ועד מנהל

ג’פרי שוורץ (יו”ר)

ג’ף מכהן כיו"ר ארגון 'מעוז' ונמנה בין מיסדייו. עד שנת 2011 שימש כמנכ”ל חברת 'טימברלנד' -חברה ציבורית הנסחרת בבורסת ניו יורק (NYSE) ומהווה מותג עולמי של הנעלה וביגוד, במשך כ-15 שנה. במהלך שנותיו בחברת טימברלנד, ג’ף סייע למגוון ארגונים בשינוי חברתי, לרבות עשר שנים בהן שימש כיו”ר מועצת המנהלים בארגון City Year וכחבר במועצת המנהלים של הארגונים Share our Strength, ‏Harlem Children’s Zone ו-Climate Group. בשנת 2011 ג'ף עמד בראש המכירה של חברת טימברלנד ל-VF Corporation ומאז הוא מפנה את כל משאביו המקצועיים לקידום שינוי חברתי כלכלי בר-קיימא ומשקיע ממרצו לקידום מיזמים חברתיים כלכליים השואפים לחולל שינוי במציאות בישראל ובארה"ב. בנוסף, ג’ף פעיל בקהילה היהודית ומזה 5 שנים הוא משמש כיו”ר מועצת המנהלים של בית הספר מיימונידס בברוקליין, מסצ’וסטס וכחבר במועצת המנהלים של הפדרציה היהודית בבוסטון (CJP). מכהן כשותף לקמפיין הלאומי של ארגון Share Our Strength שמטרתו לשים קץ לרעב בקרב ילדים ובארגון Partners in Health השואף שלכל אדם תהיה גישה לפתרונות בריאותיים ברי-קיימא. ג’ף בעל תואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת דארטמות’ (1984) ותואר ראשון בספרות השוואתית מאוניברסיטת בראון (1982). ג'ף מחלק את זמנו בין בוסטון לירושלים, נשוי לדבי ואבא לשלושה בנים. בזמנו הפנוי הוא מתעניין במחקר בתלמוד הבבלי.
קרא עוד

יודפת הראל-בוכריס

יודפת מנהלת קרן ההון סיכון בלומברג קפיטל. היא משקיעה מנוסה וחברת וועד בעלת ניסיון רב בניהול, פיתוח עסקי, שיווק ותכנון אסטרטגי בצפון אמריקה, אירופה ואסיה. לפני שהצטרפה לבלומברג קפיטל, יודפת ניהלה חברת ייעוץ והשקעות פרטית בבעלותה. לפני כן היא שימשה כמנכ”לית חברת טמרס קפיטל בע”מ, קבוצת השקעות בינלאומית גדולה בבעלות פרטית העוסקת בטכנולוגיה, מדיה, ייצור ונדל"ן, והיתה מנהלת תאגיד והובילה את קרנות ההון סיכון והרפואיות בחברת אורבוטק, אחת החברות המובילות בעולם, המפתחת, מייצרת ומשווקת פתרונות המאפשרים ומשפרים תהליכי ייצור עבור תעשיית האלקטרוניקה העולמית ותעשיות משיקות. בעבר יודפת ניהלה את חברת ההשקעות הראל-הרץ בע"מ וניהלה את ההשקעות והפיתוח העסקי של מספר תאגידים ישראלים ויפנים. כמו כן, היא שימשה כיועצת ראשית לתאגיד ITX , קונגלומרט אלקטרוניקה יפני שנסחר ב- NASDAK  היפני. יודפת היא חברת מועצת המנהלים של בנק דיסקונט לישראל ומייצגת את התעשייה בבית הדין הארצי לעבודה. יודפת בעלת תואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת ברדפורד שבבריטניה ותואר ראשון בתקשורת ומדעי המדינה מאוניברסיטת בר אילן. כמו כן, יודפת השלימה לימודים מתקדמים בגישור, פירסום ושיווק.
קרא עוד

דורון לבנת

דורון לבנת הוא המנהל של קבוצת חברות בינלאומיות באירופה בבעלות משפחתו, המתמחות בהשכרה של אתרים לוגיסטיים ונמלים, החכרה של ציוד מכני והשקעות. דורון משמש כחבר בורד במספר רב של חברות בינלאומיות. דורון הוא יזם חברתי סדרתי המשקיע בעיקר בתחומי החינוך ובתכניות תשתית ארוכות טווח כגון: בית השנטי, עמותת איילים, מכללת ספיר, עמותת מתן, תכנית לשמה, עמותת אור, תכנית 2048, מרכז 'נא לגעת', בית הספר ביאליק, מרכז פרס לשלום (תכניות עם ילדים ורופאים פלשתינאים), ממקימי עמותת תובנות בחינוך, מייסד מרכז ויס-לבנת ללימודי שואה באוניברסיטת חיפה, אוניברסיטה בעם, תכנית הרובוטיקה בירוחם ועוד. כמו כן מעורב ומשקיע במספר פרויקטים חברתיים בברזיל, הודו, אפריקה ובהולנד. בנוסף, דורון גם חבר הועד ופעיל במספר רב של עמותות חברתיות. דורון הוא מגרעין המייסדים של מעוז. דורון סיים לימודים אקדמאים בכלכלה, סחר בינלאומי ולוגיסטיקהDAV  BREMEN בגרמניה. בוגר קורס מנהלים בכירים מ-Harvard Business School.    לדורון הוענק תואר ד"ר לשם כבוד בפילוסופיה מאוניברסיטת חיפה.    
קרא עוד

