הרווחה והשירותים החברתיים בקדנציות של משה כחלון ומאיר כהן. בין השנים 2011-2012 נמנתה ענבר על המייסדים של סיעת "לתכלית ראויה" - סיעה של עורכי דין חברתיים, שהשתתפה בבחירות ללשכת עורכי הדין. החל משנת 2010 משמשת ענבר כחברת הנהלה במרכז לרפואה, משפט ואתיקה. בשנים 2008-2011 שימשה ענבר כיועצת המשפטית ומנהלת המחלקה המשפטית של איגוד מרכזי הסיוע לנפגעות ונפגעי תקיפה מינית בישראל ועסקה בייצוג בהליכים עקרוניים, קידום חקיקה וייעוץ משפטי למרכזי הסיוע. במקביל, משנת 2010 שימשה כמנהלת מרכז הסיוע לנפגעות אונס ותקיפה מינית בירושלים. בשלוש שנים שקדמו לכך התנדבה במחלקה החינוכית של המרכז. בשנים 2007-2008 שימשה ענבר כעו"ד בארגון "בזכות" - המרכז לזכויות אדם של אנשים עם מוגבלות ועסקה בשינוי מדיניות באמצעות חקיקה, פנייה וייצוג בערכאות משפטיות. בשנתיים שקדמו לכך עבדה ענבר כעורכת דין עצמאית ולפני כן, בשנים 2002-2003 ביצעה התמחות בפרקליטות מחוז ירושלים, בתחומים פליליים ואזרחיים. בין השנים 1997-2001 שימשה בתפקידים בתקשורת - בתחילה כתחקירנית בתכניות טלוויזיה בערוץ הראשון, ולאחר מכן ככתבת תרבות ברשת ב' של קול ישראל.

קצת עלי

ענבר מתגוררת בבית זית.

השכלה

לענבר תואר שני במשפטים מטעם האוניברסיטה העברית בירושלים, ותואר ראשון במשפטים בהתמחות בחטיבת זכויות אדם, מטעם המכללה האקדמית למשפטים ברמת גן. בעלת רישיון עריכת דין משנת2005 ותעודת מגשרת מוסמכת.

אופיר בן-פורת

מנהל בית הספר התיכון לחינוך סביבתי שדה בוקר

רקע מקצועי

אופיר מנהל בית הספר התיכון לחינוך סביבתי שדה בוקר.

קצת עלי

השכלה

נעה בן-שבת

היועצת המשפטית לוועדת העבודה הרווחה והבריאות הכנסת, הלשכה המשפטית

רקע מקצועי

נעה משמשת כיועצת המשפטית של ועדת העבודה הרווחה והבריאות, ובתפקיד זה מייעצת לחברי הכנסת, ולוועדה בדיוניה, לעניין חקיקה ראשית וחקיקת משנה בתחומים של דיני העבודה, תעסוקה, בריאות הציבור וזכויות החולה, ביטוח בריאות ממלכתי, מקצועות בריאות ואסדרת שימוש בטכנולוגיות רפואיות מתקדמות, ביטוח לאומי, גמלאות לסוגיהן, רווחה ושיקום, וזכויות אנשים עם מוגבלות

קצת עלי

ילידת ירושלים ושמחה על הזכות לחיות בה, לטייל בה ולגדל בה את משפחתי.

השכלה

לנעה תואר שני במשפטים מהאוניברסיטה העברית בירושלים, שם גם למדה את לימודיה לתואר ראשון במשפטים.

נתנאל בן-שושן

אחראי תוכן, מעוז

רקע מקצועי

נתנאל הוא אחראי תוכן במעוז. בתפקידו הקודם היה עורך תוכניות אקטואליה. הפך לעורך הראשי של התוכנית "קלמן וסג"ל" בתאגיד השידור הציבורי כאן 11. במסגרת תפקידו היה אחראי לבחירת הנושאים העולים מדי ערב לדיון בתוכנית, לבניית מערך התוכנית ולניהול צוות התוכנית. בעבר היה עורך ברדיו "גלי ישראל", ולאחר מכן נמנה עם מקימי תוכנית האקטואליה "הפטריוטים" בערוץ 20 ואף היה מנהל התוכניות של הערוץ.

קצת עלי

נתנאל גדל בשדרות, וכיום הוא מתגורר ביישוב נופים שבשומרון. הוא נשוי לחדוה ואב לאריאל, תאיר, מטר ודרור.

השכלה

נתנאל הוא בעל תואר ראשון מטעם בית הספר לתקשורת באוניברסיטת אריאל.

אבי בנוב

מפקד הרפואה, פיקוד הצפון, צה"ל

רקע מקצועי

אבי הוא מפקד הרפואה של פיקוד הצפון, צה"ל.

קצת עלי

השכלה

אור בנימין

Director of Operations, The Good Food Institute Israel

רקע מקצועי

אור מקימה ומנהלת כיום את פעילות הארגון הבינלאומי The Good Food Institute בישראל. בתפקידים קודמים במגזר החברתי ניהלה את עמותת יום שני ללא בשר ושימשה כמנהלת שותפויות בעמותת ’מרכז מעשה‘ – עמותה לקידום שוויון הזדמנויות של צעירים בני הפריפריה הכלכלית-חברתית באמצעות מסגרות התנדבות ותכניות המשך. קודם לכן, אור שימשה כמייסדת ומנהלת פיתוח עסקי של חברת ’לזוז מדיה‘, המפתחת קונספט אומנותי למשחקים ומדיה לילדים. במקביל לעבודתה, אור מתנדבת בפרויקט ’אם לאם‘ בקהילה בליווי אימהות לאחר לידה. בשנים 2006-2008 אור שישמה כדירקטורית, תפעול מכירות אמריקה בחברת צ‘ק פוינט בקליפורניה, ארה“ב. את שרותה הצבאי סיימה אור כקצינת חינוך בבית הספר לקצינים בה“ד 1. לפני כן, שירתה כמשקי“ת הוראה בחוות השומר בעבודה עם חיילים עולים בני העדה האתיופית.

קצת עלי

אור אמא לשלושה, מתגוררת ברעננה ותחביביה כוללים מסעות בטבע, טאי צ‘י, שחיה, קריאה ואומנות.

השכלה

לאור תואר שני בהצטיינות יתרה במנהל עסקים, התמחות במימון ושיווק ותואר ראשון, גם הוא בהצטיינות יתרה, בהנדסה תעשיה וניהול, שניהם מטעם אוניברסיטת תל אביב. בנוסף, בעלת תואר ראשון, בהצטיינות, במדעי החיים מטעם האוניברסיטה הפתוחה.

אסף בנר

מוביל מיזם פילנתרופי ״קרן של אור״

רקע מקצועי

אסף הוא יזם חברתי ומנהל, העסוק בפער בין הרצוי למצוי בבנייתה של חברת מופת . אסף עוסק בהקמה והובלה של מיזם פילנתרופי משותף ״קרן של אור״ . בין השנים 2019- 2010 שימש אסף כמנכ"ל ושותף מייסד של תכנית 'חותם'- תכנית המכשירה צעירים איכותיים להיות מורים בפריפריה החברתית והגאוגרפית ומנהיגים במערכת החינוך בישראל, הפועלים ליצירת שוויון הזדמנויות בחינוך. קודם לכן, שימש אסף כסמנכ"ל תנועת 'הכול חינוך' . אסף פעל גם כמנכ"ל וכאחד ממייסדי עמותת 'במעגלי צדק' - תנועה הנאבקת למען צדק חברתי תוך שימוש בשפה ובמקורות מהיהדות ומייסד שותף של עמותת ״שכן טוב״, ״קרן פסיפס ישראלי״, קרן נעמי בנר ז״ל ומיזם ״צום נזכור״- לצום אזרחי ביום השואה ככלי רב עוצמה להבטחת זכרון השואה.

קצת עלי

אסף מתגורר במושב אדרת יחד עם אשתו מרב ושלושת ילדיהם.

השכלה

לאסף תואר שני במנהל עסקים ותואר ראשון בפסיכולוגיה ומנהל עסקים, שניהם מטעם האוניברסיטה העברית בירושלים. בנוסף, סיים אסף קורס למנכ"לי עמותות מטעם מת"ן.

פאיק בסול

גזבר, מועצה מקומית ריינה

רקע מקצועי

פאיק מכהן כגזבר מועצה מקומית ריינה. במסגרת תפקידו הוא אחראי לניהול תקציב העירייה לרבות שכר עובדים, הזמנות, הזמנות לעבודות פיתוח וחוזים עם קבלנים וספקים. פאיק מפקח באופן ישיר על מחלקת הנהלת חשבונות, חשב השכר, הגבייה והרכש. הוא אחראי להכנת דוחות כספיים תקופתיים ושנתיים בהתאם להנחיות משרד הפנים, דיווחים למשרדי הממשלה השונים והגשת "קולות קוראים" לתקצוב פרויקטים ממשרדי הממשלה וממוסדות שונים. עוד הוא ממונה על ניהול תזרים המזומנים והעבודה מול הבנקים.

קצת עלי

פאיק מתגורר בכפר ריינה שליד נצרת. הוא נשוי ואב לשלוש בנות בזמנו הפנוי הוא אוהב לקרוא ולצפות בספורט, בעיקר בכדורגל ובכדורסל.

השכלה

לפאיק תואר ראשון כלכלה עם התמחות בחשבונאות מאוניברסיטת בן-גוריון בנגב. הוא רואה חשבון מוסמך.

זיוון בר

מפקד הרפואה בפיקוד הדרום, צה״ל

רקע מקצועי

זיוון הוא מפקד הרפואה בפיקוד הדרום, צה״ל. החל מיוני 2020 מר"פ דרום - במסגרת תפקידי אחראי על הרפואה המבצעית ורפואת השגרה, בריאות הצבא ובריאות הנפש בקרב כלל משרתי הפיקוד. בתפקיד קודם הייתי ראש ענף מיון רפואי בצה"ל- אחראי על הועדות הרפואיות למשרתים ולמועמדים לשירות בטחון לצד קביעת מדיניות ספר הפרופילים בצה"ל. בשנת 2016 סיימתי התמחות ברפואה פנימית בבית חולים איכילוב.

קצת עלי

בן 42, נשוי לארז, אבא לרנן, מתגוררים בתל אביב. בזמני הפנוי עוסק בספורט (ריצה ושחיה) מבשל ומחפש את החופשה הבאה

השכלה

בוגר לימודי רפואה באוניברסיטה העברית, התמחות ברפואה פנימית באיכילוב בוגר תואר שני MHA במנהל מערכות בריאות מאוניברסיטת בן גוריון מסיים בימים אלו תואר שני MBA במנהל עסקים מאוניברסיטת תל אביב

אדית בר

מנהלת מינהל פיתוח משרד הפנים

רקע מקצועי

אדית מנהלת את מינהל הפיתוח הכלכלי במשרד הפנים. בעבר שימשה כסמנ"כלית תקציבים והון אנושי במשרד האוצר. קודם לכן הייתה סגנית מנהלת מנהל התכנון במשרד הפנים. בעברה, שימשה אדית כיועצת מקצועית למנכ"ל משרד הפנים בתחום השלטון המקומי וניהלה את תכנית 'חונכות עסקית' לעסקים קטנים ובינוניים במשרד התמ"ת. בשרותה הצבאי הייתה אדית מדריכת חי"ר.

קצת עלי

אדית מתגוררת בירושלים, נשואה ואמא לשניים.

השכלה

לאדית תואר שני במנהל עסקים עם התמחות במימון ושיווק ותואר ראשון במנהל עסקים ומדע המדינה, שניהם מטעם האוניברסיטה העברית.

שגיא בר

מנכ"ל, המרכז לחינוך סייבר

רקע מקצועי

שגיא הוא מנכ"ל המרכז לחינוך סייבר. שגיא עוסק כבר יותר מעשור בחינוך טכנולוגי בדגש על מיזמים רחבי השפעה לאוכלוסיות מודרות, עם התמחות במיומנויות המאה ה-21 והטמעתן דרך לימודי מחשבים וסייבר. הוא בעל ניסיון קודם של 25 שנה במחקר ופיתוח ביחידות הטכנולוגיה של אגף המודיעין בצה"ל, הכולל פיתוח מוצרים עתירי טכנולוגיה וחדשנות לצד ניהול צוותי מו"פ גדולים.

קצת עלי

שגיא מתגורר בכרכור. הוא נשוי ואב לארבעה ילדים. הוא אוהב אדם, טבע וטכנולוגיה.

השכלה

שגיא הוא בעל תואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת בן-גוריון, ותואר ראשון ושני בהנדסה מהטכניון.

דוד בר

מנהל אגף ח׳, בחטיבה לביקורת תחומי כלכלה ותשתיות לאומיות

רקע מקצועי

דוד עובד במשרד מבקר המדינה משנת 2007. במסגרת תפקידו הוא מנהל אגף בחטיבה לביקורת תחומי כלכלה ותשתיות לאומיות. בתפקידו הקודם היה ממונה על צוותים של ביקורת המדינה במשרדי ממשלה, רשויות סטטוטוריות, יחידות סמך דוגמת רשות המסים בישראל וחברות ממשלתיות. בד בבד הוא מרצה בתחומי החשבונאות, הביקורת, והמסים; וכתב ספר למשתלמים בקורס ייעוץ מס. קודם לכן עבד דוד כעשר שנים ברשות המסים בישראל ומילא בה מגוון תפקידים.

קצת עלי

דוד נשוי ואב לארבעה ילדים.

השכלה

דוד הוא רואה חשבון ועורך דין. הוא סיים את בחינות מועצת רואי החשבון בביקורת עם מדליה (הצטיינות), וסיים את לימודי התואר השני במשפטים מאוניברסיטת בר-אילן בהצטיינות. לדוד תואר ראשון במשפטים ותואר ראשון במינהל עסקים - התמחות בחשבונאות.

ליאור בר-דור

משנה למנכ"ל עדן- החברה לפיתוח כלכלי בירושלים

רקע מקצועי

ליאור הוא משנה למנכ"ל עדן- החברה לפיתוח כלכלי בירושלים. ליאור החל את דרכו המקצועית בזמן לימודי התואר השני כששימש כסגן מהנדס התכנון בחברה מוריה בירושלים שם היה אמון על מיסוד קשרי החברה ורמ"י כחברה מנהלת חדשה לרמי. לאחר מכן עבד כמנהל פרוייקטים גיאוגרף ומתכנן ערים, 8 שנים, בחברת ניהול פרוייקטים עמ-גר במסגרת זו ניהל פרוייקטים רבים ומגוונים בשלבי התהוות ותכנון שונים. משנת 2006 ועד הוא עובד חברת עדן, שהחלה כחברה לפיתוח מרכז ירושלים וכעת הינה חברה כלכלית. הוא התחיל כסמנכ"ל החברה והפך למשנה למנכ"ל החברה.

קצת עלי

השכלה

מוריה ברוט

מנהלת תחום בכיר, אסדרת שוק עבודה, אגף בכיר אסטרטגיה ותכנון מדיניות, משרד העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים.

רקע מקצועי

נכנסה לשירות המדינה ב-2012 במסגרת תכנית הצוערים, והשתלבה בלשכת הממונה על זרוע העבודה כמנהלת תחום בכיר - אסדרת שוק עבודה. במסגרת תפקידה פועלת לגיבוש והטמעת מדיניות המשרד בסוגיות רוחב כגון - עובדים זרים, חקיקת עבודה, שיפור השירות לאזרח ועוד. מאז 2020 משמשת כמנהלת אגף רגולציה, באגף בכיר אסטרטגיה ותכנון מדיניות, ואחראית בין היתר על תהליכי רגולציה, התאמת חקיקת העבודה לשינויים שחלו בעולם העבודה, ועוד. טרם כניסתה לשירות הציבורי פעלה במגזר השלישי במגוון תפקידים ועמותות. בתפקידה האחרון שימשה כמנהלת אגף החינוך של עמותת "במעגלי צדק". את דרכה המקצועית החלה עוד כסטודנטית עת יזמה והקימה פרוייקטים חברתיים.

קצת עלי

מוריה היא ירושלמית מלידה, ומתגוררת בעיר גם כיום עם משפחתה. היא נשואה ליחיעם ואם לארבעה: מעיין, תמר, אלעד ורעות. בשעות הפנאי היא אוהבת לטייל, לכתוב, לבשל ולקרוא, ונהנית מאוד ממשחקי חשיבה ואסטרטגיה.

השכלה

מוריה היא בעלת תואר שני במדיניות ציבורית ותואר ראשון בעבודה סוציאלית – שניהם מטעם האוניברסיטה העברית בירושלים. היא בוגרת תוכנית הצוערים לשירות המדינה (מחזור ראשון), ובוגרת תוכנית תהודה – בית מדרש למנהיגות יהודית (מבית "קולות" ומדרשת אורנים).

שני ברוש

סגנית מנהל המרכז הרפואי כרמל

רקע מקצועי

שני היא סגנית מנהל המרכז הרפואי כרמל. לפני כן היתה סגנית אלוף בצה"ל, ועמדה בראש צוות רפואה בנציבות קבילות החיילים. במסגרת תפקידה שני מפקדת על צוות בירור קבילות בנושאי רפואה, ומנהלת את הבירור תוך ראייה מערכתית וראיית החייל הבודד בד בבד, חתירה מתמדת לאיתור שורש הבעיה, סימון נקודות התערבות ומתן המלצות לשיפור ולעידוד תרבות הדיווח והלמידה המערכתית. קודם לכן, בשנים 2015-2013, הייתה שני סגנית ראש ענף רפואה במחלקת שירותי הבריאות בצה"ל. בתפקידה זה הייתה אחראית לניהול קידום האיכות, לקביעת מדיניות רפואת השגרה בצה"ל, לכתיבת הוראות והנחיות מקצועיות ולעדכונן, לפיתוח מערכת מדדי איכות בצה"ל ולגיבוש תוכני הכשרות וקורסים מקצועיים. בשנים 2011-2009 הייתה שני מפקדת מערך הרפואה השלישונית במרחב הצפון בצה"ל. במסגרת תפקידה הייתה אחראית לניהול הטיפול בחיילים במצבים רפואיים מורכבים ובבני משפחותיהם, פיקדה על צוות רב-מקצועי ויצרה שיתופי פעולה עם מערכת הבריאות האזרחית, מחלקת הנפגעים בצה"ל ואגף השיקום במשרד הביטחון. עוד קודם לכן ובד בבד הייתה רופאת משפחה במרפאת יקנעם עילית וטירת כרמל. במסגרת עשייתה החברתית שני מנחה סדנאות מיומנויות תקשורת וקבוצות עמיתים לרופאים צבאיים, ובוחנת מועמדים לתכנית "צמרת" בבחינות הקבלה של הפקולטה לרפואה בירושלים. בשנים 2014-2013 הייתה רופאת משפחה בבית החולים הצבאי לטיפול בפצועים הסורים בגולן. שני היא שותפה פעילה בארגון "יוצאי לובלין ודורות ההמשך" לקירוב בני הדור השלישי. בשנת 2013 קיבלה שני תעודת הוקרה והערכה מאלוף פיקוד העורף ומקצין רפואה ראשי על השתתפותה במבצע "איים של תקווה" - משלחת הסיוע ההומניטרי לפיליפינים. בשנת 2009 קיבלה תעודת הצטיינות מקצין רפואה ראשי. שני היא מומחית ברפואת המשפחה. את התמחותה עשתה במחלקה לרפואת משפחה של שירותי בריאות כללית במחוז חיפה והגליל המערבי. את הסטאז' ברפואה עשתה במרכז הרפואי "העמק" בעפולה.

קצת עלי

שני מתגוררת בחיפה. היא נשואה לנדב ואם לשירה ולרותם. בשעות הפנאי היא נהנית לקרוא ולכתוב שירה, להאזין למוזיקה, לנגן ולשיר. היא אוהבת לטייל בעולם עם בני משפחתה.

השכלה

לשני תואר דוקטור לרפואה (MD) מהפקולטה לרפואה של הטכניון בחיפה במסגרת העתודה האקדמית. שני החלה בלימודי תואר שני בניהול מערכות בריאות (MHA) באוניברסיטת חיפה, ובמסגרת תכנית ענבר היא לומדת לתואר מוסמך במינהל עסקים (MBA) עם התמחות בניהול מערכות בריאות, באוניברסיטת תל אביב.

מור ברזני

מנהלת אגף חברה וממשל, בית הנשיא

רקע מקצועי

מור היא מנהלת אגף חברה וממשל, בית הנשיא. בשנים 2015– 2018 עבדה מור במחלקת התוכן והאסטרטגיה בבית הנשיא, וניהלה את הפעילות בתחומי התעסוקה והאזוריות במסגרת המיזם "תקווה ישראלית" ובמטרה להבטיח חוסן כלכלי-חברתי בישראל. קודם לכן עבדה כשלוש שנים כליטיגטורית במשרד עורכי דין מסחרי, וייצגה את החברות והבנקים הגדולים במשק הישראלי.

קצת עלי

מור גרה ביפו ונשואה לעוז.

השכלה

מור היא עורכת דין בעלת תואר ראשון משולב משפטים ומנהל עסקים ותואר שני במשפטים.

ניר ברטל

ראש מועצה מקומית אורנית

רקע מקצועי

החל מנובמבר 2018 ניר מכהן כראש מועצת אורנית. בעברו ניר ניהל את תחום ביטוחי חבויות ברשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון. במסגרת עבודתו ניר פיקח על תחום זה ואחראי להסדרתו, ויזם והוביל רפורמות צרכניות משמעותיות בשווקי ביטוח אלו. עוד היה אחראי ניר לשיפור השירות שחברות הביטוח והחברות המנהלות חיסכון פנסיוני מעניקות למבוטחים ולחוסכים. שירות זה הוא רכיב מרכזי באפשרות של מבוטחים וחוסכים לעמוד על כך שיקבלו את זכויותיהם.

קצת עלי

ניר מתגורר ביישוב אורנית. הוא נשוי ואב לשלושה.

השכלה

ניר הוא בעל תואר ראשון בכלכלה מאוניברסיטת תל אביב, ובעל תואר שני במנהל עסקים מהאוניברסיטה העברית בירושלים.

אסף ברימר

מנכ"ל, Moona a Space for Change

רקע מקצועי

אסף הוא היזם והמנהל של מונא – חלל לשינוי, מאז 2013. במסגרת התפקיד הוא לומד, מפתח ובונה עם הצוות את כלל המרכיבים של הפעילויות השונות של הארגון ואת הארגון עצמו, צעד אחר צעד, בתהליך שאינו מסתיים לעולם, אבן דרך אחר אבן דרך. פעילויות מונא מבוססות על התנסות מעשית בטכנולוגיה מתקדמת במשימות מוגדרות (PBL). בתהליך זה קהילת המשתתפים רוכשת את מיומנויות העבודה בטכנולוגיה לצד מיומנויות רכות (מסוגלות, אחריות, עבודת צוות). אסף שירת 27 שנים כטייס קרב בחיל האוויר, ואחר כך עבד כחמש שנים בתעשייה האווירית.

קצת עלי

אסף מתגורר ביישוב יובלים. הוא גרוש ואב לשלושה.

השכלה

לאסף תואר שני MBA מהקריה האקדמית, תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי ותואר ראשון בכלכלה מאוניברסיטת חיפה.

ניצן ברכן

אדריכל העיר פתח תקוה

רקע מקצועי

ניצן הוא אדריכל העיר פתח תקוה. לפני כן ניהל את המחלקה להתחדשות עירונית בעזרה ובצרון משנת 2011. במסגרת תפקידו ריכז את עבודת המנהלת, המסייעת לתושבים בקידום פרויקטים בתחומי פינוי בינוי, תמ"א 38 ושימור ברחבי העיר תל-אביב. בתפקידו הקודם כאדריכל אגף הנדסה בעיר בת ים התנסה בניהול, בתכנון ובליווי תכנית בניין עיר, משלב התכנון המוקדם ועד לאישור לביצוע. בעבר עבד כאדריכל בכיר במשרד דני לזר אדריכלים, והיה בעליו של משרד עצמאי לתכנון ואדריכלות. בשירותו הצבאי היה חוקר במצ"ח.

קצת עלי

ניצן מתגורר ברמת גן. הוא נשוי ואב לשניים.

השכלה

לניצן תואר ראשון B.Arch בארכיטקטורה מאוניברסיטת תל-אביב, ותואר ראשון B.sc בביולוגיה ומדעי החיים, גם הוא מאוניברסיטת תל-אביב.

נחום ברכר

גזבר עיריית אלעד

רקע מקצועי

נחום משמש כגזבר עיריית אלעד החל מ2019. לפני כן משנת 2017 סגן גזבר ומנהל הרכש בעיריית אלעד. בשנים 2013-2017 בעל משרד לראיית חשבון ומנהל כספים בעמותה לבניית בית מדרש בהיקף של כ - 200 מיליון ש"ח. בשנת 2012 שירות לאומי אזרחי בעמותת בצוותא המקדמת לימודי חונכות לאוכלוסייה בסיכון. כיום משמש גם כחבר הנהלה בפורום המקצועי של הרשויות החרדיות ויו"ר ועדה לפיתוח כלכלי של הפורום המוביל שינוי בתהליכי העבודה, שאיפה למקצועיות וקידום ההון האנושי ברשויות החרדיות.

קצת עלי

השכלה

כרמל טל ברמן

מנכ"ל מועצה אזורית גזר

רקע מקצועי

כרמל היא מנכ"לית המועצה האזורית גזר. במסגרת תפקידה היא מתכללת את עבודת המחלקות והאגפים השונים במועצה, וכן את הקשר והעבודה מול ועדי היישובים במועצה. קודם לכן הייתה סמנכ"לית ברשת "מוצצים", תפקיד שבמסגרתו הייתה שותפה לפריצת הדרך של החברה ולביסוסה כרשת קמעונאית מובילה. את דרכה התחילה כרמל כיזמית שהקימה חנות ומרכז להיריון ולידה, ומשם פיתחה את הקריירה שלה בענף.

קצת עלי

כרמל נולדה ועודה מתגוררת בכפר ביל"ו. היא נשואה לעמרי ואם לאלה וירדן. בזמנה הפנוי היא נהנית מהשקט בגינה שבביתה, המספקת רגעים חטופים של שלווה. לעיתים (מעטות מדי...) היא לוקחת את הכלבים ויוצאת להליכה בשדות הכפר.

השכלה

כרמל היא בעלת תואר ראשון במדעי הרוח ובתלמוד מטעם אוניברסיטת תל אביב, וכן בעלת תעודת הוראה.

קרן ברק

גזברית וראשת מנהל הכספים, עיריית ראשון לציון

רקע מקצועי

קרן היא גזברית וראשת מנהל כספים בראשון לציון. במסגרת תפקידה היא אחראית לניהול הכספי והכלכלי של העיר, כולל גבייה ואכיפת ארנונה והיטלים, תקציב, דוחות כספיים, תזרים מזומנים, השקעות, נכסים, תשלומים, בקרת שכר וניהול של כמאתיים עובדים. קרן היא גם דירקטורית בחברות הבת. קודם לכן הייתה סגנית וממלאת מקום גזבר ומנהלת אגף תקציבים בעיריית ירושלים, והייתה ממונה על בניית התקציב, בדיקת כדאיות כלכלית, ייזום תוכניות התייעלות וייעוץ כלכלי להנהלת העירייה. היא הייתה שותפה בבניית התוכנית האסטרטגית של העיר, בהתאם למודל של פרופ' פורטר ופרופ' פלורידה, המשלב בין יתרון תחרותי וכלכלה יצירתית.  

קצת עלי

קרן מתגוררת בעיר מודיעין. היא נשואה לאמיר ואם לשקד, אסף ורותם. בשעות הפנאי היא עוסקת בספורט.