דורון לצר

דורון הוא מהמייסדים של משרד עורכי הדין 'פרל כהן צדק לצר ברץ' ושותף בכיר במשרד. לדורון יש יותר מ-25 שנות ניסיון במשפט מסחרי ותאגידי מעבודה עם חברות בינלאומיות, הן במסגרת ייעוץ במשרד והן מחוצה לו. היום משמש כיועץ בקרן הלוואת בניו יורק EMM וחבר במספר דירקטוריונים של חברות טכנולוגיה. דורון פעיל בתכנית לקידום יזמות וחדשנות אשר מעודדת יזמות וחדשנות בקרב בוגרי יחידת 8200, יחידת העלית של צה”ל, ומשמש כמנטור בתכניתMicrosoft Accelerator בישראל שמסייעת לחברות סטארט-אפ נבחרות בתחום ה-IT והתוכנה בארץ. בעבר דורון עבד כעו”ד בחברת Kansas City Power & Light ‏והתמחה בעבודתו במיזמים משותפים והשקעות הקשורות לטכנולוגיה. בנוסף לכך, עבד כיועץ בחברת Shook, Hardy & Bacon  בקנזס סיטי, מיזורי וכעו”ד בחברת אלביט, חברה בינלאומית מובילה בתעשייה הביטחונית ושימש כיושב ראש Aktiva Holdings BV, קרן השקעות פרטית בהולנד. דורון בוגר בית הספר למשפטים של מידל טמפל בלונדון. מתגורר בתל אביב, נשוי ליעל ואב לשלושה ילדים.
קרא עוד

הרב צבי לאו

הרב לאו נשוי ואב ל-9, גר בתל אביב, למד בישיבת 'חברון'. את לימודי הרבנות עשה בבית-מדרש להוראה "בנין אב" בראשות הראשון-לציון הרב אליהו בקשי-דורון ז"ל והוסמך לרבנות על ידי הרבנים הראשיים לישראל. הרב לאו הוא איש רב פעלים, אשר משמש מעל 10 שנים כראש ישיבת 'נתיבות יצחק', רב קהילה בשכונת יד אליהו בתל אביב וכרב קהילת "קהל חסידים" בכפר גנים, פתח תקווה. בשלוש השנים האחרונות משמש כרב ארגון "למענכם" המייעץ ונותן הכוונה רפואית ותומך במפעלים חברתיים. במקביל, הרב לאו גם מעביר שיעורי תורה והרצאות בקהילות חילוניות שונות באזור גוש דן והשרון.
קרא עוד

דבורה שוורץ

דבי מעורבת במגוון ארגונים חברתיים ופועלת בהם לקידום יצירת יכולות אסטרטגיות וקידום אימפקט חברתי. בנוסף לפעילותה במעוז דבי מעורבת במספר ארגונים אמריקאים וישראליים העוסקים בסוגיות של רעב, עוני, חינוך וזהות יהודית. דבי היא חברה לשעבר במועצת המנהלים של ה-CJP- הפדרציה היהודית בבוסטון שהתמקדה בפיתוח מנהיגות ובשנים 2015-16 כיהנה כיו"ר של "אחרי!" תוכנית הדגל של הפדרציה.  לדבי יש ניסיון נרחב בתחום החינוך ושימשה כיו"ר של PEJE השותפות למצוינות בחינוך היהודי בצפון אמריקה, ארגון ארצי שתומך ומקדם בתי ספר יהודיים בצפון אמריקה; כיו"ר מועצת המנהלים של בית הספר סולומון שכטר בבוסטון וכחברה בוועדת הפיתוח של בית הספר מיימונידס, בית ספר יהודי בברוקליין מסצ’וסטס. דבי מחלקת את זמנה בין בוסטון לירושלים, היא נשואה לג'ף ויש להם שלושה בנים, שלוש כלות ושלושה נכדים והיד עוד נטויה!
קרא עוד

סקוט טובין

סקוט הוא שותף בכיר בבאטרי ונצ'רס והצטרף לקרן ב1997. הוא מוביל השקעות בארצות הברית, בישראל, ובאירופה. סקוט מתמקד במגוון רחב של השקעות בבאטרי, הכוללים הון והון סיכון במגוון רחב של תחומים כמו תשתיות לארגונים, מדעי החומר, תוכנה יישומית, מדיה ושירותים פיננסיים. סקוט נמנה מספר פעמים לרשימת מידאס של פורבס המונה את משקעי ההון סיכון הטובים בעולם. לסקוט תואר ראשון בהצטיינות באוניברסיטת ברנדייס ביחסים בינלאומיים ולימודי אסלאם ומזרח התיכון. הוא ואשתו הורים גאים לחמישה בנים מקסימים.
קרא עוד

איימן סייף

איימן סיים לפני כשנה את תפקידו כמנהל הרשות לפיתוח כלכלי בחברה הערבית, הפועלת במשרד לשוויון חברתי, לאחר 10 שנים - במהלכן הוביל תהליכי פיתוח חסרי תקדים בהיקפם. במסגרת תפקידו איימן היה אחראי על יישום החלטות ממשלה לרבות תכנון אסטרטגי וארגוני, הקמת המועצה המייעצת של הרשות, קידום הקמת הרשות ועוד. איימן פעל לקידום פרויקטים כלכליים כגון הקמת קרן השקעות פרטית למגזר העסקי, פרויקטים לקידום תעסוקת נשים, הקמת מיזם משותף קו משווה, הקמת מרכזים להכוון תעסוקתי, הקמת מט”י אל ג’ליל וסיוע למשקיעים פוטנציאלים. בנוסף, איימן קידם חקיקה בכנסת בנושא חוק הרשות לפיתוח כלכלי למגזרי המיעוטים, ייצג את הרשות בוועדות, בכנסים ובוועידות שונות הקשורות לפיתוח הכלכלי של המגזר הערבי. איימן בעל תואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים מאוניברסיטת באמברג מערב גרמניה ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת באמברג גרמניה, ותואר שני בתכנון ופיתוח בינלאומי מאוניברסיטת קלארק בארה"ב.
קרא עוד

יעל לביא

יעל היא יו"ר פארק הייטק ברלב המוקם בימים אלו בגליל המערבי ומטרתו להביא 5,000 משרות בתחום ההייטק לאזור. בנוסף היא גם המייסדת ויו"ר תכנית מושל למלגות, תכנית מלגות גדולה התומכת בלמעלה מ-1,000 סטודנטים וברשת בוגרים בישראל ובדרום -אפריקה, כולם באים מרקע סוציו אקונומי מאתגר ולומדים תואר שיאפשר להם להרוויח בכבוד. יעל הקימה וניהלה משרד פרטי בלונדון שייצג לקוחות פרטיים בהשקעות שונות בעיקר בעסקאות נדל"ן ובתחומים פיננסיים. קודם לכן, עבדה יעל במשך 17 שנים בבנק הפועלים. שם שמשה במשך 6 שנים כסמנכ"ל פועלים שוויץ ממשרדי הבנק בציריך ובישראל עבדה בשורת תפקידים ניהוליים, ביניהם ניהול יחידת הפלטינום של הבנק. יעל בעלת תואר ראשון בכלכלה וניהול ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת תל אביב עם התמחות במימון. ליעל שלוש בנות והיא מתגוררת במושב בשרון.