השכלה

קרן היא בעלת תואר שני במנהל ומדיניות ציבורית מטעם אוניברסיטת בן-גוריון בנגב במסגרת תוכני תריץ, ותואר ראשון בכלכלה וניהול מטעם האוניברסיטה הפתוחה.

יעל נאמן ברק

מנכ"לית, קרן לאוטמן

רקע מקצועי

משנת 2008 מכהנת יעל כמנכ"לית קרן לאוטמן, העוסקת בחינוך ובקידום השוויון והשותפות בין אזרחי ישראל. יעל בחרה לעסוק בחינוך לאחר שעסקה בעריכת דין בתחום המינהלי והפרטי. היא פנתה ללמד בבית ספר תיכון ועבדה שנתיים כמחנכת כיתה וכמורה לאזרחות ויהדות. לאחר מכן עברה לעבוד בארגוני חברה אזרחית. במסגרת עבודתה זו עבדה יעל כמנחה בעמותות העוסקות בזהות יהודית, ניהלה את סניף חיפה והצפון של עמותת גשר ועבדה בעמותת אשלים של ג'וינט ישראל כמנהלת תכניות בתחום ילדים ובני נוער עם צרכים מיוחדים.

קצת עלי

לה בחיפה, למדה וגרה בירושלים, וכיום מתגוררת בישוב הקהילתי נירית. נשואה ליוראי ואם לעומר, מעיין ושירה. ב – 2012 יצא לאור ספרה "רק שלא יגיד את המילה הזאת".

השכלה

ליעל תואר ראשון במשפטים ותואר שני בקרימינולוגיה, שניהם מהאוניברסיטה העברית בירושלים. ליעל תעודת הוראה באזרחות והיא בוגרת מכון למנדל למנהיגות חינוכית, בעלת תעודת מגשרת ובוגרת קורס דירקטורים.

אורלי ברק-צפריר

מנהלת המערך הגריאטרי ומ״מ מנהלת היחידה לקידום רופאים, איכילוב

רקע מקצועי

אורלי מנהלת את המערך הגריאטרי ומ״מ מנהלת היחידה לקידום רופאים במרכז הרפואי תל אביב, ע"ש סוראסקי (איכילוב). בתפקידה הקודם כיהנה כעוזרת רפואית בהנהלת המרכז הרפואי, במסגרת התמחותה במנהל רפואי. כמו-כן אורלי הייתה שותפה בוועדות שונות כגון וועדת החייאה מוסדית ווועדת כח אדם רופאים. קודם לכן שימשה אורלי כרופאה בכירה במערך הגריאטרי באיכילוב. במסגרת תפקידה הייתה אחראית על פיתוח המרפאה הגריאטרית ועל הקמת מרפאה אונקולוגית-גריאטרית אותה מפעילה גם היום. בנוסף הייתה אחראית על פרויקט "קמיליון" למערך הגריאטרי-שיקומי וכן על פרויקט אקרדיטציה מחלקתי. כשילוב בין היותה גריאטרית לבין התמחותה במנהל רפואי, יזמה ובנתה את "תכנית הזה"ב" של בית החולים לטיפול בקשישים באשפוז החריף, תוכנית הנתמכת ע"י משרד הבריאות וארגון אש"ל. קודם לכן, בין השנים 2012-2015 שמשה אורלי כרופאת בית, טיוטור ומדריכה קלינית. במקביל עבדה כרופאת משפחה ומומחית ברפואה פנימית במרפאה של שירותי בריאות כללית בבית-שמש.עוד קודם לכן הייתה אורלי מנחה של קבוצות תרגול בקורסים “מסירת בשורה קשה” ו“מיניות האדם” בבית הספר לרפואה של האוניברסיטה העברית. התמחות רפואית: אורלי מומחית ברפואה פנימית ובגריאטריה. את התמחותה ברפואה פנימית ביצעה בבית החולים הדסה עין כרם ואת התמחות-העל בגריאטריה ביצעה במרכז הרפואי הדסה הר הצופים ובמרכז הרפואי תל-אביב ע"ש סוראסקי (איכילוב). את הסטאז' ברפואה ביצעה במרכז הרפואי הדסה עין כרם.

קצת עלי

אורלי מתגוררת בתל-אביב, נשואה לעידן ואמא לנעם. אם לא הייתה רופאה, הייתה מעצבת פנים.

השכלה

לאורלי תואר ד"ר לרפואה (MD) מטעם האוניברסיטה העברית, ועומדת לסיים תואר מוסמך בבריאות הציבור (MPH) מטעם אוניברסיטת תל-אביב. מחקריה ברפואה זיכו אותה בפרסים מקרן קלינאי צעיר וקרן גסנר. במסגרת תכנית ענבר לומדת אורלי לתואר מוסמך במנהל עסקים (MBA) עם התמחות בניהול מערכות בריאות, באוניברסיטת תל אביב.

גליה ברקאי

מנהלת היחידה למחלות זיהומיות בילדים בי" שיבא ומנהלת בית החולים הווירטואלי שיבא BEYOND

רקע מקצועי

החל משנת 2019 גליה היא מנהלת היחידה למחלות זיהומיות בילדים בבית החולים ספרא לילדים במרכז הרפואי שיבא. גליה היא גם מנהלת בית החולים הווירטואלי שיבא BEYOND. משנת 2018 היא חברת הנהלת שיבא, כמתמחה במנהל רפואי. בד בבד, מאז שנת 2015 היא מרכזת את תחום הטלרפואה בשיבא. לפני כן, החל משנת 2008 גליה עובדת בשיבא כיועצת במחלות זיהומיות בילדים, וכרופאה בכירה במחלקת ילדים ב'. בשנים 2012-2009 היא הייתה אחראית לתוכנית ההתמחות בילדים, ובשנים 2017-2012 הייתה סגנית מנהל המחלקה. בשנים 2008-2006 הייתה גליה יועצת במחלות זיהומיות וסגנית מנהל מחלקת ילדים א' במרכז הרפואי סורוקה בבאר שבע. לגליה התמחות ברפואת ילדים מבית החולים קפלן ברחובות, והתמחות-על במחלות זיהומיות מהמרכז הרפואי סורוקה בבאר שבע. בימים אלה היא מתמחה במנהל רפואי בהנהלת המרכז הרפואי שיבא.

קצת עלי

גליה מתגוררת בכפר הרי"ף. היא נשואה לנעם ואם לעדי, לרועי ולרון. בזמנה החופשי היא מלווה טיולי ג'יפים בחו"ל, ומשתתפת במשלחות סיוע ברחבי העולם.

השכלה

גליה היא בעלת תואר דוקטור לרפואה (M.D) מטעם אוניברסיטת תל אביב.במסגרת תוכנית ענבר גליה לומדת לתואר מוסמך במנהל עסקים (MBA) עם התמחות בניהול מערכות בריאות, באוניברסיטת תל אביב.

עופר ברקוביץ

יו"ר התעוררות בירושלים, יו"ר האופוזיציה

רקע מקצועי

עופר משמש כיו"ר התעוררות בירושלים, יו"ר האופוזיציה. בתפקידו הקודם שימש כסגן ראש עיריית ירושלים. במסגרת תפקידו מחזיק תיקי פיתוח כלכלי ותעסוקה, תרבות ומרכז העיר ומוביל תהליכים מרכזיים בתחומים אלו. במקביל משמש כיו"ר תנועת התעוררות בירושלים בשמונה השנים האחרונות, שהוא היוזם שלה ואחד ממייסדיה. קודם לכן שימש כחבר מועצת העיר בירושלים וכנציג תנועת ההתעוררות, במסגרתם פעל בתחומי הנוער, צעירים, תרבות והוביל מאבקים על צביונה הסובלני של ירושלים. עופר הינו אחד ממקימי תנועת מתפקדים הארצית ובמשך שנתיים היה פעיל בבניית האסטרטגיה בתנועה, סיוע בגיוס משאבים ופעילות בתחום השיווק והקריאטיב. בנוסף, עופר עסק בניהול האסטרטגיה והתוכן בפרויקט מתחם התחנה בירושלים, בשנת ההקמה שלו. 2008 - היום יו"ר תנועת התעוררות בירושלים מקים התנועה החברתית פוליטית הגדולה בירושלים והגדולה במישור המוניציפלי בישראל. המנכ"ל הראשון שלה. במסגרתה: אחראי על בניית התנועה על כל מערכיה ומנגנוניה, הובלת חזון, אסטרטגיה, הנחיית מנכ"לי התנועה, רתימת והנעת אלפי מתנדבים לפעולה במסגרתם של פרויקטים עירוניים ולאומיים; ייזום מאות פרויקטים, יצירת שיתופי פעולה מקומיים וארציים עם עשרות גופים; הובלת תחום גיוס משאבים לתנועה וגיוס מיליוני ש"ח; עבודה אינטנסיבית לבניית המותג, שיווק ודוברות מול כל כלי התקשורת. 2019 – היום יועץ אסטרטגי ופיתוח עסקי משמש כיועץ וכפרויקטור לפיתוח עסקי ליו"ר קבוצת סקאל הולדינגס העוסקת בייבוא מותגים בינלאומיים ובפרויקטים עסקיים נוספים. 2019 – היום נשיא ומנכ"ל על של עמותת לב אוהב מנכ"ל על של העמותה, הוקמה על ידי אנשי עסקים בכירים. מאמצת שכונות מוחלשות ליצירת שינוי שכונתי מקיף תוך דגש על מוביליות החברתית, עם 7 פרויקטים ברחבי מדינת ישראל (בשותפות עם חברות מגדל, שלמה ביטוח, פלייטיקה, קבוצת נטו, איתוראן, רשויות מקומיות, משרדי ממשלה, ושותפים חברתיים נוספים). במסגרתה: הובלת מבצע מכפילים מהלב לגיוס 7 מליון ₪ במשבר הקורונה. 2018 - התמודדות לראשות העיר ירושלים קבלת 49.1% מקולות הבוחרים, 110 אלף קולות. ראש הסיעה הגדולה ביותר במועצת העיר ירושלים - 7 מנדטים. הובלת הקמפיין, האסטרטגיה, הפעלת עשרות ספקים ויועצים ואלפי מתנדבים. 2017 – היום מרצה בתחומי מנהיגות, יזמות, אסטרטגיה לפיתוח כלכלי ואורבני. 2013 – 2017 סגן ראש עיריית ירושלים אחראי על תיקי הפיתוח הכלכלי ותעסוקה, תיק התרבות והתחדשות מרכז העיר. יו"ר ועדת הכספים במהלך חלק מהקדנציה. חבר ועדה מחוזית לתכנון ובנייה (2013- 2020). 2013 – 2017 חבר דירקטוריון הרל"י (2013 עד היום). יו"ר בפועל דירקטוריון חברת עדן. הובלת תוכנית הוליסטית להתחדשות מרכז העיר ירושלים – נדל"נית, תחבורתית, תיירותית תרבותית ועסקית. 2012 – 2013 ניהול האסטרטגיה והתוכן והקמת פרויקט מתחם התחנה בירושלים. 2008 - 2011 חבר מועצת העיר בירושלים. מחזיק תיק הנוער, מ"מ מחזיק תיק התרבות, יו"ר ועדת התרבות וועדת הנוער. 2008 -2010 פרויקטור בחברת תמיס, כולל פעילות בחו"ל, חברת היי טק בתחום המל"טים.

קצת עלי

עופר מתגורר בירושלים, נשוי לדינה ואב לאריאל. בשעות הפנאי אוהב לשחק כדורגל, לטייל בארץ, ולראות סרטי איכות בקולנוע סמדר.

השכלה

עופר בוגר תואר ראשון בפילוסופיה, כלכלה ומדעי המדינה מטעם האוניברסיטה העברית.

הילה ברקן

סמנכ"לית קשרי חוץ המכללה האקדמית כנרת

רקע מקצועי

הילה משמשת כסמנכ"לית קשרי החוץ של המכללה האקדמית כנרת, לצד זאת מונתה לתפקיד מנכ"לית החברה הכלכלית של המכללה האקדמית כנרת. התפקיד כולל: ממשק עם מרכז כנרת ליזמות וחדשנות בתחום ה- AGRO-TECH, גיוס משאבים, בינלאומיות, יחסי ציבור ודוברות. ניהול המחלקה כולל בניית תקציב, מעקב ובקרה על ביצועו, ריכוז החלטות הנהלת המוסד האקדמי ותרגומן לתוכנית עבודה אופרטיבית, ניהול ספקים בתחום ההשמה ויחסי הציבור ופיתוח צוות העובדים במחלקה. בעבר שימשה מספר שנים כמנהלת תוכנית לקליטת בני נוער יוצאי אתיופיה במסגרת הג'וינט ישראל.

קצת עלי

גרה בקיבוץ אשדות יעקב איחוד רעייתו של יניב ואימא לארבע בנות מופלאות אוהבת ספורט מוסיקה ומתעניינת בחדשנות ויזמות

השכלה

תואר שני ביישוב סכסוכים ומשא ומתן תואר שני בייעוץ ופיתוח ארגוני

עידו ברקן

מנהל תוכנית מנדל למנהיגות אקדמית

רקע מקצועי

עידו הוא מנהל תוכנית מנדל למנהיגות אקדמית. לפני כן היה ראש תחום מפקחים במכון אבני ראשה. במסגרת תפקידו עידו היה אחראי לבנייה ולהובלה של תהליכי הכשרה ופיתוח מקצועי של המפקחים הכוללים במערכת החינוך. קודם לכן היה חבר בצוות המחקר והפיתוח של המכון. בשנים האחרונות עידו מכהן כמנטור בכיר בתוכנית Global Business Studies בפקולטה לניהול באוניברסיטת תל אביב, המיועדת לסטודנטים מצטיינים ממגוון מדינות הלומדים לתואר שני במינהל עסקים. עידו נמנה עם מייסדי בית הספר ברוח הייטק-היי חולון − בית ספר ציבורי ייחודי הפועל במודל של “למידה מבוססת פרויקטים”. את דרכו המקצועית התחיל כיועץ אסטרטגי בחברת TASC.

קצת עלי

עידו מתגורר בתל אביב. הוא נשוי ליהודית ואב לאורי ולעופר. בשעות הפנאי הוא אוהב לבלות עם משפחתו, לשחות ולצייר.

השכלה

לעידו תואר שני (בהצטיינות) במדיניות חינוך מאוניברסיטת תל-אביב, ותואר ראשון בתוכנית "אמירים" לתלמידים מצטיינים ובחוג למדעי הקוגניציה מהאוניברסיטה העברית בירושלים. נוסף לכך יש לו תעודת הוראה ממכללת בית ברל.

אלי ברקת

מנכ"ל, כי"ח - כל ישראל חברים

רקע מקצועי

אלי הוא מנכ"ל "כל ישראל חברים" ועורך האתר "החכם היומי". בעבר היה סמנכ"ל חינוך ב"כל ישראל חברים", ראש בית המדרש "ממזרח שמש" למנהיגות חברתית, ומנהל בית הלל באוניברסיטה העברית. אלי היה יו"ר "פנים – איגוד הארגונים להתחדשות יהודית", יו"ר רשת בתי המדרש בישראל, ויו"ר "נוער צדק חברתי". הוא היה חבר בוועדת ביטון להעצמת הזהות של יהדות ספרד והמזרח במערכת החינוך, חבר במועצה הבין-לאומית של הקרן החדשה לישראל, חבר ועדת פרס פועל/ת צדק בחינוך, וחבר ועד "מעיין החינוך הדמוקרטי". אלי ערך את הספר א-מיתיות: צדק-חברתי, מגדר ומדרש, ויזם את הוצאת הספר מסורת בעידן מודרני: חכמים ספרדים בדורות האחרונים. הוא זוכה פרס זכויות האדם של NIF – אנגליה.

קצת עלי

אלי גר בשכונת פסגת זאב שבירושלים. הוא נשוי ואב לשישה בנים.

השכלה

אלי בעל תואר ראשון מהחוג ללימודי האסלאם מטעם האוניברסיטה העברית בירושלים.

נגה גיל בשיא

מנהלת התכנית למנהיגות בשירות הציבורי, מנדל צפון

רקע מקצועי

נגה מנהלת את התכנית החדשה למנהיגות בשירות הציבורי, במנדל צפון. בעבר כיהנה 10 שנים כמנהלת אגף חינוך וקהילה במועצה האזורית עמק המעיינות. במסגרת תפקידה הקימה את האגף, בנתה אסטרטגיה לחינוך לעשור הקרוב, ועסקה ביישומה תוך שיתוף מגזרים שונים בפעילות לקידום החינוך והקהילה. קודם לכן שימשה כמנהלת עמיתה בבית הספר העל יסודי שק”ד בשדה אליהו וכסגנית מנהל, כרכזת פדגוגית וכמחנכת. בסקטור החברתי פעילה נגה בתהליכי פמיניזם-דתי ובעברה הייתה פעילה חברתית במסגרת פרוייקט של”פ (שמיניסטים לעיירות פיתוח).

קצת עלי

נגה מתגוררת במעלה גלבוע, נשואה ואם לחמישה ילדים נהדרים. בשעות הפנאי עוסקת בעיקר בגידול משפחתה וגם בלימוד תורה וקריאת ספרים.

השכלה

נגה בוגרת תואר שני בלימודי יהדות, )בהצטיינות( מטעם טורו קולג', ובוגרת תואר ראשון ותעודת הוראה בתלמוד מטעם אוניברסיטת בר-אילן. בנוסף, בוגרת קורס להכשרת מנהלי בתי ספר.

אשרף ג’בור

מנהל התכנית הלאומית להנגשת השכלה גבוהה "רואד"

רקע מקצועי

אשרף מנהל את התוכנית הלאומית להנגשת השכלה גבוהה לחברה הערבית, הדרוזית, הצ'רקסית והבדואית, "רואד". במסגרת תפקידו הוא אחראי ליותר משבעים יישובים ברחבי הארץ, המנוהלים על ידי חמישה מנהלי אזור ויותר מ-65 רכזים יישוביים. קודם לכן ניהל אשרף את התיכון העירוני שפרעם, ועבד במחוז צפון במשרד החינוך כמדריך מלווה לתיכונים בנצרת. את דרכו החל כמורה ומחנך הן במגזר היהודי הן במגזר הערבי. הוא היה בוחן באגף בחינות במשרד העבודה, וריכז את תחום ההכשרה המקצועית למבוגרים מהחברה הערבית ברשת עמל הישגים בצפון.

קצת עלי

אשרף מתגורר בשפרעם. הוא נשוי לג'ומאנה ואב לפואד ולמיריל. בשעות הפנאי הוא אוהב לטייל בארצנו היפה, ומתנדב בארגונים הדוגלים בחיים משותפים בין ערבים ליהודים. אשרף נמנה עם מייסדי המדרשה למנהיגות ישראלית משותפת, וחבר בוועדות חינוך שונות.

השכלה

אשרף הוא בעל תואר שני בניהול מערכות חינוך ובעל תואר ראשון במדעי החינוך – שניהם מטעם אוניברסיטת חיפה. נוסף על כך הוא השלים לימודי תעודת הוראה, והוא בוגר התוכנית ליועצי קריירה לבעלי תואר שני מטעם אוניברסיטת תל אביב.

מריה ג’יריס

ראש מטה מנכ"ל משרד התחבורה

רקע מקצועי

מריה משמשת כמנהלת אגף פיתוח אזוריות במשרד הפנים. בתוקף תפקידה, היא אחראית על פיתוח ויישום אסטרטגיות לעידוד אזוריות ושיתופי פעולה בין רשויות המקומיות, בעיקר במסגרת אשכולות אזוריות שמוקמים לקידום פיתוח אזורי, התייעלות כלכליות וצמצום פערים. בעבר, במסגרת תפקידה הקודם במשרד הפנים הובילה מריה יישום תכניות לפיתוח כלכלי ברשויות מקומיות בחברה הערבית. מריה בוגרת המחזור הראשון בתכנית צוערים לשירות המדינה.

קצת עלי

השכלה

נזאר ג’יריס

סגן מנהל מחלקה פנימית ב, בני ציון

רקע מקצועי

משנת 2016, משמש נזאר כסגן מנהל מחלקה פנימית במרכז הרפואי בני ציון בחיפה. נוסף על תפקידו זה מוביל פרויקט חדשני בתחום אשפוז יום ביה"ח מול הקהילה ליצירת חלופות אשפוז נוספות. במהלך תקופת הקורונה מונה כאחראי על הכשרות צוותים רפואיים ושותף בוויסות כח אדם רפואי במענה של המרכז הרפואי למגיפה. בתפקידו הקודם כרופא בכיר במחלקה פנימית ובראומטולוגיה קידם את תחום האולטרה-סאונד ברפואה הפנימית (POCUS) ובראומטולוגיה (US שרירי גרמי) .

קצת עלי

נזאר נולד בכפר יאסיף וכיום מתגורר בחיפה. נשוי לג'נאן ואב למיכאל ואמילי.

השכלה

נזאר בוגר הפקולטה לרפואה בטכניון (MD) , מומחה ברפואה פנימית ובראומטולוגיה , מומחה ב- MSUS מטעם האיגוד הראומטולוגי האירופאי ולקראת סיום לימודי תואר שני במנהל עסקים באוניברסיטת תל אביב (MBA).

יוסף אבו ג’עפר

מנכ״ל שותף כוכבי המדבר

רקע מקצועי

יוסף הוא מנכ״ל שותף כוכבי המדבר החל מינואר 2021. בתפקידו הקודם היה גזבר המועצה המקומית חורה, בין השנים 2011-2020, בתפקידו היה אחראי גם על קידום פרויקטים הקשורים לגופי מועצה שונים דוגמת החברה הכלכלית לפיתוח חורה. כמו כן שימש יוסף גם כגזבר הוועדה המקומית לתכנון ובניה נגב מזרחי, המטפלת במתן היתרי בניה לחלק מיישובי החברה הבדואית בנגב. בעברו עבד יוסף בעיריית רהט שם הקים את חשבות החינוך ועבד כחשב של מחלקות שונות. לאחר מכן כיהן כיו״ר תאגיד מי רהט, בתפקיד זה קידם את מערך המים בעיר רהט כולל ביצוע השקעות בתשתיות ומתן שרות לתושבים בעיר.

קצת עלי

השכלה

ריאן גאנם

מפקח ארצי על הבחירות, משרד הפנים

רקע מקצועי

ריאן הוא מפקח ארצי על הבחירות, משרד הפנים. ריאן הוא גם רואה חשבון במקצועו. עבד כסגן חשב בכיר במשרד החינוך. לפני כן עבד כמפקח מס הכנסה בכיר ברשות המסים. עד סוף שנת 2012 עבד בחברת פרטנר במשך כ- 8 שנים במספר תפקידי ניהול בכיר בתחום המכירות והשירות.

קצת עלי

בן 37, נשוי ומתגורר בצפון. חובב ספורט מוטורי ובזמני הפנוי מבלה הרבה בשטח ובים. אוהב לנפוש בחול ולחוות תרבויות חדשות.

השכלה

רו"ח, בעל תואר ראשון במנהל עסקים וחשבונאות ותואר שני במנהל עסקים ומימון. בוגר קורס מפקחים של רשות המסים.

גל גבאי

עיתונאית עצמאית, במאית, מנחה ומגישה ברדיו ובטלויזיה.

רקע מקצועי

גל היא עיתונאית, משמשת כמפקדת קורס העיתונאים בגלי צה"ל, מגישה ועורכת בתחנה ובמאית סרטי תעודה. בעבר הייתה כתבת ומגישה בחדשות ערוץ 2. מאז שנת 2008 היא מגישה את תוכנית האקטואליה "עושים סדר" ויוצרת את סדרת התחקיר התיעודית "ואקום". גל היא כלת פרס סוקולוב "על תחקיריה שחשפו עוולות חברתיות הנוגעות לאוכלוסיות מוחלשות", פרס פרימור לתחקיר טלוויזיה של הרשות השנייה ואות "אומץ". מאז שנת 2015 הייתה גל ראשת מיזם 929 בשיתוף עם הרב בני לאו.

קצת עלי

גל מתגוררת בתל-אביב. היא נשואה ואם לשלושה.

השכלה

גל לומדת לתואר במשפטים.

תמיר גבאי

מנהל פיתוח עסקי ושותפויות במכון הדמוקרטי

רקע מקצועי

תמיר עובד במכון הדמוקרטי כמנהל אסטרטגי בהובלת תהליכי שינוי ברשויות מקומיות. בתפקידיו הקודמים כהן תמיר כראש התכנית האקדמית “החממה ליזמות חינוכית חברתית” מנהל תוכניות וחבר הנהלה. כיום משמש תמיר כמנהל פיתוח עסקי ושותפיות במכון וכחבר הנהלת המכון. בעבר ניהל תכניות ייחודיות לנוער וילדים בסיכון ברשויות מקומיות. את תפקידיו החינוכיים התחיל תמיר בתנועת הצופים. הוא מילא תפקידי ריכוז חינוכי בסניפים (שבטים), ובתפקידו האחרון בתנועה ניהל את אזור הנהגה צפון של התנועה.

קצת עלי

תמיר מתגורר בבנימינה. הוא נשוי להילה ואב ליובל, לאילון ולקרני.

השכלה

בחינוך ותעודת הוראה BED תמיר הוא בעל תואר במדעי M.A ממכללת סמינר הקיבוצים. יש לו מנהל MA המדינה מאוניברסיטת בר אילן לימודי ומדיניות החינוך אוניברסיטת תל אביב.

הדס גבאי-לרום

מנכ"ל נובה

רקע מקצועי

משנת 2010 הדס משמשת כמנכ“לית ארגון נובה, העוסק בקידום ניהול מבוסס נתונים במגזר החברתי והציבורי. נובה מתמחה בבניית אסטרטגיית נתונים לשירותים חברתיים, בהכשרת כח אדם בממשלה ועמותות לעבודה עם נתונים ובקידום תשתיות לאומיות בתחום הדאטה. בעבר שימשה הדס כחברה בשולחן עגול הבין מגזרי המובל על ידי משרד ראש הממשלה, כנציגת מגזר שלישי. לפני נובה עבדה הדס בחברת הייעוץ האסטרטגי שלדור, ולפני כן, פעלה כרכזת חינוכית בפרויקט - ’Clinica de tierra Colorada‘  קליניקה לילדים בקטצלטננגו, אחד מריכוזי האינדיאנים הגדולים בגואטמאלה, אמריקה הלטינית. את שרותה הצבאי סיימה הדס כתצפיתנית בגבול לבנון

קצת עלי

הדס נשואה לעמית ואמא לתום, מתגוררת במושב כפר אוריה.

השכלה

להדס תואר שני בהצטיינות בלימודי הסביבה מטעם אוניברסיטת תל אביב, בהתמחות במבנה העלויות של בניה ירוקה במבני ציבור בישראל ותואר ראשון בכלכלה וב‘אמירים‘, תוכנית הצטיינות של האוניברסיטה העברית בירושלים.

הנאדי גבן

מנהלת מחלקת גנים, עיריית רהט

רקע מקצועי

משנת 2016 הנאדי היא מנהלת מחלקת הגנים בעיריית רהט. במסגרת תפקידה היא אחראית למאתיים גנים. תחומי האחריות שלה כוללים ניהול של מערך פעילות גני הילדים, רישום ושיבוץ לגני הילדים, קידום המענה הפדגוגי והחברתי במערך, ניהול מערך קייטנות הקיץ וניהול ההון האנושי במערך. קודם לכן הייתה מנהלת גן ורכזת בפסגת רהט בפיתוח המקצועי לגננות.

קצת עלי

הנאדי היא ילידת כפר טורעאן, ואחרי נישואיה עברה להתגורר בעיר רהט. היא נשואה ואם לבן יחיד בשם סולימאן. בשעות הפנאי היא אוהבת לטייל ולהכיר מקומות חדשים.