קרא עוד

אמיר לוי

אמיר הוא מנכ"ל IBC - חברת טלקומוניקציה המספקת פתרון ייחודי - שירותי תשתיות סיבים אופטיים - המבוססת על הרשת של חברת החשמל למשקי בית, עסקים ונותני שירותים בישראל. לפני שהצטרף לIBC, אמיר התגורר בבוסטון ושימש כעמית בכיר בבית הספר לממשל ע"ש ג'ון פ. קנדי באוניברסיטת הרווארד. במסגרת לימודיו, אמיר בחן כיצד מדינת ישראל יכולה לקדם קבוצות מיעוט ולהתמודד עם אי שוויון. אמיר כיהן כ-4 שנים (2013-2017) בתפקיד הממונה על התקציבים במשרד האוצר. במסגרת תפקידו אמיר ניהל את תקציב המדינה והיה אחראי על רפורמות מבניות כמו פיתוח תשתיות, חדשנות ושילוב ערבים וחרדים בכלכלה. בין השנים 2006-2013 אמיר שימש כמנכ"ל שיכון ובינוי אנרגיה מתחדשת – חברה שיוזמת, מקימה ומפעילה תחנות כוח - במיוחד סולארית - בארץ ובעולם. אמיר כיהן במועצות מנהלים של מספר תאגידים, כמו קרן מחקר ופיתוח אנגליה-ישראל, סינגפור ישראל וקרן ביחד. כמו כן, בחברת רכבת ישראל וחברת חשמל. אמיר בעל תואר ראשון בכלכלה ומדעי המדינה ותואר שני בכלכלה, שניהם מהאוניברסיטה העברית ..ומאז 2015, מרצה למדיניות מקרו כלכלית באוניברסיטה העברית בירושלים.
קרא עוד

נמרוד שפר

אלוף (מיל.) נמרוד שפר סיים לאחרונה (נוב. 2020) קדנציה מוצלחת מאד כמנכ"ל ונשיא התעשייה האווירית לישראל. בתקופת כהונתו הוביל את החברה לשנתיים המוצלחות ביותר בהסטוריה שלה, תוך שהחברה מציגה נתוני צמיחה ורווח משמעותיים מאד וזאת לאחר עשור של העדר צמיחה ורווחיות נמוכה מאד. בתפקידו האחרון בצה"ל, אחרי שירות של 36 שנים, כיהן כראש אג"ת, אגף התכנון במטה הכללי. בתפקיד זה היה אחראי לתכנון האסטרטגי הצבאי/ מדיני, לשת"פ הצבאי הבינ"ל ולבנין הכח של צה"ל (ובמסגרת זו לתכניות הרב-שנתיות והשנתיות). לאלוף שפר תואר שני במנהל ציבורי מאוניברסיטת הרווארד בבוסטון ותואר ראשון בגאופיזיקה ומדעים פלנטריים מאוניברסיטת ת"א. נמרוד התגייס לחיל האוויר בסתיו 79 וסיים את קורס הטייס בשנת 81 כטייס קרב ומאז מילא שורה ארוכה של תפקידים בחיל וביניהם פיקוד על שתי טייסות קרב, פיקוד על בסיס חה"א ברמון, ראש להק אוויר וראש מטה החיל. נמרוד מתגורר בנטף, נשוי לחיה ואב לארבעה ילדים.
קרא עוד

ועד מנהל בעבר

אלי פלאי

אלי הוא איש עסקים, יזם ופעיל חברתי. בוגר ישיבת חברון ובעל תואר ראשון במדעי הרוח בתלמוד והיסטוריה של עם ישראל מהאוניברסיטה העברית בירושלים. משנת 1990 משמש כמו"ל ובעלים של  קבוצת התקשורת "משפחה" הפונה למגזר החרדי ומוציאה לאור מגזינים שבועיים בעברית ובאנגלית המופצים בארץ ובכל רחבי העולם היהודי. בשנת  2014 ייסד את קרן משפחת פלאי ע"ש אביו הרב יהודה פלאי.  הקרן עוסקת בתמיכה וקידום מרכזי תורה ויוזמות חברתיות בחברה החרדית. כמו כן הוא חבר בארגון JFN ופעיל בגופים פילנתרופיים שונים. מייסד ויו"ר "המכון החרדי למחקרי מדיניות", מכון מחקר ראשון מסוגו של החברה החרדית, הפועל לקדם שיח שיטתי ומקצועי בתחומי המדיניות החברתית, בסוגיות הנוגעות לחברה החרדית. מאז הקמתו גייס המכון שורת אנשי מפתח מהשדרה המקצועית הפנים-חרדית, לצד אנשי אקדמיה מובילים בתחומם, הפועלים לצידם של צוות חוקרים חרדים וחילונים מדיסציפלינות שונות. המכון עובד בשיתוף משרדי הממשלה השונים לקידום תוכניות עבודה ומסמכים מדיניות במגוון תחומים. המכון ממומן בעיקר ע"י קרן משפחת פלאי ובסיוע שותפים פילנטרופיים שונים. אלי בן 52 נשוי לשלוה פסיכולוגית קלינית, אב לששה וסב לארבעה נכדים.  
קרא עוד

אורנה ברביבאי

אורנה הינה האישה הראשונה בדרגת אלוף בצה"ל, שסיימה את תפקידה כראשת אגף כוח אדם בצה"ל בספטמבר 2014. אורנה שירתה לאורך הקריירה שלה במגוון תפקידים בצה"ל. היא פיקדה על קורס קציני שלישות בבה"ד 11, שימשה ראש מדור נשים בבקו"ם, שלישת אוגדת מילואים, ראש ענף מיון ושיבוץ במפקדת זרוע היבשה וראש מחלקת סגל בזרוע היבשה, מאז הייתה לפורצת דרך בקרב נשים בצה"ל. בשנת  2005 קודמה לדרגת תת-אלוף ומונתה לקצינת שלישות ראשית, בתקופה שבה הוכפף החיל לזרוע היבשה, והייתה האישה הראשונה שמונתה למפקדת חיל שאינו חיל נשים. לאחר מכן מונתה לראש חטיבת כוח האדם בזרוע היבשה. ב-2011 מונתה לראש אגף כוח האדם והועלתה לדרגת אלוף, ובכך הפכה לקצינה הראשונה בתולדות צה"ל בדרגה זו, במינוי קבע.‏ בספטמבר 2014 סיימה את תפקידה ופרשה מצה"ל.‏ לאחר פרישתה מהמערכת הצבאית מונתה אורנה ליו"ר מגבית התרומות של קרן ויצ"ו,תפקיד אותו היא מבצעת בהתנדבות. במסגרת תפקיד זה עובדת אורנה מול בכירי המשק בישראל, גופים עסקיים ואנשי ציבור ומלווה את תחום גיוס המשאבים של הארגון, גיוס ואיתור תורמים במטרה לתמוך בפרויקטים חברתיים, חינוכיים ומחוללי שינוי והעצמה נשית. אורנה בעלת תואר ראשון במדעי החברה והרוח מאוניברסיטת בן-גוריון ותואר שני במדעי החברה מאוניברסיטת חיפה. בוגרת המכללה לביטחון לאומי וקורס "מפנה", קורס ניהול לדרג הבכיר בצה"ל. נשואה ואם לשלושה ילדים ומתגוררת בגבעתיים.

קרא עוד

יעקב (יענקלה) ברגר

טרם סיום שירותו בשירות המדינה, יענקלה שימש כמשנה לנציב שירות המדינה, תפקיד אותו מילא במשך כעשור. במהלך כהונתו, יענקלה היה אחראי לכמה מהרפורמות המשמעותיות ביותר בשירות המדינה. בעבר, הוא שימש כסמנכ"ל משרד הבריאות ומילא מספר תפקידים בכירים בתחום כוח אדם בצה״ל, בין השאר כקצין השלישות בפיקוד הצפון וכראש חטיבת כוח אדם בחילות השדה (כיום מז״י). יענקלה השתחרר מצה"ל בדרגת תת-אלוף. כיום, הוא לוקח חלק במספר ארגונים הקשורים לשירות הציבורי, בהם הוא יוצר תוכניות הדרכה ומנהיגות אשר מפתחות את דור העתיד של ההנהגה הציבורית בישראל. במסגרת פעילויותיו, הוא משמש כחבר במועצת המנהלים של תוכניות דוגמת מעוז וצוערים לשירות המדינה. יענקלה בעל תואר ראשון בהצטיינות מהאוניברסיטה העברית, תואר שני בהצטיינות במדעי המדינה מאוניברסיטת חיפה ובוגר המכללה לביטחון לאומי. ליענקלה ואשתו אגי שני בנים ושישה נכדים והם גרים בהרצליה.

קרא עוד

יצחק (איציק) דבש

איציק הוא יזם חברתי ועסקי בעל כ-25 שנות ניסיון בתחום ההון סיכון וההשקעות הפרטיות ומספר שנים כבנקאי השקעות בתחום של מיזוגים ורכישות ב-Credit Suisse First Boston בניו יורק, לונדון, וטוקיו. הוא שותף בקרן אמון המשקיעה בתחומי מדעי החיים ומסייע בהתנדבות להקמת הבנק הדיגיטלי העצמאי הראשון. בעבר, איציק הקים וניהל מספר קרנות השקעה פרטיות וייצג בישראל מספר משקיעים וקרנות השקעה בינלאומיות. הוא ממייסדי התוכנית הלאומית "עתודות לישראל" ומזה כשני עשורים ממקד את מרצו וזמנו, עם שורה של שותפים נאמנים, בקידום מסה קריטית של כ25 תוכניות עתודה ניהוליות ומקצועיות לחיזוק המרחב הציבורי בשלטון המרכזי, המקומי ובמגזר השלישי. הוא היה חבר בוועדת גושן לממשל תאגידי שקידמה את הקמת "בית המשפט הכלכלי" וסייע בתכנון וביישום רפורמות מבניות בשוק ההון שהביאו לשיפור הקצאת ההון והאשראי לממשלה, לחברות ולמשקי הבית, תוך הקטנת הסיכון המערכתי. כמו כן, הוא ייסד את מועדוני הבוגרים הישראלים של בתי הספר למנהל עסקים הרווארד ו-וורטון. בשירותו הצבאי שירת איציק כקצין בחיל התותחנים בתקופת מלחמת שלום הגליל. איציק הינו בוגר בהצטיינות יתרה מבית הספר וורטון באוניברסיטת פנסילבניה ומוסמך במנהל עסקים מאוניברסיטת הרווארד. איציק ואשתו אנה מתגוררים בתל אביב והם הורים לשלושה ילדים.
קרא עוד

מיכל כהן

מיכל שימשה מנכ"לית משרד החינוך במשך כארבע שנים לאחר שמילאה שורה של תפקידים בשירות הציבורי-חינוכי, ביניהם סמנכ"לית בכירה ומנהלת המינהל הפדגוגי, סמנכ"לית בכירה ומנהלת מנהל משאבי אנוש ועוד. במהלך הקריירה הציבורית שלה הובילה מיכל מהלכים רחבי היקף, רפורמות מבניות ופדגוגיות משמעותיות, הסכמי שכר ויוזמות חדשניות ביניהם: רפורמת "למידה משמעותית" והטמעת רפורמות החינוך "עוז לתמורה" ו"אופק חדש", והובלת המהלך לצמצום פערים במערכת החינוך והנהגת תקצוב דיפרנציאלי. למיכל תואר שני בחינוך של האוניברסיטה העברית בירושלים ותעודת ייעוץ ארגוני למערכות חינוך מאוניברסיטת תל אביב, וכן תואר שני במשפטים באוניברסיטת בר אילן.
קרא עוד