השכלה

להנאדי תואר שני במינהל מערכות חינוך ממכללת אחוה, ותואר ראשון גיל הרך התמחות במדעים ממכללת אוהלו.

לילך גבע

מנכ"לית מועצה מקומית קצרין

רקע מקצועי

לילך היא מנכ"לית מועצה מקומית קצרין, מנהלת משאבי אנוש ויועצת ראש המועצה למעמד האישה מאז 2014 . קודם לכן הייתה מנחה אזורית בחברה למתנ"סים, מנהלת מתנ"ס קצרין ומנהלת מתנ"ס אזורי בקעת הירדן .

קצת עלי

לילך מתגוררת בקצרין. היא נשואה ואם לשלושה. בזמנה הפנוי היא מבלה בחיק המשפחה ונהנית לאפות.

השכלה

ללילך תואר שני בניהול מערכות ועבודה קהילתית ותואר ראשון בעבודה סוציאלית, שניהם מאוניברסיטת חיפה. היא יועצת ארגונית ומנחת קבוצות.

גילי גבעתי

סגנית מנהל בית החולים ברזילי

רקע מקצועי

גילי מכהנת כסגנית בית החולים ברזילי. לפני כן, היתה ראש אגף רפואה בחטיבת המרכזים הרפואיים הממשלתיים במשרד הבריאות .במסגרת התמחותה במנהל רפואי שמשה כעוזרת רפואית בלשכת המשנה למנכ”ל משרד הבריאות, ולאחר מכן כסגנית מנהלת בית החולים הכללי במרכז הרפואי ע”ש שיבא בתל השומר.  לפני כן שימשה כסגנית מנהל המחלקה הנוירולוגית במרכז הרפואי ע"ש שיבא. במסגרת תפקידה היתה גילי אחראית על פעילות המחלקה האשפוזית, ובכלל זה הממשקים עם שאר יחידות בית החולים והפעילות האמבולטורית. בנוסף, היתה אחראית על פעילות ההוראה למתמחים ולסטודנטים. במקביל שימשה גילי כמנהלת רפואית במכון השינה באסותא. תפקידה כלל אחריות על הפעילות המחקרית מול יזמי המחקר וכן אחריות על פעילות הרופאים – כולל עדכונים קליניים והדרכות לרופאים חדשים. התמחות רפואית:  לגילי מומחית במנהל רפואי. בנוסף, לגילי מומחיות  בנוירולוגיה וברפואת שינה. את התמחותה ביצעה במרכז הרפואי ע"ש שיבא בתל השומר ואת הסטאז' ברפואה ביצעה במרכז הרפואי תל אביב על שם סוראסקי.

קצת עלי

גילי מתגוררת במושב איתן, נשואה למרסל, חקלאי במקצועו, ואם לארבעה ילדים. גילי היא חילונית שגרה במושב דתי באיזור קרית גת. מעדיפה חיי כפר בפריפריה, משתדלת להיות מעורבת בחיי הקהילה ורוצה לראות יותר נוער מהפריפריה במקצועות הבריאות

השכלה

מטעם אוניברסיטת )MD( לגילי תואר ד"ר לרפואה בן גוריון. במסגרת תכנית ענבר לומדת גילי לתואר מוסמך עם התמחות בניהול מערכות )MBA( במנהל עסקים בריאות, באוניברסיטת תל אביב.

דפנה גבר

מנכ"ל עמותת תפוח - מנכ"ל

רקע מקצועי

דפנה היא מנכ"לית עמותת תפוח משנת 2006. עמותת תפוח פועלת ליצירת שיוויון דיגיטלי בישראל. העמותה הוקמה בשנת 2000 במטרה להוות גשר בין אומת הסטרט-אפ הצומחת ובין אוכלוסיות הפריפריה הגיאוגרפית והחברתית בישראל. העמותה פועלת ליצירת שויון טכנולוגי בישראל באמצעות פיתוח והפעלת תכניות בסיסיות ומתקדמות בתחומי הטכנולוגיה, התעסוקה ופיתוח כישורי חיים. באמצעות צוות של 250 מדריכים מקצועיים פועלת העמותה בעשרות מוקדים בכל הארץ, מקריית שמונה ועד אילת ומגיעה לכ-80,000 מוטבים בשנה אשר זוכים בהכשרה טכנולוגית משמעותית ואפקטיבית. קהל היעד המרכזי בפעילות העמותה מתמקד בתושבי הפריפריה החברתית והגיאוגרפית בישראל שאינם זוכים לנקודת זינוק שווה להשתלבות בחברה ובכלכלה הישראלית. • כלת פרס ראש הממשלה ליזמות ולחדשנות (2014) • 100 המשפיעים הגדולים של מגזין TheMarker (2012, 2014). • כלת פרס "עולם של הבדל" שהוענק לה על ידי הברית הבינלאומית לנשים TIAW , (2012).

קצת עלי

אמא לשלשה ילדים. יהונתן, נעה וליאור. מתגוררת במושב בשפלה. בזוגיות עם דוד אהוב ליבי. אוהבת לרוץ בשטח ומזה תשע שנים רצה בקבוצת ריצה. יוגה זה הדבר השני. ובכלל אוהבת להיות בתנועה. אחת מחמישה אחים שגדלו בראשון לציון. חולמת על מסע רגלי של שבועות עם תרמיל על הגב בשקט עם עצצי.

השכלה

תכנית "משמעות" - תכנית לפיתוח מנהיגות בקרב מנכ"לי עמותות, ג'וינט ישראל המכון למנהיגות וממשל (מחזור ז', 2011) מנהלת פרויקטים ויועצת משפטית, קוקירמן השקעות בע"מ (2000-2002). שותפה מייסדת, משרד עו"ד ליפשיץ-גיאת (1996-2000) תואר ראשון במשפטים, הפקולטה למשפטים, אוניברסיטת בר-אילן (1991-1994). תואר ראשון בספרות ובלשנות אנגלית, אוניברסיטת בר-אילן (1989-1991) תכנית מובילים דיגיטליים לשלטון המקומי - מחזור א'. במסגרת המיזם הלאומי "ישראל דיגיטלית" במשרד לשיוויון חברתי. (2016) יושבת ראש הפורום לקידום השירות הלאומי אזרחי (2013-2017) וכיום חברת צוות ניהול הפורום ושותפה בצוות המוביל. חברת פורום קולקטיב אימפקט לקידום תעסוקת ערבים (2013- היום)

יעקב גדנקן

מנהל חדר עסקאות מורחב בנק דיסקונט, חטיבת שווקים פיננסים

רקע מקצועי

יעקב הוא מנהל חדר העסקאות של בנק דיסקונט. תפקיד זה הוא עבורו סגירת מעגל, שכן את הקריירה המקצועית שלו החל בשנת 2001 כסוחר באותו חדר עסקאות ממש. יעקב הוא מומחה בניהול סיכונים פיננסיים, גידור ומסחר במטבעות, ובנגזרי ריבית ומטבע. בעבר ייעץ לתאגידים ולגופים מוסדיים ופיננסיים מגוונים. בשנים האחרונות מילא תפקידים אחדים בבנק, ובהם מנהל יחידת הננ"ה (ניהול נכסים והתחייבויות) ומנהל יחידת ההון של קבוצת דיסקונט. במשך שלוש שנים היה מנהל הכספים והתפעול של חברה שעוסקת במחזור סחר ובייצוא של פסולות מתכת אל-ברזלית.

קצת עלי

יעקב מתגורר בגבעת שמואל עם אשתו אילת ועם ארבעת ילדיהם – מיקה, איתי, אלון ואורי. הוא חובב טיולים וטבע, ובשנים האחרונות צועד ב"שביל ישראל". הוא חובב קריאה, ובעיקר רומנים היסטוריים וביוגרפיות.

השכלה

יעקב הוא בעל תואר שני במימון ותואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים – שניהם מטעם אוניברסיטת בר-אילן.

יונה גודמן

סמנכ"ל חינוך ופדגוגיה, רשת ישיבות ואולפנות בני עקיבא וחבר מועצת החמ"ד

רקע מקצועי

יונה מכהן כסמנכ"ל חינוך ופדגוגיה ברשת ישיבות ואולפנות בני עקיבא וחבר מועצת החמ"ד. מועצת החמ"ד הינו הגוף הסטטוטורי שמנחה את מדיניות החמ”ד בישראל בשאלות עקרוניות. בתפקידו הקודם יונה שימש כמנהל החינוכי של רשת ישיבות ואולפנות בני עקיבא. במשך השנים עסק יונה הן בחינוך פורמלי הן בחינוך לא פורמלי. במשך 12 שנים היה פעיל בעמותה ארצית שמסייעת לקהילות להתמודד עם מצבי אובדן וטראומה, בעיקר על רקע טרור ומלחמות; ריכז פרויקט שיקום ארצי לבני הנוער שפונו מגוש קטיף; היה מזכ”ל תנועת הנוער “בני עקיבא" ועוד. יונה מילא מגוון תפקידי ניהול והוראה במכללה האקדמית אורות ישראל, כולל הקמה וניהול של המכון לפיתוח מנהיגות חינוכית והכשרת מחנכים.

קצת עלי

יונה הוא יליד ארצות הברית. הוא מתגורר ביישוב הקהילתי פדואל, נשוי לברכה ואב לשישה.

השכלה

יונה למד בישיבת ההסדר ברמת הגולן וב"כולל" במקום. הוא בעל תואר דוקטור לחינוך מבית הספר לחינוך של האוניברסיטה העברית. נוסף לכך השתלם בעשרות קורסים מקצועיים במגוון נושאים: מתעודת מגשר מוסמך ועד השתלמויות שנתיות בדבר דרכי התמודדות עם טראומה ואסון.

יואל גוטליב

רקע מקצועי

יואל הוא סמנכ"ל פרויקטים בחברה לפיתוח מזרח ירושלים (פמ"י). עובד בחברה משנת 2014 יו"ר ועדת מכרזים אחראי על תחום הפרויקטים משלבי התכנון הראשוניים ועד גמר הביצוע.

קצת עלי

השכלה

הושע גוטליב

יועץ לנשיאת בית המשפט העליון

רקע מקצועי

הושע משמש כיועץ לנשיאת בית המשפט העליון. קודם לכן עבד הושע במערכת הביטחון. בשנים 2013 -2015 שימש הושע כראש המטה ויועץ בכיר לשרת המשפטים והממונה על המו"מ, הגברת ציפי לבני. בין השנים 2013-2010 שימש כמרכז הוועדה הציבורית לבדיקת האירוע הימי במשרד ראש הממשלה, שעסקה במשט הטורקי ולאחר מכן בהתאמת מנגנוני החקירה בישראל לדין הבינלאומי. הושע היה יועצם של שרי המשפטים פרופסור דניאל פרידמן ופרופסור יעקב נאמן והיה מרכז ועדת השרים לענייני חקיקה ונציג משרד המשפטים בהנהלת הקואליציה. שימש כעוזר לפרקליט המדינה במחלקה לעניינים בינלאומיים בפרקליטות המדינה. התמחה אצל היועץ המשפטי לממשלה, מני מזוז. שירת כלוחם בחטיבת גולני.

קצת עלי

הושע מתגורר בירושלים

השכלה

להושע תואר שני במשפטים מטעם אוניברסיטת הרווארד ותואר ראשון במשפטים, מטעם אוניברסיטת תל אביב, אותו סיים בהצטיינות. בנוסף, השתתף בקורסי ניהול במערכת הביטחון. למד בשיבת ״חברון״ בגבעת מרדכי והיה אברך בישיבת מיר.

שי גויטע

סגן מנהל מינהל תקשוב, טכנולוגיה ומערכות מידע, משרד החינוך

רקע מקצועי

משנת 2010 שי עובד במשרד החינוך במינהל תקשוב, טכנולוגיה ומערכות מידע, ומשנת 2015 הוא מכהן כסגן מנהל המינהל. שי אחראי להיבטי תקצוב, רכש, כוח אדם, מכרזים ומינהל בתחומי הטכנולוגיה והמחשוב. נוסף לכך הוא יו"ר בוועדת המכרזים המשרדית , בפורום ממוני התכנון של המשרד ובצוות מובילי שינוי ברכש החברתי. את דרכו המקצועית בממשלה התחיל שי במשרד הקליטה, באגף א' לקליטת עולי אתיופיה.

קצת עלי

שי מתגורר בירושלים. הוא נשוי להגר ואב לנדב תמר ורון

השכלה

לשי תואר ראשון במדעי המדינה ובמינהל עסקים מהאוניברסיטה העברית.

אופירה גולדווסר

מנהלת הדרכה ופיתוח ארגוני אסם-נסטלה

רקע מקצועי

אופירה היא מנהלת הדרכה ופיתוח ארגוני אסם-נסטלה. במסגרת תפקידה אופירה משמשת גורם מקשר בין מנכ”ל קבוצת אסם לבין גורמי חוץ ופנים. עוד היא אחראית לניהול קשרי ממשל וליוזמות רגולציה המשפיעות על הארגון. בתחום האחריות התאגידית היא אמונה על הובלת מדיניות האחריות התאגידית ופעילותה, על שלל תחומיה. לפני כן ניהלה את תחום המצוינות התפעולית – Nestle Continuous Excellence & Total Performance Management , והובילה בהצלחה יישום אפקטיבי ומוכוון תוצאות של תרבות המצוינות לרוחב מפעלי הקבוצה ) 11 מפעלים(. בשירותה הצבאי הייתה אופירה משק”ית חווי”ה והדריכה סדרות חינוך בירושלים.

קצת עלי

השכלה

יאיר גולדמן

מנהל אגף תפעול עיריית לוד

רקע מקצועי

יאיר מנהל את אגף התפעול בעיריית לוד משנת 2016 . במסגרת תפקידו הוא אחראי לתחומים הקשורים לחזות פני העיר, ניהול תשתיות ופרויקטים, רישוי עסקים ומענה לתושבים, והוביל שינויים בתהליכי העבודה בתחומים אלה. יאיר עובד בעיריית לוד החל משנת 2013 . לפני כן עסק בתחום ביטחון וניהול אזור בעיר ברשויות לוד וקריית אונו, וניהל שתי עמותות שעסקו בחברה ובחינוך.

קצת עלי

ליאיר תואר שני במינהל עסקים מהקריה האקדמית אונו, תואר ראשון בחינוך, ותעודת הוראה. נוסף לאלה יש לו הכשרה של יועץ ארגוני.

השכלה

יאיר מתגורר בלוד. הוא נשוי ואב לחמישה.

אילון גולדשטיין

סגן מנהל מינהלת תעסוקה והכשרות המקצועיות במשרד האוצר

רקע מקצועי

אילון הוא סגן ראש מינהלת ההכשרות המקצועיות באוצר. במסגרת תפקידו הוא אחראי על הפרויקטים של המינהלת, הממוקדים ביצירת הכשרות בדגש על פריון גבוה. לפני כן, אילון עסק כ6 שנים בשוק העבודה ובהון אנושי במגוון היבטים - בהיבט הרגולציה של שוק העבודה ופיתוח ההון האנושי כאשר שימש ראש המטה של הממונה על התעסוקה במשרד הכלכלה, בהיבט של אסטרטגיית ההון האנושי של שירות המדינה והתאמות לעולם העבודה העתידי בנציבות שירות המדינה, וכעת בפיתוח הכשרות מקצועיות לאור משבר התעסוקה בתקופת הקורונה ולאחריה.

קצת עלי

נשוי לאודיה, אבא לנעם, אביתר ועלמה. מתגורר בצור הדסה ואוהב לעשות קמפינג וכל זמן איכות עם אודיה והילדים.

השכלה

בוגר תואר ראשון במשפטים ותואר שני במדיניות ציבורית, שניהם מהאוניברסיטה העברית.

חני גולדשטיין

גזברית עירית פתח תקווה

רקע מקצועי

חני היא גזברית עיריית פתח תקוה. מתוקף תפקידה היא יועצת לראש העירייה ולהנהלת העירייה בגיבוש המדיניות הכספית של הרשות, כולל מדיניות מיסים וגיוס כספים ממקורות שונים: ממשלה, בנקים וגורמים מוסדיים שהרשות קשורה עימם. חני ממונה על גיבוש הצעת תקציב רגיל ופיתוח, ניהול משאבים ואיזון תקציבי. היא אחראית לתשלום שכר העובדים, חוזי הרשות, תקציבי הפיתוח, קידום הסכמי הגג, התחדשות עירונית ופיתוח חשיבה יזמית כלכלית. לפני שמונתה לגזברית שימשה כעשר שנים כמנהלת אגף החשבות והתקציבים ברשות. עד שהחלה לעבוד בעירייה הייתה רואת חשבון במשרדים הגדולים בארץ. במהלך השנים שבהן היא גזברית העירייה זכה המִנהל הכספי שבראשותה בתעודות הצטיינות שונות, ובהן על תהליך אישור בטאבו, חיתום דיגיטלי, בקרת שכר, פרויקט crm ועוד.

קצת עלי

חני מתגוררת בפתח תקוה. היא נשואה לעו”ד שלמה גולדשטיין ואם לארבעה ילדים, שניים מהם נשואים עם ילדים, וגם הם בעלי תואר רואי חשבון. היא אוהבת לקרוא ולטייל בחו"ל.

השכלה

חני היא בעלת תואר שני במִנהל עסקים מטעם Heriot Watt University, ותואר ראשון במשפטים (בהצטיינות יתרה). נוסף לכך היא רואת חשבון.

ישראל גולומב

מנכ"ל רשת הגנים של אגודת ישראל

רקע מקצועי

ישראל מכהן כמנכ"ל רשת הגנים של אגודת ישראל משנת 2015. במסגרת תפקידו, ישראל מנהל כ 350- גני ילדים שבבעלות הרשת, בפריסה ארצית ב 32- רשויות מקומיות. משנת 2005 ישראל מחזיק בתפקיד רכז פורום הרשויות המקומיות במרכז השלטון המקומי ומקדם פרויקטים בתחום החינוך והתרבות. בתפקידו הקודם, ניהל ישראל את לשכתו של סגן יו"ר הכנסת ח"כ אורי מקלב, ובמסגרת זאת הוביל שורה של תיקונים בחוקים צרכניים, המתמקדים בהגנה ובסיוע לכל אזרח.

קצת עלי

ישראל מתגורר בביתר עילית, נשוי ואב לשבעה.

השכלה

ישראל מתגורר בביתר עילית, נשוי ואב לשבעה.

אסנת גולן

סמנכ"לית תקשורת ,מותג וקיימות קבוצת שטראוס

רקע מקצועי

אסנת סמנכ"לית תקשורת ,מותג וקיימות קבוצת שטראוס, ואחראית לבניית האמון מול כלל מחזיקי העניין של הקבוצה בארץ ובחו"ל. במסגרת תפקידה היא ממונה על ניהול מערכות יחסים 360 עם בעלי העניין ועם המושפעים מפעילות החברה. במהלך שמונה השנים האחרונות הובילה, בין היתר, את הטרנספורמציה הדיגיטלית בקבוצה באופן שיבטיח שתעשייה מסורתית תתאים את עצמה לשינויים שמביאה ההתפתחות הדיגיטלית המואצת.

קצת עלי

אסנת היא תושבת הקריות. היא בת 49, נשואה לאבי ואם לשלושה ילדים בוגרים. אוהבת מאוד ספורט וטיולים.

השכלה

אסנת היא בעלת תואר שני בסוציולוגיה ארגונית ותואר ראשון במדעי המדינה ובסוציולוגיה – שניהם מטעם אוניברסיטת חיפה.

ברנית גולן-יוסובש

יו״ר הסתדרות המורים סניף ירושלים

רקע מקצועי

ברנית היא יו״ר הסתדרות המורים סניף ירושלים. לפני כן כיהנה כמפקחת על הפיתוח המקצועי במחוזות מנח"י וירושלים. במסגרת תפקידה היא הובילה את הלמידה המקצועית של עובדי ההוראה, יזמה ופיתחה מודלים עדכניים לפיתוח מקצועי של סגלי הוראה במרכזי הפסג"ה, היתה שותפה ביישומם וביצעה פעולות הערכה על מידת האפקטיביות שלהם בפועל. קודם לכן ניהלה ברנית מרכז פסג"ה ירושלים והובילה שינוי כולל למיצוב ולמיתוג המרכז כגוף יעץ פדגוגי בעיר ירושלים. השינוי העיקרי היה הידוק הקשר בין מרכז הפסג"ה לבין בתי הספר בעיר, המנהלים והצוותים החינוכיים. קודם לניהול הובילה ברנית במחוזות את החינוך החברתי-ערכי והטמיעה את תוכנית "מפתח הלב" בכמאתיים בתי ספר. עוד כיהנה כרפרנטית להטמעת רפורמת "אופק חדש". ברנית שותפה בוועדות מרכזיות במערכת בנושאים רבים: הגדרת תפקיד המפקח במערכת, בניית תוכנית אסטרטגית ארצית של הפיתוח המקצועי, הצמחת דרג הביניים במערכת, הטמעת תוכנית החומש במזרח ירושלים, ורפרנטית במכון אבני ראשה.

קצת עלי

ברנית מתגוררת בעיר מודיעין. היא אם לשני בנים. אוהבת בעיקר להאזין למוזיקה ולנגן.

השכלה

ברנית היא בעלת תואר שני בניהול ידע ומידענות מטעם מכללת דוד ילין, ותואר ראשון בחינוך ויחסים בין-לאומיים מטעם האוניברסיטה העברית. היא בוגרת לימודי הכשרת מנהלים בהצטיינות ובעלת תעודת דירקטוריונית.

נועה רימון גופרשטיין

סמנכ"לית שירות עיריית בת ים

רקע מקצועי

נועה משמשת כסמנכ"לית שירות בעיריית בת ים. במסגרת תפקידה אחראית על אגפי מערכות מידע ומחשוב, מוקד עירוני ופניות הציבור. כמו כן מובילה פרויקטים חוצי ארגון לשיפור השירות לתושב. בתפקידה הקודם הקימה וניהלה את אגף השירות והמוקד העירוני בעיריית חולון. בעלת ניסיון של כעשור בעבודה וניהול מוקדים טלפוניים במגזר הפרטי, ביניהם חברת "Call יכול" המעסיקה אנשים עם מוגבלות.

קצת עלי

השכלה

יגאל גורביץ

סמנכ"ל בכיר רשות ההשקעות ומנהל מסלולי תעסוקה, משרד הכלכלה

רקע מקצועי

יגאל הינו מנהל בכיר במשרד הכלכלה. במסגרת תפקידו אחראי על מסלולי התעסוקה, מנגנון תמיכה בהיקף של מאות מליוני ש"ח שמטרתו לייצר השקעות ומקומות עבודה, להגדיל ביקוש לעובדים, להעלות את פריון העבודה ולתמרץ מעסיקים לקלוט עובדים, וביניהם עובדים מהפריפריה, אוכלוסיות מיוחדות ועוד. בנוסף, כמ"מ מנכ"ל הרשות, יגאל אחראי על מסלולים לעידוד התחרות והפחתת יוקר מחיה, התייעלות אנרגטית, תיעוש הבניה ועוד. לפני כן, יגאל שימש כמנהל אגף שיתוף פעולה תעשייתי ורכש גומלין ביחידה להשקעות זרות, כראש מטה מנכ"ל משרד הכלכלה, עוזר היועץ המשפטי למערכת הביטחון וכלכלן באגף התקציבים במשרד.

קצת עלי

יגאל מתגורר בכרמי יוסף, נשוי לבת-חן, עו"ס קלינית, ואב לאיתמר וגיא. אוהב לבלות את זמנו הפנוי המועט בטיולים וזמן איכות עם חברים.

השכלה

יגאל בוגר תואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים מאוניברסיטת בן גוריון, בהצטיינות, וכן תואר ראשון ושני במשפטים מאוניבסטית בר-אילן, בהצטיינות יתרה.

דסי גורדון

מנכ"לית מינהל קהילתי בירושלים, החברה למתנ"סים

רקע מקצועי

דסי גורדון היא מנכ”לית המנהל הקהילתי בשכונת נווה יעקב, המונה יותר מ 26- אלף תושבים. המנהל מוביל תהליכים קהילתיים משמעותיים, פרויקטים ייחודים לצד שירותים הכרחיים, ובהם: בנק הזמן, מרכזי למידה, תכניות העצמה, שיתופי ציבור, מועדוני קשישים ונוער, מרכז גיל הרך, פעילות תרבות, חיזוק העסקים השכונתיים, הפעלת מעונות, בריכה וחדרי כושר. במסגרת עבודתה כסמנכ”לית עמותת ניצה קידמה העמותה את המודעות לנושא דיכאון לפני ואחרי לידה, הכשירה צוותי מפתח והעניקה טיפולים פסיכולוגיים ופסיכיאטריים למאות נשים. במקביל לתהליכים התוכניים הובילה דסי במקומות העבודה הליכים פיננסים מרחיקי לכת. צמצום גירעון, עליה בהכנסות עצמיות, שיפור בתזרים המזומנים, ובנית תהליכי הבראה.

קצת עלי

דסי מתגוררת בירושלים. היא נשואה ואם לארבעה מופלאים: עדינה, אודי, רפאל ושוקי. דסי חובבת קריאה, אוהבת להכיר אנשים, לשמוע דעות וכמובן גם להשמיע.

השכלה

לדסי תואר ראשון ושני במנהל עסקים )בהצטיינות(, התמחות במימון, וכן תעודת הוראה.

טלי גורן

סמנכ"ל רגולציה ותקשורת, שידורי קשת

רקע מקצועי

טלי היא סמנכ"לית התקשורת והרגולציה בחברת קשת. קודם לכן הייתה הדוברת ומנהלת יחסי הציבור של החברה. היא חברת הנהלה בכירה בקשת וחברת דירקטוריון בערוץ 24 , ואחראית לניהול ולאחריות תאגידית בתחומי הרגולציה, לניהול אסטרטגיה רגולטורית ותקשורתית, לטיפול במשברים ולהשפעה על שינוי חקיקה בתחומי התקשורת. במסגרת ניהול האחריות התאגידית טלי שותפה ליוזמה ולכתיבה של הקוד האתי. היא מלווה ברמה האסטרטגית את "רואים רחוק", פרויקט חברתי שהחל בקשת לפני יותר מעשור ופועל לחיבור בין בני נוער בכל הארץ לבין יצירה קולנועית וטלוויזיונית. בעבר הייתה שותפה בהקמת ערוץ הצחוק "ביפ", שותפה בכתיבת מכרז ערוץ המוזיקה, ומנהלת מחלקת יחסי הציבור בהד ארצי.

קצת עלי

טלי מתגוררת ברמת השרון. היא נשואה ואם לארבעה. היא אוהבת לקרוא, לרוץ למרחקים ארוכים, אוכל טוב ומוזיקה טובה.

השכלה

לטלי תואר שני במשפטים מאוניברסיטת בר-אילן, לימודי M.A בתקשורת פוליטית באוניברסיטת תל-אביב, ותואר ראשון בתקשורת וניהול מהמכללה למינהל.

ורד גושן

מנהלת האגף לתכנון אסטרטגי וממונה על צוות החדשנות העירוני, עיריית באר שבע

רקע מקצועי

ורד משמשת כמנהלת האגף לתכנון אסטרטגי וממונה על צוות החדשנות העירוני בעיריית באר שבע. בתפקידה הקודם הובילה ורד את הצוות לחדשנות עירונית, במסגרת שותפות עם קרן בלומברג בעיר באר שבע. בתוקף תפקידה ורד הייתה אחראית להובלת תהליכי מחקר, פיתוח ויישום של אתגרים בקנה מידה משמעותי, בעידן של מציאות משתנה. קודם לכן כיהנה חמש שנים כסמנכ"לית הרשות לפיתוח הנגב, וניהלה פעילות תקציבית של יותר מ-100 מיליון שקלים. היא הייתה שותפה לגיבוש וליישום של החלטת ממשלה משמעותית לנגב (546), והובילה פרויקטים שונים בתחום הפיתוח הכלכלי האזורי. בעבר הייתה מנהלת פרויקטים בכירה במכון PORI למחקרי שוק ודעת קהל, וניהלה תהליכי חקר שוק השוואתיים עבור חברות גלובליות רבות.