הנהלת מעוז

ד”ר יואב הלר, מנכ”ל

יואב מנהל את ארגון ‘מעוז’ החל משנת 2014. בראשית דרכו המקצועית יואב היה חבר בצוות ההקמה של אתר האינטרנט YNET וכיהן כעורך הספורט ודף הבית. לאחר שלוש שנים ב-YNET עשה הסבה מקצועית וניהל את יחידת התכניות הארצית במכון ‘ברנקו וייס’ במשך כשש שנים, במהלכן הוביל כמאתיים עובדים, גייס משאבים וניהל תקציב של כ-50 מיליון ₪. בסיום תפקידו במכון ‘ברנקו וייס’ יואב יצא לשליחות בלונדון, בתקופת שהותו יזם, הוביל והוציא לפועל שורה של פרויקטים ותוכניות בתחומי ההסברה, ציונות והעולם היהודי, לרבות תכנית העמיתים היוקרתית  Israel Connect  Europe . בהכשרתו יואב הוא היסטוריון שמתמחה בחקר השואה, בעל תואר דוקטור מאוניברסיטת לונדון, תואר שני במינהל ומנהיגות בחינוך באוניברסיטת תל אביב ותואר ראשון במדעי המדינה ולימודי מזה”ת מאוניברסיטת תל אביב. יואב הוא רב סרן במילואים ושירת כמפ׳ וקצין אג״מ בסדיר ובמילואים ביחידה מיוחדת של חיל האוויר. מתגורר בתל אביב, נשוי לפולי ואב לרעות ודני.  
קרא עוד

רסול סעדה, מנהל מיזם ממלכתיות

בתפקידו הקודם ניהל את מיזם “קהילות בטוחות” ביוזמות קרן אברהם, המתמקד במאבק בפשיעה ובאלימות, ובסוגיות השיטור ביישובים הערביים. בעבר עמד בראש המדור לקידום סטודנטים ערבים בהתאחדות הסטודנטים, היה חבר בוועדת הות”ת להנגשת ההשכלה הגבוהה לחברה הערבית, שימש רכז קשרי ממשל מטעם עמותת “סיכוי”. בשנת 2017 נבחר על ידי עיתון “ידיעות אחרונות” לאחד מחמישים המשפיעים בתחום החברתי. בעל תואר ראשון במשפטים מאוניברסיטת 'בר אילן', עו"ד במקצועו ושימש כסגן יו"ר ועדת עורכי דין הצעירים בלשכת עורכי הדין. רסול נולד וגדל בשפרעם ובשנים האחרונות מתגורר בחיפה.
קרא עוד

עו”ד מיכל להנר, סמנכ”לית כספים ותפעול

במסגרת תפקידה מיכל אחראית על ניהול הפיננסים, קשרי הממשל, התפעול, הרכש ומערכות המידע של הארגון. במסגרת תפקידיה הקודמים במעוז מיכל הקימה וניהלה את תחום פיתוח משאבים והפיתוח הארגוני. לפני הגעתה למעוז, הצטרפה לקורס הצוערים של משרד החוץ. עם סיום הקורס עבדה באגף אמריקה הלטינית ומילאה בין השאר ולתקופות שונות, את תפקיד המזכיר הראשון והקונסול בקוסטה ריקה ואת תפקיד המזכיר הראשון בקולומביה. בהמשך דרכה במשרד החוץ, עבדה באגף ארגונים בין לאומיים והתמקדה בזירה המולטילטרלית. לפני כן שימשה כקניינית במשלחת הרכש של משרד הביטחון בנציגות ישראל בניו יורק. עם סיום תפקידה ושובה לארץ, הצטרפה לחברת ״נוקיה סימנס" (NSN), מחלקת מיזוגים ורכישות. בראשית דרכה המקצועית מיכל התמחתה אצל סגן הסניגור הארצי במשרד המשפטים. מיכל היא בוגרת תואר ראשון במשפטים מהאוניברסיטה העברית בירושלים. מתגוררת בעין ורד, עם בן זוגה יהונתן ובנה איתן. בזמנה הפנוי מיכל אוהבת להתאמן ולהנות מהים.  
קרא עוד

ד”ר ליאת בסיס, ראש מטה

במסגרת תפקידה ליאת אחראית על שותפויות ועל תהליכים אסטרטגיים וארגוניים. בתפקידה הקודם, ליאת ניהלה את יחידת המיון, המדידה וההערכה במעוז. לליאת יש ניסיון של למעלה מ-20 שנה בתחומי המיון וההערכה ובנוסף היא מרצה בתכנית לפסיכולוגיה ארגונית לתואר שני באוניברסיטת בר-אילן. עד שנת 2016 ליאת ניהלה את ‘בסיס להערכה’ ארגון שהוקם על ידה ונתן שירותים בתחומי פיתוח מערכות מיון והערכה ומדידה של פרטים ושל תכניות. בהכשרתה ליאת היא פסיכולוגית חברתית-תעסוקתית מומחית, בעלת תואר דוקטור מאוניברסיטת בר-אילן. ליאת נשואה לאייל, אמא לשלוש בנות ומתגוררת ברמת השרון. בזמנה הפנוי משתדלת לשלב כושר, נגינה בגיטרה ושידוכים.
קרא עוד

אסנת מירון, מנהלת ‘תהודה’