קצת עלי

ורד נולדה וגדלה בבאר שבע. כיום היא מתגוררת במשמר הנגב עם בן זוגה רון וארבעת ילדיהם: שי, יובל, זיו וליאור. בסופי שבוע היא אוהבת לבלות בחיק המשפחה ולהשלים את פערי השבוע, לטייל ולרוץ.

השכלה

לורד תואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת בן-גוריון בנגב, ותואר ראשון (בהצטיינות יתרה) בניהול תיירות ומלונאות מאוניברסיטת בן-גוריון בנגב. במסגרת לימודי התואר השני זכתה ללמוד סמסטר בבית הספר לניהול באוניברסיטת sup de co ברנס בצרפת.

עולא אבו גזאלה

גזברית מועצה מקומית ג'ת

רקע מקצועי

עולא היא הגזברית של המועצה המקומית ג'ת. במסגרת תפקידה זה היא ממונה על הניהול הכספי של הרשות – ניהול ההכנסות וההוצאות, הכנת התקציב הרגיל והבלתי רגיל, וכן על מחלקת הגבייה. קודם לכן עבדה כעשר שנים במשרד רואה החשבון אעלימי לואי בתחום הכספי של רשויות מקומיות, הכנת תקציבים, תוכניות הבראה ודוחות כספיים לרשויות

קצת עלי

עולא גרה באום אל פחם. היא נשואה ואם לשתי בנות ובן. בזמנה הפנוי היא אוהבת לבלות עם המשפחה, ומדי פעם לשחות בבריכה.

השכלה

עולא היא בעלת תואר שני בכלכלה מטעם אוניברסיטת חיפה (2017) ותואר ראשון בכלכלה מטעם אוניברסיטת תל אביב (2002).

טל בן גיגי

סמנכ"ל תפעול בנירלט

רקע מקצועי

טל הוא סמנכ"ל תפעול בנירלט. בתפקידו הקודם היה סמנכ"ל תפעול בקבוצת "ברנד תעשיות", הנמנית עם הקבוצות המובילות בישראל בייצור, בהרכבה ובהקמת פרויקטים לאומיים-ובין לאומיים בענף המתכת. במסגרת תפקידו טל ניהל את הפעילות ברצפת הייצור בירוחם, ובמטה הקבוצה הוא היה אחראי להנעה ולהטמעה של תהליכים חוצי-ארגון בפן התפעולי ולשרשרת האספקה בין החברות בקבוצה. קודם לכן היה טל מנהל פרויקטים בכיר ומנהל אזור בחברת MW GROUP ISRAEL . במסגרת זו הקים פרויקטים לבינוי בבסיסי צה"ל בדרום הארץ ואת תחנת הכוח הפרטית ASE באשדוד.

קצת עלי

טל מתגורר בעומר. הוא נשוי ואב לשלושה.

השכלה

טל הוא מוסמך PMP מטעם PMI העולמי, ובעל תואר ראשון בהנדסת תעשייה וניהול מאוניברסיטת בן גוריון

ענבר הרוש גיטי

מנכלית תיקון מנהלת פרוייקטים במשרד הביטחון

רקע מקצועי

ענבר היא מנכ"לית תיקון מנהלת פרוייקטים במשרד הביטחון. לפני כן היתה מנכ"לית עמותת "אחריי!". במסגרת תפקידה היתה אחראית על ניהול העמותה וקבלת החלטות ברמה האסטרטגית וברמה השוטפת, גיוס משאבים ורתימת תורמים ושותפים, וכן ייצוג העמותה לגורמים חיצוניים בארץ ובעולם. בתפקידה הקודם שימשה כסמנכ"ל הכספים של העמותה ואת דרכה בעמותה החלה כרכזת קומונה. קודם לכן שימשה ענבר כמנהלת כספים וכוח אדם בעמותת "נוער מוביל שינוי" ולפני כן כמנכ"ל אגודת הסטודנטים למדעי הטבע באוניברסיטה העברית. בנוסף, עסקה בהנחיית וריכוז קבוצות חיילים ובני נוער בארגון 'גשר'. פעילותה ההתנדבותית כוללת השתתפות בפרויקט "מנהיגות חינוכית" – חניכה של בני נוער מתקשים בנושאים לימודיים, וכן לימוד עברית ועבודה עם אוכלוסייה אתיופית במסגרת עמותת "המעין הדמוקרטי".

קצת עלי

ענבר בוגרת תואר שני במדיניות ציבורית בתכנית למצטיינים ותואר ראשון בפסיכולוגיה וביולוגיה, שניהם מטעם האוניברסיטה העברית. בנוסף השלימה לימודי הוראה במכללת בית ברל.

השכלה

ענבר מתגוררת בשוהם. בשעות הפנאי עוסקת בריצות למרחקים ארוכים, ובעיקר מקדישה זמן למשפחה ולילדים.

נחמי גייניס

מנכ"לית עמותת איילים

רקע מקצועי

משנת 2012 משמשת נחמי כמנכ"לית עמותת איילים. בין השנים כיהנה כמנהלת תפעול ולקוחות בחברת "טוטם הדמיה ואנימציה" וניהלה את הפעילות העסקית בשנים 2004-2010 ביצעה נחמי מספר תפקידים במכון ""אדם מילא". בתפקידה האחרון ניהלה את סניף ירושלים ושימשה כחברת הנהלה. שנה לפני כן עסקה נחמי בניהול  מרכז העשרה לילדים של עמותת  "צ.ב.ע - צעירים בונים עתיד" ובמקביל שימשה כמדריכה חברתית במרכז חירום לילדים בבאר שבע.

קצת עלי

נחמי מתגוררת באשלים

השכלה

לנחמי תואר שני בלימודי עבודה מטעם אוניברסיטת תל אביב ותואר ראשון במדעי ההתנהגות מטעם אוניברסיטת בן גוריון בנגב.

אפרת גיל

גריאטרית מרחבית במחוז חיפה וגליל מערבי ומרכז רפואי כרמל, שירותי בריאות כללית

רקע מקצועי

אפרת משמשת כגריאטרית מרחבית במחוז חיפה וגליל מערבי של שרותי בריאות כללית ובבית חולים כרמל מאז 2017. לפני כן היתה מנהלת יחידה גריאטרית בבית החולים בני ציון, אותה הקימה, במקביל לתפקידה כרופאה בכירה במחלקה פנימית. מ-2019 משמשת כראש החוג לגריאטריה בפקולטה לרפואה בטכניון. מ-2021 חברת ועד האיגוד הישראלי לרפואה גריאטרית ומשמשת כיו"ר הועדה האקדמית של האיגוד.

קצת עלי

אפרת גרה בחיפה, נשואה לאמנון, אם לשלושה. בזמנה הפנוי אוהבת לקרוא, לשמוע מוסיקה ולטייל.

השכלה

לאפרת תואר ראשון בכימיה ותואר ד"ר לרפואה מהטכניון. במסגרת תוכנית ענבר לומדת לתואר מוסמך במינהל עסקים עם התמחות בניהול מערכות בריאות באוניברסיטת תל אביב

אורי גיל

מנכ"ל, ג'וינט - אלכא

רקע מקצועי

אורי הוא מנכ"ל, ג'וינט - אלכא. לפני כן שימש כמנהל תחום במכון אלכא למנהיגות וממשל של ג'וינט ישראל. בתפקידו הוביל אורי מיזמים משותפים עם הממשל לקידום אתגרי מערכת של המגזר הציבורי, בדגש על חיזוק תשתיות עבודה משותפת עם החברה האזרחית. בנוסף הוביל אורי מספר תכניות עתודה (בשדה הפיננסי ציבורי ובשדה השירותים החברתיים). קודם לכן שימש אורי כיועץ אסטרטגי בקבוצת BDO למגוון חברות, ממשלתיות ופרטיות, בנושאים מגוונים. את שירותו הצבאי סיים אורי כטייס קרב בחיל האוויר והוא עדיין משרת כמדריך טיסה במילואים.

קצת עלי

אורי מתגורר בתל אביב-יפו

השכלה

לאורי תואר שני בהצטיינות במנהל עסקים בתכנית המצטיינים מטעם אוניברסיטת בן גוריון ותואר ראשון בפילוסופיה בתכנית הרב תחומית מטעם האוניברסיטה העברית, אותו סיים בהצטיינות. בנוסף לאורי תעודת הוראה ותעודת מגשר.

אמיר גינוסר

ממונה תחום ייצוא וקידום מכירות במרכז לסחר חוץ במשרד החקלאות

רקע מקצועי

אמיר הוא ממונה תחום ייצוא וקידום מכירות במרכז לסחר חוץ במשרד החקלאות. בעבר ניהל את החממה הקהילתית בטירת הכרמל והיה יזם במגזר הרביעי (עסקי-חברתי), בחברה לאנרגיה מתחדשת המפתחת עסקים חברתיים וממנפת משאבים מקומיים. קודם לכן היה מנהל מוצר בחברת היי-טק. אמיר פעיל בעמותת שלום ישראלית-פלסטינאית (הכוללת פעילים פלסטינאים וישראלים) הקוראת למנהיגים בשני הצדדים להפסיק פעילויות חד צדדית, האשמות הדדיות, ולחזור לשולחן המשא ומתן עד לפתרון הסכסוך. אמיר הוא סא“ל במילואים ביחידה מובחרת.

קצת עלי

אמיר מתגורר במסילת ציון, נשוי לנעה ואב ליובל, נטע ואדר. הוא עוסק בתחום של בנייה אקולוגית ואוהב טיולים, טיפוס, סנפלינג וטיולי אופניים.

השכלה

אמיר בעל תואר ראשון בכלכלה ופסיכולוגיה ותואר שני במנהל עסקים EMBA (מצטיין דיקן), שניהם מאוניברסיטת תל אביב.

איתן גינזבורג

חבר כנסת, כחול לבן

רקע מקצועי

איתן מכהן מאז שנת 2019 כחבר כנסת מטעם סיעת "כחול לבן". לפני כן כיהן במשך למעלה מ-15 שנים במועצת העיר רעננה. בתקופת כהונתו שימש בתפקידים שונים בעירייה, מחבר מועצה, סגן וממלא-מקום ראש העיר ועד תפקיד ראש העירייה. במשך עשור עמד בראשות הוועדה לתכנון ובנייה ברעננה וכן שימש כיו"ר דירקטוריון תאגיד המים והביוב "מי רעננה".

קצת עלי

איתן חי בזוגיות עם יותם והם אבות לתאומים, אמה ואיתי. אוהב להאזין למוזיקה ישראלית ולקרוא ספרי ביוגרפיה והיסטוריה.

השכלה

איתן הוא עורך דין, בעל שני תארים ראשונים במשפטים ובממשל מהמרכז הבינתחומי הרצליה ובעל תואר שני במדעי המדינה מאוניברסיטת תל אביב

נגה גל

מנהלת ביהס לפיזיותרפיה אסף הרופא

רקע מקצועי

נגה היא מנהלת ביה"ס לפיזיותרפיה, אחראית על שיוויון מגדרי, ראש פורום קידום בריאות, אסף הרופא.

קצת עלי

השכלה

מיכל גלברט

מנכ"לית פיוצ'ר מוביליטי ישראל

רקע מקצועי

מיכל מנכ"לית את החל"צ Future Mobiltiy IL מאוגוסט 2018. בתוקף תפקידה היא מחברת בין המגזר העסקי, הממשלתי והאזרחי על מנת להוביל אג'נדה לצמצם את הגודש בכבישי ישראל לטובת איכות חיים טובה יותר. קודם לכן עבדה באגף התקציבים במשרד האוצר בתחום המחקר והפיתוח וההשכלה הגבוהה בישראל והובילה תקצוב של פרויקטים שונים ועתירי תקציב בתחומים הללו. מיכל עבדה בחברת "אמדוקס" כאנליסטית בכירה ולפני כן בחברת הייעוץ הלכלכי BDO זיו האפט.

קצת עלי

השכלה

אלון גלזברג

חיל הרפואה, צה"ל

רקע מקצועי

משנת 2017 משמש אֵלון כמפקד המרכז לשירותי הרפואה של צה"ל, וראש מחלקת שירותי הבריאות בחיל הרפואה. בין השנים 2017-2014 שימש כמפקד הרפואה של פיקוד הצפון, וקודם לכן ראש ענף הרפואה המבצעית במקרפ"ר. אֵלון סייע לגבש את התוכנית האסטרטגית של חיל הרפואה למניעת מוות בר מניעה, שנודעה בשם "שומר אחי". אֵלון הוא רופא מוטס ביחידה 669 ונטל חלק בכמה משימות הומניטריות ברחבי העולם. בין השנים 2017-2013 השתתף והוביל את משימת הסיוע הרפואי לפליטים הסורים שהגיעו לישראל וביקשו עזרה. אֵלון הוא חבר הועדה המארגנת בארגון הבין-לאומי THOR, הנציב בחזית העשייה העולמית בתחום ההחייאה המתקדמת. לאחרונה סוכם אֵלון להיות קצין הרפואה הראשי הבא וצפוי להיכנס לתפקידו בעוד מספר חודשים. אֵלון הוא מומחה בכירורגיה כללית ובעל מינוי פרופסור (כירורגיה) באוניברסיטת בר-אילן - הפקולטה למדעי הבריאות בצפת, וכן מינוי פרופסור עמית (כירורגיה) באוניברסיטת USUHS בבת'סדה, מרילנד, ארצות הברית.

קצת עלי

אֵלון נשוי ואב לשלושה. חובב טיולים.

השכלה

אֵלון הוא דוקטור לרפואה (M.D) ובעל תואר שני במנהל מערכות בריאות (MHA) – שני התארים מאוניברסיטת בן גוריון בנגב. במסגרת תוכנית ענבר לומד אֵלון במסלול ללימודי המשך במנהל מערכות בריאות, באוניברסיטת תל אביב.

אוסאמה גנאיים

מנהל מחלקה בכיר לחברה ונוער עיריית ירושלים

רקע מקצועי

אוסאמה מנהל מחלקת חברה במזרח ירושלים החל מ2015. במסגרת תפקידו אחראי על פעילויות קהילתיות לכל הגילאים במינהלים קהילתיים, בדגש על הקמת מרכזי נוער בכל שכונות המזרח, והקמת תנועת נוער עירונית. מנהל פעילות תקציבית של יותר מ 20 מיליון שקלים. הוביל פרוייקטים שונים בתחום פיתוח חברתי קהילתי, והקמת תנועת נוער עירונית הראשונה במזרח העיר.

קצת עלי

נולדתי בעיר סח'נין בצפון, כיום מתגורר בירושלים, עם אשתי ושני ילדיי, אוהב לטייל בחול, ובעיקר איסטנבול ososama@jerusalem.muni.il

השכלה

תואר שני בניהול וארגון מערכות חינוך, ותואר ראשון בחינוך מיוחד

הילה גנור-שינדל

רקע מקצועי

הילה הקימה במעוז את מרכז הידע והאסטרטגיה בשנת 2017 ומאז, יחד עם צוות שבנתה היא מפתחת ומובילה אותו. לפני שהילה הגיעה למעוז היא רכשה ניסיון רב מגזרי עשיר ומגוון. בין היתר הילה יעצה לעמותות ופילנתרופים בנושאי אסטרטגיה ותכנון וניהלה את קרן משפחת יעקובסון (כיום ONE8) בישראל. במגזר הפרטי היא שימשה כיועצת לחברות פורצ’ן 500 ב ,Compete (בוסטון), חברה לניתוח התנהגות צרכנים באינטרנט, ועבדה כחוקרת בבית הספר למנהל עסקים בהרווארד בתחום של שיווק ומחקר שוק. קודם לכן, הילה שירתה כשמונה שנים בצה”ל ובממשלה כקצינת מודיעין. הילה בוגרת תואר ראשון בהצטיינות בממשל ודיפלומטיה במרכז הבינתחומי הרצליה ובעלת תואר שני במנהל עסקים (MBA Cum Laude) מאוניברסיטת בוסטון. הילה גרה בבני דרור עם בן זוגה יאיר ושלושת ילדיהם: יהונתן, אור ויהלי.

קצת עלי

השכלה

זיאד אבו גנים

גזבר, מועצה מקומית לקיה

רקע מקצועי

זיאד מכהן בתפקיד גזבר המועצה המקומית לקיה שבדרום מאז סוף שנת 2000. במסגרת תפקידו הוא אחראי לניהול ענייניה הכספיים של המועצה, לרבות אחריות ליחידת תקציבים, רכש, גבייה, חשבות, שכר והנהלת חשבונות. נוסף לכך הוא משמש כיועץ כלכלי לראש הרשות ולמועצת הרשות. בתפקידו הקודם עבד זיאד בבנק טפחות כיועץ לענייני משכנתאות, ולפני כן לימד מתמטיקה במשך כשלוש שנים.

קצת עלי

זיאד מתגורר ביישוב לקיה שבדרום. הוא נשוי לתקוא ואב למוחמד, סולטן וליאן. בזמנו הפנוי הוא אוהב לבלות עם ילדיו ולצפות במשחקי כדורגל.

השכלה

לזיאד תואר שני במנהל עסקים בהתמחות מימון ושוק ההון מהקריה האקדמית אונו, תואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים מאוניברסיטת בן-גוריון בנגב, ותואר ראשון נוסף בראיית חשבון מהמכללה למנהל ראשון לציון. כעת הוא לומד בשנה ב' לקראת תואר ראשון במשפטים.

רוני לינדר גנץ

כתבת כלכלת בריאות TheMarker

רקע מקצועי

משנת 2008 משמשת רוני ככתבת ובעלת טור בנושא כלכלת בריאות בעיתון TheMarker. רוני ייסדה את תחום סיקור כלכלת בריאות בעיתון ועוסקת מאז בסיקור שוטף, כתבות עומק ותחקירים על מערכת הבריאות בדגש על כלכלת בריאות ומדיניות בריאות. קודם לכן עבדה בעיתון ככתבת צרכנות וערכה כתבות תחקיר בנושאים שונים כגון בנק הדם הטבורי, יוקר המחייה וחשיפת עוולות צרכניות. בשנים שקדמו לכך, שימשה רוני כעוזרת מנכ"לית וסגנית דוברת המועצה הישראלית לצרכנות. משנת 2011 ועד היום חברה רוני בקבוצה המייסדת של ארגון העיתונאים ומשמשת כחברת מזכירות הארגון וכן כחברה במועצת העיתונות מטעם הארגון.

קצת עלי

רוני בוגרת תואר שני בלימודי עבודה ותואר ראשון בפסיכולוגיה ותקשורת, שניהם מטעם אוניברסיטת תל אביב.

השכלה

רוני בוגרת תואר שני בלימודי עבודה ותואר ראשון בפסיכולוגיה ותקשורת, שניהם מטעם אוניברסיטת תל אביב.

אתי גפן

יעוץ למערכות רווחה

רקע מקצועי

אתי היא חוקרת באקדמיה בתחום העבודה הסוציאלית, חברה בועדת המחקר של קרן שלם ויועצת למערכות ולארגונים העוסקים ברווחה. עד לאחרונה כיהנה כמנהלת אגף קהילה ורווחה במועצה האזורית עמק יזרעאל הייתה ממונה על ארבעים עובדים סוציאליים, ופעלה לעיצוב ולקידום המדיניות החברתית-קהילתית של הרשות, ולחיזוק חוסנן של אוכלוסיות מוחלשות. בד בבד היא כהנה כחברת דירקטוריון קרן שלם, כנציגת המועצות האזוריות בארץ. לפני כן ניהלה אתי את המחלקה לשירותים חברתיים במועצה האזורית עמק יזרעאל ובמועצה האזורית מגידו. לפני כן ניהלה את היחידה לעבודה קהילתית בעיריית רמת גן. במסגרת זו פעלה ליישום ולניהול תכניות קהילתיות עירוניות ולהקמת שירותי רווחה עירוניים, בתהליכי שיתוף ציבור.

קצת עלי

אתי מתגוררת ביישוב שמשית שבעמק יזרעאל, שעם משפחתה הייתה שותפה להקמתו לפני 17 שנים. היא נשואה ואם לשני בנים. בשעות הפנאי היא מטיילת, קוראת ספרים ופועלת לקידום היישוב.

השכלה

לאתי תואר שני )בהצטיינות( בעבודה סוציאלית במסלול מינהל ועבודה קהילתית, ותואר ראשון בהצטיינות בעבודה סוציאלית, שניהם מאוניברסיטת בר-אילן. אתי היא גם בוגרת קורסים והשתלמויות בתחומי ניהול, אימון וגישור.

יובל גפן

מנהל המעבדות, מחוז צפון, מכבי שירותי בריאות

רקע מקצועי

יובל הוא מנהל המעבדות, מחוז צפון, מכבי שירותי בריאות. לפני כן ניהל את המעבדה למיקרוביולוגיה קלינית במרכז הרפואי רמב"ם בחיפה. במסגרת תפקידו היה ממונה על מעבדה קלינית דיאגנוסטית שצוותה מנה 21 עובדים המבצעים כ-170,000 דגימות בשנה, ואחראי לביצוע אבחון מתקדם לפתוגנים מחוללי מחלות מחולים מאושפזים, לפיתוח שיטות אבחון מולקולריות מתקדמות, וכן לתכנון ולבנייה של תכניות עבודה רוחביות בבתי החולים. נוסף לכך יובל הרצה בפקולטה לרפואה של הטכניון והיה חבר בוועדות מקצועיות שונות של בית החולים ושל משרד הבריאות. קודם לכן, בשנים 2012-2008, ניהל יובל את היחידה לאבחון מולקולרי במעבדה למיקרוביולוגיה קלינית ברמב"ם. במסגרת תפקידו היה אחראי לניהול יחידה מקצועית המתמחה באבחון מולקולרי של מיקרואורגניזמים בדגימות קליניות, לפיתוח שיטות עבודה, למחקר ולהכשרת הצוות. במסגרת עשייתו החברתית יובל פועל לקידום המעמד המקצועי של עובדי המעבדות הרפואיות אל מול משרד הבריאות. הוא חבר בוועד הנהלת האיגוד הישראלי למעבדנות רפואית, ושותף בתכניות חינוך והדרכה שמפעיל המרכז הרפואי רמב"ם עבור תלמידי התיכון בחיפה. יובל מייצג את היישוב לוטם, מקום מגוריו, במליאת המועצה האזורית משגב, ופועל בה לקידום תחום החינוך ולהנגשת שירותים ליישובי הפריפריה במועצה.

קצת עלי

יובל מתגורר ביישוב לוטם שבמועצה האזורית משגב.

השכלה

ליובל תואר ראשון ((B.Sc. בביולוגיה מאוניברסיטת תל אביב, תואר שני (M.Sc.) בהצטיינות יתרה ודוקטורט (Ph.D) מהמחלקה לביוטכנולוגיה ומיקרוביולוגיה מולקולרית באוניברסיטת תל אביב. נוסף לכך הוא בוגר לימודי ניהול מערכות בריאות ((MHA באוניברסיטת חיפה. במסגרת תכנית ענבר יובל לומד לתואר מוסמך במינהל עסקים (MBA) עם התמחות בניהול מערכות בריאות, באוניברסיטת תל אביב

שמואל גרינברג

מנהל אגף חינוך חרדי בעיריית ירושלים

רקע מקצועי

שמואל הוא מנהל אגף חינוך חרדי בעיריית ירושלים. לפני כן כיהן כסגן ראש העיר בית שמש, הוביל תהליכים מרכזיים וקידם מאוד את נושאי התרבות, החינוך והתחבורה בעיר. נוסף לכך הוא כיהן כיו"ר דירקטוריון המתנסי"ם בעיר, ופעל מול משרדי ממשלה להבאת שלוחות וסניפי משנה לעיר. קודם לכן עבד כיועץ פרלמנטרי של ח"כ משה גפני. בעבר ניהל את מחלקת התרבות למגזר החרדי בעיריית בית שמש, והיה שנים רבות מורה ומחנך. שמואל יצא לשליחות בהוראה בפנמה, עבד כמנהל כללי של מוסדות חינוך והקים תלמוד תורה בבית שמש.

קצת עלי

שמואל מתגורר בבית שמש. הוא נשוי ואב לחמישה. כמעט שאין לו שעות פנאי, ובאלה שיש לו הוא אוהב לצאת לטיולים עם משפחתו.

השכלה

לשמואל תואר שני במדיניות ציבורית מהאוניברסיטה העברית, ותואר ראשון במשפטים מטעם הקריה האקדמית אונו. לשמואל תואר ראשון נוסף )אקוויוולנטי( בחינוך. הוא גם בעל תעודת הוראה מוסמך- בכיר בחינוך. שמואל בוגר קורס להכשרת מגשרים וקורס להכשרת מנהל פרויקטים, ועמית במכון מנדל למנהיגות.

אורלי גרינפלד

מנהלת רפואית מחוזית, מכבי שירותי בריאות

רקע מקצועי

בתפקידה האחרון אורלי מנהלת רפואית מחוזית במכבי שירותי בריאות, נהלה ופיתחה את תחום רפואה מרחוק והיתה סגנית ראש אגף רפואה, מכבי שירותי בריאות.

קצת עלי

השכלה

ראמי גריפאת

מנהל יחידת בטיחות הטיפול ניהול סיכונים ופניות הציבור במרכז הרפואי זיו

רקע מקצועי

ראמי מכהן כמנהל יחידת בטיחות הטיפול ניהול סיכונים ופניות הציבור במרכז הרפואי זיו. בתפקידו הקודם שימש כרופא בלשכת הבריאות המחוזית בחיפה. לפני כן, במסגרת התמחותו במנהל רפואי כיהן ראמי כעוזר רפואי למנהל המרכז הרפואי הלל יפה. קודם לכן שימש כעוזר רפואי לראש שירותי בריאות הציבור במשרד הבריאות, גם כן במסגרת התמחותו. לפני שהחל את ההתמחות שימש כממלא מקומה של רופאת הנפה בלשכת הבריאות בחיפה. במסגרת התפקיד היה אחראי על מגוון תחומים רפואיים ומנהליים וכן על פיתוח הוראת המתמחים. במקביל שימש כיושב-ראש בוועדות הרפואיות לקביעת מוגבלות בניידות מטעם המוסד לביטוח לאומי. קודם לכן היה רופא אחראי לשכה בלשכת הבריאות בחיפה. בנוסף, ובמשך חמש השנים האחרונות, משמש ראמי כמרצה לרפואה והכשרה מתקדמת בסיעוד במרכזים הרפואיים בני-ציון ורמב"ם בחיפה, בטכניון, במכללת עמק יזרעאל ובבית-הספר לרפואה בצפת. כמו-כן מרצה בכנסים ובימי עיון של איגודים מקצועיים וקופות החולים. ראמי בחר להתמקד בתחום החיסונים: הוא מכהן כחבר בוועדה המייעצת למשרד הבריאות בנוגע למחלות זיהומיות ולחיסונים, ובנוסף מייעץ בנושא מתן חיסונים במצבים מיוחדים (מקרים מורכבים ותופעות לוואי) למטפלים המחסנים מטופלים בטיפות חלב ובמרפאות קופות החולים. במסגרת עשייתו החברתית, משמש ראמי כרופא מתנדב ב"כפר נהר הירדן", שם הוא מלווה ומטפל בילדים עם מחלות כרוניות ואנשים עם מוגבלויות. כמו כן משמש כמרצה בתחום קידום הבריאות בבתי-ספר ובמרכזים חברתיים. התמחות רפואית: ראמי מומחה לבריאות הציבור. את התמחותו ביצע בלשכת הבריאות המחוזית בחיפה. את הסטאז' ברפואה ביצע בקריה הרפואית רמב"ם, בחיפה.  

קצת עלי

ראמי מתגורר בזרזיר, נשוי לרים ואב לארבעה ילדים. בזמנו הפנוי עוסק באומנויות לחימה ובעבודות כפיים, ואם לא היה רופא, היה נגר.

השכלה

לראמי תואר ד"ר לרפואה (MD), מטעם האוניברסיטה העברית, וכן תואר מוסמך בבריאות הציבור (MPH) מטעם אוניברסיטת חיפה. במסגרת תכנית ענבר לומד ראמי לתואר מוסמך במנהל עסקים (MBA) עם התמחות בניהול מערכות בריאות, באוניברסיטת תל אביב.

יהונתן גריפמן

מנהל אזור מרכז ומזרח אירופה ב-Uber

רקע מקצועי

יהותן הוא מנהל אזור מרכז ומזרח אירופה ב-Uber. במסגרת תפקידו אחראי על הובלת שינוי רגולציה ופתיחת שוק ההסעות לתחרות. קודם לכן שימש כיועץ ומנהל פרויקטים בחברת בוסטון קונסלטינג גרופ. תפקידו כלל ייעוץ עסקי לחברות בתחומי הפיננסים, טכנולוגיה, רכב ומוצרי צריכה. קודם לכן שימש כטייס בחיל האוויר וכיום הוא משרת במילואים כקברניט מבצעי בדרגת רב סרן בטייסת ציפורי המדבר. מעל 20 שנה משמש יוני כחונך ומלווה חוסה עם מוגבלות שכלית במסגרת אקי"ם ומעון ידידיה. בנוסף שימש יוני כנשיא משותף של המועדון הישראלי בוורטון. במסגרת פעילותו זו הוביל משלחות של סטודנטים בחו"ל לביקור בישראל.

קצת עלי

יוני מתגורר בתל אביב, נשוי לרונה ואב לגיל. בשעות הפנאי מתאמן, קורא ספרים ומקדיש זמן למשפחתו החדשה.

השכלה

יוני בוגר תואר שני מטעם ביה"ס למנהל עסקים וורטון באונברסיטת פנסילבניה ותואר ראשון במדעי החברה והרוח (בהצטיינות) מטעם האוניברסיטה הפתוחה.

גליה גרנות

סמנכ"לית קרן משפחת רודרמן בישראל

רקע מקצועי

גליה היא סמנכ"לית קרן משפחת רודמן בישראל. גליה בעלת ניסיון עשיר בהקמה, ניהול וליווי תכניות התערבות חברתיות בעמותות ובפילנתרופיה. היא מתמחה בייזום מודלים ומענים אפקטיביים לקידום אוכלוסיות מודרות באמצעות השכלה ותעסוקה. במהלך שנותיה המקצועיות עבדה גליה בארגוני המגזר השלישי, וצברה ניסיון רב בעשייה פילנתרופית אסטרטגית ומעורבת. גליה התחילה את פעילותה בקרן משפחת רודמן כמנהלת תכניות והיא סמנכ"לית פעילות הקרן בישראל, הכוללת- בין השאר- ניהול מענקי הקרן, פיתוח פרקטיקות הקרן בתחום פילנתרופיה אסטרטגית בישראל, קידום מדיניות וניהול ממשקים עם גופים ממשלתיים וציבוריים, והובלת תהליכי הפיתוח וההקמה של תנועת לינק20. במסגרת תפקידה הקודם, היא שימשה כמנהלת תכניות בתחום מיצוי השכלה גבוהה, בקרן אדמונד דה רוטשילד, שם הקימה את פורום הדקנים והייתה שותפה בהקמת תכניות ומיזמים רבים.

קצת עלי

גרה במודיעין ונשואה לרם . יש לנו 4 ילדים מהממים - מיה, עידו, יעל ויובל בזמני החופשי אוהבת לטייל בישראל ובעולם, לעשות ספורט בעיקר פילאטיס ולבלות עם חברים טובים

השכלה

תואר שני - לימודי עבודה ( בהצטיינות ) אוניברסיטת תל אביב תואר ראשון- תקשורת וניהול המכללה למנהל לימודי תעודה - הנחיית קבוצות דו שנתי, בית הספר לעבודה סוציאלית בר אילן.

כנרת דהן גרנית

ראש תחום בכיר כלכלה, רשות הגז הטבעי, משרד האנרגיה

רקע מקצועי

כנרת היא ראש תחום בכיר כלכלה, רשות הגז הטבעי, משרד האנרגיה. לפני כן כיהנה בתפקידים שונים בזרוע העבודה בעולמות קביעת המדיניות והובלת שינוי. החל מתכלול תחום היערכות המשק לשוק העבודה המשתנה ועד ניהול מטה הממונה על התעסוקה. במסגרת תפקידה הובילה את יצירת מאגר הנתונים הממשלתי בנושא עבודה והנגשתו לאזרח, במטרה ליצור שוק עבודה יעיל ומשוכלל יותר. כמו כן הובילה את הקמת מועצת הכישורים היישומית, שמטרתה לשפר את רמת הכישורים במשק, והיתה שותפה בהקמת מנהלת המעסיקים המקשרת בין צרכי המעסיקים למענה הממשלתי. כמו כן הובילה את צוות ההערכות למשבר וליוותה כיועצת את מטה הממונה בעת משבר הקורונה ומול אתגר ההכשרות המקצועיות.

קצת עלי

מתגוררת בכפר אדומים, נשואה ליהונתן, אמא למיה, נטע, רותם וזוהר. ילידת רמת הגולן, אוהבת לטייל, לקרוא וללמוד

השכלה

תואר ראשון מהאוניברסיטה העברית בפילוסופיה כלכלה ומדעי המדינה תעודת הוראה מבית ברל תואר שני בחינוך בהצטינות יתרה מדוד ילין תואר שני במהל עסקים באוניברסיטה העברית

עמית גרנק

מנהל תוכניות ואסטרטגיה בקרן ראסל ברי

רקע מקצועי

עמית משמש כיום כמנהל פיתוח בקרן ראסל ברי.  משנת 2012 כיהן כסמנכ"ל תכנון ואסטרטגיה בעיריית צפת ועוסק בניהול התכנון האסטרטגי בלשכת ראש העיר, בתחום הדיור והצמיחה הדמוגרפית וכן קידום מערך התיירות והפיתוח העסקי בעיר. בין השנים 2008-2012  שימש כראש צוות במכון ראוּת בתל אביב ועסק בקידום מדיניות פיתוח כלכלי באזורי  הפריפריה בישראל. בשנים 2005-2006 שימש עמית כמנהל פרויקטים בחברת" סאנרייז" בכתיבת תכניות עסקיות לחברות היי-טק המבקשות מימון לצורכי מחקר ופיתוח מהמדען הראשי במשרד התמ"ת ומקרנות פדראליות בארה"ב. בשנתיים שלפני כן עבד ככלכלן במט"י (מרכז טיפוח יזמות) רעננה. 

קצת עלי

עמית מתגורר במצפה הילה

השכלה

לעמית תואר שני במדיניות ציבורית בין לאומית מטעם University College London וזכה במלגת Chevening מטעם ממשלת בריטניה. קודם לכם השלים תואר ראשון בכלכלה ומדעי המדינה באוניברסיטת תל אביב, אותו סיים בהצטיינות.

שימי גשייד

מנכ"ל רחשי לב וארגון חברים

רקע מקצועי

שימי הוא מנהל כללי מלכ"ר. מאז 2006 שימי מנהל את ארגון "רחשי לב" מרכז תמיכה ארצי לילדים חולי סרטן. המרכז פועל מבית החולים שיבא, תל השומר ומטפל במאות ילדים חולי סרטן מידי שנה ובני משפחותיהם עם דגש לרפואה חדשנית ומתקדמת בארץ ובעולם. לצד פעילות זו שימי מנהל את ארגון חברים שאמון על גיוס, השמה ותפעול מערך השירות האזרחי לצעירי המגזר החרדי עבור מדינת ישראל ובמסגרתו גייס מעל 7,000 חרדים למגוון מסלולי שירות והקים מערך קורסים ללימודים מתוך מטרה לאפשר השתלבותם בחברה הישראלית תוך רצון וראייה לשילוב בין מגזרי.

קצת עלי

מתגורר באשדוד, נשוי לשרהל'ה ואב לשישה ילדים מתוקים, בשעות הפנאי אוהב לטייל, להקשיב לשקט ולמוזיקה ולצחוק תמיד טוב

השכלה

לימודים במוסדות חרדיים, קורסי ניהול, יחסי ציבור ושיווק, דירקטור מבר אילן ומשתדל ללמוד מכל ילד וילדה.

יוספה דאר

מנכ"לית הקרן לעידוד יוזמות חינוכיות

רקע מקצועי

משנת 2010 מנהלת יוספה את "הקרן לעידוד יוזמות חינוכיות" העוסקת בטיפוח יצירתיות וחדשנות בחינוך. במסגרת תפקידה אחראית יוספה על מהלכי השפעה על השיח החינוכי בישראל,  על יצירת שותפויות עם קרנות, משרדי ממשלה וארגונים שונים ועל פיתוח וליווי פדגוגי של הקרן. בין השנים 1999-2010 שימשה יוספה במגוון תפקידים בעמותת "שלומית" המפעילה מתנדבים בשירות לאומי ובתפקידה האחרון הייתה מנהלת ענף שירות לאומי תורני.

קצת עלי

יוספה מתגוררת בירושלים

השכלה

ליוספה תואר שני בניהול מלכ"רים מטעם תכנית שוורץ של האוניברסיטה העברית בירושלים ותואר ראשון בלימודי חינוך וסוציולוגיה, מטעם אוניברסיטת בר- אילן.

פדוה דבור

מנכ"ל המועצה המקומית בית-ג'ן

רקע מקצועי

פדוה היא מנכ"לית המועצה המקומית בית-ג'ן. פדוה החלה את עבודתה במועצה בשנת 1989 בתפקיד מנהלת לשכת ראש המועצה. בשנים 1999-2003 עבדה כמנהלת ספרייה וכתבנית בבית ספר יסודי והקימה בו ספרייה. משנת 2004 היא מכהנת כמזכירת המועצה וכמנהלת כוח אדם, והיא האישה הדרוזית הראשונה בתפקיד כזה. עוד היא ממונה על חופש המידע ועל פניות הציבור, חברה במועצת הנשים של היישוב ובעמותת כ"ן (כוח נשים). מאז שנת 2013 היא חברת הנהלה באיגוד המנכ"לים ברשויות המקומיות, וכיום היא מכהנת כיו »רועדת קשרי חוץ באיגוד.

קצת עלי

פדוה נשואה, אם לארבעה וסבתא לנכדה. היא אוהבת ללמוד, ונהנית לטייל עם משפחתה בארץ וברחבי העולם.

השכלה

לפדוה תואר ראשון במדעי מדינה ותעודת הוראה. היא בוגרת התכנית להכשרת מנכ »לים ברשויות, מאמנת אישית ומשתתפת בתכנית מובילים דיגיטליים לשלטון המקומי. היא השתתפה בקורסים שונים - גישור, מנהיגות פוליטית, אימון אישי וקורסים מקצועיים

שיראל דגן-לוי

CEO of a Stealth Mode Startup

רקע מקצועי

שיראל היא מנכ"לית סטארטאפ בתחום הבריאות. בתפקידה האחרון (2019-2021) שימשה כסמנכ”ל פיתוח עסקי ולקוחות אסטרטגיים בחברת IBC שם ניהלה את החטיבה העסקית של חברת התקשורת (סיבים אופטיים) . בין השנים 2017-2019 עברה שיראל לעבוד במעוז בתפקיד סמנכ"ל כספים, תפעול ופיתוח ארגוני. במהלכן נבנה מטה ארגון מעוז (כספים, פיתוח ארגוני, תפעול, רכש ועוד) כולל מעבר מעוז למשכנו החדש. משנת 2010 שימשה שיראל כמנהלת חוזים ורכש גלובלי בחברת ורינט מערכות בע"מ. במסגרת תפקידה שיראל ניהלה תקציבים ומו"מ בארץ ובחו"ל בהיקפים של מיליוני דולרים בשנה, מובילה ומנהלת ישירות צוותים גלובאליים בכל תחומי הרכש (תוכנה, חומרה, רכש עקיף). משנת 2o10 שיראל פעלה כחלק מקבוצת האחריות החברתית בורינט באופן שוטף. בין השנים 2004-2009 שימשה שיראל כקניינית בכירה במשלחת הרכש של משרד הביטחון בניו-יורק, ארה"ב. בשלוש שנים שקדמו לכך עבדה כעורכת דין במשרד "קלינהנדלר, חודק, הלוי, גרינברג ושות'" במחלקת היי-טק, עסקאות בינלאומיות וביוטכנולוגיה ועסקה בליווי שוטף של חברות בתחומים מסחריים ובפעילות הפרו-בונו במשרד. בין השנים 1998-2001 עבדה במשרד ראש הממשלה בתפקיד בטחוני-מודיעיני.

קצת עלי

השכלה

שלומי דהן

מנהל אגף חינוך, עיריית חדרה

רקע מקצועי

שלומי מנהל את אגף החינוך בחדרה לפני כן שלומי דהן ניהל שלוש שנים את מערכת החינוך בטירת כרמל, ועוסק בהובלת חזון חינוכי של חדשנות, שיפור הישגיים ומצויינות מדעית עבור כלל ילדי העיר. קודם לכן ניהל שלומי 7 שנים את בית הספר התיכון עירוני ה' חיפה, לתפקיד מנהל תיכון ציבורי הגדול בחיפה הגיע שלומי אחרי שלוש שנים כמנהל פדגוגי של "מרכז מעשה" תוכנית שנת שירות לילדי פריפריה של קרן רש"י. את הקרירה בחינוך התחיל בשנת 2000 בתיכון במשגב. שלומי הגיע לעיסוק בחינוך אחרי עשר שנים של עבודה בתעשיית ההייטק "בידע מערכות" נציגת APPLE בישראל. קודם לכן שלומי עסק בהדרכת טיולים וניהל את בית הספר שדה אכזיב של החברה להגנת טבע בגליל המערבי.

קצת עלי

השכלה

רועי דהן

ראש אגף בכיר פיתוח הון אנושי ברשויות המקומיות

רקע מקצועי

רועי הוא ראש אגף בכיר פיתוח הון אנושי ברשויות המקומיות. רועי הוא גם בוגר תכנית הצוערים למגזר הציבורי. במסגרת ההכשרה בתכנית התמחה במשרדי הבריאות והשיכון. משנת 2008 החל לעבוד במשרד הכלכלה ביחידות המטפלות באזורי תעשייה ובעידוד יזמות ועסקים קטנים. במסגרת תפקידיו במשרד הכלכלה ריכז רועי את תהליך הקמתו של מערך שטח המסייע לעסקים קטנים ויזמים. בשנת 2012 החל לעבוד במשרד הפנים כראש תחום תכנון ובקרה, ובהמשך כמנהל אגף עתודות ותכנון אסטרטגי. במסגרת תפקידיו במשרד הפנים ניהל את תכניות העתודה של משרד הפנים – “צוערים לשלטון המקומי”, מובילים דיגיטלים, וכן את תכנית האשכולות האזוריים. כיום רועי משמש כראש המטה של מנכ”ל משרד הפנים מרדכי כהן.

קצת עלי

רועי מתגורר במושב נחושה שבעמק האלה. הוא נשוי לליאת ואב לארבעה.

השכלה

רועי הוא בעל תואר שני במדיניות ציבורית מאוניברסיטת תל אביב, ובוגר של התכנית "צוערים למגזר הציבורי" של האוניברסיטה העברית.

ערה דואק

סמנכ״לית תכנון, המרכז הישראלי להתמכרויות

רקע מקצועי

ערה מכהנת כסמנכ״לית פיתוח ארגוני, המרכז הישראלי להתמכרויות. בתפקידה הקודם ערה שימשה כסמנכ"לית תפעול, המרכז הישראלי להתמכרויות. בנוסף, ערה כיהנה כיועצת בכירה לתהליכי שיתוף בין מגזרי "שיתופים". בתפקידים קודמים, כיהנה ערה כיועצת למנכ“ל בשירות התעסוקה, לפני כן,כאנליסטית לנושאי מזרח-תיכון במשרד החוץ, שגרירות ישראל, וושינגטון, ומנהלת לשכת שגריר ישראל בארה“ב – השגריר סלי מרידור והשגריר ד“ר מייקל אורן. ערה פעילה חברתית במגוון תחומים: משנת 2011 היא חברה בקרן פרידריך נאומן, העוסקת בדיאלוג ישראלי - פלסטיני בנושאי כלכלה ועסקים לצעירים מובילים בתחום. ערה זכתה באליפויות במועדון הדיבייט של המרכז הבינתחומי ולאחר מכן הייתה מאמנת מועדון דיבייט של האוניברסיטה הפתוחה ומכללת תל-אביב-יפו. את שירותה הצבאי סיימה ערה כקצינת מבצעים והדרכה בטייסות F16.

קצת עלי

ערה מתגוררת כיום בתל אביב, נולדה וגדלה במושב מעלה גמלא ברמת הגולן.

השכלה

לערה תואר ראשון בממשל, דיפלומטיה ואסטרטגיה מטעם המרכז הבינתחומי הרצליה והיא בוגרת קורס ’מגשר מוסמך‘, הבית לגישור ויישוב סכסוכים. בנוסף, ערה השתתפה בסמינר בינלאומי בנושאי כלכלה ופוליטיקה מטעם אוניברסיטת ג‘ורג‘טאון והקרן ללימודים אמריקאיים TFAS.

אופיר דובובי

מקים ובעלים, OpenValley

רקע מקצועי

בתחילת 2016 הקים אופיר עם שותפו יוסי אקרמן את רשת מרכזי היזמות והחדשנות OpenValley. זוהי רשת פורצת דרך ליזמים ולסטארט-אפים בצפון מדינת ישראל, וכיום היא כוללת יותר מ-130 חברות הזנק בארבעה מרכזים שונים. במתחמי היזמות של הרשת בונים דיאלוג בין הסטארט-אפים לתעשייה, לשווקים הרלוונטיים ולאקדמיה. שיח זה מייצר קהילה חזקה החולקת משאבים וחשיפה למקורות ידע, מימון והשקעה. החיבור לגורמים הללו והליווי המקצועי מבטיחים מיצוי מרבי של הפוטנציאל הטמון בכל רעיון עסקי וטכנולוגי. נוסף על כך הקים אופיר תחת OpenValley אקדמיית יזמות שהיא מרכז ידע לעולמות היזמות והחדשנות, ומעניקה פלטפורמה לפיתוח תהליכים פדגוגיים, בהתאמה ספציפית לארגונים שונים ובהם חברות מסחריות, תאגידים, מוסדות ממשלתיים וציבוריים, עמותות, אוניברסיטאות, בתי ספר וגופים נוספים רבים. קודם לכן מילא אופיר תפקידים בכירים בתאגידים בין-לאומיים גדולים דוגמת אמדוקס ונייס מערכות, וכן היה שותף להקמת סטארט-אפ מוביל בתחום אחסון המידע.

קצת עלי

אופיר מתגורר ביישוב אלוני אבא שבעמק יזרעאל. הוא נשוי ואב לארבעה. מזה שנים רבות הוא עוסק בספורט, בעיקר בריצה וברכיבה באופניים, וחובב טיולי שטח וספורט אתגרי.

השכלה

אופיר הוא בעל תואר שני (M.B.A.) מטעם האוניברסיטאות NYU Stern; London School of Economy; HEC Paris, ובעל תואר ראשון בהנדסת תעשייה וניהול מטעם הטכניון.

רני דודאי

מנכ"ל ג'וינט-תבת

רקע מקצועי

רני הוא מנכ"ל ג'וינט-תבת. רני הקים שותפות חדשה במסגרת "המרכז למנהיגות מתנדבת". השותפות פועלת במטרה לחזק, לפתח וליצר מנגנונים מקדמים לשיח ושיתופי פעולה בין הממשלה והחברה האזרחית על מנת לייצר תהליכי השפעה ורישות למנהיגות המובילה בישראל. בעברו ייזם וייסד את עמותת "קד"מ ילדים ונוער", עמותה העוסקת בתהליכים קהילתיים למשפחות וילדים בסיכון. במסגרת העמותה היה שותף לעיצוב התחום ושילובו במסגרות ממשלתיות וחברתיות רבות.

קצת עלי

רני נשוי לשני, מתגורר ברמת השרון ואבא לשניים.

השכלה

רני בעל תואר ראשון בעבודה סוציאלית מאוניברסיטת תל אביב ותואר שני בעבודה סוציאלית מאוניברסיטת בר אילן. בנוסף הנו בוגר תואר שני במנהל עסקים עם התמחות בניהול מאוניברסיטת חיפה.

צביקה דוידי

גזבר עריית כפר סבא

רקע מקצועי

צביקה הוא גזבר עריית כפר סבא. לפני כן שימש כגזבר עיריית קריית מלאכי משנת 2014 . במסגרת תפקידו היה אחראי לתקציב העירייה ולניהול הכספי של הרשות. קודם לכן עסק בפעילות יזמית בתחומי הפיננסים והנדל"ן, ולפני כן שימש כסמנכ"ל כספים בקבוצת חברות פרטית. תפקידים אחרים שמילא היו מנכ"ל ובעלים של חברה העוסקת בייעוץ עסקי ובהובלת תהלכי שינוי והשבחה, מנהל תחום מימון חברות בחברת "ארנסט את יאנג", וכלכלן בכיר במחלקה הכלכלית בחטיבה העסקית בבנק דיסקונט.

קצת עלי

צביקה משמש כגזבר עיריית קריית מלאכי משנת 2014 . במסגרת תפקידו הוא אחראי לתקציב העירייה ולניהול הכספי של הרשות. קודם לכן עסק בפעילות יזמית בתחומי הפיננסים והנדל »ן, ולפני כן שימש כסמנכ »ל כספים בקבוצת חברות פרטית. תפקידים אחרים שמילא היו מנכ »ל ובעלים של חברה העוסקת בייעוץ עסקי ובהובלת תהלכי שינוי והשבחה, מנהל תחום מימון חברות בחברת "ארנסט את יאנג", וכלכלן בכיר במחלקה הכלכלית בחטיבה העסקית בבנק דיסקונט.

השכלה

לצביקה תואר שני בחקר ניהול ויישוב סכסוכים מהאוניברסיטה העברית, תואר שני נוסף במינהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ותואר ראשון בכלכלה מאוניברסיטת בן גוריון.

אשר דולב

ראש ישראל דיגיטלית במשרד הדיגיטל הלאומי

רקע מקצועי

אשר משמש כיום כמנהל ישראל דיגיטלית במשרד הדיגיטל הלאומי. בתפקידו הקודם כיהן במשך כ 4.5 שנים כמנהל אגף בכיר כלכלה ויישום במטה ישראל דיגיטלית. משנת 2012 שימש אשר כרכז תחבורה ציבורית באגף התקציבים במשרד האוצר. בין השנים 2009-2012 היה לרפרנט תחבורה. במקביל לתפקידו במשרד האוצר, בשנים 2010-2011, שימש אשר כמורה לכלכלה וחברה במכינה הקדם-צבאית הירושלמית. בשנים 2006-2012 היה אשר חבר בקהילת "הלום" - קבוצת צעירים למען שינוי חברתי בקריית היובל, ירושלים. במקביל, בין 2008-2009 שימש כנשיא ועידת האגודה של אגודת הסטודנטים באוניברסיטה העברית בירושלים וכנשיא מועצת הבוגרים של המכינה הקדם-צבאית על-שם רבין. בשנת 2009 ביצע התמחות באגף התקציבים במשרד האוצר ובאגף הפיקוח על כוח האדם והשכר ברשות החברות הממשלתיות, במסגרת התכנית "עתידים – צוערים למינהל הציבורית". בשנת 2007 אשר הקים ועמד בראש הארגון "הפורום למען החינוך". בנוסף, הקים ועמד בראש קבוצה ירושלמית ללימודי יהדות וציונות הומניסטית.

קצת עלי

אשר מתגורר ברמות מנשה

השכלה

לאשר תואר ראשון בכלכלה ומחשבת ישראל מטעם האוניברסיטה העברית בירושלים, והוא בוגר תכנית 'עתידים –צוערים למינהל הציבורי', תכנית מצטיינים של האוניברסיטה העברית, נציבות שירות המדינה ועמותת 'עתידים'. בנוסף למד חינוך ומנהיגות במכללת אורנים.

דרור דולפין

סגן מנהל המרכז הרפואי סורוקה

רקע מקצועי

דרור הוא סגן מנהל המרכז הרפואי סורוקה. לפני כן שימש כעוזר רפואי למנהל הרפואי של חטיבת בתי החולים של שירותי בריאות כללית. במקביל, שימש כרופא בכיר במרכז לבריאות הנפש גהה. דרור עוסק בשנים האחרונות בניסיון לקדם את ההכרה והטיפול המערכתי בתסמונת השחיקה בעבודה, בפרט במערכת הבריאות, שותף לקידום יוזמות לטיפול בשחיקת רופאים ואנשי סיעוד, ומרבה להרצות בנושא בפני קהלים מקצועיים ולא מקצועיים. בעבר התנדב במסגרת מרכז "חוסן" ע"ש כהן-האריס להתערבות בטראומה ואסון המוני, היה ממובילי תחום השחיקה במרכז והשתתף בימי הדרכה וסדנאות ברחבי הארץ מטעם המרכז. בטרם פנה ללימודי הרפואה לימד דרור מספר שנים כסגל זוטר בחוג לפילוסופיה של אוניברסיטת תל אביב וכן שימש מספר שנים כעוזר מחקר לפרופסור אלי פרידלנדר מהחוג לפילוסופיה. במסגרת לימודיו שהה דרור סמסטר אחד בהרווארד כאורח של פרופסור סטאנלי קאוול. בעבר ריכז דרור במשך מספר שנים את פרויקט כיתת המצוינות של תיכון עירוני ט' בדרום תל אביב ולימד בפרויקט.   התמחות רפואית: דרור מומחה בפסיכיאטריה של המבוגר. את התמחותו ביצע במרכז לבריאות הנפש תל אביב ע"ש בריל, של שירותי בריאות כללית. את הסטאז' ברפואה ביצע במרכז הרפואי ע"ש אדית וולפסון.  

קצת עלי

דרור מתגורר מזה שנים בנווה-צדק, תל אביב, נשוי לגל, אב לשלושה ילדים ושותף בגידולם של שתי כלבות וחתול.

השכלה

לדרור תואר ד"ר לרפואה (MD), תואר ראשון בהצטיינות (BA) ולימודי תואר שני (MA) בפילוסופיה כולם מטעם אוניברסיטת תל אביב. במסגרת תכנית ענבר לומד דרור לתואר מוסמך במנהל עסקים (MBA) עם התמחות בניהול מערכות בריאות, באוניברסיטת תל אביב.

יונתן בן דור

מנכ"ל ישראל תורמת בע"מ

רקע מקצועי

מאז שנת 2009 משמש יונתן כמייסד ומנכ"ל 'ישראל תורמת'- המסייעת לעמותות וארגונים לקדם את עצמם באינטרנט ולגייס תרומות, ומפעילה אתר המאפשר לתרום לכל העמותות הפועלות בישראל. קודם לכן עבד ארבע שנים כסמנכ"ל בעמותת 'לקט ישראל'- ארגון גג להצלת מזון בישראל המבטיח שעודפי מזון יגיעו לאנשים הנזקקים לו. את התמחותו המשפטית עשה בעמותת 'ידיד'- להעצמת השכבות החלשות בישראל. את שרותו הצבאי סיים יונתן כחובש קרבי בחטיבת גבעתי.