במסגרת תפקידה אסנת אחראית על הרחבת מעגלי האימפקט של הארגון ויצירת אקוסיסטם רחב ורתום לפעילויות מעוז במערכות השונות. בתפקידיה הקודמים אסנת ניהלה את תכנית עמיתי מעוז במשך שנתיים ובמקביל הקימה את רשת מעוז וניהלה את הרשת כשלוש שנים. בתוך כך הייתה אחראית על פעילות הרשת והובלת והגשמת חזון הארגון. אסנת החלה את דרכה בתפקידי הפקה שונים בטלוויזיה: הקמת חדשות ערוץ 2, הפקת התכנית ‘אולפן שישי’ והייתה המפיקה הראשית של התכנית ‘עובדה’ עם אילנה דיין. היא הייתה חברה בצוות ההקמה של ערוץ 10 וחדשות 10, מנהלת הפקה ותפעול של ערוץ התכלת וחברת אור מדיה. כמו כן, אסנת הייתה המפיקה האחראית של אירועי ‘כעת מחר’- חגיגות יום הולדת 80 לשמעון פרס. אסנת היא בוגרת תכנית ‘גוונים’- למנהיגות יהודית פלורליסטית והתכנית למנהיגות צעירה ישראל- גרמניה של קרן ברטלסמן. בהמשך להשתתפותה הפעילה בתוכנית קרן ברטלסמן, החלה לעבוד בשנת 2006 כמנהלת פרויקטים עבור הקרן ובמשך 8 שנים ניהלה עבורה את הפעילות והסמינרים בארץ. כמו כן, אסנת ניהלה את פורום ‘אופק ישראלי’ של תכנית המנהיגות ישראל-גרמניה. אסנת בעלת תואר ראשון בהצטיינות, במסלול דו-חוגי בפקולטה למדעי הרוח באוניברסיטה העברית בירושלים. אסנת היא אמא לשלושה ילדים, ילידת ירושלים וכיום גרה ברמת השרון. בזמנה הפנוי אוהבת לקרוא שירה, לשחק כדורסל ולטייל בעולם.
קרא עוד

טלי סמני, מנהלת רשת מעוז

במסגרת תפקידה טלי אחראית על תהליך המעבר לרשת, הגדלת ההון החברתי של חברי הרשת, ליווי חברי הרשת ובניית אמון ביניהם. טלי הינה פסיכולוגית קלינית ואקטיביסטית, בעלת תואר ראשון ושני מאוניברסיטת ת"א. בעלת ניסיון בליווי תהליכי מיון, מדידה והערכה. היא חוקרת, מרצה ומנחה סדנאות בתחומים מגוונים וביניהם נושא הרב תרבותיות עליו גם כתבה ופרסמה מאמרים בתחום התעסוקה והטיפול. לפני הגעתה למעוז, טלי שימשה כמנהלת תחום קהילה יהודית במתנ"ס שיקגו בלוד, הקימה מרכז טיפולי לגיל הרך בשכונה ופיתחה מענים לתושבים מהגיל הרך ועד קשישים. טלי היא פעילה חברתית בקהילה האתיופית ומתנדבת בקבוצת יוצאי אתיופיה במקצועות בריאות הנפש ובפורום בריאות יוצאי אתיופיה. בכלל זה גם מנהלת קבוצת הפייסבוק שעוסקת בבריאות הנפש בקרב יוצאי אתיופיה. היא חברה בוועדה המייעצת של מרכז אקורד. נבחרה כאחת מ-40 הצעירים והצעירות המבטיחים של עיתון דה-מרקר לשנת 2018.
קרא עוד

שמרית ביינהורן, מנהלת חטיבת השינוי והאסטרטגיה

במסגרת תפקידה שמרית אחראית על הובלת תהליכי השינוי והאסטרטגיה בארגון. קודם לכן, היא ניהלה וליוותה תיקי האצה ומהלכי שינוי. בעבר שמרית עבדה ב”קבוצת גבים” כמנחה בכירה ומנהלת פיתוח עסקי ושיווק. שמרית בעלת ניסיון בהנחיה, הובלת תהליכים ארגוניים וליווי אישי למנהלים ולקצינים בכירים. לשמרית תואר ראשון במשפטים מאוניברסיטת בר אילן, היא עורכת דין ומגשרת בהכשרתה ובעלת רקע יזמי במסגרתו הקימה מיזמים בתחומים שונים ומוגוונים. שמרית מתגוררת במזכרת בתיה עם בתה אליה. ובזמנה הפנוי עוסקת בסטיילינג ואופנה.
קרא עוד

הדס ברכה קליידר, מנהלת מיזם ‘ענבר’ וחטיבת היכולות

במסגרת תפקידה הדס מנהלת מיזם ‘ענבר’- מיזם משותף של משרד הבריאות וארגון מעוז שנועד לגבש את העתודה הניהולית הבכירה והמובילה במערכת הבריאות. בנוסף, הדס מנהלת את חטיבת היכולות האחראית על חיזוק יכולות לבניית אמון והובלת שינוי בקרב חברי הרשת. בתפקידה הקודם במעוז, הנחתה כשנתיים בתכנית העמיתים של מעוז. להדס ניסיון עשיר בייעוץ, הנחיה ופיתוח סדנאות במגזר העסקי, במגזר השלישי ובצבא ההגנה לישראל. לפני הצטרפותה למעוז, הדס שימשה כיועצת לפיתוח מנהיגות ומנחת קבוצות בבית הספר לפיתוח מנהיגות של צה”ל. במסגרת תפקידה התמקדה בייעוץ ארוך טווח ליחידות ולמפקדים, בפיתוח צוותים והנחיית סדנאות תוכן ומיומנות, כמו גם באבחון אתגרי מנהיגות תלויי הקשר והתאמת התערבויות ברמה הארגונית. בנוסף, הדס עבדה שש שנים כמנחה ומפתחת סדנאות בחברת “בסיס להערכה” עבור מנהלים ואנשי משאבי אנוש בארגונים שונים הן במגזר העסקי הן במגזר השלישי. במסגרת תפקידה עסקה בפיתוח כלי מיון ותהליכי הערכה ומדידה בארגונים שונים. הדס בעלת תואר שני בפסיכולוגיה ארגונית-חברתית מאוניברסיטת בר אילן ותואר ראשון בפסיכולוגיה מאוניברסיטת חיפה. הדס מתגוררת באבן יהודה, נשואה לאייל ואמא למאיה, עמית ורואי.
קרא עוד