קצת עלי

יונתן מתגורר כיום בתל-אביב.

השכלה

יונתן בעל תואר ראשון במדעי המדינה מאוניברסיטת ''McGill" במונטריאול ותואר במשפטים מהאוניברסיטה העברית.

דפנה דור

מנהלת קו. לאב - חממה לחדשנות חברתית. פדרצית ניו יורק

רקע מקצועי

דפנה היא מנהלת קו. לאב - חממה לחדשנות חברתית. פדרצית ניו יורק. לפני כן היתה מנכ"לית עמותת "שיעור אחר", המסייעת למערכת החינוך באמצעות שילוב אלפי מתנדבים מהמגזר העסקי והציבורי במגוון אפיקי פעילות. צוות העמותה, המונה שלושים עובדים בפריסה ארצית רחבה, מעניק למתנדבים ולבתי הספר מעטפת תמיכה מקצועית הכוללת גיוס, הכשרה, ליווי מלא ותוכניות העשרה. בתפקידה הקודם כיהנה דפנה בתפקידי ניהול פרויקטים המשלבים תוכן וטכנולוגיה: בחברת Babylon, בפרויקט Kids World לפיתוח ערוץ תוכן אינטראקטיבי לילדים, במטח – מערכות ידע, ובחברת C.D.I Systems (בית תוכנה והוצאה לאור אלקטרונית). עוד עבדה במשרות הוראה והדרכה וכתחקירנית בתוכניות תחקיר, בסדרות ובסרטי תעודה.

קצת עלי

דפנה גרה במושב בני עטרות. היא אם לאורי ולרומי. היא פעילה מאוד במגזר החברתי, וממייסדי התארגנות המנכ"לים במגזר החברתי. דפנה היא בוגרת תנועת הצופים, שהשפיעה רבות עליה ועל מסלול חייה.

השכלה

לדפנה תואר שני בתקשורת ועיתונאות ותואר ראשון במשפטים – שניהם מהאוניברסיטה העברית. היא בעלת תואר שני נוסף במינהל עסקים (התמחות ביזמות ובניהול טכנולוגיה) בשלוחת (Polytechnic University (New York, ובוגרת תוכנית ניהול עמותות מטעם להב, אוניברסיטת תל אביב. דפנה מוסמכת לעריכת דין ובעלת תעודת מגשר מטעם הנהלת בתי המשפט. היא השתתפה בתוכניות של "קולות" (מובילים חברתיים, תהודה ועמיתים), "גוונים" של הפדרציה של סן פרנסיסקו, ו"קומיוניטי" של גשר.

מיכאל דור

סמנכ"ל רשת פרח (ארחות חינוך)

רקע מקצועי

משנת 2014 משמש מיכאל כסמנכ"ל רשת פרח (ארחות חינוך) בישראל המאגד את מוסדות מרכז מוסדות חינוך אלעד, רמת דוד - חינוך מיוחד, ורשת מעונות בשבילי החינוך. בסך הכול יש ברשת בשנת הלימודים תשע"ז 343 כיתות, 7524 תלמידים ותלמידות ו 1528- אנשי צוות לחינוך רגיל ומיוחד ברחבי הארץ. במסגרת תפקידו מיכאל אחראי לקבלת החלטות ברמה האסטרטגית וברמה השוטפת, ומייצג את פעילות העמותה במשרדי הממשלה השונים. מיכאל היה חלק ממערך ההפעלה וההקמה של מוסדות . אלו החל משנת 2004 בד בבד מיכאל הוא חבר ההנהלה של כפר הנוער סיטרין. עד שנת 2013 הוא היה גם מנכ"ל כפר נוער זה, המעלה תלמידים מחבר העמים במסגרת תכנית (נעל"ה" )נוער עולה לפני הורים. במסגרת זו יזם וייסד מסגרת ייחודית לנוער חרדי מאתגר עם לימודי קודש לצד לימודי ליב"ה ובגרות. בעבר שימש מיכאל כסמנכ"ל רשת החינוך אור אבנר בישראל, קודם לכן שימש כמנכ"ל "אור המלך", ולפני תפקידו זה היה מנכ"ל רשת מוסדות דיסקין בירושלים.

קצת עלי

מיכאל מתגורר בביתר עילית, נשוי לרבקה ואב לארבע בנות. בשעות הפנאי הוא אוהב לקרוא פסקי דין וחוקים.

השכלה

מיכאל למד משפטים בקריה האקדמית אונו, וסיים לימודים תורניים בישיבה הגבוהה נזר התורה בירושלים.

מוריס דורפמן

ראש חטיבת כספים ובתי חולים, מכבי שירותי בריאות

רקע מקצועי

מוריס הוא ראש חטיבת כספים ובתי חולים, מכבי שירותי בריאות. לפני כן שימש כראש חטיבת רגולציה ובריאות דיגיטלית במשרד הבריאות. קודם לכן שימש כסגן בכיר למנהל הרשות ברשות החברות הממשלתיות. בעברו מילא מספר מספר תפקידים במועצה הלאומית לכלכלה במשרד ראש הממשלה בינהם כסגן ראש המועצה. קודם לכן, שימש מוריס ככלכלן בכיר והיה אחראי תחומי שוק ההון והאנרגיה. מוריס ריכז והיה חבר במספר וועדות בינמשרדיות כמו הוועדה להגברת התחרותיות במשק, צוות להקמת קרן הון ריבונית, ועוד. במקביל, מוריס התנדב בעמותת נובה - ניהול ואקדמיה בשרות הקהילה, ואף כיהן בה כחבר ועד מנהל. את שירותו הצבאי סיים מוריס ביחידת תאום פעולות בשטחים, נבחר לקצין מצטיין יחידה והשתחרר בדרגת סגן, נבחר לייצג את היחידה במשלחת צה“ל לפולין בראשות הרמטכ“ל – 'עדים במדים'.  

קצת עלי

מוריס נשוי פלוס אחת, מתגורר ברחובות ומרבה לעסוק בפעילות ספורטיבית, בין השאר סקי וגלישת גלים.

השכלה

למוריס תואר שני בכלכלה פיננסית ותואר ראשון בכלכלה, שניהם מטעם האוניברסיטה העברית בירושלים. בנוסף, מוריס בוגר לימודי מוסמך במשפטים (תוכנית ללא משפטנים) מטעם אוניברסיטת בר אילן.

נמרוד דותן

מנכ״ל עמותת 'חינוך לפסגות'

רקע מקצועי

נמרוד דותן משמש כמנכ"ל עמותת "חינוך לפסגות". בתפקידו הקודם הוא שימש כסמנכ"ל חינוך בעמותת "חינוך לפסגות". העמותה שמה לעצמה למטרה לצמצם פערים בחברה הישראלית באמצעות מתן שוויון הזדמנויות בחינוך, ומפעילה לשם כך תוכנית מצוינות לילדים ולבני נוער בפריפריה החברתית והגיאוגרפית. נמרוד צמח כנער וכאדם בוגר בתנועת הצופים, ושם התפתח מבחינה מקצועית במגוון תפקידים: מרכז שבט, רכז הדרכה מחוזי, מנהל מחוז ואף מנהל ההדרכה הארצי של התנועה. כיום הוא ממשיך להתנדב בוועדת הביקורת של התנועה. בשירותו הצבאי שירת נמרוד כקצין הנדסה קרבית, והוא ממשיך לעשות שירות מילואים פעיל בפיקוד הצפון בדרגת סא"ל.

קצת עלי

נמרוד חיפאי במקור, וכיום הוא מתגורר בתל אביב.

השכלה

לנמרוד תואר שני בסוציולוגיה ואנתרופולוגיה עם התמחות בפיתוח ארגוני מאוניברסיטת חיפה, ותואר ראשון במדעי המדינה מאוניברסיטת חיפה. נוסף לכך יש לו תעודת הוראה ממכללת סמינר הקיבוצים. בימים אלו הוא משלים עבודת תזה לקראת לימודי תואר שלישי באוניברסיטת בר אילן.

אילון דחבש

ראש החטיבה הבנקאית לאומי

רקע מקצועי

אילון משמש כראש החטיבה הבנקאית לאומי. לאילון ניסיון רב שנים במגוון תפקידים בבנק לאומי. בעבר שימש כראש אגף מטה החטיבה הקמעונאית. במסגרת התפקיד היה אחראי על תכניות העבודה של החטיבה וניהול מטה ראש החטיבה. קודם לכן שימש כעוזר אישי לראש חטיבת משאבי אנוש וחבר העתודה הניהולית של לאומי. בתחילת דרכו בחברה עבד במגוון תפקידים במערך הסניפים של הבנק. קודם לכן עבד שנה כמנהל תיקי לקוחות בחברת ״מוטינית טכנולוגיות״ ושלוש שנים כמנהל שיווק, מכירות ושירות לקוחות בחברת "טאק טורו".

קצת עלי

אילון מתגורר בחולון. בשעות הפנאי מבלה בעיקר עם המשפחה וחברים. בנוסף אוהב סרטים ואוכל טוב.

השכלה

אילון בוגר תואר ראשון במדעי המחשב מטעם המכללה למנהל. בנוסף, מחזיק ברישיון ייעוץ של הרשות לניירות ערך.

סיון דטאוקר

סמנכ״לית פיתוח עסקי ורגולציה גט

רקע מקצועי

סיון היא סמנ"כלית פיתוח עסקי ורגולציה בגט ישראל. במסגרת תפקידה היא אחראית לעבודה מול הממשל, לשיתופי פעולה עסקיים אסטרטגיים, לקידום וליישום יוזמות חדשות בתחום התחבורה החכמה. קודם לכן הייתה סיון ראש המטה המקצועי לשר האנרגיה והתשתיות. במסגרת תפקידה זה היא ריכזה את מתווה הגז, וכיהנה כחברה בצוות המנכ"לים לגיבוש ולניהול המשא ומתן לרפורמה במשק החשמל. עוד הייתה אחראית לגיבוש ולניהול תהליך של רפורמה מבנית בתחום האסדרה של משק החשמל. בעבר עמדה סיון בראש מטה שר המודיעין והאסטרטגיה, והייתה דוברת שר האוצר.

קצת עלי

סיון מתגוררת בתל אביב. בשעות הפנאי היא מטיילת בעולם, גולשת וצוללת חופשי.

השכלה

סיון היא בעלת תואר שני במשפטים מטעם אוניברסיטת בר-אילן, ובעלת תואר ראשון במדעי המדינה ויחסים בין-לאומיים מטעם האוניברסיטה הפתוחה.

אסף דטנר

מנהל ייזום ובנייה בחברה לפיתוח מטה בנימין

רקע מקצועי

מסוף שנת 2013 אסף עובד במועצה אזורית מטה בנימין, תחילה כמנהל אגף תפעול ובהמשך כמנהל מנהל תפעול ותשתיות. במסגרת תפקידו הוא אחראי לכלל ההיבטים הפיזיים במועצה, בהם, בנייה, מים, ביוב, אשפה, מִחזור, חשמל, רישוי עסקים, שירות וטרינרי ועוד. קודם לכן שימש במגוון תפקידים במנהל הפיתוח של משרד החינוך. בתפקידו האחרון היה מנהל אגף בינוי ותקצוב, וממלא מקום מנהל מנהל הפיתוח.

קצת עלי

אסף מתגורר בנופי פרת. הוא נשוי לאדוה ואב לרותם, יותם ודלי. בשעות הפנאי הוא אוהב לטייל, לרוץ ולרכוב.

השכלה

לאסף תואר שני בגיאוגרפיה מהאוניברסיטה העברית, ותואר ראשון בגיאוגרפיה מאוניברסיטת בר-אילן. הוא בוגר קורס ניתוח מערכות ממוחשבות.

לילך דידי

מרכזת תחום בכירה, הבטחת איכות, המרכז הרפואי לגליל

רקע מקצועי

מנהלת את מערך האיכות במרכז הרפואי לגליל, במסגרת התפקיד היא מובילה את תוכנית המדידה הפנים והחוץ ארגונית, תוכניות עבודה מחלקתיות, מבדקי הסכמה ותהליכי שיפור מחלקתיים וחוצה ארגון. מעורבת בתהליך הקמת המפה האסטרטגית של משרד הבריאות ובוועדת שונות בתחום האיכות והרפואה מרחוק.

קצת עלי

מתגוררת בנהריה, אמא לשלושה ילדים מקסימים: אופק בן ה 12, נוגה בת ה-9 ולביא בן ה-5. בשעות הפנאי אוהבת לשחות, לקרוא ספרים ולטייל בטבע.

השכלה

אחות במקצועי עם תואר שני ודוקטורט בבריאות הציבור ואפידמיולוגיה, מסיימת תואר שני נוסף בניהול מערכות בריאות באוניברסיטת ת"א ונמצאת בשלהי המומחיות במדיניות ומנהל הסיעוד. לאור השנים סיימתי הכשרות מקצועיות שונות, בין השאר: לימודי ניהול איכות, ניהול סיעוד בכיר והכשרה למנהלי בטיחות וניהול סיכונים.

תמיר דיין

מנכ"ל אקספו תל אביב - המרכז הבינלאומי לכנסים ותערוכות

רקע מקצועי

תמיר הוא מנכ״ל חברת אקספו תל אביב - המרכז הבינלאומי לכנסים ותערוכות. תאגיד בבעלות עיריית תל אביב בשטח כולל של כ – 300 דונם הכולל ביתני ענק, אולמות כנסים, תחנות דלק, לונה פארק, גני אירועים ומשרדים להשכרה. החברה פועלת כתאגיד עסקי בעל מחזור פעילות שנתי של כ 100 מלש״ח. תמיר שימש בעבר כמנכ“ל חברת פרסיס מדיקל, חברה בינלאומית לייצור ושווק מוצרים רפואיים. בנוסף, שימש כמנכ"ל חברת וויסמד, כיו“ר חבר המנהלים בחברת 'פירסט קייר פרדודקטס  וכדירקטור בחברת בליזרד בווילס. ב – 2014 מונה תמיר לתפקיד ראש מנהל פיתוח בעיריית ירושלים ולפני כן עבד בחברות הייטק, חברות למכשור רפואי וכעו"ד. תמיר הינו סא"ל במילואים,  מג“ד גדוד חילוץ והצלה ומנהל לחימה בפיקוד העורף.

קצת עלי

תמיר נשוי ואב לשנים, מתגורר בתל אביב.

השכלה

.לתמיר תואר שני במנהל עסקים, התמחות בשיווק וייזום עסקים מטעם האוניברסיטה העברית בירושלים ותואר ראשון במסלול דו חוגי בכלכלה ובמשפטים מטעם אוניברסיטת תל אביב.

ליאור דיעי

גזבר וראש מנהל כספים בעיריית באר שבע

רקע מקצועי

ליאור התמנה להיות גזבר וראש מנהל הכספים בעיריית באר שבע, לפני כן כהן כמנכ"ל חברת יעדים, החברה העירונית לפיתוח עסקי של העיר ב"ש. החברה הינה חברת בת של עיריית באר שבע ומובילה את הטיפול במגזר העסקי בעיר- עסקים קטנים ובינוניים, אזורי התעשייה, מתחם השוק העירוני, מנהלת העיר העתיקה, קידום תעשיות עתירות ידע (במסגרת פארק ההייטק) וניהול מחלקת התיירות. קודם לכן כיהן כסמנכ"ל חברת כיוונים, החברה לתרבות הפנאי של העיר באר שבע. תפקיד זה כלל את הובלת מטה החברה, כספים, התקשרויות, מש"א, תפעול, מערכות מידע, שיווק ושירות. חברת כיוונים מנהלת מגוון תחומים, הנוער, הספורט, קהילה, תרבות, חינוך (צהרונים, ורשת מעונות יום), קליטה, אירועים ועוד. לחברה כ 1700 עובדים ומחזור הפעילות הוא כ 250 מלש"ח. בעבר מילא ליאור מספר תפקידים בחטיבה העסקית של בנק לאומי.

קצת עלי

השכלה

איילת דליות

ראשת תחום מפקחים אבני ראשה

רקע מקצועי

איילת היא ראשת תחום מפקחים אבני ראשה. לפני כן היתה אחראית לפיתוח תכניות חינוכיות בבתי הספר ברעננה, להובלה של יוזמות חינוכיות, להתאמתן ולהטמעתן, ואמונה על תהליכי משוב ובקרה ועל הובלת תהליכי פיתוח במינהל החינוך. איילת היתה גם יועצת ראש העירייה לקידום מעמד האישה -הובלת תהליכים מערכתיים לקידום שוויון מגדרי בעיר ובעירייה. איילת פיתחה והקימה את ״דרך רעננה״, המרכז העירוני להכשרה ולהתפתחות מקצועית, אשר מוביל תהליכי פיתוח מקצועי של אנשי חינוך ברוח הומניסטית. בעבר ניהלה את מערך הגיל הרך במושב בצרה ותכניות בעמותת 'מלי"ץ', ועסקה בתפקידי הדרכה והנחיה שונים.

קצת עלי

איילת מתגוררת בצור יגאל. היא נשואה ואם לשתי בנות.

השכלה

לאיילת תואר שני )בהצטיינות( בחינוך מאוניברסיטת בר-אילן. היא בעלת תעודת הוראה ובוגרת קורסים לאימון ולגישור.

הראל דמתי

מפקח בכיר על התעבורה מחוזי, משרד התחבורה והבטיחות בדרכים

רקע מקצועי

הראל הוא מפקח מחוזי בכיר על התעבורה במשרד התחבורה והבטיחות בדרכים. בתפקידו הקודם שימש כמנהל אגף א' (המפקח על התעבורה) במשרד התחבורה והבטיחות בדרכים. במסגרת תפקידו הראל שימש כרשות תמרור מרכזית במחוזות חיפה והצפון, והיה אחראי להסדרי התנועה במחוזות. כן הוא שימש כנציג השר בוועדות התכנון המחוזיות בחיפה ובצפון. קודם לכן עבד כמהנדס תנועה במחוזות תל-אביב והמרכז, ובעבר היה כחמש שנים בעל עסק עצמאי. נוסף לכך כיהן כדירקטור בחברות כביש חוצה ישראל ובחברת רכבת ישראל. את הקריירה המקצועית שלו התחיל הראל בצה"ל במסגרת לימודי העתודה, וסיים שירות חובה שלוש שנות שירות בצבא קבע כראש מדור הנדסת תנועה.

קצת עלי

הראל הוא יליד העיר נתניה ומתגורר בה. הוא נשוי ואב לשלושה. בזמנו הפנוי הוא אוהב לעסוק בספורט ולבשל.

השכלה

להראל תואר שני במינהל עסקים מאוניברסיטת בן גוריון, ותואר ראשון בהנדסה אזרחית מהטכניון - מכון טכנולוגי לישראל.

שלום דניאל

יזם, מייסד ומנכ"ל - Mush Foods

רקע מקצועי

שלום הוא יזם, מייסד ומנכ"ל - Mush Foods. לפני כן היה סמנכ"ל וחבר הנהלה בקבוצת טמבור, חברת מוצרי הבניה הגדולה והמובילה בישראל. במסגרת תפקידו, שלום הוביל את האסטרטגיה העסקית של הקבוצה, החדשנות והטרנספורמציה הדיגיטלית וקידם שיתופי פעולה אסטרטגיים מול חברות טכנולוגיה וסטארט-אפים. לשלום ניסיון רב בניהול שינוי והובלת אנשים ותהליכים. בתפקידו הקודם, שלום היה מנהל השיווק של מותגי המזון הגלובאליים ביוניליוור ישראל, קונצרן מוצרי הצריכה החמישי בגודלו בישראל ובין המובילים בעולם. בשירותו הצבאי, שלום היה לוחם ומפקד בצנחנים ובמהלך המילואים עבר ליחידה האסטרטגית של דובר צה"ל. שלום מאמין בצמיחה עסקית שמשולבת עם שגשוג חברתי, כלכלי וסביבתי ויצירת ערך משותף.

קצת עלי

אוהב לרוץ, לצייר בשמן ולנגן. נשוי ואב ל4 בנות, מתגורר ברחובות.

השכלה

תואר שני במנהל עסקים MBA, עם התמחות במיזוגים ורכישות, תואר ראשון בתקשורת וכלכלה, מוסמך קורס ניהול אסטרטגיה עסקית מקיימת, כחלק מלימודי בכירים בהארווארד HBS.

עמית דניאל

Chief marketing and strategy officer

רקע מקצועי

עמית משמשת כסמנכ"ל שיווק אסטרטגי. במסגרת תפקידה היא אחראית למכלול פעילויות השיווק מול לקוחות, שותפים אסטרטגיים ושיווק פנים-ארגוני לקידום ההצלחה העסקית בתחום הפקת מודיעין והגנת סייבר. לעמית יותר מעשרים שנות ותק בתחום שיווק וניהול מוצר בחברות היי-טק ובהן קווי זהב, סטארהום וסיבידיה בתחום אנליזת מידע, בינה מלאכותית וסייבר במגוון שווקים ותעשיות.

קצת עלי

עמית מתגוררת בתל מונד. היא נשואה לאייל ואימא לעדו, ליובל ולרוני. היא פעילה בחניכה ובהתנדבות לקידום יזמות וניהול איכותי.

השכלה

לעמית תואר MBA מאוניברסיטת NORTH UMBRIA באנגליה, ותואר ראשון במינהל עסקים ממכללת תל-אביב.

מרי דניאלי

מפקדת משטרת נהריה, משטרת ישראל

רקע מקצועי

מרי היא מפקדת משטרת נהריה. במסגרת תפקידה היא ממונה על מתן שירותי משטרה לתושבי הגזרה (ועובדת מול חמש רשויות מקומיות) ועל השמירה על ביטחונם. בתפקידה הקודם הייתה מרי סגנית מפקד משטרת חדרה, והתמקדה בפיתוח הכשרות השוטרים בנושאים שונים, ובהם השירות לאזרח. נוסף לכך פעלה מול גופים שונים ברשויות המקומיות לקידום נושאים הקשורים בנוער בסיכון ובאוכלוסיות מוחלשות. את דרכה המקצועית התחילה כשוטרת לפני 25 שנים, ושירתה במשטרת ישראל במגוון תפקידי פיקוד, הדרכה וחקירות.

קצת עלי

מרי מתגוררת ביקנעם. היא נשואה לשמוליק ואם לארבעה: רוני, אופיר, נועה ועמית. היא ילידת ישראל, והתגוררה במהלך חייה באזור הקריות. בזמנה הפנוי מרי אוהבת לטייל עם חברות ועם בני משפחה במקומות שונים בארץ ובחו"ל.

השכלה

מרי היא בעלת תואר שני בלימודי ארץ ישראל מטעם אוניברסיטת חיפה, ותואר ראשון בקרימינולוגיה מטעם אוניברסיטת בר-אילן.

אוריה דסברג

סמנכ"לית עמותת אל עיר דוד

רקע מקצועי

אוריה מכהנת כסמנ"כלית פיתוח ושיווק בעמותת עיר דוד. במסגרת תפקידה אוריה מובילה את החשיבה האסטרטגית והניהול השוטף של הפיתוח הפיזי והחפירות הארכיאולוגיות שבמרחב ירושלים הקדומה. במסגרת תפקידה היא מנהלת ממשקים עם מספר רשויות ממשלתיות ואחראית גם על גיוס משאבים מול משרדי ממשלה. במקביל אוריה אחראית על תחום השיווק והפרסום של עיר דוד כשבשנת 2019 זכה המקום למעלה ממליון מבקרים. קודם לכן כיהנה 4 שנים כמנהלת מחלקת פיתוח ומחלקת שיווק. עד שנת 2011 ניהלה אוריה את עמותת התיירות בגוש עציון והובילה את תהליך המיתוג של המועצה.

קצת עלי

השכלה

גנט דסה

מנכ"לית עולים ביחד

רקע מקצועי

גנט היא מנכ"לית עולים ביחד. גנט בעלת ניסיון רב בזירה החברתית בכלל ותחום החינוך בפרט החל מתפקיד קצינת חינוך בצה"ל , תפקידי הדרכה וריכוז בפנימייה בכפר הנוער עיינות עד לניהול פנימייה אותו אותו ביצעתי ארבע שנים.

קצת עלי

נשואה לדני ואמא לאורפז, ניב וליה. גרה במושב שדה דוד. אוהבת חיי קהילה ולכן גרה בישוב קהילתי. אהובת את חיי ישראל וגיבושים משפחתיים. אוהבת טיולי טבע ברחבי הארץ.

השכלה

תואר ראשון לוגיסטיקה וכלכלה, אוניברסיטת בר אילן. תואר שני - מנהל עסקים - מימון, המכללה האקדמית קרית אונו.

סוזאן דסוקי

מנהלת אגף בכיר- טיפול באוכלוסיות קצה- חוץ ביתי

רקע מקצועי

סוזן היא מנהלת אגף בכיר- טיפול באוכלוסיות קצה- חוץ ביתי. לפני כן שימשה כמשפטנית בכירה, היחידה הממשלתית למאבק בגזענות, משרד המשפטים. בתפקידה הקודם סוזן שימשה כיועצת למנהלת הכללית של משרד המשפטים. במסגרת התפקיד סוזן ריכזה צוותים בין-משרדיים, ובהם הצוות למיגור הגזענות נגד יוצאי אתיופיה, הצוות לצמצום צריכת הזנות והצוות להתמודדות עם תופעת הפוליגמיה. עוד הייתה אחראית לדסק הפלילי והחברתי בלשכת המנכ"לית. קודם לכן הייתה פרקליטה בפרקליטות מחוז מרכז (פלילי) במשך שש שנים, ועבדה במשרד הרווחה כחוקרת ילדים ואנשים עם מוגבלות.

קצת עלי

סוזן נולדה וגדלה ביפו, ובשנים האחרונות היא מתגוררת בבת ים. סוזן נשואה ואם לארבעה ילדים. היא אוהבת לקרוא, לחדש ולצבוע רהיטים.

השכלה

לסוזן תואר שני במשפטים מאוניברסיטת בר-אילן, תואר ראשון במשפטים מהמכללה האקדמית אונו, ותואר ראשון בעבודה סוציאלית מאוניברסיטת תל-אביב.

יעל דקל

סגנית מנהלת בית החולים הדסה הר הצופים

רקע מקצועי

יעל מכהנת בתפקיד סגנית מנהלת ביה"ח הדסה הר הצופים , ומתמחה למנהל רפואי , קודם לכן מנהלת יחידת האוקולופלסטיקה בבתי החולים של הדסה. התמחות ברפואת עיניים בשע"צ , ותת התמחות בפלסטיקה של העין בסידני , אוסטרליה (Sydney Eye Hospital ) . סטאז' בביה"ח שע"צ בירושלים.

קצת עלי

מתגוררת בנוה אילן , נשואה לרותם ואמא לשלוש בנות מקסימות , צמחונית , מנסה לעשות יוגה מדי יום , קוראת ספרים , מכורה לתשבצי הגיון , וחייבת תמיד לעסוק ביצירה מכל סוג שהוא.

השכלה

תואר ד"ר לרפואה באוניברסיטת בן גוריון בנגב ,וכן תואר מוסמך במנהל עסקים( MBA ) עם התמחות בניהול מערכות בריאות באוניברסיטת תל אביב.

רועי דרור

ראש אגף בכיר ממשל, אגף ממשל וחברה, משרד ראש הממשלה

רקע מקצועי

רועי הקים את מערך האסטרטגיה, התכנון והיישום בממשלת ישראל בעשור האחרון. אחראי במשרד ראש הממשלה לקביעת תכניות העבודה של הממשלה, למעקב אחר החלטותיה, לקידום רפורמות ולשיתוף ציבור בקבלת החלטות בממשלת ישראל.

קצת עלי

נשוי לדנה, אבא למיקה, נעמי ונדב. במקור מקיבוץ מצפה שלם, ליד ים המלח. מתגורר בירושלים. הוצאתי ספר פרוזה על מזכיר הממשלה הראשון של ישראל.

השכלה

תואר ראשון במדעי המדינה וגיאוגרפיה באוניברסיטה העברית. לימודי תואר שני במדיניות ציבורית באוניברסיטה העברית.

חגי דרור

ראש מנהלת Healthcare Israel במשרד הבריאות

רקע מקצועי

חגי הוא ראש מנהלת Healthcare Israel (מינהלת שיתוף פעולה כלכלי בין ממשלות) במשרד הבריאות. החל משנת 2016 חגי משמש כראש מינהלת שת״פ כלכלי בין ממשלות. מטרת המינהלת לפתח מיזמים כלכליים בין לאומיים לתועלת מערכת הבריאות הציבורית. לפני כן, החל משנת 2006 שימש חגי בתפקידים שונים באגף לתכנון, תקצוב ותמחור במשרד הבריאות. תחילה ככלכלן תקציבים, לאחר מכן כמנהל תחום תקצוב מטה המשרד, והחל משנת 2013 כסגן סמנכ״ל התקציבים. במסגרת זו חגי היה מעורב בהובלת רפורמות ומהלכים מבניים מרכזיים במערכת הבריאות, בשילוב גורמים במערכת הבריאות ובממשלה.

קצת עלי

חגי מתגורר ברחובות

השכלה

לחגי תואר שני בתכנית למצטיינים במדיניות ציבורית ותואר ראשון בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה, שניהם מהאוניברסיטה העברית בירושלים. חגי זכה בפרס הצטיינות ע"ש דוד (דיאגו) לדובסקי למדיניות ציבורית שנים תשס"ו ותשס"ז.

מלכה דרור

עצמאית - יועצת לניהול שינויים בעולם הממהר

רקע מקצועי

מלכה היא עצמאית - יועצת לניהול שינויים בעולם הממהר. לפני כן היתה מבקרת ומורשה לטיפול בתלונות בעיריית ירושלים. במסגרת התפקיד היא ניהלה צוות של 22 עובדים והיתה אחראית לביקורת העירייה והתאגידים העירוניים, לטיפול בתלונות הציבור, ולהפקת הדוחות השנתיים של מבקר העירייה והמורשה לטיפול בתלונות. בתפקידה הקודם הייתה מלכה מבקרת החברה וחברת הנהלה ברמת סמנכ"ל בחברת בזק, תפקיד הכולל אחריות לביקורת בכל חברות .התקשורת בקבוצת בזק וניהול צוות מבקרים. את דרכה המקצועית החלה מלכה כעוזרת מחקר במחלקת המחקר של בנק ישראל

קצת עלי

מלכה מתגוררת בירושלים. היא אם לשלושה ואוהבת שירה, מוזיקה וצילום.

השכלה

למלכה תואר ראשון בכלכלה מהאוניברסיטה העברית. היא מנתחת מערכות ובעלת הסמכות בין-לאומיות בביקורת ממספר ארגונים מובילים.

יעל דורון – דרורי

יועצת עצמאית ומרצה לחדשנות ולמידה, מובילת מיזם 'מפצחים עתיד'

רקע מקצועי

יעל מרצה בתחום של חדשנות, בדגש על תהליכי למידה, יועצת עצמאית לחברות EdTech ויזמת בתחום חדשנות וחשיבה יצירתית. בנוסף, מרצה בבר אילן בתואר שני ללימודי הוראה בתחום טכנופדגוגיה. יעל היא גם מובילת מיזם "מפצחים עתיד". קודם לכן, ניהלה יעל את Google for Education בישראל ועבדה כמנהלת פדגוגית בארגון "ערי חינוך" המקדם חדשנות חינוכית. ליעל 20 שנות ניסיון מגוון בליווי תהליכי שינוי - מרמה ארגונית דרך המרחב הרשותי ועד לשיתופי פעולה ארציים.

קצת עלי

יעל נשואה לאיל, הם מתגוררים בגבעת עדה והורים לשלושה. היא אוהבת צילום, טיולים בארץ, Making, מישחוק וכל מה שקשור בחדשנות וטכנולוגיה. 

השכלה

ליעל M.A בייעוץ חינוכי מאוניברסיטת תל אביב, B.A. במדעי ההתנהגות מאוניברסיטת בן גוריון. כמו כן, היא בוגרת התוכנית לפסיכותרפיה אינטגרטיבית באוניברסיטת תל אביב. 

עופר דרי

מנכ"ל תיירות אשדוד - חברת בת של עיריית אשדוד

רקע מקצועי

עופר הוא מנכ"ל תיירות אשדוד- חברת בת של עיריית אשדוד. עופר רו"ח בהשכלה ותואר שני במשפטים, ניהל מס' חברות פרטיות, בורסאיות וציבוריות. התחיל מתחום הכספים ומשם לניהול חברות. לאחר כ-13 שנה בשוק הפרטי במס' חברות וביזמות החליט לתרום מניסיונו לתחום הציבור, התחיל במשרד הפנים בהמשך עבר לנהל את החברה הכלכלית לאופקים כ-3 שנים ומשנת 2016 מנהל את החברה לתיירות באשדוד עם המון חשיבה מחוץ לקופסא ואתגרים מעניינים.

קצת עלי

השכלה

נעם דרייפוס

מנכ"ל "המרכז לחינוך וחברה בלוד", "אלי-עד"

רקע מקצועי

נעם הוא מנכ"ל עמותת "המרכז לחינוך וחברה בלוד". העמותה ייסדה את המכינה הקדם-צבאית "מעוז" ואת בית הספר "מעוז חיים", הנמצאים בשכונת "רמת אשכול" בלוד. נוסף על כך נועם הוא מנכ"ל עמותת "אליעד", המפעילה עשרה מעונות יום בלוד ובסביבותיה ובירושלים. במסגרת הפעילות בעמותות אלה נועם מוביל מגוון פרויקטים בתחום הקהילתי-חברתי-ציוני בלוד. עוד הוא משמש כיו"ר (בהתנדבות) של "איגוד מעונות היום", המאגד תחתיו יותר מ-150 מעונות יום ברחבי הארץ. בשנים 2013–2014 התמחה נעם בפירמת רואי החשבון Ernst & Young.

קצת עלי

נעם מתגורר בלוד. הוא נשוי באושר לצופיה ואב לשישה ילדים מקסימים. בשעות הפנאי (בעיקר בשבתות...) הוא אוהב להיות בבית עם המשפחה. הוא אוהב ליצור ולהיות חלק מהובלת שינויים במרחב.

השכלה

נעם הוא בעל תואר ראשון בכלכלה – חשבונאות מטעם אוניברסיטת בר-אילן. הוא סיים שנת השלמה ועבר את מבחני המועצה – לשכת רואי החשבון.

ג’יל דרמון

יו''ר פעיל ומייסד ארגון לתת ומנכ''ל LAVI Capital

רקע מקצועי

ג'יל הוא יו''ר פעיל ומייסד ארגון 'לתת' - עמותה המעניקה סיוע הומניטארי לאוכלוסיות במצוקה בארץ ובעולם, אותה ייסד עם עלייתו ארצה. ג‘יל משמש כמנכ"ל בחברת 'לביא קפיטל בע“מ' - חברת בנקאות להשקעות המתמחה בתחום התשתיות בארץ ובאירופה ומספקת שירותים של מיזוג ורכישות, ייעוץ אסטרטגי ומימון פרויקטים. בין לקוחות החברה ניתן למצוא את חברת מקורות, נתיבי גז, רכבת ישראל, נטע והרכבת הקלה של תל-אביב. קודם לכן, היה ג‘יל המנכ“ל והבעלים של חברת - ‘Teo Life Sciences’ חברת ייעוץ וגיוס משאבים עבור תעשיית מדעי החיים בישראל. ג‘יל שירת במילואים ביחידה העוסקת בהגנה נגד נשק כימי.

קצת עלי

ג‘יל דרמון מתגורר ברמת-גן ומקדיש את שעות הפנאי לפעילות חברתית. כמו כן הוא משחק כדורגל מדי שבוע.

השכלה

לג‘יל תואר שני במנהל עסקים מטעם אוניברסיטת סורבון, פריז, ושנת התמחות בניהול ארגונים ומשאבי אנוש מטעם האוניברסיטה העברית.

עופר האן

סמנכ״ל אקו סיסטם ושיווק ברשת אמית

רקע מקצועי

עופר הוא סמנכ״ל אקו סיסטם ושיווק ברשת אמית. לפני כן היה סמנכ"ל פיתוח עסקי בחברת טריביו – חברת סטארט-אפ לתועלת הציבור, ששמה לה למטרה לחולל מהפכה עולמית בתחום ההתנדבות ולעשותה לתנועת המונים באמצעות חיבור בין המתנדבים לבין הצרכים הקהילתיים. בד בבד הוא מלווה גופים אחדים, ובהם הנהלת "מסע ישראלי", מכללת רופין, בית הספר למוזיקה רימון, מיזם "סיסמה לכל תלמיד" ועוד. בחמש השנים האחרונות עמד עופר בראש המטה והיה יועץ בכיר לשני שרי החינוך האחרונים: הרב שי פירון ונפתלי בנט. במסגרת תפקידיו אלה היה אמון על מדיניות משרד החינוך ועל הרפורמות הגדולות שביצע המשרד מטעם שרי החינוך.

קצת עלי

עופר מתגורר ביישוב תקוע שבמזרח גוש עציון. הוא בן 37, נשוי לליאת ואב לארבעה: שירה, דגן, אביתר ואחינועם. בזמנו הפנוי הוא חבר ועד ביישוב ומקדם פרויקטים חברתיים דוגמת "האחים שלנו". תחביביו העיקריים הם ריצה וסנובורד.

השכלה

עופר הוא בעל תואר שני במדיניות ציבורית, תוכנית מנהלים, מטעם האוניברסיטה העברית בירושלים, ובעל תואר ראשון (LL.B) במשפטים מטעם הקריה האקדמית אונו.

מיכל דה האן

סגנית פדגוגית מינהל החינוך הדתי משרד החינוך, מינהל החינוך הדתי

רקע מקצועי

מיכל היא סגנית פדגוגית מינהל החינוך הדתי משרד החינוך, מינהל החינוך הדתי. בתפקידה מיכל אחראית ללמידה בחמ"ד, לפיתוח תכניות ייחודיות בהלימה לאבני הדרך של החמ"ד וליעדי המשרד. היא אחראית לחינוך המיוחד ולקליטת עולים, לחינוך החברתי-ערכי-רגשי, לפיתוח הכשרות ולהשתלמויות בחמ"ד. לפני כן ניהלה מיכל את יחידת החמ"ד במינהל חברה ונוער, ועסקה בטיפוח זהות ציונית דתית ובהטמעת תכניות לתפיסה חינוכית ערכי, וקודם לכן הייתה מפקחת במחוז מרכז וניהלה את תחום המנהיגות בחמ"ד. מיכל החלה את דרכה כמורה באולפנת השומרון באלקנה שבה שימשה כמחנכת, כרכזת חינוך חברתי, כמורה מגישה לבגרות וכסגנית.

קצת עלי

מיכל נשואה ליהושע. השניים גרים בפדואל, הורים לשמונה ילדים וסבים לשלושה נכדים.

השכלה

מיכל היא בעלת תואר שני במנהיגות חינוכית במכללת אורות ישראל אלקנה, בעלת תואר ראשון במדעי הטבע ירושלים עם תעודת הוראה, ייעוץ ארגוני ואימון.

עלי הואשלה

מנהל אגף חינוך , מועצה אזורית נווה מדבר

רקע מקצועי

עלי מנהל אגף חינוך , מועצה אזורית נווה מדבר. במסגרת תפקידו במועצה הוא מוביל את כל נושא החינוך המיוחד ויו"ר ועדות ההשמה , הקמת מסגרות מתאימות לתלמידים בעלי צרכים מיוחדים, תכנון והפעלת מיזמים ותוכניות רב שנתיות וניהול בית ספר לחינוך המיוחד. בנושא היבלתי פורמאלי הובלת תהליכים ומיזמים בתחומי הנוער ( מדצ"ים,משצ"ים, צופים, בגרות חברתית , מועצות נוער ועוד) תרבות (ימי שיא , פסטיבלים, תיאטרות ועוד) וספורט (קבוצות ייצוגיות וחוגים). קודם עבד כמורה ורכז בבית הספר בשרד החינוך.

קצת עלי

השכלה

נעמה הולצמן

מנכלית חברת Know Your Data

רקע מקצועי

נעמה היא מנכלית חברת Know Your Data. לפני כן היתה יועצת מנכ"ל משרד ראש הממשלה. במסגרת תפקידה היא סייעה בניהול עבודת המטה של המשרד אל מול משרדי הממשלה, ובגיבוש מדיניות בתחומי חברה וכלכלה, בין היתר בתחום פיתוח הרובד המוניציפלי ובקידום תהליכי טרנספורמציה דיגיטלית בתוך הממשלה. קודם לכן הייתה נעמה יועצת למנכ"ל משרד הבינוי והשיכון ורפרנטית במחלקת ייעוץ וחקיקה במשרד המשפטים. את ההתמחות שלה בלימודי משפטים עשתה בבית המשפט העליון, אצל השופט יצחק עמית.  

קצת עלי

נעמה היא תל-אביבית שהיגרה לירושלים. בזמנה החופשי היא מכיירת כלים באובניים או גולשת גלים

השכלה

נעמה לומדת לתואר שני ביישוב סכסוכים ומשא ומתן, והיא בעלת תואר ראשון (בהצטיינות) בפסיכולוגיה ובמשפטים.

חיים הופרט

סמנכ"ל תכנון, תקצוב ותמחור, משרד הבריאות

רקע מקצועי

חיים הוא סמנכ"ל תכנון, תקצוב ותמחור, במשרד הבריאות. במסגרת תפקידו זה הוא ממונה על גיבוש הרגולציה הכלכלית במערכת הבריאות, ובכלל זה קביעת מחיריהן של פרוצדורות רפואיות ושל תרופות, וקביעת מנגנוני ההתחשבנות בין קופות החולים ובתי החולים. נוסף על כך חיים שותף לגיבוש התמונה המאקרו-תקציבית של משרד הבריאות ומערכת הבריאות. בד בבד, בשנים 2018-2016 היה חיים עוזר מחקר באוניברסיטה העברית. בשנת 2019 מונה חיים לחבר בוועד הפועל של ארגון ההצלה הלאומי "מגן דוד אדום".

קצת עלי

חיים נולד ברמת גן, וכיום מתגורר בירושלים. הוא בוגר שנת שליחות של הסוכנות היהודית בקהילה היהודית באורוגוואי בשנים 2010-2009.

השכלה

חיים הוא בעל תואר מוסמך (M.A) במדיניות ציבורית ותואר ראשון בתוכנית המשולבת פילוסופיה, כלכלה ומדעי המדינה (פכ"מ) - שניהם מטעם האוניברסיטה העברית בירושלים. במסגרת תוכנית ענבר לומד חיים לתואר מוסמך במנהל עסקים (MBA) עם התמחות בניהול מערכות בריאות באוניברסיטת תל אביב.

ענבר הורביץ

סמנכ"לית Bridging Insights

רקע מקצועי

ענבר היא סמנכ"לית במיזם Bridging Insights הפועל לקידום טרנספורמציה בסכסוך הישראלי פלסטיני. ענבר שימשה כסמנכ”לית שיתופים, וקודם לכן ניהלה את תחום קולקטיב אימפקט בארגון. במסגרת זו קידמה מהלכים משותפים של ארגונים מהמגזר הציבורי, המגזר העסקי והמגזר השלישי כאסטרטגיה להשפעה חברתית, וניהלה את יוזמת 5פי 2 להרחבת מעגל המצוינות בחינוך המדעי. בעבר הייתה חמש שנים מנכ”לית קרן קהילתית “טירת כרמל” – עמותה אשר הפעילה מודלים חדשניים של יזמות חברתית ושיתופי פעולה בין-מגזריים ברמה המקומית. במסגרת שהות בארצות-הברית עבדה ענבר בפדרציה היהודית של סן פרנסיסקו, ובהמשך בתכנון ובביצוע מחקרים יישומיים לארגונים חברתיים ולקרנות פילנתרופיות בקליפורניה. במהלך לימודיה באוניברסיטה העברית הייתה עוזרת מחקר במכון הישראלי לדמוקרטיה.

קצת עלי

ענבר מנהלת בארגון "שיתופים" את תחום קולקטיב אימפקט. במסגרת זו היא מקדמת מהלכים משותפים של ארגונים מהמגזר הציבורי, המגזר העסקי והמגזר השלישי כאסטרטגיה להשפעה חברתית, ומנהלת את יוזמת 5פי 2 להרחבת מעגל המצוינות בחינוך המדעי. בעבר הייתה חמש שנים מנכ"לית קרן קהילתית "טירת כרמל" - עמותה אשר הפעילה מודלים חדשניים של יזמות חברתית ושיתופי פעולה בין-מגזריים ברמה המקומית. במסגרת שהות בארצות-הברית עבדה ענבר בפדרציה היהודית של סן פרנסיסקו, ובהמשך בתכנון ובביצוע מחקרים יישומיים לארגונים חברתיים ולקרנות פילנתרופיות בקליפורניה. במהלך לימודיה באוניברסיטה העברית הייתה עוזרת מחקר במכון הישראלי לדמוקרטיה.

השכלה

לענבר תואר שני במדיניות ציבורית מאוניברסיטת קליפורניה, ברקלי UC Berkeley Goldman School of Public Policy, ותואר ראשון ושני במדע המדינה מהאוניברסיטה העברית.

סמאח הייב-ג’לג’ולי

מנהלת מרכזי ריאן לקידום תעסוקה משולש דרומי

רקע מקצועי

סמאח מנהלת משנת 2014 את המרכז האזורי ריאן טירה של חברת אלפנאר, שמטרתה לקדם תעסוקת ערבים - ובעיקר נשים ערביות - בישראל. במסגרת תפקידה היא מקדמת תכנון וניהול פרויקטים המתמקדים בגיוס מועמדים ערבים להשמות או להכשרות, בבניית תכניות תקציביות ובניהולן, ובבניית שיתופי פעולה, בהעמקתם ובהרחבתם. סמאח התחילה את עבודתה בריאן טירה בשנת 2013 כאחראית קשרי מעסיקים. התפקיד כלל איתור הזדמנויות תעסוקה ומעסיקים רלוונטיים, ליווי תהליכי גיוס, הגמשתם והסרת חסמים, ייזום וארגון אירועים עסקיים. קודם לכן הייתה עורכת דין בתחום המוניציפלי במשרד עורכי דין ראבי .

קצת עלי

סמאח מתגוררת בעיר טירה. היא נשואה ואם לדנה. בשעות הפנאי היא אוהבת לרכוב על סוסים.

השכלה

סמאח היא בעלת תואר ראשון במשפטים ) LL.B ( ותואר ראשון בממשל מהמרכז הבינתחומי בהרצליה

יעל היימן

מהנדסת, עיריית מודיעין עילית

רקע מקצועי

יעל היא מהנדסת העיר מודיעין עילית. לפני כן שימשה יעל בתפקיד אדריכלית העיר בית שמש ואחראית על גיבוש והתוויית מדיניות התכנון העירונית, הכנת תכנית המתאר העירונית ותכניות אב נושאיות. במסגרת תפקידה ליוותה את צוות הסכם הגג לקידום מעקב ובקרה לתוספת של 17,000 יח"ד בדרום בית שמש. יעל ניהלה את צוות התכנון במסגרת אגף ההנדסה, הכולל אחריות ניהולית על המחלקות הבאות- מחלקת תכנון אסטרטגי, מחלקת מידע גיאוגרפי, מחלקת מבני צבור וחינוך, מחלקת תנועה ותחבורה, מחלקת פיתוח ומדור תאום תשתיות. קודם לכן שמשה בתפקיד ראש מנהלת רמת בית שמש שהוותה את הזרוע המאשרת בתהליך הקמת שכונת רמת בית שמש בהקף של כ -5000 יח"ד. חברה בדירקטוריון החברה הכלכלית לפיתוח בית שמש, ותאגיד מי שמש. משנת 2016 ממלאת יעל את תפקיד יועצת ראש העיר לקדום מעמד האשה ומשתתפת בועדת בחינה לקליטת כח אדם ברשות, בנוסף מקדמת את המודעות העירונית לנושאים שונים כגון בריאות האישה, מניעת אלימות נגד נשים, יום האישה הבינלאומי וטכס הצדעה ליקירת העיר באמצעות כנסים וארועים.

קצת עלי

יעל מתגוררת בבית שמש. היא נשואה למשה, אם לשישה וסבתא לארבעה. היא נהנית לטייל בארץ ולבקר את בני משפחתה בברזיל.

השכלה

ליעל תואר שני במקרקעין מהטכניון, ותואר ראשון באדריכלות ובינוי ערים, גם הוא מהטכניון. היא בעלת רישיון לשמאות.

תומר היימן

סמנכ"ל תכנון ופיתוח עסקי, קרן JTLV

רקע מקצועי

תומר מכהן כסמנכ"ל תכנון ופיתוח עסקי, קרן JTLV. בתפקידו הקודם היא כיהן כראש מינהל הנדסה, עיריית רעננה. תומר התחיל את דרכו באגף התכנון במינהל מקרקעי ישראל, משם המשיך לתפקיד ריכוז תחום הוועדות המקומיות במינהל התכנון במשרד הפנים ושימש כראש צוות תכנון. תומר שירת כמפקד צוות לוחמים ביחידת שלדג ומשרת בתפקיד זה גם במילואים.

קצת עלי

תומר נשוי לשני, מתגורר בשילת ואבא לשניים.

השכלה

תומר בוגר תכנית "עתידים למגזר הציבורי", בעל תואר ראשון בגיאוגרפיה ומדעי המדינה ותואר שני (מחקרי) במדיניות ציבורית ותכנון עירוני, שניהם מהאוניברסיטה העברית.

דניאל הירשברג

מנכ"ל עמותת דעת

רקע מקצועי

מאז שנת 2016 דני הוא מנכ"ל עמותת "דעת", שבעבר נקראה "תורה ומלאכה". כיום העמותה מרחיבה את פעולותיה בתחומי החינוך, הפדגוגיה וההכשרה המקצועית. קודם לכן, במשך חמש השנים, 2011 -2016, היה מזכ"ל תנועת הנוער "בני עקיבא". את דרכו החל דני כפעיל בתנועת "בני עקיבא". הוא מילא בה שורה של תפקידים וסיים כסמזכ"ל התנועה. בהמשך היה סמנכ"ל רשת החינוך של ישיבות ואולפנות "בני עקיבא". דני עוסק בחקר השואה ובהדרכת בני נוער במסעות לפולין. ושותף פעיל בקואליציית הארגונים הפועלת למלחמה באלימות ושמירה על הדמוקרטיה.

קצת עלי

דני הוא ליד תל אביב, ומתגורר ביישוב טלמון. הוא נשוי לנועה, אב לחמישה ילדים וסב לשני נכדים. בשעות הפנאי הוא עוסק בחקר השואה ובהדרכת בני נוער סביב המסעות לפולין.

השכלה

דני בוגר ישיבת הסדר. יש לו תואר שני בתולדות עם ישראל מאוניברסיטת חיפה ותואר ראשון (B.Ed) בהוראה ממכללה ירושלים. נוסף על כך השלים לימודי תעודת הוראה וסיים את תוכנית המנהלים "אבני ראשה". דני הוסמך כמדריך משלחות נוער לפולין.

ניר הכהן

מנכ"ל המכללה האקדמית בית ברל

רקע מקצועי

ניר הוא מנכ"ל המכללה האקדמית "בית ברל", מוסד אקדמי רב-תחומי העוסק בעיקר בנושאי חינוך, תרבות, אמנות, חברה וממשל. לפני מינויו למנכ"ל המכללה שימש ניר כמנכ"ל "המרכז הישראלי למצוינות בחינוך", עמותה הפועלת לטיפוח וקידום מצוינות בחינוך וחינוך למצוינים. לפני כן היה ניר סמנכ"ל עמותת "עתידים". ל"עתידים" הגיע לאחר שירות ארוך בחיל האוויר כטייס קרב, אותו סיים בתפקיד מפקד בית הספר לטיסה, שם הוא ממשיך לשמש כמדריך במילואים גם היום.

קצת עלי

ניר נשוי למיה, מתגורר ברעננה ואב לשלוש בנות.

השכלה

ניר בעל תואר ראשון בפסיכולוגיה וניהול ותואר שני במדיניות ציבורית, שניהם מאוניברסיטת תל אביב.

אורי הכהן

שותף בBDO . מנהל חטיבת מנהלות ציבוריות.

רקע מקצועי

משנת 2020 מכהן כשותף בפירמת היעוץ וראיית החשבון, BDO והוא מנהל חטיבת מנהלות ציבוריות. משנת 2016 כיהן אורי כמנכ"ל החברה המפעילה את שירותי מעוף של הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים, משרד הכלכלה והתעשייה במרכז הארץ. בשנת 2020 הוביל את BDO לזכייה במכרז לניהול מערך מעוף המחודש של משרד הכלכלה והפעם בדרום והשפלה. במסגרת תפקידו אחראי על ניהול כלל השירותים והפעולות הנעשות אל מול מגזר ה-SMB's בהקניית ידע עסקי, פתרונות מימוניים מתן מענקים ועוד. קודם לכן, הקים וניהל את VIBE המספקת שירותי יעוץ בתחום האחריות התאגידית לחברות רבות ומגוונות. קודם לכן מילא תפקידי ניהול רבים ומגוונים בתנועת הצופים העבריים בישראל, כאשר בתפקידו האחרון ניהל את מחוז ת"א של התנועה. אורי משפטן ואיש חינוך.

קצת עלי

אורי הוא ירושלמי, ומתגורר כיום בתל-אביב.

השכלה

לאורי תואר שני במנהל ומנהיגות בחינוך M.ED מאוניברסיטת תל-אביב, ותואר LL.B במשפטים עם התמחות בממשל מהמרכז הבינתחומי הרצליה. הוא בעל רישיון עורך דין מוסמך, ובוגר לימודי הנחיית קבוצות.

שרה הלר

קרן ק.מ.ח - מנהלת מקצועית מכון יעד, מעוז - מלווה רשותית

רקע מקצועי

שרה עובדת במעוז כמלווה רשויות מקומיות בקידום עסקים ותעסוקה בתחומן. לשרה תואר שלישי מאוניברסיטת בן גוריון ובמחקרה עסקה במפגש הבינתרבותי ומשמעויותיו עבור נשים חרדיות הלומדות באקדמיה. שרה הובילה תהליכים הקשורים לתעסוקת נשים חרדיות ברגישות קהילתית גבוהה. בשל היותה חלק מן הקהילה משמשת כגורם מקשר בין תכניות ממשלתיות ופרטיות לרבנים מהציבור הליטאי והחסידי. בשנים אלו פיתחה את פרופסיית היעוץ התעסוקתי בלמעלה מ30 סמינרים חרדיים, סייעה לפתיחת מסלולי הכשרה מקצועית שאינם הוראה, עבדה עם מכוני מיון להתאמה תרבותית של כלי המיון, בנתה פורומים לנשות מקצוע חרדיות, פיתחה סדנאות לבירור דילמות של נשים חרדיות בעולם העבודה, והקימה תכנית להכנה וליווי של בנות חרדיות בלימודים אקדמיים. שרה היא פסיכותרפיסטית, ובשעות הערב מעניקה טיפול פסיכותרפי לנערות חרדיות במצוקה במסגרת קליניקה פרטית. בעבר שימשה כמנהלת הדרכה ופיתוח ידע של תחום תעסוקת חרדים בג'וינט ישראל, שם עסקה בפיתוח ואיגום הידע של כלל התכניות לחרדים.