אלה רינגל, מנהלת מיזם ‘מקום’

במסגרת תפקידה אלה מנהלת את מיזם 'מקום'- מיזם משותף עם משרד הפנים וארגון מעוז שנועד לגבש את העתודה הניהולית לאיוש תפקידים בכירים במרחב המקומי, החברה האזרחית, המרחב העסקי והשלטון המרכזי, במטרה לטפח דור עתידי של מנהיגים ומנהיגות ממלכתיים ומובילי שינוי במרחב המקומי.  בתפקידה הקודם במעוז אלה ניהלה והנחתה את תכנית 'ענבר', תכנית עתודות לניהול במערכת הבריאות. לאלה ניסיון של 8 שנים בתפקידי ניהול והנחיה בבית הספר למנהיגות של צה”ל ובתפקידה האחרון שימשה כיועצת וראש צוות יועצים לקורסים פיקודיים שונים. במסגרת תפקידה עסקה בליווי ייעוצי ארוך טווח של יחידות לוחמות בזרוע היבשה ובחיל הים וכן ליוותה מפקדים וסגל בתהליכי הכניסה לתפקיד. בנוסף, הייתה אחראית על בניית תכנית הכנת מפקדים לקראת משלחות לחו”ל. קודם לכן עבדה אלה כיועצת תעסוקתית ומאבחנת במכון “רום” לייעוץ תעסוקתי ואבחון לקויות למידה. בעלת תואר שני בפסיכולוגיה ארגונית תעסוקתית מטעם אוניברסיטת חיפה ותואר ראשון בפסיכולוגיה ומדעי המדינה מאוניברסיטת תל אביב, אותו סיימה בהצטיינות. אלה מתגוררת ברמת גן, נשואה לגלעד ואמא לרוני וגלי.
קרא עוד

אהרון כריש, מנהל תכנית העמיתים

אהרן מנהל את תכנית העמיתים שמכשירה ומרשתת מנהיגות ומנהיגים ערכיים, מקצועיים וממלכתיים בעלי תפקידים בכירים. קודם לכן, אהרן הנחה בתכנית העמיתים. בתפקידו הקודם אהרן שימש כמחנך, מנהל תיכון וסמנכ”ל לפיתוח ארגוני ואסטרטגיה ברשת החינוך אמי”ת. במסגרת תפקידו כמנהל, אהרן הקים וניהל את התיכון השש-שנתי אמי”ת במעלה אדומים. כאשר החל בעבודתו מנה בבית הספר כ-80 תלמידים וכ-10 אנשי צוות. עם סיומה מנה בית הספר כ-400 תלמידים וכ-70 אנשי צוות. בתפקידו כסמנכ”ל היה אחראי על כלל התהליכים האסטרטגיים של הרשת, על העבודה הבין-מינהלית ברשת ועל מדידה והערכה של הארגון. לאהרן תואר שני במנהל עסקים עם התמחות בניהול אינטגרטיבי, מטעם האוניברסיטה העברית. בנוסף לתואר שני במשפטים, עם התמחות בלימודי ישוב סכסוכים וגישור, ותואר ראשון במשפטים, שניהם מטעם  אוניברסיטת בר אילן. נשוי לאלישבע ואבא לשמחה, רחל, נעה, צפנת, מייקי וניצן.  בזמנו הפנוי אהרן משתתף בתחרויות ‘איש הברזל’ ומתנדב עם תלמידים במסגרת תכנית מנהיגות על גלגלים.
קרא עוד

ארית אנסבכר לנזמן, מנהלת מיזם ‘אדוות’

ארית מנהלת את מיזם 'אדוות' - מיזם משותף למשרד החינוך וארגון מעוז שנועד לגבש את העתודה הניהולית הבכירה והמובילה במערכת החינוך. בתפקידה הקודם במעוז ארית הנחתה בתכנית אדוות. ארית הגיעה למעוז לאחר 18 שנה בתפקידי ניהול והנחייה במגזר השלישי, בתחומי חינוך, התנדבות, רווחה וקהילה. בתפקידה האחרון שימשה כסמנכ”ל עמותה לשיקום שמיעה של תינוקות ופעוטות חירשים. לפני כן, עבדה במס’ תפקידים בשירות הלאומי-אזרחי, מהקמת המערך החינוכי המלווה את המתנדבים, דרך הנחיית מנהלי המחוזות ועד ניהול חטיבת השטח.  במקביל לעבודתה לאורך השנים, היא מייעצת ומלווה מנהלי קהילות, מנהלי בתי”ס וצוותים חינוכיים המובילים תהליכי שינוי. ארית בעלת תואר ראשון בתקשורת ותואר שני במדיניות ציבורית- תכנית המנהלים באוניברסיטה העברית. ארית מתגוררת במושב גיתית, מושב חקלאי בבקעת הירדן בו צומחת קהילה משותפת לחילונים ודתיים. פעילה חברתית ושותפה להובלה והקמת מוסדות חינוך מגוונים באיזור מגוריה. נשואה לאריאל, ואם לשישה ילדים נהדרים.   ---------
קרא עוד

הדס להב, מנהלת סטוריטלינג

הדס הקימה ומנהלת את יחידת הסטוריטלינג במעוז שמטרתה לתעד ולספר את סיפורי השינוי של חברי וחברות הרשת. הדס היתה עיתונאית כ-18 שנים, וכיהנה כסגנית העורך הראשי של “ידיעות אחרונות” וכמשנה לעורך ynet. שותפה במספר יוזמות לשינוי תפיסות חברתיות, בעיקר באמצעות התקשורת. בין השאר מסייעת למיזם המדיה של "עולים ביחד" לשינוי תפיסות כלפי יוצאי אתיופיה; פעילה לשילוב ערבים באמצעי תקשורת והגברת קולם ברשתות החברתיות; ושותפה למיזם "נבחרת" להכפלת מספר הנשים המתמודדות בבחירות המקומיות ועוד. להדס תואר ראשון במשפטים ומדעי המדינה מאוניברסיטת תל אביב ותואר שני במשפטים בהצטיינות מאוניברסיטת בר-אילן. מתגוררת ברמת-חן עם שני ילדיה, יהונתן ועפרי.
קרא עוד