קצת עלי

מתגוררת בקרית יערים, נשואה לבנימין, אמא לתשעה ילדים וסבתא לנכדה. אוהבת מאד ללמוד ולבלות בחיק המשפחה.

השכלה

תואר ראשון ביעוץ חינוכי, מכללת בית וגן ירושלים תואר שני ביעוץ חינוכי, אוניברסיטת ליברפול השלוחה בישראל תואר שלישי באוניברסיטת בן גוריון, התכנית לניהול וישוב סכסוכים לימודי פסיכותרפיה לילד ונוער, מכון מגיד האוניברסיטה העברית

לימור הראל

מנהלת חדשנות במשרד רה"מ

רקע מקצועי

לימור מכהנת כמנהלת חדשנות במשרד רה"מ. לימור עובדת במשרד ראש הממשלה מאז שנת 2004. במהלך שנות עבודתה, כיהנה במספר תפקידים בכירים בתחום המודיעין. במהלך שירותה הצבאי הייתה לימור מדריכת כושר קרבי בשייטת 13. לימור בוגרת האקדמיה למצויינות במכון וינגייט, ושיאנית בענף השחייה לשעבר.

קצת עלי

שיאנית לשעבר בענף השחייה, נבחרת ישראל

השכלה

לימור בעלת תואר שני בייעוץ ארגוני מטעם אוניברסיטת תל אביב ותואר ראשון במדעי ההתנהגות וניהול, התמחות במשאבי אנוש, מטעם המסלול האקדמי המכללה למנהל.

שנית הראל

סגנית בכירה ליועצת המשפטית למשרד החינוך

רקע מקצועי

שנית החלה דרכה בלשכה המשפטית של משרד המדע, התרבות והספורט (כתוארו אז), ומאז שנת 2003 היא מועסקת בלשכה המשפטית של משרד החינוך והיא משמשת כסגנית בכירה ליועצת המשפטית. היא מתמחה בתחום התמיכות שמעניק המשרד לגופים מהמגזר השלישי (חברה אזרחית) והקצבות לרשויות מקומיות ולגופים המפעילים בתי ספר. במסגרת זו היא מלווה חלק גדול מתוכניות הדגל ומהרפורמות של המשרד בשנים האחרונות, לרבות תוכנית "ניצנים"; בתי ספר של החופש הגדול, רפורמת "הסייעת השנייה".

קצת עלי

שנית מתגוררת בירושלים. הוא נשואה ואם לשלוש בנות. התנדבה בעבר במרכז לסיוע לנפגעות תקיפה מינית ובעמותת סינגור קהילתי. בזמנה הפנוי היא אוהבת לטייל בארץ ובעולם.

השכלה

שנית היא בעלת תואר ראשון ותואר שני במשפטים מטעם האוניברסיטה העברית בירושלים, וכן בעלת רישיון לעריכת דין.

אורי הרמן

GM Israel at Cybereason

רקע מקצועי

אוֹרי מכהן כ GM Israel של חברת Cybereason העוסקת בהגנה והתמודדות עם איומי סייבר וכ VP Operations של החברה. לפני תפקיד זה, כיהן אוֹרי כראש אגף בכיר 'עתודות לישראל' במשרד ראש הממשלה. 'עתודות לישראל' הינה תכנית לאומית אסטרטגית המתמקדת בשיפור מגזר משרתי הציבור בישראל, המונה יותר ממיליון עובדות ועובדים, באמצעות יצירת מנגנוני פיתוח עתודה ניהולית ומקצועית. טרם ניהול האגף, הוביל אוֹרי פרויקטים לאומיים במטה הכלכלי-חברתי במשרד ראש הממשלה, כגון הסדרת תשתיות אזרחיות תומכות למעבר מחנות צה"ל לנגב, קידום יוזמות ממשלתיות לחיזוק קשרים כלכליים בין ישראל למדינות המזרח ועוד. לפני הגעתו למשרד ראש הממשלה, שימש אוֹרי כסמנכ"ל פיתוח עסקי בקבוצת DC וקודם לכן שימש כמנהל פרויקטים הנדסיים בחטיבת האנרגיה המתחדשת של חברת SIEMENS בה עסק בתכנון והקמת תחנות כח תרמו-סולאריות. אוֹרי הוא סא"ל במילואים ובשנים שבין השחרור משירות קבע בצה"ל לעבודתו בחברת SIEMENS כיהן כמנכ"ל עמותת 'דורשי טוב' המתמקדת בעידוד התנדבות עם נוער בישראל.

קצת עלי

אורי נשוי לטל, אבא של גל, נועה, יובל ועומרי, ומתגורר בתל אביב.

השכלה

לאורי תואר ראשון בהנדסת מכונות מטעם אוניברסיטת ת"א ותואר שני במנהל עסקים בהתמחות במימון והנדסה פיננסית מטעם האוניברסיטה העברית.

לימור ברמן הרמס

נמצאת ברילוקיישן

רקע מקצועי

לימור נמצאת בחל״ת בברלין ועוסקת בניהול תהליכי שינוי בחברה פרטית. בתפקידה הקודם היתה מפקחת במחוז תל אביב במשרד החינוך. במסגרת תפקידה היתה ממונה על ניהול עצמי ותוכנית “מרום” – התוכנית לצמצום פערים, רפרנטית לקליטת מנהלים חדשים ומפקחת כוללת בקריית אונו. היא נהגה לראות את המערכת החינוכית במאקרו ובמיקרו, ויצרה שיתופי פעולה רבים לקידום אינטרסים מגוונים לטיוב ולשיפור החינוך. בעבר ניהלה לימור בתי ספר יסודיים בכפר שמריהו וביפו. בתקופת כהונתה כמנהלת בית ספר “חשמונאים” זכה בית הספר בפרס חינוך ארצי כולל על הצטיינות בהישגים וחינוך לערכים רב-תרבותיים.

קצת עלי

לימור מתגוררת באבן יהודה. היא נשואה ואם לשלוש בנות.

השכלה

ללימור תואר שני (בהצטיינות) במינהל ומדיניות החינוך, ותואר ראשון בחינוך והיסטוריה של עם ישראל – שניהם מאוניברסיטת תל אביב. נוסף על כך היא בוגרת תוכנית מנדל למנהיגות חינוכית.

יעל מזוז הרפז

סגנית לכלכלה ויישום, ישראל דיגיטלית

רקע מקצועי

החל משנת 2020 יעל משמשת כסגנית לכלכלה ויישום במיזם הלאומי ישראל דיגיטלית. במסגרת זו היא אחראית על קידום האסטרטגיה הדיגיטלית במשרדי המשפטים, הבריאות והכלכלה, ברשות המיסים ובגופים הפיננסים, וכן היא מנהלת את תקציב המיזם כולו. בין השנים 2020-2018 שימשה כראש מטה הממונה על זרוע העבודה במשרד העבודה והרווחה, ובמסגרת זו קידמה רפורמות בתחומים כגון מעונות היום, בטיחות בעבודה והכשרה מקצועית ועוד. במקביל, ריכזה יעל את הוועדה הציבורית לקידום התעסוקה לשנת 2030, אשר קבעה יעדים ורפורמות לעשור הקרוב לטיפול הממשלתי בתחום התעסוקה. בין השנים 2018-5015 יעל שימשה כמנהלת תחום תעסוקה עתירת ידע במשרד העבודה והרווחה. במסגרת זו הקימה תפקיד חדש שמטרתו הגדלת היצע ההון האנושי לתעשיית ההיי-טק באמצעות הוצאה לפועל של תוכניות לשילוב נשים, ערבים, חרדים ובני 45+ בתעשייה, קידום מסלולי הכשרה טכנולוגיים חלופיים ועוד. קודם לכן הייתה יועצת בלשכת מנכ”ל משרד האוצר (כחלק מתוכנית צוערים לשירות המדינה), מתמחה בבית המשפט העליון בלשכת השופטת אסתר חיות וסטודנטית במחלקת הבג”צים בפרקליטות המדינה. יעל היא בוגרת של תוכנית המצוינות “צוערים לשירות המדינה”, והיא סרן במיל’ לאחר שירות של חמש שנים ביחידה 8200.

קצת עלי

יעל מתגוררת בירושלים וחובבת קולנוע.

השכלה

ליעל תואר שני בהצטיינות במדיניות ציבורית, ותואר ראשון בהצטיינות יתרה במשפטים ובכלכלה, שניהם מהאוניברסיטה העברית בירושלים.

משה הרשקוביץ

מנהל מרחב חינוך ברשת יאב"ע וראש מדרשה לבנות - מדרשת בארי בפרדס חנה-כרכור.

רקע מקצועי

משה הרשקוביץ הוא ד"ר למשפטים ואיש חינוך. משה מנהל מרחב חינוך ברשת יאב"ע וראש מדרשה לבנות - מדרשת בארי בפרדס חנה-כרכור. לפני כן, בין השנים 2017-2018, ניהל משה את קריית החינוך - חקלאי ברנקוויס פרדס חנה כרכור. ארבע שנים קודם לכן ניהל משה את הקריה המדעית הטכנולוגית אורט לוד. לצד עבודת הניהול החינוכי משמש משה כראש בית המדרש של מדרשת אמונה-בארי מדרשת שילוב לבנות (שירות לאומי ו/או אחרי שירות). בנוס, משה מרצה לחינוך ולמשפט במכללות תלפיות בחולון, אונו בירושלים. קודם לכן, ניהל משה את הקליניקה המשפטית לדיני ממונות באוניברסיטת בר-אילן, והיה חבר ועד הקלינאים הארצי. בעבר לימד בישיבת ההסדר בפתח תקווה ובכולל מר”ץ במבשרת ציון, ואף ייסד והקים את בית המדרש שיח משפט – בית מדרש מעורב למשפט עברי במכללת שערי משפט.

קצת עלי

משה מתגורר במושב נחלים, נשוי לתמר )עובדת סוציאלית ומנחת הורים( ולהם שבעה ילדים. משה חיבר שני ספרים: האחד - בתחום הוראת התלמוד במשנת הרב קוק )הוצאת נהוראי, 2007 (, והשני - תרגום ועריכה של שני ספריו של הרב יצחק אייזיק הלוי הרצוג, המוסדות העיקריים של המשפט העברי - דיני קניינים ודיני חיובים )הוצאת ידיעות אחרונות, 2016 (. בימים אלו הוא משלים את ספרו השלישי, שנושאו רוח צה"ל. משה מעביר הרצאות בתחומי פילוסופיה יהודית, משפט, חינוך והדרכות הורים.

השכלה

(משה הוא דוקטור למשפטים מהפקולטה למשפטים בבר-אילן, תחום התמחותו: פילוסופיה של המשפט ומשפט עברי, (לצד תאריו במשפטים משה הוא גם בעל תעודה והכשרה כמגשר.

מאיר ואזנה

מנכ"ל יפתח-החברה לפיתוח קרית גת

רקע מקצועי

מאיר משמש כמנכ"ל יפתח- החברה לפיתוח קרית גת. לאחר שחרורו מצה"ל בשנת 2006 שימש מאיר כמנהל אדמנסטרטיבי במוסד פנימייתי המונה כ-500 חניכים מכל העולם -בקריית גת. לאחר מכן משנת 2009 כיהן למשך כ-7 שנים כמנהל מחלקת חינוך בעיריית קריית גת, במקביל הקים את החברה לפיתוח קריית גת. בנוסף, מונה ע"י המועצה כמ"מ מנכ"ל העיריה ובשנת 2019 זכה במכרז כמנכ"ל קבוע בחברת יפתח- החברה לפיתוח קריית גת אשר אמונה על ההתפתחות של העיר במסגרת הסכמי הגג וההתחדשות עירונית ועל יזמויות רבות לצורך ביסוסה וחוסנה התכנוני והכלכלי של העיר.

קצת עלי

השכלה

נעמי וגה

ממונה על הסמינרים להוראה במשרד החינוך

רקע מקצועי

נעמי ממונה על הסמינרים להוראה במשרד החינוך החל משנת 2018. התפקיד כולל פיקוח ואחריות על ההכשרה להוראה בסמינרים החרדיים בארץ בהם למעלה מ-24,000 לומדות סדירות בשנה. התפקיד כולל קביעת מדיניות בנוגע לאיכות, אופי והיקף ההכשרה, הובלת תהליכי הסדרה ורגולציה, הקמת סמינרים, שת"פ עם משרדי ממשלה אחרים, קרנות וארגונים, שותפות בהחלטות תקצוב הסמינרים, אחריות על ההכשרה החלופית, הפעלת פורומים ארציים וימי עיון להכשרת מנהלות ובעלות תפקידים, והובלת תוכניות קידום חדשנות, שותפות ומצוינות בסמינרים. עוסקת מעל 20 שנה בחינוך. תפקידיה הקודמים: הוראה בתיכונים והכנה לבגרות, במשרד החינוך הובילה את הטמעת רפורמת "עוז לתמורה" בסמינרים החרדיים מטעם המחוז החרדי. וכן ניהלה מרכז השתלמויות לכ-2000 מורות חרדיות בירושלים.

קצת עלי

גדלה בחיפה וכיום בירושלים, נשואה ואם לארבע בנות. בשעות הפנאי הנדירות אוהבת לקרוא ולשבת על שפת הים. מאמינה בשותפות.

השכלה

תואר שני בניהול מערכות חינוך ממכללת הרצוג ותואר ראשון בחינוך ממכללה ירושלים. בנוסף עברה את מסלול האקוויולנט במסגרת סמינר חיפה ובית רבקה, למדה יעוץ ארגוני והשתלמויות רבות בתחום החינוך והניהול.

לאה וובר

סמנכ"ל כספים עיתון יתד נאמן

רקע מקצועי

לאה היא סמנכ"לית הכספים בעיתון המוביל והחזק במגזר החרדי - "יתד נאמן", ושותפה בכירה לתכנון ולאסטרטגיה כלכלית בעיתון. תפקידה כולל ניהול, פיקוח ובקרה על הפן החשבונאי, הכלכלי והמשפטי בחברה, דיווחים להנהלה ולדירקטוריון, פיתוח ארגוני וניהול ההון האנושי. עם כניסתה לתפקיד הובילה הטמעה של הליכי חיסכון והתייעלות שמינפו וקידמו מאוד את אופן ניהול העיתון ואת רווחיותו. בד בבד, כרואת חשבון עצמאית לאה נותנת שירותי ניהול כספים, ייעוץ כלכלי ובקרה לרשת המרכולים "נתיב החסד", המונה כ-33 סניפים, ולרשת הכוללים "יששכר באוהליך", המונה כ-1,800 אברכים. קודם לכן, במשך יותר מ-13 שנים לאה התמחתה ובהמשך עבדה במשרד רואי חשבון בתחומי חשבונאות, שכר, ביקורת, ראיית חשבון וייעוץ עסקי, בבניית תוכניות עסקיות ובגיבוש תוכניות הבראה לחברות, לעצמאים, למלכרי"ם ולרשויות מקומיות. בתחילת דרכה המקצועית הייתה לאה חשבת שכר במחלקת הסיעוד בעמותת "עזר מציון".

קצת עלי

השכלה

לאה היא רואת חשבון. היא בעלת תואר ראשון במנהל עסקים, התמחות בחשבונאות, מטעם הקריה הקדמית אונו. נוסף על כך היא בעלת תעודת יועץ מס, והשתתפה בהכשרות מקצועיות בחשבונאות בכירה. היא בוגרת קורס ייעוץ עסקי וניהול בכיר מטעם המרכז הישראלי לשיווק, ובוגרת תוכנית מובילות לקידום מצוינות ומנהיגות תעסוקתית.

מיכאל וולה

מנהל אגף קהילה יפו, עיריית תל אביב יפו

רקע מקצועי

מיכאל וולה משרת ציבור צעיר. הוא התחיל את דרכו בלשכת ראש הממשלה כעוזרו של מזכיר הממשלה. בשנים האחרונות הקים בעיריית תל אביב יפו את יחידת הצעירים של העיר, הנותנת מענה לעשרות אלפי תושבים באמצעות רשת של חמישה מרכזי צעירים – מזא”ה 9 במרכז ונוספים בדרום העיר וביפו. היחידה הובילה מהלכים לתכנון מדיניות עירונית לצעירים – הראשונה בישראל, יזמה מהלכי חקיקה ארצית כמו חוק שכירות הוגנת וקידמה אג’נדה לעידוד מעורבות אזרחית. מיכאל יזם את הקמת יחידת החדשנות של העיר בשיתוף קרן הפילנתרופיה של מייקל בלומברג. מיכאל עומד בראש גוף עירוני חדש שמטרתו גיבוש האסטרטגיה של העיר בתחום הקהילה. מיכאל הוא חבר במועצת בית בן גוריון, ומסייע למיזמים חברתיים שונים.

קצת עלי

השכלה

טליה כהן וולף

רקע מקצועי

טליה מיוזמי פרויקט "מהיר לעיר", פרויקט שמטרתו יצירת סטנדרט חדש ושדרוג מערך התחבורה הציבורית במטרופולין תל אביב אשר מנסה לייצר אלטרנטיבה אמיתית לרכב הפרטי. נהלה והובילה את הפרויקט כסמנכ"ל וראש חטיבת מהיר לעיר בחברת נתיבי איילון. הפרויקט חולש על כ20 רשויות מקומיות במטרופולין, מורכב מכ-80 תתי פרויקטים בהיקף תקציב של למעלה מ3.5 מיליארד שח, ומייצר רשת תנועה יעילה, מהירה ורציפה לאוטובוסים. בתפקידה הקודם, ניהלה את תקציבי התשתיות במשרד התחבורה בהיקפים של למעלה מ-13 מיליארד שח בשנה. בנוסף טליה כיהנה כדירקטורית בחברת נמלי ישראל, חברה ממשלתית שמובילה את הקמת 2 הנמלים החדשים. קודם לכן, שימשה טליה כיועצת למנכ"ל משרד החינוך.

קצת עלי

טליה מתגוררת במושב גינתון.

השכלה

לטליה תואר שני מחקרי בתוכנית במדיניות ציבורית וממשל ותואר ראשון בתוכנית משולבת: פילוסופיה, כלכלה ומדעי המדינה, שניהם מטעם האוניברסיטה העברית בירושלים. טליה בוגרת בהצטיינות של תוכנית ’צוערים למינהל הציבורי‘, תוכנית בשיתוף נציבות שירות המדינה, ועמותת עתידים.

אסנת וולף

מנהלת אגף משאבי אנוש מועצה אזורית עמק חפר

רקע מקצועי

אסנת מנהלת את אגף משאבי האנוש במועצה האזורית עמק חפר משנת 2014 . לפני תפקידה זה שימשה כעוזרת ראש המועצה במשך כשש שנים, וקודם לכן הייתה קצינת ביקור סדיר. בקיבוצה, גבעת חיים מאוחד, היא ניהלה את החינוך הבלתי פורמלי, והייתה מורה כעשר שנים.

קצת עלי

אסנת מתגוררת בקיבוץ גבעת חיים מאוחד. היא נשואה ואם לשלושה. אוהבת מאוד לקרוא ולראות סרטים, ומתעניינת בעיצוב בתים.

השכלה

לאסנת תואר שני במשפטים מאוניברסיטת בר-אילן, ותואר ראשון בחינוך ממכללת אורנים. במהלך השנים למדה קורסים בתחומים שונים: גישור )במכון גומא(, ייעוץ ארגוני )באוניברסיטת תל-אביב(, קואצ‹ינג )בשלוחה של הטכניון בתל-אביב( ופאנג שוואי.

שולי וונדם

סמנכל משאבי אנוש רשת 13

רקע מקצועי

מזה עשור בתחום משאבי אנוש, עובדת כיום כסמנכל משאבי אנוש ברשת אפריל. לפני, שמשתי כHRBP בקונצרן העולמי יוניליוור, מנהלת רווחה ומנהלת גיוס לארגון של 2200 עובדים בישראל. בעלת ניסיון בהובלת והטמעת תהליכי שינוי, הטמעת תרבות ארגונית ויצירת תהליכי Engagement לעובדים. הובלת תהליכי גיוון והכלה בהתייחס גם לגיוון המגדרי. בעלת ראייה עסקית רחבה. מנוסה בתהליכי ייעוץ וליווי מנהלים בדרגים שונים.

קצת עלי

שולי אמא לאריאל המתוק, בשעות הפנאי היא אוהבת לקרוא ספרים, לטייל ולבלות עם המשפחה והחברים

השכלה

לשולי תואר ראשון בתקשורת ומשאבי אנוש באוניברסיטת בן גוריון בנגב. תואר שני M.sc במדעי הניהול בהתמחות ייעוץ ארגוני מטעם אוניברסיטת תל אביב

אפרת ווקסלר

מנהלת תחום רפואת ילדים, קופת חולים מאוחדת

רקע מקצועי

אפרת היא מנהלת תחום רפואת ילדים, קופת חולים מאוחדת.

קצת עלי

השכלה

רואי ויזנר

Managing Director - aMoon Fund

רקע מקצועי

רואי הוא דירקטור מנכ"ל וסמנכ"ל תפעול ב aMOON. בעבר היה מנכ"ל האצ'יסון-כנרות, חממה טכנולוגית שהינה אחד מגופי ההשקעה המובילים בעולם בהשקעות סיד, בסטארט-אפים בתחומי טכנולוגיות מים וקלינטק. לפני עבודתו זו, שימש רואי כשותף במשרד עוה"ד פרופ' יובל לוי ושות', במחלקה הבינלאומית למיזוגים, רכישות ושוק ההון, שם שימש גם כראש תחום פרייבט אקויטי בינ"ל. קודם לכן, עבד רואי בניו יורק ובהונג קונג בפירמת עוה"ד הבינ"ל ,Weil Gotshal, מהפירמות הגדולות והמובילות בעולם. בצבא שירת בחיל התותחנים וביחידה 8200 של חיל המודיעין.

קצת עלי

רואי מתגורר בתל-אביב. הוא חובב צילום, צלילה וטיולים, והשתתף במרתונים בניו יורק ובברלין.

השכלה

רואי בעל תואר ראשון בהצטיינות במשפטים מהאוניברסיטה העברית בירושלים, ותואר שני משולב, גם הוא בהצטיינות, במינהל ציבורי ומדיניות ציבורית-כלכלית מאוניברסיטת קולומביה ומבית הספר לכלכלה בלונדון. הוא בעל רישיון עריכת דין בישראל ובניו יורק.

רוני ויינברגר

ייעוץ, ליווי והנחיית ארגונים, מנהלים והנהלות בתחומי פיתוח מנהלים, תרבות ארגונית, תקשורת מקרבת ופתרון קונפליקטים

רקע מקצועי

רוני מכהן כיועץ, מלווה ומנחה ארגונים, מנהלים והנהלות בתחומי פיתוח מנהלים, תרבות ארגונית, תקשורת מקרבת ופתרון קונפליקטים. בתפקידו הקודם שימש כמנהל, מאמן ומדריך בחברת ”אינטל“. מנחה "תקשורת מקרבת", מלווה ויועץ למנהלים והנהלות בנושאי תקשורת אפקטיבית ומערכות יחסים. רוני מתמחה בליווי ופיתוח מנהלים, הקשבה ותקשורת בינאישית אפקטיבית. במסגרת עבודתו מוביל רוני, מאז 2008, את תחום פיתוח המנהלים והעובדים עבור מחלקת IT ישראל ב"אינטל". רוני בעל אתר האינטרנט "תקשורת מקרבת", המספק באופן קבוע למאות לקוחותיו קורסים, סדנאות, כלים והשראה בנושא הקשבה ותקשורת אפקטיבית במשפחה, בחינוך ובעסקים. רוני שירת כקצין בשייטת 13 ושימש כמפקד צוות לוחמים

קצת עלי

רוני מתגורר בכפר סבא, נשוי למאיה ואב לשלושה. הוא רץ מרתונים, רייקי מאסטר, אוהב לקרוא וכותב בימים אלו את ספרו הראשון.

השכלה

רוני בעל תואר Bs.c בהצטיינות בהנדסת מערכות מידע מהטכניון ומנחה מוסמך לשיטות הקשבה ותקשורת אפקטיבית שונות.

ענבר וייס

מהנדסת העיר בית שמש

רקע מקצועי

ענבר משמשת כמהנדסת העיר בית שמש. בתפקידה הקודם ענבר שימשה כמנכ"לית "רוח חדשה". ארגון "רוח חדשה" הוא ארגון א-פוליטי ללא מטרות רווח, אשר נוסד בשנת 2003 בירושלים. הארגון פועל במטרה למצב את ירושלים כעיר בירה מעוררת השראה, מושכת ורלוונטית לצעירים, באמצעות פרויקטים לפיתוח הכלכלה היצירתית, היזמות המקומית והחדשנות הירושלמית. כיום מונה הארגון 15 עובדים. ענבר היא אדריכלית, בעברה עבדה שש שנים במגזר הפרטי ושמונה שנים במגזר הציבורי. ניהלה את תחום השימור ותמ"א 38 בלשכת התכנון במחוז ירושלים. בשנת 2016-17 שימשה כיועצת בכירה למנהלת מנהל התכנון - יחידת הסמך של משרד האוצר.

קצת עלי

ענבר, נולדה וגדלה באשדוד. אמא לאורי, נגה ונעם, מתגוררת בירושלים מזה 15 שנה, כותבת ומפרסמת מאמרים בכתבי עת מקצועיים ומעת לעת מפרסמת כתבות עיתונאיות בנושאי תכנון, חברה וירושלים.

השכלה

בוגרת המחלקה לארכיטקטורה בטכניון בהצטיינות.

אברהם מרדכי וינברגר

סגן מנהל כספים האגף לשירותים חברתיים עיריית בני ברק

רקע מקצועי

משנת 2014 משמש אברהם כסגן מנהל כספים באגף לשירותים חברתיים בעיריית בני ברק. את ההתמחות בראיית חשבון עשה במשרד רו"ח שמידט בן צבי פרלשטיין. קודם לכן עבד כמנהל אדמיניסטרטיבי במכון מסילות להתפתחות הילד והוביל את הארגון מהפסד לרווח ולעלייה משמעותית במחזור הפעילות. קודם לכן, עבד אברהם כמנהל כספים וחשב שכר ב"צעד ראשון"- רשת מעונות יום. החל משנת 2102 מתנדב אברהם בארגון פעמונים ומלווה משפחות בהתנהלות הכלכלית עד הגעה לאיזון. לאורך השנים עוסק אברהם במעורבות פעילה בקהילה החרדית ומשתלב בפעילות התנדבותית במיזמים שונים ובארגוני החסד והיזמות בקהילה.

קצת עלי

אברהם מתגורר באשדוד, נשוי ואב ל-4 בנות ו-2 בנים. בשעות הפנאי עוסק בלימוד דברים חדשים תורניים והשכלה כללית, קורא ומטייל.

השכלה

אברהם בוגר תואר שני ותואר ראשון במנהל עסקים בהתמחות בחשבונאות, מימון ושוק ההון מטעם הקריה האקדמית אונו. בעל רישיון לראיית חשבון משנת 5102.

רונן וינר

מנהל אגף אסטרטגיה וחדשנות, קופת חולים מאוחדת

רונן וינר

מנהל אגף אסטרטגיה וחדשנות, קופת חולים מאוחדת

יוסף ויצמן

משנה לראש לשכת עורכי הדין בישראל

רקע מקצועי

יוסף הוא עו"ד בעלים של משרד גדול בתחום האזרחי, ליווי חברות ויעוץ משפטי שוטף, בדגש על חדלות פירעון, מרצה סגל של הקריה האקדמית אונו, משנה לראש לשכת עורכי הדין, חבר הנהלה ודריקטוריון מד"א, ראש הווע