אפרת דרף, מנהלת משאבי אנוש ופיתוח ארגוני

במסגרת תפקידה אפרת אחראית על רווחת העובדים ועל תהליכי פיתוח ארגוניים. אפרת הינה פסיכולוגית, בעלת ניסיון עשיר בעולם משאבי האנוש, ובפרט בפרקטיקות של גיוס ומיון, מדידה והערכה ויעוץ לארגונים. היא בעלת תואר שני בפסיכולוגיה ארגונית-חברתית מאוניברסיטת בר-אילן, ותואר ראשון במדעי ההתנהגות מאוניברסיטת בן-גוריון בנגב. בשירותה הצבאי שירתה כמפקדת קורס מאבחנות מחקר במרכז למדעי ההתנהגות של צה”ל, ומשם החלה הזיקה שלה לתחומי המיון והייעוץ. אפרת במקור מקרית עקרון וכיום מתגוררת בקיבוץ העוגן. נשואה ליותם ואמא לאביגיל.
קרא עוד

מלאכ מסאלחה, מנהלת מיזם תעסוקה ומנהלת איתור ומיון

מלאכ היא מנהלת מיזם תעסוקה. מיזם תעסוקה הינו בשיתוף עם זרוע העבודה במשרד הכלכלה, והוקם כדי לתת מענה לאתגרים הבוערים בשוק העבודה הישראלי. בנוסף, מלאכ אחראית על תהליכי האיתור והמיון התלת שלבי לתכניות ההכשרה השונות לכ1800 מועמדים בכל שנה. תהליכי המיון במעוז מתבצעים כיום במסגרת ארבעה מיזמים שונים הפועלים בשותפות עם ארבעה משרדי ממשלה, כחלק מהתכנית הלאומית 'עתודות לישראל'. בתפקיד האחרון שימשה כמנהלת מרכז קריירה בעמותת “קוו משווה”, הפועלת לקידום השתלבותם של אקדמאים ערביים בשוק העסקים הישראלי. לפני כן עבדה כיועצת אבחון והשמה בחברת אורטל ולעבודה. למלאכ ניסיון של כ12 שנים בתחום התעסוקה לרבות גיוס והשמה הכוללים העברת סדנאות, הדרכה ופיתוח תכנים, ניהול פרויקטים, ניהול צוות ויצירת שותפויות – כל זאת מתוך היכרות מעמיקה עם אוכלוסיות מגוונות בשוק התעסוקה. מלאכ בעלת תואר שני בלימודי מגדר בהצטיינות מטעם אוניברסיטת בר אילן ותואר ראשון בפסיכולוגיה ותקשורת מאוניברסיטת תל אביב. מלאכ מתגוררת בכפר קרע ובשעות הפנאי אוהבת לטייל בעולם.
קרא עוד

משקיעים ושותפים

מייסדים

 • ד״ר יאיר שינדל
 • יותם דגן

משקיעים ושותפים

שותפים ממשלתיים וקרנות פילנתרופיות  

 • משרד הבריאות
 • משרד הפנים
 • משרד החינוך
 • משרד המשפטי

קרנות:

 • קרן One8
 • קרן משפחת קלרמן
 • קרן ראסל ברי
 • קרן שוסטרמן
 • קרן מיימונידס
 • פדרציית ניו יורק- UJA
 • קרן משפחת אהרונסון
 • קרן גלייזר
 • קרן משפחת פריינד
 • קרן אדמונד דה רוטשילד
 • קרן משפחת מוריס
 • קרן משפחת ליאון
 • קרן עזריאלי
 • קרן משפחת פלאי
 • קרן משפחת פישר
 • קרן ביחד
 • קרן גוטווירת'
 • קרן אנונימית (ישראל)

משקיעים פרטיים

 • משפחת שוורץ
 • טרי ובראד בלום
 • יודפת הראל-בוכריס ופנחס בוכריס
 • מריאן ודורון לבנת
 • ג'יני וג'ונתן לווין
 • ברברה ואד שפירו
 • ג'ניפר וסקוט טובין
 • טרייסי ודויד פרנקל
 • שרה ומארק זימן
 • דן פארב
 • ג'סיקה וצ'אק מאיירס
 • חברת רום
 • הארלי ואלי אונגר
 • מרדכי רוזנברג
 • רבקה סאקר ועוזי זוקר
 • אלן וסטיב סגל
 • סמנתה וג'יימס דוד
 • בני לוין
 • בני שניידר
 • איציק דנציגר
 • ענגי ודני אונגר
 • בת' ולארי גרינברג
 • לינדה ומייקל פריז
 • חגית ואורן זאב
 • אלן שאל
 • כריסטין ורוברט סמול
 • אליסה וגרגורי פול
 • יוסף גיטלר
 • יהונתן קושיצקי
 • אליזבת' ודן ג'יק
 • הת'ר ועדי רבינוביץ
 • סם ווילדרמן
 • סת' פינקלשטיין
 • בן בלומסטון
 • לורי ומתיו סידמן
 • דברה ואיתן מילגרם
 • שרה ודיויד ננוס
 • ג'סיקה ודיוויד ארונוף
 • ג'ן וג'ון בלוק
 • ג'ודי ראוכוורגר ודוד פרלה
 • ארז עופר
 • פמלה ומאיר אוקלס
 • ג'ף קופיאצקי
 • אילן רובינשטיין
 • ברברה הלן ופיל ווסט
 • אדם סוטין
 • וויל ראקין
 • קווין וולדמן
 • סטיב קריצ'מר
 • ריאן אקסטר
 • השקעות ברוניצקי
 • גיגי לוי
 • אמיר הלוי
 • חוסיין פורסאן